Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Patton napisał:

Mnie jakoś tak instynktownie od takich odrzuca. 

Mnie też, mam wstręt do takich kobiet. Nie umiałbym zaakceptować obcego dziecka. Zdrowo myślący facet, szanujący siebie nigdy nie powinien brać się za takie szambo. Ludzie doskonale wiedzą co robią tymbardziej panie i nikt za ich błąd nie powinien płacić swoim czasem, zasobami, godnością i szacunkiem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, nowy00 napisał:

Otóż to. Przecież winą trzeba obarczać jedynie faceta jaki zostawia samotną matkę z dzieckiem, a kobita nie ma swojego udziału w bara bara pomimo iż dobrowolnie rozkła.. nogi. Co się dzieję dalej. Zostaję samotną matką i później jakim prawem w ogóle faceci w ogóle nie chcą zaakceptować jej cudzego dziecka - przecież jej się to należy wraz ze współczuciem i zrozumieniem. 

Znam jedną samotną co jej badboy uciekł z glejakiem w zaświaty. Głupia  nie prześwietliła mu mózgu przed rozłożeniem nóg. 

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sekacz19 napisał:

Mnie też, mam wstręt do takich kobiet. Nie umiałbym zaakceptować obcego dziecka. Zdrowo myślący facet, szanujący siebie nigdy nie powinien brać się za takie szambo. Ludzie doskonale wiedzą co robią tymbardziej panie i nikt za ich błąd nie powinien płacić swoim czasem, zasobami, godnością i szacunkiem. 

Też jestem zdania, że panie doskonale wiedzą. W końcu na tamtym etapie to był dla nich ich najlepszy wybór, świadomie podjęły decyzję o poczęciu nawet jeżeli do końca nie uswiadamiały sobie konsekwencji robienia dziecka na takim etapie życiowym, tj. nie przewidzialy ze mlody bad boy spierdoli bo nie nadaje sie do ojcostwa. 

Mam coraz więcej młodych samotnych matek, przypadek? Na portalach randkowych jest tego mnóstwo. Pełno panienek z bobo 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sekacz19 napisał:
2 godziny temu, Patton napisał:

Mnie jakoś tak instynktownie od takich odrzuca. 

Mnie też, mam wstręt do takich kobiet. Nie umiałbym zaakceptować obcego dziecka. Zdrowo myślący facet, szanujący siebie nigdy nie powinien brać się za takie szambo.

Po rozwodzie z moim pojebanym stary, który między innymi bil matkę, moja matka poznała bardzo fajnego kolesia. MIałem wtedy 6 lat, człowiek mnie wychował jak własnego syna.

Dziękuję za nazwanie między innymi mnie szambem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, gman98 napisał:

Nawet nie ma chyba sensu kolegować się z taką panią z bobo. Z czasem zacznie urabiać? 

 

Nie ma takie coś najmniejszego sensu, im dłużej będziesz przebywał w jej towarzystwie i jeszcze będzie dawała dupki to możesz się zakochać i ciężko później będziesz miał z tego wyjść.   

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, antyrefleks napisał:

Dawaj spostrzeżenia matuli. Od nich jedynie możemy poznać prawdę.

Jesteś nie atrakcyjny czyli brzydki, pieniądze to klucz do kobiet w twoim przypadku i żebym przenigdy nie był dobry dla kobiet i im nie ufał.

 

Szanuje za to choć to bolesna wiedzą.

 

Tylko z drugiej strony wydaje mi się że mam twarz chada więc chyba o wzrost chodziło 

 

Nie moge mieć brzydkiego ryja więc nie wiem co jest prawdą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz próbowania podrywu na portalach randkowych np. Tinder bądź Badoo dobrze jest też poćwiczyć w prawdziwym życiu. Kiedyś podchodziłem i po takim podrywie nawet jeśli dostałem kosza poczułem dość duży przypływ energii. Elegancko wtedy się poczułem mając świadomość, że mam jaja :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BlacKnight napisał:

Jesteś nie atrakcyjny czyli brzydki, pieniądze to klucz do kobiet w twoim przypadku i żebym przenigdy nie był dobry dla kobiet i im nie ufał.

