Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@spitfire

Z tych randek co miałem mam wniosek, że jeśli panna nie jest Tobą zainteresowana wtedy się nie ma szans. Nie staralem się zachwycać nad uroda dziewczyn a pomimo tego jak miałem jeszcze konto na Tinder czy Badoo dzięki temu niczego zbytnio nie ugrywalem :)

Dajmy na sytuacje gdzie rzeczywiście chłop nie kleka przed uroda myszki, co się dzieje:

1 Panna się tym zainteresowała bo chłopak się wyglądu podoba

2 Gość nie kleka przed uroda myszki i wizualnie chłopak jej się nie podoba i mówi mu papa

3 gość przystojniak czy będzie klękał przed uroda lub nie panny raczej otrzyma tak czy siak zainteresowanie, a przeważnie jakiś chad i tak się starać za dużo nie musi i lecą na niego panny. 

@sekacz19

Widzisz jak działa sprawa z randkami jeśli panna się jest. Chłopów zainteresowanych na pęczki. Wskazuje na to iz na portalach randkowych więcej jest facetów aniżeli kobiet. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Pytanie techniczne*

Mam konto już jakiś rok na swoim podstawowym numerze telefonu, karcie sim.

Chciałbym zacząć od nowa, nowe konto, spróbować jeszcze raz z tymi, z którymi nie miałem wcześniej par etc.

 

Zamierzam zmienić numer telefonu (w oparciu o obecną kartę sim).

Czy takie konto będzie w 100% funkcjonalne jak nowe? Czy poprzez kartę sim, na której miałem inne konto będę miał jakieś ograniczenia, shadowbany, algorytmy mi się podmienią ze starego konta w oparciu o starą kartę sim? Czy żeby zacząć totalnie jeszcze raz to nowy numer na nowej karcie sim?

To samo pytanie można odnieść do np. instagrama, bo widzę że coraz sprytniej te aplikacje zbierają informacje i kojarzą po wcześniejszych aktywnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nowy00 napisał:

@spitfire

Z tych randek co miałem mam wniosek, że jeśli panna nie jest Tobą zainteresowana wtedy się nie ma szans. Nie staralem się zachwycać nad uroda dziewczyn a pomimo tego jak miałem jeszcze konto na Tinder czy Badoo dzięki temu niczego zbytnio nie ugrywalem :)

Dajmy na sytuacje gdzie rzeczywiście chłop nie kleka przed uroda myszki, co się dzieje:

1 Panna się tym zainteresowała bo chłopak się wyglądu podoba

2 Gość nie kleka przed uroda myszki i wizualnie chłopak jej się nie podoba i mówi mu papa

3 gość przystojniak czy będzie klękał przed uroda lub nie panny raczej otrzyma tak czy siak zainteresowanie, a przeważnie jakiś chad i tak się starać za dużo nie musi i lecą na niego panny. 

@sekacz19

Widzisz jak działa sprawa z randkami jeśli panna się jest. Chłopów zainteresowanych na pęczki. Wskazuje na to iz na portalach randkowych więcej jest facetów aniżeli kobiet. 

 

Tak, jest ogromna dysproporcja, rzucają się strasznie, dlatego ludzie sami powinni to przemyśleć, że nie warto iść w coś takiego, bo zwyczajnie przebić się przez to wszystko @nowy00 graniczy z cudem. Ja od dłuższego czasu już tam nie siedzę, obecnie w życiu osobistym mam dwie potencjalne, pomału sobie działam i to najlepsza metoda

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z pizdy dzwoni do mnie do mnie i pyta się czy może przenocować. Zgadzam się i idę z nim na miasto. Najpierw idziemy do nieba w warszawie bo tam tam miała pojawić się dziewczyna która poznał w pociągu. Chuja nie pojawia się albo kumplel nie może jej znaleźć. Zagadują do niego jakieś milfy 4/10 gdzie on jest 6.5 i ma prawie 2 metry wzrostu, a ja 175 cm i 5/10. Milfy brzydkie, miałem ładniejsze byłe ale mnie olewają na rzecz kolegi, co i tak mam w dupie bo mi się nie podobają. Później milfy go zlewają i idziemy przez miasto, kumpel dalej się namówić na pójście do klubu ze striptizem więc idę razem z nim mimo że wolałbym iść do sogo. Pijemy, gadamy, i zagaduje mnie jakaś miła babka z klubu, proponuje mi taniec na prywatności więc się godzę, laska tańczy i łapię ją za cycki dupę i tak dalej, studentka psychologi xD później przychodzi babka i mówi, że mam zapłacić 3 7 5, ja się pytam 375 zł? One odpowiadają że tak, mówię, że nie zapłacę i biorę kumpla i siłą go wyciągam z klubu. Laski oburzone, ale jak to, a ja mówię że nie jestem jebanym frajerem i nie będę płacił 375 zł za taniec i że te laski są zwykłymi sukami xD Oburzyły się ale siłą kumpla wyciągnąłem z tego gównoklubu.

