Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PyrMen napisał:

baby są w uj obrzydliwe, moja jedna z eks pamiętała dokładnie kiedy jej facio robił jej dwójkę bobo, jakie pozycje, gdzie i plus minus daty.

No to mi jedna laska powiedziała, że może robić loda i przełykać sperme, ale nie lubi jak ktoś się jej spuszcza na twarz ale jak bardzo chcę to mogę. Ja jej tylko na pisałem JEZU KOBIETO weź o tym korwa nie gadaj bo się z tobą całowałem i mam teraz obrazy jak połykałaś spermę innych gości. Ja pierdole.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PyrMen napisał:

Nie pytaj nigdy o przebieg i byłych, a jak sama zacznie, każ jej się zamknąć. 

Kopnąłem ją w dupę, ale udało mi się tych wizji pozbyć chociaż nie ukrywam, że jak mi o tym napisała i ją później pocałowałem to się zmusiłem trochę i czułem obrzydzenie xD

 

A temat wyszedł bo ona zaczęła pierdolić, że o seksie powinno się gadać, o swoich preferencjach. Ja wolę uprawiać seks niż o nim pierdolić, a ona z tych co pierdoli ale gówno robi.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://krytykapolityczna.pl/swiat/patrycja-wieczorkiewicz-czy-istnieja-incelki/

 

Feministki próbują zmienić narracje, że istnieją kobiety incelki bo faceci bardziej patrzą na wygląd niż kobiety xD Każdej takiej polecam odpalić tindera, nawet bez zdjęcia, tylko że jesteś kobietą xD

 

No gnije, ale wiedziałem, że to tak się skończy. Narracja blackpillowa zostaje przejęta i przeramowana jako kolejna forma dyskryminacji kobiet.

 

Teraz będziesz miał "pinkpilla" laski które płaczą bo chad nie chce z nimi być, tylko do seksu xD A przeciętnego/brzydkiego nie wezmą bo to nie jest człowiek.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nowy00 napisał:

Później się tylko słyszy, że kobiety patrzą na charakter a nie na wygląd. Ten filmik z odrzucaniem kolejnych gości przez pannę ukazuję brutalną prawdę :) Klasyk.

Znaczy tinder jest tak zaprojektowany, że wygląd jest jedynym w sumie sensownym czynnikiem wyboru, ale masz okcupida nie wiem badoo gdzie można podać więcej informacji o sobie, ale i tak wszyscy wolą tindera. To że tinder jest aż tak popularny jest najbardziej dołujący bo to aplikacja stworzona do uprawiania szybkiego seksu a stała się aplikacją randkową numer jeden na świecie.

 

Z aplikacji które używałem to tinder najbardziej prymitywny i chojowy. Taki bumble jest dużo lepszy bo możesz podać znaki zodiaku, czy chcesz mieć dzieci, wzrost i tak dalej, no jak na badoo, i pustki. W stolicy po dwóch dniach skończyły mi się osoby. Na badoo to siedzi jakaś patola głównie.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NoHope napisał:

https://krytykapolityczna.pl/swiat/patrycja-wieczorkiewicz-czy-istnieja-incelki/

No gnije, ale wiedziałem, że to tak się skończy. Narracja blackpillowa zostaje przejęta i przeramowana jako kolejna forma dyskryminacji kobiet.

Akurat lewica jest wprawiona w przejmowaniu pojęć i instytucji i późniejszym wykorzystywaniu ich w walce ideologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że skończył mi się miesięczny Tinder Gold, czas na małe podsumowanie tematu:

 

1. Bez Golda nie ma rusz na tej apce. Wrzucasz w piątek o 21 boosta i masz naprawdę świetne laski. 

2. Nie musisz retuszować zdjęć ale muszą być korzystne. Jeśli masz zdjęcie z pieskiem (strasznie dużo samic na to leciało) to już jesteś wygranym. 

3. Tym mniej informacji (brak opisu, instagrama) tym bardziej jesteś atrakcyjny. 

4. Jeśli szukasz kurwiszona, masz bardzo mało czasu na atak - jeśli w miarę normalnej laski, nie musisz się spieszyć. Z tego co zauważyłem miały one dużo adoratorów ale pisząc normalnie i bez napinki zawsze chciały się spotkać. To znaczy, że z wiedzą z forum, pokazując brak spermiarstwa masz spore szanse. 

 

 

Pozwoliłem sobie zrobić również mały przesiew lasek, które:

- Po wymianie na instagramy okazywały się ukrywać zbyt duże niedoskonałości. 

- pisały, że szukają męża. 