 

Szanuje za to choć to bolesna wiedzą.

 

Tylko z drugiej strony wydaje mi się że mam twarz chada więc chyba o wzrost chodziło 

 

Nie moge mieć brzydkiego ryja więc nie wiem co jest prawdą.

Mama niezły shit test zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Casus Secundus napisał:

Po rozwodzie z moim pojebanym stary, który między innymi bil matkę, moja matka poznała bardzo fajnego kolesia. MIałem wtedy 6 lat, człowiek mnie wychował jak własnego syna.

Dziękuję za nazwanie między innymi mnie szambem.

A jaka była ich relacja?Może Twoja mama jest jedno z tych nielicznych uczciwych kobiet, które źle wybrały.... Tak się nad tym zastanawiałem, że w zasadzie kobiety nie mają wcale łatwiej niż my, natura i hormony każą im dążyć do dania sexu i dania się zapłodnić najlepszemu samcowi, z punktu widzenia natury jesteśmy jak stado lwów, gdzie samiec alfa kryje wszystkie samice. Zauważcie że  samice nie próbują u lwów bronić dotychczasowego samca alfa gdy przegra, tylko grzecznie dają dupki nowemu władcy. U nas jest to samo, potem uwarunkowania społeczno kulturowe to przytłumiły, a teraz to wraca. Nie ma sensu nienawidzić kobiet za to, że są jakie są. To jest instynktownie i podświadomie uwarunkowane, że chcą związku z jak najlepszym genetycznie (jeśli nie jest totalnym biedakiem) samcem. A że tych najlepszych mało, to taki najlepszy może mieć prawie każdą kobietę, i często miewa, po prostu ma możliwość i korzysta.... My też wybierzemy wspaniałe ciało kobiety nad intelekt, byleby tylko nie była nazbyt głupia. Danie dupy przystojniakowi jest wręcz instynktowne. I większość samotnych matek pada tego ofiarą. Te bardziej inteligentne bawią się z tymi samymi facetami, ale rzadziej wpadają ... Dopiero gdy taki zły facet rzuci lub dojdzie się do około 30 szuka się misia, dobrego do wychowywania dziecka. Taka kobieta nawet logicznie wie że to dobry chłopak i chce z nim być i mieszkać, przez chwilę nawet czuje coś do niego (może nie motylki ale sympatię) ale z czasem nie ma tego czegoś (czytaj nie podnieca jej, bo do tego sprowadza się to coś) zauważyliście że każdy przystojniak ma to coś?😂 Taka kobieta logicznie wie że facet jest w porządku, ale jej podświadomość i instynkt widząc lepszych samców, każe jej podjąć próbę by to oni ja zapłodnili, nie trochę niższy trochę mniej umięśniony z trochę gorsza szczęka miły miś. Frustruje ja fakt, że s fajniesinmezczuzni niż jej miś, nie daj Boże, kilku takich fajnych od czasu do czasu z nią sypiało, gdy ona chciała związku, a oni sexu. Teraz wydaje jej się, że znów może mieć takiego... A jej własny miś taki słabszy. Zaczyna się czepiać o byle co, robi we wspólnym lokum atmosferę bardzo ciężka, jest dla niego coraz gorszą, a on będąc dobrym chłopcem znosi to. Jak to zanosi to wyjdzie na ciape. Gdy w którymś momencie wybuchnie wyjdzie na przemocowca w jej oczach, będzie to obraz wypaczony przez jej instynkty i późniejsza racjonalizację, nie dostrzeże, że to przez jej wredne zachowanie.... Ileż to jest mężów, których nikt nigdy nie potraktował to źle jak ich własne kobiety ... Na koniec taka kobieta będąc nieświadomą, że to tak naprawdę ona rozwaliła związek (często zupełnie nieświadomie) Na końcu następuje racjonalizacja... "On był zły" on wybucha bez powodu itd... czy jest na to rada... W pełni nie ma... Trzeba być najlepsza wersja samego siebie a kobiety przyjdą. Jeśli ma być łatwo i przyjemnie to kobieta musi być obiektywnie niżej na poziomie atrakcyjności niż Ty. Inaczej będzie ciągle szukać, co więcej czasem dostanie szansę od lepszych niż Ty. I nawet jeśli ta szansa będzie na sex, i nic więcej, to jeśli w jej głowie pojawi się, że to szansa na coś więcej to jej miś domowy będzie miał piekło... A jeśli szansa będzie realną to piekło będzie krótkie, bo ona odejdzie....

