Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że Badoo zabrało możliwość wysłania wiadomości napisanej po swojemu do osoby, z którą nas NIE sparowało. Wcześniej był limit 5 wiadomości na dobę przy niezweryfikowanym koncie i 10 przy zweryfikowanym. Istniała możliwość płatnego podniesienia liczby rozpoczętych czatów. Niezależnie od wykupionych opcji, do każdej osoby można było wysmarować dwie wiadomości - potem się blokowało do czasu, aż druga strona odpowiedziała, co akurat moim zdaniem było skuteczną ochroną przed spamem, a z drugiej strony inicjatorowi konwersacji dawało możliwość poprawienia np. literówki z pierwszej wiadomości.

 

Obecnie własnoręcznie napisanej wiadomości już do randomowej osoby nie wyślemy - jeśli nas nie sparowało, możemy przywitać się automatycznym, losowo generowanym tekstem, np. "Cześć Aleksandra, jak się masz?", "Dzień dobry, Joanna! Czy wszystko u Ciebie dobrze?". Czyli generalnie odpada nawet taka minimalna możliwość wyróżnienia się, gdzie można było nawiązywać do opisu, zainteresowań itd. Jeżeli pani nie "przesunie was w prawo", to pajacowanie nic nie pomoże - nie da się pajacować, każdy pajac wyśle bowiem tak samo nudny, automatyczny tekst. Ewentualnie można posłużyć się tą luką, że zostaje druga wiadomość i tam da się wpisać coś od siebie, np. "Siema, to był automatyczny tekst, a teraz (... coś własnego) - tyle tylko, że to wygląda już trochę na desperację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam bardziej doświadczonych, bo nie wiem. Założyłem Tindera wczoraj rano, 3 fotki (jestem zadbany i ogólnie "dobry w modę" [ubranie, fryzura], zdjęcia robione przez koleżankę zawodowca więc odjebane ;)), niedługi, zwarty opis i do teraz mam 12 par i 99+ polubień. Pytanie brzmi czy to sensowny wynik i czy kupować wersje Gold? xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zgredek napisał:

Poczekałbym na promocję i kupił Golda 50% taniej czyli na oko jakieś 30+ zł. 

Albo zakładasz konto laski, opłacasz po taniości, likwidujesz konto, zakładasz męskie i podajesz nr zamówienia do odzyskania subskrypcji :D

 

Za zbanowane konta nie odpowiadam, ale u mnie śmiga na razie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nowy00 napisał:

Już nie mam konta na Tinder. Coś mnie jednak zastanawia z tą apką gdyż ja z niej bezpłatnie korzystałem. Na jakiej zasadzie działa ten gold? Opłata jakoś przelewem? Swego czasu miałem Badoo i tam udawało mi się opłacić jako sms nawet za wersje premium.

Zależy. Przez App Store ściągało mi po prostu z tej karty, która podałem. W wersji na Androidzie działa to tożsamo, tylko z Sklep Play. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trek napisał:

Nie ma sensu. W końcu wyklikasz dodatkowe pary. Pzdr.

A ja jako użytkownik zwykły i Golda uważam, że dla 30 zł jak najbardziej ma sens. I pisze to z pozycji człowieka, który nie miał już w pewnym momencie czasu na spotkania czy rozmowy. 

 

Mając Golda nie masz limitu swipe'ów. Więc jeśli masz przesunięcie w prawo bardzo prawdopodobne, że dziewczyna niedawno założyła konto - to znaczy, że jesteś jednym z pierwszych, który napisał a ona pisze z Tobą jako pierwszym/drugim/trzecim. 

 

Nie można patrzeć tylko z perspektywy, że w końcu będziecie mieć matcha. Trzeba mieć na to szersze spojrzenie. Za 30 zł (zakładam, że kupujecie tylko i wyłącznie w promocji) to naprawdę mała cena jak na możliwości. 

 

//edit: A jeśli szkoda Ci 30 zł na bardzo pomocne narzędzie to myślę, że nie ma sensu nawet się umawiać. Bo wyjście na randkę (płacąc nawet tylko za siebie) kosztuje trochę więcej. A co, jeśli się okaże, że słaba partia? 

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Golda kupiłem na próbę, nie żałuję ze względu na możliwość zobaczenia kto polubił a było tego ze 150 w 2 dni i parę spoko par xD ale oczywiście sielanka nie mogła trwać długo i pan Fckyea został wy***any bez mydła, jako, że prawdopodobnie dostałem tego mitycznego shadowbana ch** wie za co, bo od wczoraj 0 nowych polubień, matchy a i rozmowy mogłem jedynie kontynuować z tymi już zmatchowanymi (ale też nie wiadomo czy na normalnych warunkach bo jedna odpisywała a dwie urwały praktycznie w połowie rozmowy, nie wiem, może taki słaby ze mnie rozmówca). Najgorsze, że kompletnie nic złego nie zrobiłem, 50 par, swipowałem normalnie, celując w normalne laski, omijając raczej te, które wyglądały jak modelki 10/10 albo miały wyretuszowane zdjęcia etc. W prawo około 1-2/10 swipów, żadnych kontrowersyjnych treści, obrażania kogoś, wysyłania kutasów itd., normalne bio. Może mnie wzięli za bota bo fotki jak model a wcale nie retuszowane xD jak ktoś coś umie pomóc to dawać bo nie spodziewam się pomocy od apki, mimo wysłania maila (na jedngo odpisano, nie wiem czy bot czy realna osoba) a tak to uważajcie na to gówno bo ja sobie chyba odpuszczę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zgredek napisał:

I pisze to z pozycji człowieka, który nie miał już w pewnym momencie czasu na spotkania czy rozmowy. 

