Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sekacz19 napisał:

Jak wstawiłem swoje foto przerobione na płeć żeńską, to co się działo na badoo 🤣 Ile spermiarstwa. Chcecie dla beki to spróbujcie 🤣 Pisałem o tym parę postów wcześniej na 168 stronie 🤣

Bardzo dobrze że to napisałeś. Wnioski: obecne relacje D-M są tragiczne dla mężczyzny, jeśli nie jest w top 20 mężczyzn z najlepszymi kośćmi twarzoczaszki...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DOHC napisał:

Bardzo dobrze że to napisałeś. Wnioski: obecne relacje D-M są tragiczne dla mężczyzny, jeśli nie jest w top 20 mężczyzn z najlepszymi kośćmi twarzoczaszki...

Są tragiczne i nic nie warte. Potrzebny jest przewrót by właściwa równowaga wróciła. 

Róbmy swoje, jak się nadarzy okazja to pompować panny i się nie przejmować. To już jest tak pomieszane, że samo z siebie się nie odwróci. 

Aczkolwiek widać to, że panowie się starają jak już ich w rozmowę zaangażujesz. A z drugiej strony hue hue plis łejt może będziesz godzien poświęcenia odblokowania ekranu mojego srajfona

Edytowane przez sekacz19
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK parę słów ode mnie, bo nawet napisałem to jednemu koledze tutaj na privie bedąc poruszony sytuacją.

Przedwczoraj to jest w poniedziałęk, korzystając z kilku dni choroby i zerowych zdolnosci kognitywnych, kiedy i tak nic mi sie nie kleiło, założyłem profil na Tinderze.
W dwie- trzy  minuty (wyjście do łazienki)  dostałem 60 polubień i komunikat, że może warto pomyśleć o wersji (koncie) gold.
Troche się wkurzyłem bo myślałem, że to chwyt marketingowy i po wykupieniu takiej wersji będą mi się wyświetlały lipne lajki z Ameryki czy z Himalajów. Nic z tych rzeczy- pokazaływało tylko kobiety z Waw. 
Jeszcze tego samego wieczora było 200 lajków i 50 tzw. matchy bo przesuwałem głupio raz tak raz tak nie zdając sobie sprawy z konsekwencji że ktos wcześniej "polubił" mój profil i da to parę.
Rano około 30 wiadomości typu "hej", "co tam" i lajki dalej napierdalają jak głupie. Przestałem reagowac, poza tym że wszystko wyzerowałem.
Dzisiaj rano prawie 500 nowych  i skrzynka zajebana dalej. 
Proszę wytłumaczcie mi teraz  jak ma się czuć i co ma pisać Wam 23 letnia kobieta, na takie zaczepiki i ile ich musi być, skoro 50 letni męzczyzna dostaje taką atencję. Ja mogę to załatwic z terapeutą, bo i tak jest tam dużo innego do przepracowania (ogólnie polecam zatroszczyć się o siebie także w tym aspekcie) mogę iść na spacer z psem bo w tym wieku to już raczej trzeba mocno nie tylko szanowac swoje zdrowie psychiczne ale też ruszać się i dotleniać przed snem.
Myslę, że  to jest być może powód i wytłumaczenie dlaczego znaczna częśc kobiet na tych portalach zachowuję się w stosunku do mężczyzn w sposób arogancki, wyniosły, pogardliwy etc. Odpowiada półsłówkami, blokuje, ignoruje.
Teraz mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć - co mówiłem od zawsze tutaj - nie idźcie w to . To nic nie daje, róbcie swoje bo życie zaczyna się kiedy wyłaczycie komputer. Ja napewno tak zrobię po tej lekcji.
Dla niedowiarków screen na prv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po półtora miesiąca usunąłem tindera, już mnie denerwował. Przez ten czas poznałem kilka kobiet, jakiś ons wpadł, randki były, całowanka itp. pierdy. Ale psycha mi zaczęła siadać od tego gówna. Najbardziej wkurzały zlewki od lasek, które są zwyczajnie chujowe, uroda taka sobie, nadwaga, SM, zero zainteresowań poza netflix and chill, a jakie księżniczkowanie odstawiają i aby tylko przebierały. Ściek, nie idzie na to patrzeć. Teraz robię detoks od tego szamba i przerzucam się na okazjonalny nightgame.

