Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojej strony polecam tinder Gold. Owszem kosztuje to ale z drugiej strony sporo czasu zaoszczędza. Zamiast przesuwać codziennie godzinę to wchodzę i mam podgląd której to jaśnie Pani wpadłem w oko. Spoczko jest też to że można sobie zmienić lokalizację jak się gdzieś jedzie do innego miasta. Badoo olałem bo tam są same brzydkie łaski, nie wiem czemu. Jest poprostu różnica jakościową. Poza tym badoo spamuje. 

 

Jak chodzi o moje efekty to złapałem kontakt z paroma 7/10 i sobie coś tam pisze. Natomiast nie chce mj się zagadywać nowych, szukać wspólnych tematów, ciągnąć rozmowy czy coś. Strasznie mnie irytuje bycie zabawiaczem. Natomiast widzę że dupeczkom się w dupach przewraca. Nawet z jedną taka gadałem która powiedziała że dzięki instagramowi odzyskała samoocenę. Ja tam patrzę na to insta a tam żadnej rewelacji. Ot przeciętna laska co wypina dupe i robi atencyjne zdjęcia. Jak jej to powiedziałem w łagodny sposób to foch. Mam ochotę dać sobie w opisie :

"czy jak zabraknie WiFi to dalej będziesz modelką" :D

 

#zdzir-stagramerki

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer Kupiłem kilka dni temu pierwszy raz od kilku lat Golda i to dopiero jest roboty. Na standardowym przesunięcie limitu zajmuje ile? Minutę-trzy? Teraz to dopiero klikam jakbym morsem nadawał, blisko i daleko, zawsze więcej par wpadnie ewentualnie jak się gold skończy zawsze będzie w czym wybrać. Lokalizację można zmienić i bez golda. Trochę w h..a przycięli z super lajkami kiedyś był darmowo jeden dziennie a teraz w goldzie tylko 5 na tydzień, to już mogli dać te 7 chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MaxMen napisał:

Trochę w h..a przycięli z super lajkami kiedyś był darmowo jeden dziennie a teraz w goldzie tylko 5 na tydzień, to już mogli dać te 7 chociaż.

Według mnie funkcja Super like jest bezsensowna ponieważ ustawiasz panię na "podium" - może was połączy, może będziesz przez chwilę zauważony w odróżnieniu od reszty jej 1000 par+, ale zawsze wtedy będziesz postrzegany jako petent, super-petent (czyt. taki który jest wstanie dać więcej niż inni).

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack Możesz tak uważać bo może i coś w tym jest ale dzięki temu jednak możesz zwrócić uwagę na swój profil który na pozór nie różni się od 1000 innych i jak was połączy to jest dobrze a co potem i jak będziesz postrzegany to już zależy jak poprowadzisz tę rozmowę i znajomość.

Mnie ta funkcja odpowiada 😏

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MaxMen napisał:

ale dzięki temu jednak możesz zwrócić uwagę na swój profil który na pozór nie różni się od 1000

Zjebane myślenie.

Ty masz zwrócić swoją uwagę poprzez atrakcyjność wizualną a nie finansową. 

Bo w tym drugim przypadku dołączysz do zaszczytnego grona mecenasów sponsorujących różnego rodzaju widzimisię damy.

Kto głównie daje super lajki?

Ogarnięci faceci czy spermiarze?

 

 

Proszę cię zauważ mnie piękna = superlajk.

Superlajk= super-atencja, darmowa atencja której ma w brud.

Chcesz stać w kolejce, prosząc o jej uwagę poprzez kupowanie dla niej prezentów (tak gold kosztuje- superlajk też 😛)

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ManOfGod napisał:

Ostatnio zauważyłem,że sporo osób,które odniosły sukces w szeroko pojętym rozwoju osobistym np. Grzesiak mimo,że maja wizerunek samców alfa maja partnerki z zagranicy i totalnie nie naszego kręgu kulturowego.

Na zachodzie identyczna sytuacja z PUAsami. Wielcy znawcy podrywu a podrywają latynoski czy laski z europy wschodniej. No jest łatwiej po prostu i to dużo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gixer napisał:

Ja ze swojej strony polecam tinder Gold.

