Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, NoHope napisał:

Jestem masochistą, ale narazie dałem sobie spokój z aplikacjami, na jakiś miesiąc conajmniej bo staje się za dużym mizoginem jak z nich korzystam za długo.

Ja to bym się wstydził swoje zdjęcie wstawić do neta i konto zrobić na badoo czy innym tinderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnije, przez jakiś czas spotykałem się z laską z Tindera i wiadomo dochodziło do zbliżenia, laska wydawała się w miarę okej, onsów nie robię bo mam skłonność do ryzykownych zachowań seksualnych. Rozstaliśmy, czasami coś mnie piekło, ale to zdarzało się wcześniej i przechodziło. Tym razem nie przechodziło. W dodatku szyja mnie zaczęła piec, węzły chłonne mam chyba powiększone. Zacząłem czytać w necie, sprawdziłem objawy i o korwa, laska mnie chyba zagrzybiła, no nie wierzę. Poleciałem do apteki i kupiłem Clotrimazolum, ale i tak jest umówiony na wizytę do lekarza tylko teraz przez covida to trzeba czekać xD

 

Tinderówki, polecam 🤣 (to że zachowuje się czasami jak skończony idiota to inna sprawa).

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NoHope napisał:

Czy pruderyjnym? Coraz trudniej mi się z tym zgodzić bo coraz więcej mamy FWB, otwartych związków i zdrad. Nawet na tinderze widzę duże zmiany bo kiedyś jak kobieta szukała kogoś do FWB albo była w otwartym związku to nie pokazywała twarzy, teraz najczęściej pokazują.

Nie widziałem kont lasek szukących FwB które pokazywałyby twarzy raczej jest to pokazywanie dekoltu, nóg itd. i to jest znaczna mniejszość tak czy inaczej, większość ma wpisane No ONS, NO FwB i tak na Fake koncie słynnego Klaudiusza część mimo wszystko złamie swoje zasady i pójdzie do łóżka na pierwszej randce, no ale będąc tzw. normikiem raczej bym się nie nastawiał, no chyba że są to panny wiekowe, bardzo zdesperowanie i o niskim smv. Choć jak się próbuję dostatecznie mocno, nie pokazuję się desperacji i ma sie dobry bajer to wtedy wiesz nawet ślepej kurze ziarno czasem się trafi no ale generalnie zasada jest, że poruchasz ale jak łaskawa Pani ewentualnie zechcę Cię do związku. Zresztą jebać to ja mam Tindera już dawno usuniętego bo strasznie ryje beret 😕  mam inne rozwiązania póki co.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć..mieszkam w 200tyś mieście  i na 150 par zebranych w pare dni doslownie kilka z mojego miasta a całe reszta z innych miast oddalonych nawet po 50km odemnie.. tinder ewidentnie nie chce łączyć w pary tak żeby coś z tego wyszło. Pozatym wydaje mi się że algorytm nie określa pozycji sugerujac sie oglądalnością profilu przez kobiety tylko wydaje mi sie ze sam określa poziom atrakcyjnosci analizujac zdjecia bo mam wrezenie że odrazu dostaje pary z przeciętnym laskami a kiedyś przynajmniej na poczatku udawało się sparowac z fajnymi laskami.

Edytowane przez kolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 par to bardzo dobry wynik no chyba ze cały czas przesuwasz w prawo czego nie polecam bo algorytm zbija za to ELO.

2 godziny temu, kolo napisał:

Pozatym wydaje mi się że algorytm nie określa pozycji sugerujac sie oglądalnością profilu przez kobiety tylko wydaje mi sie ze sam określa poziom atrakcyjnosci analizujac zdjecia bo mam wrezenie że odrazu dostaje pary z przeciętnym laskami a kiedyś przynajmniej na poczatku udawało się sparowac z fajnymi laskami.

Algorytm jest głupi jak but. Jak zakładasz konto to masz pseudo boosta a później jest ustalane twoje ELO na podstawie takich czynników jak: jak długo laska przegląda twój profil, ile masz matchy, jakie elo mają twoje matche.

 

Dostajesz pary z przeciętnymi bo nie wiem czy zauważyłeś ale tinder coraz bardziej agresywnie monetyzuje i wprowadza nowe opcje sprzedażowe. Chyba wszyscy zauważyli o wiele gorszą jakość lasek to jest umyślnie zrobione. I też mam wrażenie, że przez covida jest jeszcze większa dysproporcja między płciami na niekorzyść facetów.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 14:13, NoHope napisał:

Patrzcie na to, typ miał skaszaniony nos, i cyk. Różnica gigantyczna.

 

No tu nie tylko akurat nos jest zrobiony 😉

 

W dniu 13.11.2021 o 14:13, NoHope napisał:

Szczerze mówiać chcę zgubić body fat, wtedy twarz będzie mniej okrągła.

 

Niekoniecznie.

 

W dniu 13.11.2021 o 14:13, NoHope napisał:

Jak wada mi się ustabilizuje to robię laserową korekcje wzroku a od przyszłego roku chyba przechodzę na soczewki.