 

Przemyślenie mam takie, że z tinderowymi laskami trzeba stosować seksualny blitzkrieg, jak najszybciej doprowadzać do spotkania i seksu. Gdy po trzech spotkaniach nie wejdzie to jest w zasadzie pewne, że nic z tego, szkoda czasu, lala się ulotni pod byle pretekstem albo zwyczajnie zamilknie. One są tylko do bzykania, nie ma opcji na nic więcej niż fwb z nimi bo albo uciekną, albo zajeżdżą psychicznie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00

 

Po pewnym czasie traktujesz to ciepłym moczem, tak samo fochy jakiejś panny. W robocie miałem ostatnio sytuację, że czegoś nie wykonałem i wdałem się z jedną 30+ w monolog o charakterze sprzeczki. Ona powiedziała, "co z ciebie za facet", a ja pamiętając z forum odpowiedzi odpowiedziałem "dla ciebie nie osiągalny". Panna momentalnie ucichła. Za godzinę przyszła i zaczęła podpytywać, czy wykonałem zadanie, czy nie potrzebuję pomocy 🤣.

 

Co do Tindera, ten algorytm jest "udany". Raz miałem 80 par, a drugim razem 20-30 z tego co pamiętam (mieszkam na lekkim "zadupiu"). Chętnie popoznawałbym w realu, ale głupio się przyznać, ale nie mam gdzie i jak. Przez abstynencję nie byłem zapraszany na "domówki" (chociaż to pokazało ile warci są tamci znajomi), plus tego introwertyczny charakter powoduję, że muszę się "oswoić" z nowo poznaną osobą (tyczy się to obydwu płci). Panna może pomyśleć, że nie jestem zainteresowany.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, nowy00 napisał:

@gman98

Nie należy brać sobie aż tak bardzo fochów kobiet, mieć bardziej wywalone na nie.

Co z Ciebie za facet? Nie ma jak znakomity argument tego typu w rozmowie co nie dotyczyłby problemu. Tekst z nieosięgalnym dobry. Po nim zamilkła już panna.


Znajomy mówi, że moge szukać sobie w robocie, gdzie 90% to kobiety. Tylko jest takasa "zasada" - nie bierz dupy, ze swej grupy. Niby są inne działy, ale też to obowiązuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, nowy00 napisał:

@gman98

Nie należy brać sobie aż tak bardzo fochów kobiet, mieć bardziej wywalone na nie.

Oczywiście. Jak są fochy, coś nie pasuje to do widzenia. Kto lata za babą, przepadł z kretesem. Trzeba brać z nich przykład - one spuszczają facetów w kiblu bez mrugnięcia okiem.

 

Wkurza natomiast zmarnowany czas na użeranie się z nimi, wypisywanie, spotykanie się, gdzie koniec końców nic z tego nie wynika. Można ten czas wykorzystać na bardziej produktywne rzeczy.

Edytowane przez nihilus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best Może po prostu jesteś czadem i masz ten wygląd na full docięciu 8.5/10 albo więcej? Bo "normalni" faceci 35+ to co najwyżej 30 lajków w tydzień zbiorą, z tego nie wiadomo, ile to fejki, ile się nie odezwie itp. Same też piszą pierwsze... ale wtedy na 95% wiadomo, że to samotna matka, czyli szukająca frajera i beta-bankomatu cwaniara...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red pillowe (sam nie wierzę, że to piszę i przyznam rację róznym wyznawcom tych poglądów)  uzupełnienie mojego wcześniejszego wpisu:

Like i miła konwersacja z panią "szukam faceta tylko  powyżej 190 bo sama mam 187 . Ja w opisie mam podany wzrost 183.
Analogicznie od kilku kobiet które mają w opisie "nie interesują mnie męzczyźni z dziećmi". Mam w opisie że jestem tatą nastolatki.
Ta sama sytacja w przypadku kilku kobiet które piszą "dziękuję panom po 40 stce, bo  nie szukam ojca". Mam w opisie podany wiek.

Wiadomość od znajomej która obczaiła mnie na tinderze, a sama  dwa tygodnie temu wrzucała posta na fb  jak ona nie kocha męża a teraz mi pisze że chętnie się spotka. Na moje :"przecież masz męza", odpowiada: "to skomplikowane".

Tyle mniej więcej znaczą  i ważą słowa. 

10 minut temu, SamiecGamma napisał:

@Personal Best Może po prostu jesteś czadem i masz ten wygląd na full docięciu 8.5/10 albo więcej? Bo "normalni" faceci 35+ to co najwyżej 30 lajków w tydzień zbiorą, z tego nie wiadomo, ile to fejki, ile się nie odezwie itp. Same też piszą pierwsze... ale wtedy na 95% wiadomo, że to samotna matka, czyli szukająca frajera i beta-bankomatu cwaniara...