Gold ma jedynie sens jeśli jesteś atrakcyjny gościem i dużo likeów wpada inaczej to strata kasy, ale jeśli jesteś naprawdę atrakcyjny to w sumie i gold niepotrzebny bo będziesz miał matcha co kilka przesunięć (testowane na fake koncie chada oraz poprawionym swoim).

2 godziny temu, MaxMen napisał:

Na standardowym przesunięcie limitu zajmuje ile? Minutę-trzy?

Przez przesuwanie wszystkich lasek w prawo faceci napompowali bańkę ego bo u kobiet praktycznie każdy like to match. Baby nie zdają sprawy, że faceci później selekcjonują kobiety i później płaczą a czemu faceci nie zagadują.

 

Jednak nie polecam brania wszystkiego w prawo, algorytm cię ukaże ale to też psucie rynku. Koszmarne psucie, tak samo jak superlike'i. W sumie tinder jest tak popsuty ostatnio, że nawoływania nie mają sensu.

 

Za jakiś czas łatwiej będzie o randkę z transem niż kobietą. Albo będziesz miał do wyboru obrzydliwie grubą i brzydką kobietę albo zadbanego transa. I nie żartuje. W USA rynek jest tak popsuty u białych, że goście umawiają się z laskami które mają daułna albo są upośledzone. Nie ma czegoś takiego jak dno a i faceci w desperacji mogą odwalać najbardziej samoupadlające czynności.

 

Myślę, że to skończy się tak, że bardzo mała grupa facetów wyjdzie z rynku matrymonialnego raczej na stałe, a reszta czyli teraz my będzie się jebać z coraz gorszymi kobietami, z którymi coraz trudniej się umówić na randkę nawet i nie zostać zghostowanym.

 

Siostra mówiła, że jej na tinderze faceci proponowali, że zapłacą jej za spotkanie więc mówię nie ma czegoś takiego jak dno. Na tym forum masz małą grupę facetów która ma jakąś dumę, ale to jest wyjątek od reguły.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak ja nie lubię tych ekspertów co to marudzą jak to superlajk obnaża z godności ale napisanie pierwszemu już jest spoko. 

 

Kiedyś pisałem jak zakupiłem Golda, w piątkowy wieczór odpaliłem boosta. Dzięki temu naprawdę fajne Panny dały mi pierwsze w prawo. Dzięki superlajkowi znalazłem ONS.

 

A Wy dalej piszcie o teorii i trzymaniu ramy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PyrMen napisał:

Ale szambo ten współczesny świat. 

Szambo dla chłopa, raj dla kobiety. Odwrócona piramida demograficzna się robi więc to nawet nie jest wina tindera tylko starzejącego się, bezdzietnego społeczeństwa.

 

Gdy w historii były podobne sytuacje to znaczy, że było więcej facetów niż kobiet to elita wysyłała ich na wojnę albo do podboju nowego świata. Teraz druga opcja odpada, więc strzelam, że wciągu 50 lat czeka nas 3 wojna światowa, która zabije z miliard ludzi. Wtedy system się zresetuje to znaczy poumierają faceci.

 

Chiny moim zdaniem będą agresorem bo tam problem incelstwa przez politykę jednego dziecka obecnie największy na świecie.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek matrymonialny to zawsze był ponzi scheme. Zawsze są jacyś przegrani więc ci przegrani podbierali kobiety młodsze, z młodszych pokoleń. To działało przy założeniu, że masz rosnącą populację. Obecnie młodsze pokolenia są mniejsze od tych starszych. Starsi faceci nie mogą znaleźć kobiety, młodsi również, rywalizacja robi się zacięta i to o kobiety w każdym wieku. Będzie coraz więcej związków typu 40 letnia kobieta z 25 letnim facetem. Do tego dochodzi feminizm który spowodował, że masz rosnącą grupę kobiet która nie chce być z nikim poza chadem.

 

Faceci mają przejebane. Będzie coraz więcej samobójców. Ale też coraz więcej wkurwionych chłopa, którzy nie mają nic do stracenia. Na zachodzie faceci wycofują się z nauki, studiowania, z pracy (po co harować jak wół na system który na ciebie pluje). No dużo zmian społecznych o których w mejnstrimie się nie mówi.