- wykazywały się mega parciem na znalezienie faceta, były jalowe, czuć było, że wiele razy ktoś po spotkaniach je zlał. 

- każda zbyt duża czerwona chorągiewka. 

 

Po odsiewie zostało 5 lasek z którymi utrzymywałem kontakt i miałem chęć się spotkać, na moich oczywiście zasadach. 2 mimo, iż byliśmy umówieni, że to one mają się odezwać z terminem nie wymieniły go a później się dziwiły, że kontakt się urwał i je zlałem, pozostałe 3 to spotkania na drinka na mieście i pójście potanczyc (czyli wykorzystać swój talent jakim jest taniec, eskalacja dotyku plus dobra zabawa, które miało za zadanie podbić moją atrakcyjność). 

 

1 bardzo chętnie wróciła ze mną do mieszkania, przeruchana, odstawiona. 

2 to laska, która pracuje w tym samym miejscu co ja. Wyszliśmy na miasto ale powiedziałem jej szczerze, że gdzie się pracuje tam się pewnymi częściami nie wojuje. Niby to przyjęła do wiadomości ale odczuwam, że przez to zaczęła czuć jeszcze większe pożądanie. Trudno, moja strona jest przedstawiona a ja lubię zadurzone we mnie koleżanki w pracy. 

3 jest z zachodnio-pomorskiego (jestem zdania, że najlepsze dziewczyny są właśnie stamtąd). Niby wszystko spoko ale jest za miła i dobra jak na takiego kutasa jak ja. Muszę sobie przewartościować, bo wydaje się być spoko ale nie wiem jeszcze czy to jest to czego spodziewałbym się od laski na dłuższą znajomość. 

 

Czy warto było wydać kilka miedziaków na Golda, siedzieć na tej apce i chatować? Nic lepszego do roboty nie miałem ale uważam, że tak. Nowe doświadczenia, podkręcenie i tak dobrego small talku, rozpoznanie na rynku matrymonialnym. 

 

Teraz wracam do pracy, więc Tinder usunięty a co się będzie dziać pokaże czas, życie i melanże 😈

 

 

 

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zgredek, czemu tylko ruchasz nasze polskie witaminki ? One pewnie by chciały czegoś więcej z Tobą, a Ty tak tylko ruchańsko i wypad :P 

 

@NoHope Bumble też mi się bardzo podobał, bo to Panie muszą wykonać pierwszy krok po dopasowaniu. W Polsce głównie korzystają z tego zagraniczne Panny i rozmowa jest po angielsku. U nas to się nie sprawdzi na szerszą skalę bo "jak to ja muszę pierwsza zagadać? to facet musi być facetem i zrobić pierwszy krok" i inne tego typu pierdolety, Sprawdzałem go jeszcze gdy można było łatwo sobie zmienić lokalizację VPNem i zauważyłem że np w krajach Ameryki Południowej dużo więcej siedzi panien na Bumble niż u nas i nie mają problemu, żeby pierwsze zagadać więc jest to dobra opcja na zagranice i podróże ale teraz chyba opcja ze zmnianą lokalizacji jest poblokowana i musisz być na miejscu.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BrightStar napisał:

Oj Zgredek, czemu tylko ruchasz nasze polskie witaminki ? One pewnie by chciały czegoś więcej z Tobą, a Ty tak tylko ruchańsko i wypad :P 

@NoHope

Bo wierzę w miłość od pierwszego włożenia 😂 a tak serio to nie potrafiłbym być z laska, która się nie szanuje i na 1 spotkaniu wskakuje do wyra. Nie byłem jakiś wyjątkowy, nie mam specjalnych zdolności - co innego laska, która ma na mnie ochotę ale wie, że musi minąć trochę czasu, np. 4 randki 😂 tym laska szybciej daje tym informacja dla mnie ile miała potencjalnych bolców. 

 

Są oczywiście skryte nimfomanki i pewnie kiedyś tak zostanę zrobiony w ch... Ale na razie obserwacje mam dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zgredek napisał:

Bo wierzę w miłość od pierwszego włożenia 😂 a tak serio to nie potrafiłbym być z laska, która się nie szanuje i na 1 spotkaniu wskakuje do wyra.

Nie czaję tego. Bez naskakiwania na Ciebie (po prostu pytam) - ale jak Ty z nią idziesz do wyra na pierwszej randce, to sam siebie nie szanujesz?

Jakie tu są zasady? My możemy, a one nie?

