Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, gman98 napisał:

Aspołeczna to raczej nie, jak do pracy chodzi. Chyba jej chodziło, że nie ma "paczki" swojej. 

 

Możliwe, że nie mam racji, ja jej też nie znam, ale i tak po ptokach 😛

 

 

ps. procreate with me

 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sekacz19 napisał:

Słuchanie i wiara w to, co kobieta mówi, nie patrząc na jej czyny jest zgubne i prowadzi do osobistej tragedii. Dopóki nie spotkasz się, nie po obserwujesz, nie sprawdzisz pewnych rzeczy, nie ma się czym ekscytować, bo myślisz myszka inna niż wszystkie a w rzeczywistości równia pochyła i szambo stulecia

Prawda. Nie słuchaj dziewczyny co mówi, ale patrz jak się zachowuje. Laski się ocenia częściej po zachowaniu.

Prosty przykład:

Często kobieta mówi iż lubi miłych i sympatycznych facetów, a jednak dziecko jej robi bad boy i zostaje samotną matką.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nowy00 napisał:

Często kobieta mówi iż lubi miłych i sympatycznych facetów,

Wszystkie tak mówią i wszystkie mają rację. 

 

Miły i sympatyczny charakter to fajna cecha która jest drugorzędna. 

 

Anal miał rację w większości tylko nieudolnie to przekazywał. Niech cię anal...

 

Wszystkie forumowe chady kłamią nawet nie wiedząc że to robią.

 

Moja kochana mama ostatnio ,, nie możesz być dobry dla kobiet synu" też ma rację.

 

Wogle moja mama dala mi taki redpill że mi kopara opadła ale za dużo pisania by było.

 

Tak chciałem się wygadać, nie przeszkadzam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was Panowie naprawdę podziwiam, że Wam się chce ciągle w tym siedzieć.

 

W ciągu 8 lat ,,poszukiwań" udało mi się doprowadzić do spotkania z jedną kobietą, gdzie trwało to 3 miesiące i potem koniec.

(laska miała tylu orbiterów/atencjuszy, że już jej się w głowie pierdoliło)

 

Mam 27 lat i jestem wykolejony rynkiem matrymonialnym, kobietami i ich wymaganiami z kosmosu.

Nawet prostytutki nie chcą uprawiać seksu (każde ogłoszenie jakie przeglądałem było na masaż tylko i wyłącznie - co tu się kurwa porobiło?)

 

Na chwilę przed 30stką być może nie będę miał już sił, by patrzeć na kobiety a co dopiero prowadzić jakieś znajomości a to nawet nie będzie pewnie połowa mojego życia.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Tomek9494 napisał:

Ja Was Panowie naprawdę podziwiam, że Wam się chce ciągle w tym siedzieć.

 

W ciągu 8 lat ,,poszukiwań" udało mi się doprowadzić do spotkania z jedną kobietą, gdzie trwało to 3 miesiące i potem koniec.

(laska miała tylu orbiterów/atencjuszy, że już jej się w głowie pierdoliło)

 

Mam 27 lat i jestem wykolejony rynkiem matrymonialnym, kobietami i ich wymaganiami z kosmosu.

Nawet prostytutki nie chcą uprawiać seksu (każde ogłoszenie jakie przeglądałem było na masaż tylko i wyłącznie - co tu się kurwa porobiło?)

 

Na chwilę przed 30stką być może nie będę miał już sił, by patrzeć na kobiety a co dopiero prowadzić jakieś znajomości a to nawet nie będzie pewnie połowa mojego życia.

Takie czasy. Zobacz sobie instagrama i laski, które wyróżniają się wsród przeciętnych panien lepszą figurą czy ciut ładniejszą twarzą (nie są otyłe, bo to jest powszechny problem na tinderku). One mają po 500 lajków pod zdjęciem. To są naprawdę atrakcyjne panny, szczupłe, seksowne, myślę, że każdy facet z chęcią by taką wziął na jeden raz nie mówiąć już o stałej relacji (dla beciaków). Laski przeciętne często mają po 200 lajków. Teraz wez pod uwage jak to działa na wyobraźnie takiej kobiety. No nie oszukujmy się. Jeżeli facet dostałby 200+ lajków od ładnych kobiet, to jak by mu ego urosło w górę? 

Instagramy czy tindery zjebały rynek. Ja zagaduje w realu, w miejscu gdzie laska może dostrzec moją wartość. Plus staram się rozwijać na kilku polach, aby maksymalizować ocenę. Może to i nawet lepiej, że taki jest rynek? Mniejsza szansa, że jako świadomi faceci się w coś się wjebiemy. Trzeba jednak rozwijać mindset, aby nie dostać do głowy bez kobiety :D

1 godzinę temu, BlacKnight napisał:

Wszystkie tak mówią i wszystkie mają rację. 

 

Miły i sympatyczny charakter to fajna cecha która jest drugorzędna. 

 

Anal miał rację w większości tylko nieudolnie to przekazywał. Niech cię anal...

 

Wszystkie forumowe chady kłamią nawet nie wiedząc że to robią.

 

Moja kochana mama ostatnio ,, nie możesz być dobry dla kobiet synu" też ma rację.

 

Wogle moja mama dala mi taki redpill że mi kopara opadła ale za dużo pisania by było.

 

Tak chciałem się wygadać, nie przeszkadzam.