Takie są uroki wesołego randkowania z tinderem. Jak się pisze z pięcioma, a umawia na spotkanie z trzema to trzeba sobie grafik robić. Najgorzej jak się umawia z dwiema różnymi tego samego dnia. W takiej sytuacji można nie pamiętać co się której mówiło 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nihilus napisał:

Takie są uroki wesołego randkowania z tinderem. Jak się pisze z pięcioma, a umawia na spotkanie z trzema to trzeba sobie grafik robić. Najgorzej jak się umawia z dwiema różnymi tego samego dnia. W takiej sytuacji można nie pamiętać co się której mówiło 😅

Kiedyś byłem bardzo dokładny w zapamiętywaniu co komu mówiłem, aż się na to wywaliłem. Nie jestem w stanie wyliczyć ile razy było "a nie mówiłem Ci tego?" - w sumie nawet to dobrze, jest to w pewien sposób sugestia, że jest tylko pionkiem na szachownicy. 

 

Ogólnie często muszę się tłumaczyć z tego, że wyglądam lub zachowuje się jak "ruchacz" - bardzo długo mówiłem pannom "nie prawda, nie uważam się" aż w końcu to przemyślałem i stwierdziłem "Kogo Ty chcesz oszukać" 😂 

 

Śmieszne jest to, że kobiety przez to jak mnie widziały, miały hamulec przed zaangażowaniem się. Bo raz, mogę je zranić bo dwa, chciały bardziej kogoś do kontrolowania. Trzeba wystrzegac się takich kobiet na Tinderze.

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zgredek napisał:

"

Śmieszne jest to, że kobiety przez to jak mnie widziały, miały hamulec przed zaangażowaniem się. Bo raz, mogę je zranić bo dwa, chciały bardziej kogoś do kontrolowania. Trzeba wystrzegac się takich kobiet na Tinderze.

Też mam takie doświadczenia. Działa to jednak i w drugą stronę, tj. gdy pani jest zainteresowana zabawą, nawet jeśli początkowo nie mówi tego wprost, to chętnie się spotka z gościem, którego uważa za ruchacza. Chociażby na ons, bo czemu by nie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radeq napisał:

Czego się boisz? 

 

Siedzenie w takim miejscu widać nie jest dla mnie powodem do dumy. 😉 Tak serio to uważam, że facet sobie powinien radzić w realu, atrakcyjna kobieta tak samo. A poza tym nie chciałem jej lajkować, atrakcyjna, ale typowa Julka z zachowania, takich tam pewnie masa. Była w związku z facetem, przeprowadziła się do innego miasta, już wróciła na rynek. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff... A co ja jestem brzydki i mam się czego wstydzić mając Tindera? Sprawa jest prosta, nie mam czasu poznawać ludzi, nie miałbym takiego zasięgu nie używają aplikacji i tyle. Jeśli ktokolwiek wyśmiałby mnie kiedykolwiek, że używam Tindera - to możemy się pobawić w liczby i statystyki, gadka by się zmieniła 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dawania atencji wielu pannom również na Tinderze 

zobaczcie ten fragment 3:50 - fajnie omówione co dzieje się gdy kobieta ma swoją rzeszę spermiarzy a tu naraz trafia się rodzynek który nie klęka przed jej urodą. To kapitalny sposób by zbudować  zainteresowanie kobiet na randce. Używałem już tego dawniej zupełnie nieświadomie, nie wiedząc jak fajnie to działa. 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nudząc się w domu, zainstalowałem badoo i stworzyłem profil kobiety. Co najlepsze, to były moje fotki przerobione w face app na postać kobiecą, nie sądzę bym wyglądał przekonująco, było widać, że chłop ale kuźwa były wiadomości:

"Sexy", Hej piękna, "Kurcze ale jesteś naturalna dziewczyna , teraz to praktycznie nie spotykane" XD Po prostu płakałem ze śmiechu XD Konto jeszcze bez weryfikacji. Nawet to nie przeszkadzało. 

Poza tym 99% full samych hej, hejo itd. Panowie się nie wysilają, nawet oferty sponsoringu. Aczkolwiek w rozmowie zachowywałem się jak typowa księżniczka, panowie za to inwestują w rozmowę. 

 

Sam ze swoim kontem nigdy nie będę mieć takiego powodzenia jak stworzona 22 letnia dziewoja o ciemnych włosach i okularach xdd Zdjęcia samej twarzy, nie mam cycków, bo tak to bym sylwetki zdjęcie zrobił i przerobił 🤣 Żaden się nie skapnął... 

W przeciągu 2 godzin, 160 lajków i przeszło 40 oczekujących wiadomości. 

Chlip [*] 

  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 23:35, nihilus napisał:

Też mam takie doświadczenia. Działa to jednak i w drugą stronę, tj. gdy pani jest zainteresowana zabawą, nawet jeśli początkowo nie mówi tego wprost, to chętnie się spotka z gościem, którego uważa za ruchacza. Chociażby na ons, bo czemu by nie 😉

Wiadomo, a mam wrażenie że coraz więcej takich "łatwych" dziewczynek jest na portalach. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sekacz19 napisał:

 

Poza tym 99% full samych hej, hejo itd. Panowie się nie wysilają, nawet oferty sponsoringu 

W przeciągu 2 godzin, 160 lajków i przeszło 40 oczekujących wiadomości. 

Chlip [*] 

Nie wspomniales o kolekcji cootasow , chyba cyckow nie bylo na profilowym .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.