Miałem dużo (w czasach kawalerskich, rzecz jasna) zajebistych ONSów. Zwłaszcza za granicą. Siedziało się przy barze, poznawało się fajną dziewczynę, gadki o muzyce, Metallice, Sulejmanie Wspaniałym (przy okazji dowiedziałem się, że po turecku wymawia się "Soliman"). No, a skoro było tak miło, to można i odprowadzić do domu, posłuchać muzyki (pooglądać znaczki etc.). 

Jak ludzie czują do siebie miętę, są na podobnym poziomie intelektualnym i emocjonalnym - to co w tym złego, że tak się sobie podobają, że chcą to od razu skonsumować? Dla mnie nie ma to nic wspólnego z szacunkiem lub jego brakiem.

Pytanie jest raczej o jakość, nie ilość. Promiskuityzm jest imho niefajny i destrukcyjny, ale instant crush - jak najbardziej ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Casus Secundus napisał:

Nie czaję tego. Bez naskakiwania na Ciebie (po prostu pytam) - ale jak Ty z nią idziesz do wyra na pierwszej randce, to sam siebie nie szanujesz?

Jakie tu są zasady? My możemy, a one nie?

Miałem dużo (w czasach kawalerskich, rzecz jasna) zajebistych ONSów. Zwłaszcza za granicą. Siedziało się przy barze, poznawało się fajną dziewczynę, gadki o muzyce, Metallice, Sulejmanie Wspaniałym (przy okazji dowiedziałem się, że po turecku wymawia się "Soliman"). No, a skoro było tak miło, to można i odprowadzić do domu, posłuchać muzyki (pooglądać znaczki etc.). 

Jak ludzie czują do siebie miętę, są na podobnym poziomie intelektualnym i emocjonalnym - to co w tym złego, że tak się sobie podobają, że chcą to od razu skonsumować? Dla mnie nie ma to nic wspólnego z szacunkiem lub jego brakiem.

Pytanie jest raczej o jakość, nie ilość. Promiskuityzm jest imho niefajny i destrukcyjny, ale instant crush - jak najbardziej ok. 

Wiem o co Ci chodzi ale musimy odróżnić zależność. Jeśli spotykam gdzieś Pannę i się z nią umawiam i nawet skonsumuje ten pociąg, szanse na to czy to szlauf czy nie mam 50/50. Jeśli z laską z Tindera wychodzę na miasto i kończy się to w łóżku, proporcje czy robi to często czy nie są 75/25. Przemawia za tym fakt bycia na tym portalu. Fakt, że robi to częściej. Jestem gościem, który chodzi na divy, który ONS miał sporo a i FWB się zdarzało. Mam jednak straszne obrzydzenie do zdrad (wolałbym zerwać przez SMS przed niż porzucić po fakcie) i umiem rozróżnić zabawę od tworzenia jakieś relacji. U kobiety gwarancję te są mniejsze - nie twierdzę, że moje modus operandi jest doskonałe i przypadkowo nie odrzuciłem kogoś, kto ma podobny tok myślenia. Z logiką u kobiet jest na bakier, być może 1 na 5 z tych akcji gdybym dał jej szanse dałoby happy end. Nie chcę jednak tracić energii i czasu na te domysły. Jeśli mam laske, która nie wskakuje ze mną od razu do łóżka, mam lepsze o niej zdanie, dlaczego? Bo wiem, że nawet jeśli miała wiele takich zdarzeń to nie były one przypadkowe. Trochę w tym hipokryzji, owszem ale kto z nas nie żyje w niej? Ja potrafię trzymać wacka w gaciach, potrafię też być oddanym facetem ale często sporo kobiet myli bycie dobrym od bycia frajerem. I właśnie z powodu tej zależności tak postępuje. No i cieszę się sporym zainteresowaniem wśród kobiet. 

 

Więc dlaczego? BO MOGĘ 😈😀

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zgredek napisał:

Mam jednak straszne obrzydzenie do zdrad (wolałbym zerwać przez SMS przed niż porzucić po fakcie)

Pouczasz innych którzy ruchają mężatki, a sam psujesz rynek ruchając panny na pierwszych randkach i porzucając, potem takie panny czują się skrzywdzone i mają mniej zaufania do kolesi, mogą byc bardziej zdystansowane. Taki "moralny" jesteś a imo sam nie zachowujesz się w porządku. Chuj z tą twoja "moralnością" jest mocno wybiórcza, tak jak Ci wygodnie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BrightStar napisał:

Pouczasz innych którzy ruchają mężatki, a sam psujesz rynek ruchając panny na pierwszych randkach i porzucając, potem takie panny czują się skrzywdzone i mają mniej zaufania do kolesi, mogą byc bardziej zdystansowane. Taki "moralny" jesteś a imo sam nie zachowujesz się w porządku. Chuj z tą twoja "moralnością" jest mocno wybiórcza, tak jak Ci wygodnie.