Dawaj spostrzeżenia matuli. Od nich jedynie możemy poznać prawdę. Moja do mnie ostatnio, że ojca wybrała wyłącznie z rozsądku, nie z miłości :D no tak, już wiem dlaczego tak często go kurwica brała ;) 

W dniu 9.12.2021 o 13:49, Zgredek napisał:

Anegdota z ostatniej sytuacji. Piszę z dziewczyną 3 dni. Small talk, rozmowy o pierdołach - Panna wyskakuje z zaproszeniem na spotkanie. Odmawiam na chwilę obecną, nie mam czasu przed świętami, poza tym badam grunt jeśli chodzi o informację o niej. Nie odpisuje bo jestem w pracy a ona nagle wyskakuje, że jej ojciec leży w szpitalu, że czeka go ciężka operacja, że to, że tamto. 

 

Jakim prawem laska randomowego gościa jakim jestem ja, obarcza takimi informacjami? Nie znam jej, nie czuje jej więzi i bólu i wymaga ode mnie empatii. Trochę chciała się pewnie wyżalić, trochę poczuć we mnie oparcia. Jesli czyta to jakaś kobieta i uważa, że to nic złego. Otóż jest, nie na tym etapie znajomości. I teraz znów wyjdę na chuja bo kontakt się urwie. 

Mi panna na tinderze zaczęła pisać, że rozpoczęła działalność prowadzić i ma jakieś problemy z wynajmowaną nieruchomością, no uj mnie jasny strzelił :D Chemia wygasła :D 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, antyrefleks napisał:

Mi panna na tinderze zaczęła pisać, że rozpoczęła działalność prowadzić i ma jakieś problemy z wynajmowaną nieruchomością, no uj mnie jasny strzelił :D 

Mnie niedawno na badoo wyhaczyła samotna mamcia lvl 23. I jest jakoś tak dziwnie miła  😆.

Edytowane przez Patton
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, antyrefleks napisał:

Jprdl jak w zegarku xD.

Jak basic w c64.

 

13 minut temu, antyrefleks napisał:

To teraz ty w zamian zadaj jej pytanie "ojciec był i się zmył?"

Zrobię to po mojemu.

 

11 minut temu, gman98 napisał:

To jak się odpaliła, niczym rakieta do kosmosu. 

Śmieszne jest w tym to, że zwykle jestem niewidzialny. A od kilku tygodni, w pewnym stopniu stałem się jakby "godny uwagi" 🤣.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gman98 napisał:

@Patton kiedyś jednej prosto z mostu wypaliłem: "Nie interesuje mnie wychowywanie nieswojego dziecka, trzeba było pilnować by chad/badboy kończył na twarz, nie w środku". To jak się odpaliła, niczym rakieta do kosmosu. 

Czyli świadoma istota? 😁 

 

Takie młode Mateczki to może być ryzykowny biznes. Osobiście czuje pewna odrazę przed zrobieniem kroku naprzód i po prostu się wycofuje

Teraz, Patton napisał:

 

Zrobię to po mojemu.

🤣

W sensie zatroszczysz się o nią, zrealizujesz jej potrzeby tak? Kobiety trzeba szanować, zwłaszcza takie które szanują siebie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, antyrefleks napisał:

Takie młode Mateczki to może być ryzykowny biznes.

Mnie jakoś tak instynktownie od takich odrzuca. 

 

3 minuty temu, antyrefleks napisał:

W sensie zatroszczysz się o nią, zrealizujesz jej potrzeby tak? 

W jedyny sensowny sposób.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patton napisał:

Mnie jakoś tak instynktownie od takich odrzuca. 

 


Mnie też odrzucało jakoś tak "instynktownie". 

 

Po ostatnich wydarzeniach mnie ciekawi, czy przypadkiem facet intro nie jest tylko potrzebny do FZ, ewentualnie po 30. Niby dużo kobiet intro deklaruje, że wolą takiego, jak ona... 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gman98 napisał:

czy przypadkiem facet intro nie jest tylko potrzebny do FZ, ewentualnie po 30. Niby dużo kobiet intro deklaruje, że wolą takiego, jak ona... 🙃

Jeśli ja czasem sam sobie nie wierzę, to jak ja mogę uwierzyć osobie która spadła z kosmosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Libertyn napisał:

Wielu badboyów jest miłych. I są świetnymi manipulatorami. 

Zdarza się też tak jak piszesz. Później już tylko jak zostawi pańcie z bombelkiem kobita się usprawiedliwia np. uwiódł mnie, jakoś tak samo wyszło iż z nim wylądowałam w łóżku a przecież wydawał się inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał:

Zdarza się też tak jak piszesz. Później już tylko jak zostawi pańcie z bombelkiem kobita się usprawiedliwia np. uwiódł mnie, jakoś tak samo wyszło iż z nim wylądowałam w łóżku a przecież wydawał się inny. 

I należy jej tylko współczuć. I nie przekreślać. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

I należy jej tylko współczuć. I nie przekreślać. 

Otóż to. Przecież winą trzeba obarczać jedynie faceta jaki zostawia samotną matkę z dzieckiem, a kobita nie ma swojego udziału w bara bara pomimo iż dobrowolnie rozkła.. nogi. Co się dzieję dalej. Zostaję samotną matką i później jakim prawem w ogóle faceci w ogóle nie chcą zaakceptować jej cudzego dziecka - przecież jej się to należy wraz ze współczuciem i zrozumieniem. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.