Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

49 minutes ago, Libertyn said:

Ja to robię zwykle siedząc na sedesie

Na sedesie to ja bym jednak książkę poczytał. Ale na kiblu to owszem można swapować tinderka. 

42 minutes ago, I1ariusz said:

Ostatnie relacje z portalu Sympatia:

  • napisanych wiadomości do ok 17 różnych dziewczyn
    • odpisały... dwie (bez kontynuacji rozmowy dalej)
  • trzy napisały same: jedna w miarę ok - choć nie mój typ (zdziwiony), dwie... nie będę mówił
  • zero odwiedzin dziennie

Wnioski: nic się nie zmieniło. Jeden pies.

Kiedyś dla jajów i udowodnienia czegoś koleżance, zrobiłem profil jakiegoś przypakowanego karka, łysy łeb, nalana czerwona morda, beta w tle. W komentarzu dałem "Elo, elo, sikoreczki, która na randeczki? Ps. Świeżo po ZK."

 

Tego samego dnia było z 50+ wiadomości, z czego kilkanaście w stylu "ZK to Zakład Karny? Dobrze zgadłam?" 

 

I sporo młodych dup pisało. 

 

Także ten teges. 😁 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

Na sedesie to ja bym jednak książkę poczytał. Ale na kiblu to owszem można swapować tinderka. 

Kiedyś dla jajów i udowodnienia czegoś koleżance, zrobiłem profil jakiegoś przypakowanego karka, łysy łeb, nalana czerwona morda, beta w tle. W komentarzu dałem "Elo, elo, sikoreczki, która na randeczki? Ps. Świeżo po ZK."

 

Tego samego dnia było z 50+ wiadomości, z czego kilkanaście w stylu "ZK to Zakład Karny? Dobrze zgadłam?" 

 

I sporo młodych dup pisało. 

 

Także ten teges. 😁 

Nie mam niestety tej "zalety", że jestem po ZK :P

Edytowane przez I1ariusz
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, I1ariusz said:

Nie mam niestety tej "zalety", że jestem po ZK :P

Improwizuj. Kiedyś "w zaufaniu" paniom mówiłem, że paru gości za długi na lince za samochodem ciągałem. 

 

Trzeba było poczuć ten nagły przypływ gorąca i wypieki, żeby uwierzyć. 

 

Tylko oczywiście do takiego blefowania nie można mieć osobowości miłego salcesonika. 😎

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maroon napisał:

Improwizuj. Kiedyś "w zaufaniu" paniom mówiłem, że paru gości za długi na lince za samochodem ciągałem. 

 

Trzeba było poczuć ten nagły przypływ gorąca i wypieki, żeby uwierzyć. 

 

Tylko oczywiście do takiego blefowania nie można mieć osobowości miłego salcesonika. 😎

 

One w zasadzie szukają tam przygody, haju, kontrolowanego przypływu emocji. Ja jednak nie lubię ściemniać. Serio, jeśli kosztuje mnie to ignorowanie to godzę się na to - choć nie bez goryczy. I tak specjalnie tam nie zaglądam i nie mam zamiaru absolutnie odnawiać subskrypcji. Powiem tak: real zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, I1ariusz napisał:

 

One w zasadzie szukają tam przygody, haju, kontrolowanego przypływu emocji. Ja jednak nie lubię ściemniać. Serio, jeśli kosztuje mnie to ignorowanie to godzę się na to - choć nie bez goryczy. I tak specjalnie tam nie zaglądam i nie mam zamiaru absolutnie odnawiać subskrypcji. Powiem tak: real zdecydowanie lepszy.

No nie wiem . Jestem po dwóch randkach. Panie bardzo okej . Zadbane  +35, bezdzietne, wolne zawody.
Nie miałbym szans na poznanie w realu bo trochę zarobasy.
Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Personal Best napisał:

No nie wiem . Jestem po dwóch randkach. Panie bardzo okej . Zadbane  +35, bezdzietne, wolne zawody.
Nie miałbym szans na poznanie w realu bo trochę zarobasy.
Jest dobrze.

