Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, no kurła przegięcie...Na FB randki zmieniłem fake foto Chada na fake foto wygenerowane przez AI. Ale tym razem taki przeciętny beciak. Wiecie, sympatyczny, na pewno nie można powiedzieć że brzydki. Raczej wzbudza zaufanie, mógłby być moim dobrym kolegą. Wiek 33 lata. :)

 

Zacząłem pisac do pań z którymi miałem parę z foto Chada. Po prostu "czesc" albo "hej". I jestem w szoku że średniej urody panny, wiek 25+ po zaczynają usuwać konwersację ze mną! Po samym przywitaniu. A dodam, że Chad tak nie miał!

 

Wiem że apki randkowe to patologia, ale żeby aż tak olewać sympatycznego kolesia????? No ja jebie! 🙄

Smutne!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Garrett napisał:

Wiem że apki randkowe to patologia, ale żeby aż tak olewać sympatycznego kolesia????? No ja jebie! 🙄

Smutne!

Nie wiem czy to jest jakiś sarkazm bo generalnie ciężko wyczuć jak ktoś obcy go stosuje w formie pisanej, ale to raczej oczywistość xD

 

Ja w wersji chadlite już ponad setka. Nigdy nie miałem takiego wyniku tak szybko nawet na koncie fake chada (może zbyt oczywisty fake). Około 16 godzin po założeniu konta.

kps71zc.jpg

 

Pójdę sobie na 10 randek z laskami i jak wszystko to będzie negatywny szok spowodowany wyglądem to znikam z online datingu do czasu looksmaxingu, ale starałem się aż tak bardzo nie zmieniać wyglądu tylko lekko go poprawiłem.

 

Tu też dochodzi to co dawno podejrzewałem, że premium się opłaca jak jesteś atrakcyjny, brzydkiemu/przeciętnemu za dużo to nie da.

 

A i nie dałem ŻADNEGO zdjęcia sylwetki to tylko potwierdza, że twarz jest najważniejszą rzeczą jeśli chodzi o atrakcyjność faceta.

 

Dzisiaj spadam do klubu i zmuszę się żeby zagadać do jakiś dziewczyn, muszę się przełamać... Jakieś dobre duszyczki proszę o trzymanie za mnie kciuki :)

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, NoHope napisał:

Nie wiem czy to jest jakiś sarkazm bo generalnie ciężko wyczuć jak ktoś obcy go stosuje w formie pisanej, ale to raczej oczywistość xD

Sarkazm tylko troche, bardziej zaskoczenie! Aż tak negatywnej reakcji się nie spodziewałem!

 

46 minut temu, NoHope napisał:

Ja w wersji chadlite już ponad setka. Nigdy nie miałem takiego wyniku tak szybko nawet na koncie fake chada (może zbyt oczywisty fake). Około 16 godzin po założeniu konta.

Czyli lekko kwadratowa szczęka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoHope napisał:

Nie wiem czy to jest jakiś sarkazm bo generalnie ciężko wyczuć jak ktoś obcy go stosuje w formie pisanej, ale to raczej oczywistość xD

 

Ja w wersji chadlite już ponad setka. Nigdy nie miałem takiego wyniku tak szybko nawet na koncie fake chada (może zbyt oczywisty fake). Około 16 godzin po założeniu konta.

kps71zc.jpg

 

Pójdę sobie na 10 randek z laskami i jak wszystko to będzie negatywny szok spowodowany wyglądem to znikam z online datingu do czasu looksmaxingu, ale starałem się aż tak bardzo nie zmieniać wyglądu tylko lekko go poprawiłem.

 

Tu też dochodzi to co dawno podejrzewałem, że premium się opłaca jak jesteś atrakcyjny, brzydkiemu/przeciętnemu za dużo to nie da.

 

A i nie dałem ŻADNEGO zdjęcia sylwetki to tylko potwierdza, że twarz jest najważniejszą rzeczą jeśli chodzi o atrakcyjność faceta.