 

Wracając do szamba. Koledze nie chodziło o Ciebie konkretnie, a raczej o to że cała sytuacja z punktu widzenia faceta jest jak szambo. Z Czym się zgadzam, co wiele razy zostało tu opisane, myślę że z każdej strony. Na 95 procent Twoja mama źle ulokowała uczucie, (niestety kobietami gadzi mózg kieruje mocno) kierując się miłością (hormony instynkty intaie tam...) Dużo kobiet tak robi. Tak już nas ewolucja stworzyła. Ale świadomy logiczny facet wie że to prawie zawsze same porblemy branie pani z dzieckiem. Może czasem jest ok, jak pani jest świadoma siebie i tego, że facet tak naprawdę wychowując nieswoje dziecko już powinien miec za to jedzonko i dupcie pod nos na każde zawołanie. Jeśli jeszcze na niego loży... A prawie zawsze loży gdy wspólnie mieszkają, nawet jeżeli pani mówi że ona sama i z alimentów..... To już w ogóle zasługuje na zrobienie przez panią nieba na ziemi dla niego.... Ale większości kobiet dzialaninaczej, najpierw faza kuszenia, potem jak zaobraczkujeaz tos przepadł, jak się zakochasz, tos przepadł, dlatego warto długo obserwować i patrzeć, nikt nie będzie ciągle udawał... 

 

Ależ długie to wyszlo

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Po rozwodzie z moim pojebanym stary, który między innymi bil matkę, moja matka poznała bardzo fajnego kolesia. MIałem wtedy 6 lat, człowiek mnie wychował jak własnego syna.

Dziękuję za nazwanie między innymi mnie szambem.

@Casus Secundus absolutnie nie mialem na celu uderzenie w Ciebie kolegotymi słowami. Miałeś 6 lat (15 lat temu może dalej), to zapewne było dość dawno temu, gdy czasy były inne, rynek matrymonialny lepszy gdzie obecny przypomina szambo a związek z samotną mamusią to najgorsze gówno, które facet może sobie obecnie zafundować. Cieszę się, że mimo rozterek, mama była uczciwa i znalazła dobrego partnera, który Cię wychował. To naprawdę piękne i budujące ale zrobienie czegoś takiego w obecnych czasach, to jak upuścić granat na ziemię, wyjąć zawleczkę i liczyć, że nie wybuchnie. Przez obecne lewactwo, spierdolenie pań, wystawianie ich na piedestał, pokazywanie jako tych pokrzywdzonych, dawanie atencji czasy są z roku na rok coraz gorsze i pakowanie się w coś takiego to pełne samobójstwo. 

Ja na przestrzeni kilku lat sam widzę, jak zainteresowanie moją osobą mimo progressu spada i wielu z Nas po sobie to z zauważyło, to tak jak naszą podwyżkę zżera inflacja. A związanie się z samotną mamą, tylko po to by nie być samemu, to dla mnie jakaś abstrakcja jak facet potrafi dać się poniżać za kawałek mięsa i robić za podnóżek pani

Edytowane przez sekacz19
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 13:22, gman98 napisał:

Z czasem zacznie urabiać? 

Zauważyłem że zaczyna się u niej pojawiać lekkie ciśnienie na spotkanie. No ale odległość to 100+ km, a teraz to by mi się nie chciało przejechać nawet 5, także ten 😁.