To może masz zaletę ZK. A jak ze wzrostem? Powyżej 180cm? U mnie 173cm - niestety, ale raptem wszystkie noszą szpilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best Podejrzewam, że masz naprawdę dobrą facjatę. Ja podczas kolejnych wizyt na portalach i aplikacjach randkowych zauważyłem, że z każdym rokiem jest trudniej. Teraz nawet takie 2/10 mają stado spermiarzy i wybrzydzają jak księżniczki.

 

Do tego coraz więcej opcji płatnych, żeby zarabiać na naiwnych. 

 

aplikacja randkowa Tinder, może pochwalić się rocznymi przychodami rzędu 1,7 mld dolarów. Co więcej, patrząc na rosnącą popularność takiej formy “randkowania” można prognozować tendencję wzrostową. 

parkiet.com/Wiadomosci/200219935-Ile-zarabiaja-tworcy-aplikacji-randkowych-Milionowy-biznes-na-milosci-online.html

 

Szukając w śmietniku (Tinder, Badoo, itd), nie spodziewajmy się znaleźć skarbu (kobiety z wartościami nadającej się do LTR), wśród samic na etapie kutangaruzeli, do ONS/FWB).

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje randkowe (zwłaszcza z pozoru kobiety od 5 smv w górę) przypomina żłoby dla osiołka, daje pani 50 lajków dziennie, ona patrzy i widzi tak: ten fajniejszy niż mój ostatni, ten też i ten też.... Idzie na randkę.... Ale przed randka sprawdza jeszcze tinderka, a tam dwa lajki od takiego samego fajnego, ale bliżej i chyba bogatszy.... Jest na tej randce, ale przecież jest szansa na tamtego fajniejszego.... Więc jest nijaka niby nie puszcza faceta całkowicie,  ale też nie angażuje się, idzie na randkę z tym fajniejszym, on taki fajny więc kończą w łóżku.... Ona się angażuje, a on nie, bo miewał już fajniejsze.... Teraz pani wraca na tinder, wszyscy mniej fajni od odstatniego odpadają, ale ona wie że może sobie pozwolić na równie fajnego, bo przecież raz takiego zdobyła (prawie...) I znów wybrzydza coraz bardziej, po dwóch miesiącach znów trafił się fajny znów przeleciał i zostawił, bo mógł... I tak siedzi tam latami.... Odrzucając wartościowych Pawłów czy krzyskow, którzy zarabiają koło średniej krajowej i w wyborach mistera nie wygrają, ale by ją kochali i dbali o nią, ale ona chce przystojniaka Oskara z 10 k na rękę... Sama będąc kaśką pracująca w korpo za 4500 i uroda tylko troszkę ponad średnią (swoją drogą dla większości facetów kobieta jak się nie upasie jest już ok) ... I tak się kręci, faceci 5-6 nie mogą znaleźć na swoim poziomie, dadzą w prawą słabszym łaskom bo jak to nic nie wpada.... Te słabsze zaczynają myśleć jak Kaśka wyżej tylko poziomy smv o poziom dwa niższe, co sprawia że Andrzeje i sterany z poziomu 4-5 nieaja szans u kobiet na poziomach 3-5 więc czasem klikną w prawo tym 1-2 te obrastają w piórka, mimo że ani urody ani wdzięku, ani kariery.... Powinny szukać w swoim poziomie , to chce tych 3-5 bo czasem się z nimi spotkają... A tym facetom 1-2 nic nie zostaje...

 

Więc faceci płacą za bonusy, lajki, nie wiedząc że cały system jest tak policzony by nigdy nie znaleźli drugiej połówki.... Bo gdyby było to uczciwe to normalni faceci znikaliby z portalu max po miesiącu, kto by zarabiał na tym. Dodatkowo portal ma algorytmy byś miał mało lajków... Chcecie dowodu? Jedziecie z tinderem do miasta 500 kilometrow dalej i zobaczycie że lajków jakoś więcej.... Bo dla tindera szansa na stały związek z tego żadna, więc nie zagraża odinstalowaniem.... Z punktu widzenia tindera trwały związek jej klienta to porażka biznesowa, więc robi wszystko by do tego nie doszło, wyglądając na to że chce Ci znaleźć miłość.... Większość facetów bez pigułki tzw normalnych szuka tam miłości i związku na lata....