 

Dzisiaj spadam do klubu i zmuszę się żeby zagadać do jakiś dziewczyn, muszę się przełamać... Jakieś dobre duszyczki proszę o trzymanie za mnie kciuki :)

 

Jakie miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gman98 napisał:

Na "zadupiu" mam 50-60 polubień. 😬🙄

No to niezły wynik, w stolicy w sumie ciężko powiedzieć jakie byś miał wyniki bo szczerze mówiąc faceci tu są naprawdę ogarnięci i jest sroga konkurencja. Jak idziesz miastem to można kompleksy złapać 😛

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoHope napisał:

No to niezły wynik, w stolicy w sumie ciężko powiedzieć jakie byś miał wyniki bo szczerze mówiąc faceci tu są naprawdę ogarnięci i jest sroga konkurencja. Jak idziesz miastem to można kompleksy złapać 😛

 

50-60 polubień, par 15 obecnie (konto 3 dni temu założyłem). 75-80% profili daje na "nie" - dużo panień reklamuje swój Instagram, brak opisu, samotna matka itd. Szkoda like'a na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gman98 napisał:

50-60 polubień, par 15 obecnie (konto 3 dni temu założyłem). 75-80% profili daje na "nie" - dużo panień reklamuje swój Instagram, brak opisu, samotna matka itd. Szkoda like'a na to.

Oglądałem podcast jordana petersona i tam był jakiś azjata który mówił, że kobiety likeują uwaga, uwaga 4.5% męskich profilów XD To już nawet nie jest korwa top 10% najlepszych chłopa, to jest top 5%. Dlatego złoty okres online datingu się imo skończył, trzeba wyrobić twarde jaja i walić do miasta albo gdzie tam każdy mieszka.

 

To jest o czym mówił kolega Wheat Waffles, te wymagania cały czas idą w górę. 2030 to będzie czas gdzie jak nie masz ponadprzeciętnego wyglądu to będziesz musiał płacić za seks.

 

Tinder w życiu nie udostępni danych i statystyk bo są tak niekorzystne i skrajnie pesymistyczne dla facetów, że pewnie potraciliby męskich użytkowników a to oni płacą za premium. Z resztą ten słynny wpis z OkCupid też został wywalony bo za bardzo kontrowersyjny.

 

Mama kłamie, papa kłamie, koleżanka kłamie, ale dane nigdy nie kłamią. Od taki inżynierski wkręt do tego wątku.

Edytowane przez NoHope
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NoHope napisał:

Na chwilę obecną w ciągu 12 godzin mam 5 razy więcej lajków niż z moją normalną twarzą z appką zainstalowaną przez 2-3 tygodnie.

 

Chyba kupie sobie golda na miesiąc bo będzie tego tak dużo że będę wybierał po likeach a nie swipeował i zobaczymy.

 

Można walić głową w ścianę, płakać, wyzywać kobiety od szmat, ale prawda jest jaka jest. Blackpill > Redpill.

 

 

Pierdolenie Panie. Laska sama mnie poderwala. A po wszystkim jak już dostała to co chciała. Stwierdziła, że nie mieliśmy nawet o czym rozmawiać. I gdzie ten mój związek? Fakt sama codziennie rwała. Ale związku z tego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 Kontekst panie, kontekst. Do jakiej konkretnie wypowiedzi się odnosisz.

 

Z tego co piszesz to byłeś na tyle atrakcyjny, że chciała się z tobą przespać, ale za mało atrakcyjny na coś poważnego albo stałego. Nie wiem gdzie tu obalasz jakie konkretne stwierdzenie.

 

To trochę jak chad walący szarą myszkę; bum, bum ciao. Łatwo przyszło łatwo poszło ale są lepsze okazy. I tak nie jesteś pierwszym facetem od którego słyszałem że laska go wykorzystała i zostawiła, no zdarza się xd

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

@Montella26 Kontekst panie, kontekst. Do jakiej konkretnie wypowiedzi się odnosisz.

 

Z tego co piszesz to byłeś na tyle atrakcyjny, że chciała się z tobą przespać, ale za mało atrakcyjny na coś poważnego albo stałego. Nie wiem gdzie tu obalasz jakie konkretne stwierdzenie.

 

To trochę jak chad walący szarą myszkę; bum, bum ciao. Łatwo przyszło łatwo poszło ale są lepsze okazy.

Gdzie obalam konkretne stwierdzenie? 

Zajrzyj do mojego tematu. 