 

Idź do salonu optycznego posiadającego dobrą stylistkę (rzadko sieciówki), można naprawdę świetnie poprawić się okularami.

 

W dniu 13.11.2021 o 14:13, NoHope napisał:

A później jak to nic nie da to pójdę do jakieś kliniki operacji plastycznych i może będzie się coś dało poprawić.

 

 

A dbasz o wizaż na co dzień?

 

W dniu 13.11.2021 o 14:50, NoHope napisał:

Chyba kupie sobie golda na miesiąc

 

Taniej Ci wyjdzie zadbać o wszystko i zrobić sobie dwie pro fotki. Na koniec zostaniesz przynajmniej z dwiema pro fotkami.

 

Eh, ogólnie dużo marazmu i presji na Tindera, jak czytałeś wyżej Braci to wiesz, że to średnia kombinacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy bracia. 

 

Przyprowadziłem wczoraj dziewczynę z Tindera do siebie. Mimo, że ciało mówiło tak to głowa nie aż w końcu sama się na mnie rzuciła. 

 

Po wszystkim sama też wystrzeliła "To co, teraz się kontakt urwie?", jak napisałem ostatnio tak zrobiłem więc rzuciłem: "nie, kocham Cię" i pocałowałem w czółko. Powiedziała "bardzo śmieszne, pojebie" po czym ubrała się i wyszła. 

 

Proszę o nowe rady bracia, żeby znów nie wyjść na hipokryte, który niszczy kobiety i powoduje, że mają wymagania z kosmosu. Nie wiem już co mam robić. 

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są cfane..jak po seksie nie widzi że się wkręciłeś to odpuszcza..im szkoda czasu na takie relacje bo szukają tylko frajera który zrobi wszystko dla jej krocza i jak wyczuwają że nie jesteś frajerem to szukają dalej i choćby seks był super to dla nich to niewiele znaczy..liczy sie tylko perspektywa związku w którym ona będzie kierować.

17 godzin temu, NoHope napisał:

150 par to bardzo dobry wynik no chyba ze cały czas przesuwasz w prawo czego nie polecam bo algorytm zbija za to ELO.

Klikam szybko serduszka i nie przeglądam nawet tych profili bo szkoda czasu. Co sparuje to sparuje. Poprostu pisze tylko do tych co chcę a pozostałe pary zlewam a jak któraś wyjdzie przed szereg to wtedy kasuję. Kiedyś robilem max selekcje i nie bylo lepszych rezultatów. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2021 o 22:35, BrightStar napisał:

Mi raz laska z neta porysowała fjuta źle założona spirala, bo waliłem ja bez gumki 😟

 

Zastanawia mnie co musi mieć w głowie człowiek, który posuwa nowo poznaną dziewczynę bez prezerwatywy.

Słyszałeś o czymś takim jak HIV?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomek9494 napisał:

Zastanawia mnie co musi mieć w głowie człowiek, który posuwa nowo poznaną dziewczynę bez prezerwatywy.

Generalnie kiedyś miałem straszny strach na tym punkcie, ale później poczytałem jakie jest prawdopodobieństwo złapania HIV/AIDS od heteroseksualnej kobiety. W skrócie praktycznie zerowe. HIV to choroba gejów i taka jest niestety prawda, musisz mieć w chuj pecha by go złapać. Teraz przez napływ ludzi z ziem wschodnich szansa jest większa, ale też praktycznie zerowa.

 

Większa szansa, że złapiesz jakiegoś weneryka albo grzyba jak ja złapałem.

 

No walenie bez gumy to ryzyko ale generalnie robienie minety i tak dalej to też dość spore ryzyko wbrew pozorom. Ja się minetą brzydzę chociaż walę się przeważnie bez gumy xD

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek Kto nie walił mężatki ten nie może zwać się ruchacz. Tak jak @BrightStar mówi, polskie mężatki potrzebują miłości bo są samotne 😂

 

A jak widzisz taką samotną mężatkę, która jest smutna to aż żal jej nie przelecieć 😂

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest masturbacja, niczym się nie zarazisz a seks z ręką lepszy niż z kłodą.

 

W filmie Jon Don padł fajny cytat: 'Zakładam gumę bo cipa potrafi zabić' 😂😂😂

 

btw. zmywam się z tego forum i pewnie wrócę za kilka miesięcy, trzymajcie się.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

@Zgredek Kto nie walił mężatki ten nie może zwać się ruchacz. Tak jak @BrightStar mówi, polskie mężatki potrzebują miłości bo są samotne 😂

 

A jak widzisz taką samotną mężatkę, która jest smutna to aż żal jej nie przelecieć 😂

Napisałem ruchaczem a nie kurwiarzem. Nie mylmy pojęć. 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

To może lepiej tym smarować kutasa przed wsadzeniem🤣

Ewentualnie Cifem, podobno zabija do 99% bakterii. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.