 

No i pojawiło się kolejne pytanie 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam dzisiaj do hydrozagadki (warszawa) na godzinę 0.00 :) Będę stał przy barze albo tańczył jak pojeb. Typ w bialej koszulce, 175 cm wyglądający troche jak turas. W razie watpliwosci pisac na pw.

 

Nie wiem czy wpuszczają bez certyfikatu covidowego, dzisiaj na smolnej sprawdzali.

 

Jak bedzie stypa to uberek i migracja do jakiegos nieba albo innego cubano.

 

https://facebook.com/events/s/smells-like-the-90s-i-1812/211449104478122/

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 17:06, Mmario napisał:

jeśli ma być łatwo i przyjemnie to kobieta musi być obiektywnie niżej na poziomie atrakcyjności niż Ty. Inaczej będzie ciągle szukać, co więcej czasem dostanie szansę od lepszych niż Ty.

Święte słowa, sam miałem wiele razy takie przemyślenia na podstawie zachowania kobiet w stosunku do mnie. Kobieta musi być co najmniej jedno oczko w smv niżej niż facet, w przeciwnym razie go nie szanuje i to ona będzie mieć władzę w ewentualnym związku a tego nie chcemy. Jak jestem prosto od barbera i się odstrzelę to jestem 7 a wtedy z kobietami 6 idzie łatwo już. Niestety, nie każdy może ruchać modelki i lepiej nie szukać, lepiej iść do divy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patton napisał:

Zauważyłem że zaczyna się u niej pojawiać lekkie ciśnienie na spotkanie. No ale odległość to 100+ km, a teraz to by mi się nie chciało przejechać nawet 5, także ten 😁.

 

No i pojawiło się kolejne pytanie 😁.

 

Zapytaj się, gdzie ojciec. 🙈

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej transów na tinderze, niektóre ładniejsze niż 70% kobiet xD (ciekawe jak w realu).

 

Jak tak dalej będzie na rynku to będzie coraz więcej homoseksualizmu zastępczego; coś co widać w więzieniach. Moim zdaniem za 10-20 lat związki transa z facetem nie będą niczym szokującym.

 

Myślę, że coraz więcej facetów będzie zmieniało płeć bo życie faceta będzie po prostu nieznośnie trudne. Trans jako grupa chroniona będzie miał takie same przywileje jak kobiety. Czytałem, że na zachodzie goście zmieniają płeć i próbują sypiać z lesbijkami a te jak protestują to transy zarzucają im brak tolerancji. I bardzo dobrze. Mam nadzieje, że transy będą meta-trollami i spowodują implozję tego systemu od środka. Już teraz masz sportowców transwestytów którzy wygrywają w kobiecych kategoriach a to dopiero początek :)

 

Niech żyją transy :D

 

Dziwne uczucie gdy south park już nawet nie parodiuje rzeczywistości tylko jest jej kalką xD

 

 

W sumie to przyszedł mi do głowy pomysł na dystopijne opowiadanie o przyszłości w której masz chadów, kobiety i transy; transy homoseksualne sypiające z innymi kobietami albo transy i transy heteroseksualne sypiające z facetami. Transy homoseksualne mają normalne rodziny z dziećmi a heteroseksualne transy są bezdzietne xD 

Edytowane przez NoHope
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo ostatnio na topie, coraz więcej się o tym słyszy a jak wiadomo, różne środowiska, ludzie są podatni na różne nowości i to nie jest niczym dziwnym obecnie. Może u Nas jeszcze nie będzie to takie szybkie i oczywiste ale zagranica będzie w tym przodować. Mimo wszystko ja zostaje przy swojej męskości, a tych co zmieniają płeć, chcą być czymś pomiędzy po prostu najzwyczajniej w świecie nie rozumiem. Nie pojmuję. 

Jak obecne podboje na portalach, zauważyliście wzmożony ruch czy padaka? 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.