 

Pierwszy wpis nie był o mnie tylko o tym jak mogą miec laski 23 letnie i olewać setki wpisów.
Drugi czyli uzupełnienie jest już (na siłe) o mnie ale raczej o moich przekonaniach które wraz z tą appką potwierdziłem dosłownie na sobie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:


Znajomy mówi, że moge szukać sobie w robocie, gdzie 90% to kobiety. Tylko jest takasa "zasada" - nie bierz dupy, ze swej grupy. Niby są inne działy, ale też to obowiązuje. 

Dobra ta zasada. Podobną reguła była u mnie w szkole średniej, aby nie brać laski ze swojej klasy :)

Godzinę temu, nihilus napisał:

Oczywiście. Jak są fochy, coś nie pasuje to do widzenia. Kto lata za babą, przepadł z kretesem. Trzeba brać z nich przykład - one spuszczają facetów w kiblu bez mrugnięcia okiem.

 

Wkurza natomiast zmarnowany czas na użeranie się z nimi, wypisywanie, spotykanie się, gdzie koniec końców nic z tego nie wynika. Można ten czas wykorzystać na bardziej produktywne rzeczy.

Trzeba czasem zagrać jak kobiety czyli zimno i z wyrachowaniem. Podejście praktyczne do życia jak u panien najczęściej wygląda. Spuszczają facetów w kiblu, a nawet czasem gorzej - patrzą tak na chłopów z góry iż szkoda gadać.

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, gman98 napisał:

@SamiecGamma

 

Mi twarz "Chada" i 190 cm nic nie daję. Jak nie ma się gadki/bajery to nici.

 

No tak, tak. Mi też nie, choć twarzy chada nie mam, ale b. symetryczną i raczej męską. Natomiast nie posiadam niestety "skull head", ale też nie mam incelskiej cofniętej szczęki. 

 

Bycie poukładanym gościem nie pomaga - one uważają takich za "nudnych". Pieprzone emocje...

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2022 o 09:26, Personal Best napisał:


Myslę, że  to jest być może powód i wytłumaczenie dlaczego znaczna częśc kobiet na tych portalach zachowuję się w stosunku do mężczyzn w sposób arogancki, wyniosły, pogardliwy etc. Odpowiada półsłówkami, blokuje, ignoruje.

Zgadzam się z tym w całej rozciągłości. Tak właśnie to wygląda.

W dniu 19.01.2022 o 09:26, Personal Best napisał:


Teraz mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć - co mówiłem od zawsze tutaj - nie idźcie w to . To nic nie daje, róbcie swoje bo życie zaczyna się kiedy wyłaczycie komputer. Ja napewno tak zrobię po tej lekcji.

Ja również tak zrobię.

Mam dość zabawy w kotka i myszkę z kobietami.

Za dużo mam lat na głupoty.

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Indywidualista napisał:

A zalozylem sobie profil z nudow na tinderze po przeczytaniu wpisu @Personal Best. Dalem dwa zdjecia i nastepujacy opis:

 

"Szczesliwy ojciec piatki dzieci, po dwoch wyrokach :)" 

 

Minela niecala doba, mam 80 lajkow i 20 par.

 

Czy jestem tym slynnym chadem😆?

 

Jak możesz, pokaż rozmowy z nimi, jeśli takie będą 😆.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gman98 napisał:

 

Jak możesz, pokaż rozmowy z nimi, jeśli takie będą 😆.

Od razu przechodzę do reala. W sumie to nie robię z tego "beki" może tak to wyszło ale te najbardziej komiczne rzeczy wychodzą własnie kiedy jest się albo stara się być poważnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Personal Best napisał:

Od razu przechodzę do reala. W sumie to nie robię z tego "beki" może tak to wyszło ale te najbardziej komiczne rzeczy wychodzą własnie kiedy jest się albo stara się być poważnym.

W sumie nie taki byl cel mojego wpisu ale słowo się rzekło ktoś mnie pytał , nie umiałem przekleić w wiadomości prywatnej to wrzucam tak.
oos271807043_299933898773768_6050469217362866201_n.thumb.jpg.ab9bcf0cb53f37a64837a2c92e0a0c79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie relacje z portalu Sympatia:

  • napisanych wiadomości do ok 17 różnych dziewczyn
    • odpisały... dwie (bez kontynuacji rozmowy dalej)
  • trzy napisały same: jedna w miarę ok - choć nie mój typ (zdziwiony), dwie... nie będę mówił
  • zero odwiedzin dziennie

Wnioski: nic się nie zmieniło. Jeden pies.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.