Charakter > wygląd. Ten temat który Ci podesłałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 Może źle zrozumiałem, ale z tego wątku wynika, że laska na ciebie bardzo mocno leciała; sama inicjowała kontakt fizyczny i tak dalej. Później po seksie straciła zainteresowanie tobą z nie do końca wiadomych powodów. Ale też opisywałeś w skrócie, że jest mocno jebnięta.

 

Jebnięte laski zachowują się ambiwalentnie a faceci lecą na ambiwalencje to jest klasyczna przynęta, więc sam się wkręciłeś i poczułeś jeszcze większe zainteresowanie. To jest klasyczny pull and push tylko jak ktoś jest pojebany to nie robi tego bo jest manipulatorem tylko sam nie wie czego chce.

 

I w jaki sposób to obala blackpilla? Czy to że wygląd jest ważny? Serio pytam.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

@Montella26 Może źle zrozumiałem, ale z tego wątku wynika, że laska na ciebie bardzo mocno leciała; sama inicjowała kontakt fizyczny i tak dalej. Później po seksie straciła zainteresowanie tobą z nie do końca wiadomych powodów. Ale też opisywałeś w skrócie, że jest mocno jebnięta.

 

Jebnięte laski zachowują się ambiwalentnie a faceci lecą na ambiwalencje to jest klasyczna przynęta, więc sam się wkręciłeś i poczułeś jeszcze większe zainteresowanie. To jest klasyczny pull and push tylko jak ktoś jest pojebany to nie robi tego bo jest manipulatorem tylko sam nie wie czego chce.

 

I w jaki sposób to obala blackpilla? Czy to że wygląd jest ważny? Serio pytam.

Nie było seksu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Montella26 napisał:

Nie było seksu. 

Ok, wybacz, nie doczytałem aż tak dokładnie. My bad. No słuchaj takich lasek nie ma co rozkminiać to jest królicza nora. Wpadasz i już nie możesz wyjść. Ciekawe okazy jak jesteś psychoterapeutą, fatalne jak wchodzisz w bliskie interakcje.

 

Z twojego opisu nie wiadomo co się odjebało, jakie intencje miała ta laska a jak jest pojebana to przyczyny i zachowania mogą być z dupy.

 

Są laski których podnieca odrzucenie, może gdybyś nie zaprosił, udawał niedostępnego i traktował ją jak szmatę to by się w tobie zakochała, kto wie, ale to na taki case wygląda. Ona chyba siebie nienawidzi i szuka faceta który ją upodli, zbruka. Jak pisałeś mówiła ci że jest martwa w środku.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope może by tak iść na randkę czy dwie z tymi laskami z tindera zamiast się podniecać ilością par czy matchy?

Żeby znaleźć kochankę na tinderze nie potrzebujesz 99+ par. Wystarczy kilka dobrze poprowadzonych konwersacji szybko prowadzących do spotkania i coś ciekawego się trafi.

Ostatnim razem jak używałem tindera zanim wszedłem w obecny związek, umówiłem się z trzema paniami. Z jedną nie było flow, druga mi się nie spodobała, a z trzecią wyszedł fajny fwb na kilka tygodni. Miłe wspomnienia. Naprawdę da się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, NoHope napisał:

Ok, wybacz, nie doczytałem aż tak dokładnie. My bad. No słuchaj takich lasek nie ma co rozkminiać to jest królicza nora. Wpadasz i już nie możesz wyjść. Ciekawe okazy jak jesteś psychoterapeutą, fatalne jak wchodzisz w bliskie interakcje.

 

Z twojego opisu nie wiadomo co się odjebało, jakie intencje miała ta laska a jak jest pojebana to przyczyny i zachowania mogą być z dupy.

 

Są laski których podnieca odrzucenie, może gdybyś nie zaprosił, udawał niedostępnego i traktował ją jak szmatę to by się w tobie zakochała, kto wie, ale to na taki case wygląda. Ona chyba siebie nienawidzi i szuka faceta który ją upodli, zbruka. Jak pisałeś mówiła ci że jest martwa w środku.

Zapytałem co było nie tak. To stwierdziła, że nie mieliśmy nawet o czym rozmawiać brak wspólnych tematów. A pisala przez ponad 3 tygodnie do mnie. A po 1 spotkaniu. Jak to mnie lubi i nie mardzui na to że musi ze mną pisać do 5 rano i siedzieć do późna nad jeziorem mimo że było zimno xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 Bo jest pojebana, serio od takich lasek nie dostaniesz prawdziwej odpowiedzi. Nawet nie ma sensu się pytać, dlatego ten wątek bez sensu bo skoro ty nie wiesz o co banga to tym bardziej my nie będziemy wiedzieć.