 

Szykuje się wojna, czuje ją gdy głęboko biorę powietrze. Inflacja spowoduje jeszcze większą rozpacz u ludzi bo goście którzy mieli niezłą kasę na koncie (jak ja) stracą ją, okradzeni przez państwo.

 

Rollo i inne stare dziady rzucały radami typu "zajmij się sobą" bo w jego czasach była zdrowa demografia i mogłeś łatwo podebrać młodszą kobietę. Teraz to tak nie działa.

 

Dzięki rozwojowi technologii równowaga nuklearna została załamana, można zaatakować obce państwo głowicami nuklearnymi i przeżyć odpowiedź. Wystarczy, że zawirusujesz wrogie kraje i one zdezaktywują albo wybuchną głowice.

 

Wszystkie pionki wojny są na miejscu; fatalna demografia, rosnąca bieda i desperacja ludzi, coraz więcej wkurwionych chłopa, odrealnieni politycy.

Edytowane przez NoHope
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Pany, zajmijcie się jakąs poważną robotą, znajdźcie sobie hobby (ale dla siebie, nie dla poklasku), a zobaczycie, jak szybko wam cipki wylecą z głowy.

 

Nie wylecą. Ale faktycznie za dużo czasu mężczyźni poświęcają marnują na kobiety.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gman98 napisał:

 

Przypuszczam, że jesteś o wiele starszy odemnie.

Nie całe 30 lat.

 

3 minuty temu, gman98 napisał:

Już słyszysz teksty, coś w stylu: "Kiedy będziesz miał dziewczynę/żonę?", "Może jesteś gej?"?

Matka kiedyś w trakcie rozmowy coś wspomniała o wnukach. No i ja jej odpowiedziałem że "wolałbym sam sobie odciąć, niż mieć dzieci".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak Was tu czytam, jakie tam nie są wymogi i jak to wszystko wygląda (plus sam widzę jak to się popsuło przez lata), to już nie dziwię się facetom, że zostają homosiami, transami, czy kimś takim. Przecież to łatwiej dostać Nobla z Fizyki, niż być pożądanym przez pOlki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NoHope napisał:

Jednak nie polecam brania wszystkiego w prawo, algorytm cię ukaże

Właśnie o tym kiedyś myślałem czy to może tak zadziałać ale dzięki, że mi przypomniałeś, mam chyba sposób na tego algorytma i powoli widać malutkie efekty więc może będzie dobrze 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NoHope napisał:

 

Jednak nie polecam brania wszystkiego w prawo, algorytm cię ukaże ale to też psucie rynku. Koszmarne psucie, tak samo jak superlike'i. W sumie tinder jest tak popsuty ostatnio, że nawoływania nie mają sensu.

 

 

Branie wszystkiego w prawo nie ma sensu. Po co nam pary z kobietami, które nam się wizualnie nie podobają. Lepiej lajkować tylko te, które z wyglądu byłyby akceptowalne na spotkanie, ja lajkuje tylko takie.

 

Będąc na randkach z laskami z tindera niejednokrotnie były one ciekawe jak wygląda tinder po tej drugiej stronie.. Nigdy im tego nie mówiłem, po co mają wiedzieć jak chujowo jest :P One z kolei wspominały, że po ich stronie jest masa wiadomości od spiermiarzy i typów z marszu proponujących seks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą rozkminkę kiedy byłoby dobrze w najbliższym czasie użyć Bosta aby ogarnąć jakąś fajną dupeczkę na sylwestra? Czy użyć go jeszcze przed świętami, lub może w 1 lub 2 święto wieczorem, albo dopiero po świętach? Okresy taki, że przed świętami może bardziej zajęte niż patrzą w tel, w święta no to różnie w wigilię to wiadomo lipa. Miasto studenckie więc większość przyjezdnych wyjeżdża, a właściwie myślałem bardziej o przyjezdnej niż miejscowej choć wiadomo jak fajna to nie ma co wybrzydzać. 

Lub poczekać pod sam sylwester jak cześć właśnie na Sylwka wróci, tylko żeby już nie było trochę późno... Też mnie rozkminka naszła i nie wiem jak to mądrze rozegrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.