 

Później gadamy z jakimś ukraińcami całkowicie najebani, kumple bajeruje jakąś ukrainkę 4/10. Ja się boltem zmyłem.

 

Kumpel jak się dowiedziałem się właśnie rozwodzi z swoją panną.

 

Jebie warszawę, jabie dziwki które naciągają na hajs i jebie ten świat za suki. Pozdro.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, nowy00 napisał:

Wskazuje na to iz na portalach randkowych więcej jest facetów aniżeli kobiet.


Bede regularnie przypominal o moim malym badaniu. Lato 2019, miasto wojewódzkie, dystans 5 albo 10km (nie pamietam dokladnie), portal Tinder, wiek 25-30. Zalozone jedno konto meskie i jedno damskie. Bez zdjec. Tylko w celu zobaczenia ile jest osob danej plci. Kobiet ok. 160 facetow ok. 450. Trzy razy więcej! I weź tu się przebij.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98

Słusznie. Jeśli panna zainteresowana nami nie jest, wówczas nie ma powodów tracić na nią naszej energii i czasu. Szukać te, jakie na nas po prostu lecą mówiąc kolokwialnie. Nieśmiała panna, która jest zainteresowana na swój sposób będzie dawać facetowi sygnały. 

@spitfire

Jeśli już jakiś facet ma założone konto na jakimś portalu randkowym Tinder warto, aby podchodził do tej stronki z większym dystansem. Jak już się trafi jakaś ciekawa znajomość wtedy sytuacja ok, w innym przypadku nic się nie dzieje nie ma po co się załamywać gdyż nasze życie i tak się toczy dalej :)

@Tadamichi Kuribayashi

Nawet już badaniem potwierdzone iż na Tinder przeważają faceci. Cóż zrobić, trzeba zaakceptować iż na portalach randkowych jest więcej kobiet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z spotkania z jedną, sama do mojego miasta przyjechala samochodem (wcześniej z nią popisałem na FB, z tindera przeszedliśmy).

 

Na spacerze mogłem obejmować , droczyć, w ślinę weszliśmy nawet. Przed wejściem do samochodu tylko uścisk był. Nic więcej nie chciała. Według mnie to chyba jej się nie spodobałem aż tak (albo shit test to był), ona intro również jak ja, trochę więcej mówiła o odemnie. Wydaje mi się, że next. 🤷

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 14:38, gman98 napisał:

Wróciłem z spotkania z jedną, sama do mojego miasta przyjechala samochodem (wcześniej z nią popisałem na FB, z tindera przeszedliśmy).

 

Na spacerze mogłem obejmować , droczyć, w ślinę weszliśmy nawet. Przed wejściem do samochodu tylko uścisk był. Nic więcej nie chciała. Według mnie to chyba jej się nie spodobałem aż tak (albo shit test to był), ona intro również jak ja, trochę więcej mówiła o odemnie. Wydaje mi się, że next. 🤷

 

Daj ochłonąć, nie pisz, za jakiś czas rzuć konkret propozycję - każda odpowiedź inna niż zgoda lub propozycja innego terminu to next.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 01:35, NoHope napisał:

później przychodzi babka i mówi, że mam zapłacić 3 7 5, ja się pytam 375 zł? One odpowiadają że tak, mówię, że nie zapłacę i biorę kumpla i siłą go wyciągam z klubu. Laski oburzone, ale jak to, a ja mówię że nie jestem jebanym frajerem i nie będę płacił 375 zł za taniec i że te laski są zwykłymi sukami

 

W dniu 28.11.2021 o 01:35, NoHope napisał:

Jebie warszawę, jabie dziwki które naciągają na hajs i jebie ten świat za suki. Pozdro.

Z głową w porządku? Ochłoń i idź najlepiej do jakiegoś specjalisty czy coś? Serio piszę. Dlaczego? Po pierwsze zmyśliłeś to! Po drugie jeśli to prawda to idziesz do klubu i nie płacisz za usługę. To chyba kradzież?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, EmpireState napisał:

Kumpel w końcu nocował u Ciebie? :D 

Przyszedł, ale nie pamiętam o której, pamiętam, że mu tylko drzwi otworzyłem. Sam miałem niezłą wirówkę bo mieszałem alkohole i ledwo wyszedłem z bolta. 