 

A rozkminianie takiej laski spowoduje, że będziesz dużo o niej myślał a jak będziesz myślał to łatwo się zakochać a później wpadasz w tą dziurę, widzisz pojebane niespójne zachowania i twój męski umysł chce połączyć kropki tylko ty widzisz 1/3 wszystkich, o 1/3 ona ci nie mówi a z ostatnich 1/3 nie zdaje sobie sprawy.

 

Ludzie pojebani zachowują się logicznie, logicznie według wypracowanych mechanizmów i doświadczeń to może być masochizm, nimfomania, sadyzm i tak dalej. Zbiór zachowań które pomagają łagodzić jakieś negatywne emocje albo mechanizmy obronne wykształcone w dzieciństwie które w dorosłości są szkodliwe.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy w ogóle rozkminiacie i analizujecie co te laski wypisują? A jakie to ma znaczenie? Piszecie z laską 3 miesiące? Po co? Od razu się przechodzi w real, jak najszybciej. I działa konkretnie zamiast pierdolić o dupie maryni. Laski wiedzą po co tam idą, co wy myślicie.

 

Spotkanie weryfikuje wszystko i wtedy wiesz co chcesz z tą znajomością dalej zrobić.

Jak laska pierdoli głupoty to są dwie opcje: albo zlewasz jej pierdolamento i robisz swoje, albo zlewasz laskę.

 

A tak to na forum co raz pojawiają się tematy:

- „pisałem z laską 3 miechy a ona mnie olała, co poszło nie tak?”

- „trzymałem się za rączkę na imprezie z jakąś lasią z tindera, a ta poszła się ruchać z innym ziomkiem - jak ona mogła, jak on mógł?”

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie na necie z laską powinno trwać jak najkrócej. Tak maksimum 1 tydzień bądź dwa. Od razu się umawiać na randkę, aby zweryfikować w rzeczywistości jak sprawy się będą mieć. Zainteresowana wami laska do tych 1 tygodnia bądź dwu znajdzie czas na spotkanie, a w innym przypadku chodzi o wymówki oznacza iż panna nie jest wami zainteresowana i szkoda czasu na rozmyślanie dlaczego. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamują mnie niektóre panny na portalach randkowych, szukają sobie takiego kolegi po prostu do kolegowania i że nic z tego teoretycznie nie będzie, będziemy się kolegować jak dwie psiapsiułeczki xD Samo miejsce zobowiazuję to raz, a dwa panna daję dość wyzywające zdjęcia w swojej kolekcji podkreślając swoje kształty i kobiecość, piszę właśnie z taką jedną pisałem jej że szukam koleżanki do MIŁEGO spędzania czasu, a ona podekscytowana tym i WOW ja też, ja też wreszcie ktoś normalny bo dostawała same dick piki, i była już tak zniechęcona że chciała usuwać konto. Dała mi nr rozmawialiśmy trochę przez tel, fajna pozytywna dziewczyna się wydawała już byliśmy umówieni u mnie w mieszkaniu dla niej to nie problem żeby przyjechać do mnie, blisko mieszkamy, rzuciłem jakiś lekki podtekst że jak zmarznie to nie musi się przejmować bo ją ogrzeję i nagle wielkie oburzenie bo ona szuka tylko kolegi do kolegowania, naprawdę ? i jedzie do obcego kolesia na chatę i nie zdaję sobie sprawy po co ? Aż się obruszyłem, gdyby to była jeszcze młoda Julka a to babka starsza ode mnie acz w moim typie i kształtna i ona nie rozumie pojęcia koleżanki do miłego spędzania czasu na takim portalu? No masakra xD  

 

Dochodzę do smutnego wniosku, że najlepsze na FwB są niestety mężatki. Z nimi wiadomo o co chodzi i nie trzeba się bawić w jakieś gierki.  Jedna fajna, również kształtna i atrakcyjna chcę do mnie przyjeżdzać, mąż ją zaniedbuje ehh przejebane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.