Konsekwencją ruchania mężatek może być rozwód, zgarnięty wpierdol, podział dzieci itd..

 

Konsekwencją zranienia 1 na 5, która nie była szlaufem i się zraziła do facetów może być to, że nie da drugiemu dupy na pierwszym spotkaniu. 

 

Frustrujące, naprawdę nie wiem jak dzisiaj zasnę gościu. I nawet nie pisz mi tu już swoich wywodów, bo nie chce ostrzeżeń od modów. Masz jakieś obiekcje to PW ale tutaj proszę mnie nie uruchamiać. Dziękuję. 

 

Edytowane przez Zgredek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BrightStar napisał:

Pouczasz innych którzy ruchają mężatki, a sam psujesz rynek ruchając panny na pierwszych randkach i porzucając, potem takie panny czują się skrzywdzone i mają mniej zaufania do kolesi, mogą byc bardziej zdystansowane. Taki "moralny" jesteś a imo sam nie zachowujesz się w porządku. Chuj z tą twoja "moralnością" jest mocno wybiórcza, tak jak Ci wygodnie.

Co człowiek to inny kręgosłup moralny. No to chyba dobrze, że chłop nie rucha mężatek tylko obraca sobie młode dupy. Po pierwsze które i tak by znalazły sobie kogoś innego, po czym by sie zabawiły. A tak jak chłopak działa to korzysta z chęci eksperymentowania lasek.  Nie wiem czego ty oczekujesz. Zawsze są podwójne standardy, każdy czasem jest hipokrytą, ale Brat ewidentnie niczego złego nie robi.

 

Kobiety nie odpalają przecież tindera w celu znalezienia miłości życia, tylko aby sie pruć a rzecz w tym że chłop korzysta z okazji XD. Weźcie troche wyluzujcie. Temat powinien zostać zamkniety bo sie tu krew i jad wylewa przez polowe użytkowników w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zgredek napisał:

Konsekwencją zranienia 1 na 5, która nie była szlaufem i się zraziła do facetów może być to, że nie da drugiemu dupy na pierwszym spotkaniu. 

 

Albo wystrzelenie wymagań w kosmos. Albo wręcz zatriggerowanie karuzeli. Albo zatriggerowanie mizoandrii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, x6eine napisał:

Kobiety nie odpalają przecież tindera w celu znalezienia miłości życia, tylko aby sie pruć a rzecz w tym że chłop korzysta z okazji XD

Nie zgodzę się, założeniem tej apki było głównie szukanie partnerów na ONS ale to w stanach zjednoczonych, gdzie jest trochę luźniejsze podejście. U nas w naszym bardziej pruderyjnym społeczeństwie to tak nie przejdzie większość panien szuka tam jednak księcia na związek, a to że przeważnie mają wystrzelone wymagania w kosmos i jak to w praktyce potem wychodzi to już inna sprawa... 10 - 20 % facetów może olać pierdzielenie kobiet o miłości i sobie na dużo więcej pozwolić no ale to mniejszość.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BrightStar napisał:

U nas w naszym bardziej pruderyjnym społeczeństwie to tak nie przejdzie większość panien szuka tam jednak księcia na związek, a to że przeważnie mają wystrzelone wymagania w kosmos i jak to w praktyce potem wychodzi to już inna sprawa...

Czy pruderyjnym? Coraz trudniej mi się z tym zgodzić bo coraz więcej mamy FWB, otwartych związków i zdrad. Nawet na tinderze widzę duże zmiany bo kiedyś jak kobieta szukała kogoś do FWB albo była w otwartym związku to nie pokazywała twarzy, teraz najczęściej pokazują. Te szukanie związku w opisie czy deklarowanie się jako poważna osoba to moim zdaniem pic na wodę co nieraz zostawało udowadniane na fake kontach. Na przykład gościu był zmatchowany na prawdziwym koncie z laską i na fake koncie, ta sama laska ale zachowywała się całkiem inaczej.

 

Kiedyś byłem tak naiwny, że myślałem, że kobiety do związku wybierają najatrakcyjniejszych i najlepszych gości później skumałem, że atrakcyjni faceci rzadko kiedy są monogamistami (bo to im się nie opłaca) i kobiety idą na kompromis.

21 godzin temu, BlacKnight napisał:

Że tobie się chce.

Jestem masochistą, ale narazie dałem sobie spokój z aplikacjami, na jakiś miesiąc conajmniej bo staje się za dużym mizoginem jak z nich korzystam za długo.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.