 

4 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Po pierwsze zmyśliłeś to! Po drugie jeśli to prawda to idziesz do klubu i nie płacisz za usługę. To chyba kradzież?

Jaka korwa kradzież xD Laski chciały wyjebać najebanego typa i tyle. Jak po fakcie ktoś ci mówi, że masz za coś zapłacić a wcześniej nie podała ceny to ja nie daje się zrobić w bambuko. Mówię nara i tyle. Warszawa to drapieżne miasto, ale właśnie przez brak naiwności i rozsądek nigdy nie dałem się naciągnąć, nikt mnie nie pobił i nie miałem srogich przypałów. Jak jest gorąco to łagodzę sprawę, jak suki mnie próbują naciągnąć to się nie daje. Tyle.

 

Generalnie tam było picie no limits, kolega sobie i mi postawił tę usługę za 50 zł na łebka, to już wiedziałem, że te suki chcą nas upić i wyciągnąć z nas kasę xD Te miejsce było też prawie puste co jest złym omenem.

 

Ja generalnie nie chodzę do klubów/barów których nie zresearchowałem wcześniej, tu był wyjątek przez kolegę. To jest niebezpieczne bo jak czasami stałem w kolejkach do klubów to słyszałem opowieści, że ktoś wszedł do dziwnego pubu napił się piwa a później zgon i okradziony.

 

Mnie nigdy nikt nie okradł mimo że nieraz sam chodziłem na miasto, i wracałem mocno najebany. Ale nawet mocno najebany nie daje się namówić żeby pójść do miejsc których nie znam.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NoHope napisał:

Laski chciały wyjebać najebanego typa i tyle.

Aaa sorry, to ty byłeś w przedszkolu i przedszkolanki chciały zawlec do dyrektorki bo ugryzłeś koleżance z ławki kanapkę?

Czy w "klubie" gdzie laski polują proponują "darmowy" taniec osobisty, a później wyganiają?

 

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałeś i nie bądź tak negatywnie nastawiony do świata...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałeś i nie bądź tak negatywnie nastawiony do świata...

Gdybym był optymistą to miałbym 700 zł mniej w kieszeni. Jeszcze stosowały głupi trick który działał czyli nie podawały normalnie kwoty tylko podawały cyfry, nie mówiły 375 zł tylko 3,7,5 a jak jesteś najebany a byłem wtedy mocno to ciężko skumać. Nie dałem się namówić na taniec i nie dałem się naciągnąć na jakiś 3-5 minutowy gówno taniec która ta studentka psychologi na mnie odprawiała. Jeszcze nawet biustonosza nie zdjęła. 20 zł za to gówno mógłbym max dać.

 

Kolega był mocno najebany ale dobrze, że go siłą stamtąd wyciągnąłem bo pewnie też straciłby kasę.

 

Pamiętam jak wyszliśmy i gadałem oburzony, że za 200 zł to masz seks z divą, z resztą przyczepiło się do nas mnóstwo zaganiaczy i kazałem im wykurwiać. To jebane pijawki jak jesteś narąbany mocno.

 

Do dobrych miejsc w warszawie nikt nie zagania bo nie ma potrzeby. Tak najprościej odróżnić dobre miejsce od chujowego.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spacemarine napisał:

Ostatnio zalogowałem się do tindera i okazało się że mam bana, wtf :D

Może za często kasowałem pary i samą apkę i rejestrowałem się ponownie.

Trzeba zmienić chyba numer i telefon.

Tez właśnie mam bana od jakichś 3 miesięcy, przez założenie raz konta z twarzą modela

Jak czytałem na necie, to sporo osób ma bana i nie wie czemu. Zmiana numeru i telefonu może nie pomoc. Mnie nie pomogła 

Daj znać jakbyś znalazł sposób na odblokowanie lub obejście bana

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zmiana nr i tel nie pomaga, dziwne, pewnie trzebaby wszystko zmienić. Ios ma icloud więc tutaj moga wyciągać dane kto to, więc zostaje android, nowa karta sim, konta na nowy email. Pytanie czy po geolokalizacji też mogliby okreslić, bo jest dość dokładna pewnie tak. Komedia

Tutaj jakiś jest art:

https://filmora.wondershare.com/tinder/how-to-get-unbanned-from-tinder.html

 

Z drugiej strony może i lepiej bo tam same atencjuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoHope napisał:

Ja bym na waszym miejscu spróbował założyć konto z tindera webowego, na mobile rzeczywiście mogą cię wyłapać po icloudzie/google accountcie. Na webówce można łatwiej obejść większość rzeczy w tym spreparować user agenta.

Działa,

tylko trzeba nowe konto gmail założyć, czyste, dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.