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 12:13, I1ariusz napisał:

Ostatnie relacje z portalu Sympatia:

  • napisanych wiadomości do ok 17 różnych dziewczyn
    • odpisały... dwie (bez kontynuacji rozmowy dalej)
  • trzy napisały same: jedna w miarę ok - choć nie mój typ (zdziwiony), dwie... nie będę mówił
  • zero odwiedzin dziennie

Wnioski: nic się nie zmieniło. Jeden pies.

I nic się nie zmieni. Cwaniary szukają księcia na białym rumaku z sakwami złota.

Dlatego olewam temat.

Szkoda czasu....i pieniędzy...

Edytowane przez Denzel
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, że tinder sam usuwa konwersację, a co za tym idzie parę? Bo taka sytuacja, że gadam z jedną dziewczyną, gadka się klei. Widać było jej zainteresowanie, że chce mnie poznać. Zaproponowała przejście na inny komunikator. Już mieliśmy to zrobić i nagle zniknęła cała konwersacja i ona. Można to wytłumaczyć, że odechciało jej się i mnie usunęła, jednak mam pewne wątpliwości co do tego.  Więc zapytam, czy istnieje tak możliwość, przez jakieś algorytmy itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 10:26, Morfeusz napisał:

Ja podczas kolejnych wizyt na portalach i aplikacjach randkowych zauważyłem, że z każdym rokiem jest trudniej. Teraz nawet takie 2/10 mają stado spermiarzy i wybrzydzają jak księżniczki.

 

 

Parę lat temu na studiach zauważałem, że jakoś więcej lasek mi odpisywało na widomości(czasem nawet sama jakaś dziewczyna zagadała) na portalach randkowych. Już po magistrze jak założyłem konto mniej było odzewu. Chociaż teraz już nie mam żadnego portalu randkowego widać iż trend z małą ilością odpowiedzi od lasek się utrzymał. Po prostu kobity mają bardzo duży wybór i mogą nawet nie mieć czas na odpowiedź...Jest zalew desperatów często.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piti napisał:

Czy jest możliwość, że tinder sam usuwa konwersację, a co za tym idzie parę? Bo taka sytuacja, że gadam z jedną dziewczyną, gadka się klei. Widać było jej zainteresowanie, że chce mnie poznać. Zaproponowała przejście na inny komunikator. Już mieliśmy to zrobić i nagle zniknęła cała konwersacja i ona.

Miałem kilka razy podobnie. I też mam podejrzenie, że to wina aplikacji. Na Tinderze byłem dla eksperymentu i nigdy więcej się tam nie zarejestruję. To kompletna porażka.

 

Jeśli ktoś chce w miarę bezpiecznie randkować to najlepsza jest aplikacja na Facebooku. Za nic nie trzeba płacić i jest mniej oszustek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 11:02, Patton napisał:

Mam wrażenie, że kilka dni temu w pracy, chyba zaczęła się mną interesować mamcia level 23.

Ja wczoraj w pracy minąłem się w korytarzu z taką panna z roboty. Lvl 33 z dzieckiem. Była w związku małżeńskiem z typem od nas z biura. 

No i mijam się z nią. I mowi cześć. Przeszedłem obok niej. Po 15 metrach się odwróciłem i ona zrobiła to samo 🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 01:47, Personal Best napisał:

No nie wiem . Jestem po dwóch randkach. Panie bardzo okej . Zadbane  +35, bezdzietne, wolne zawody.
Nie miałbym szans na poznanie w realu bo trochę zarobasy.
Jest dobrze.

Skąd Ty je bierzesz? Ja ~10 lat młodszy od Ciebie i za nic nie mogę takich znaleźć. No dobra, kilka lekarek się zdarzyło, ale tylko randki zapoznawcze były i nie pykło. A już znalezienie takiej bezdzietnej w tym wieku to jak igły w stogu siana.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem swój własny post który jest wyżej, (niby taki mądry jestem ale radzić łatwiej innym) przekonałem sam siebie do usunięcia konta z 3 portali randkowych, to już było uzależnienie, a ile czasu zabierało, niewspółmiernie dużo do efektów. Były panie to tu to tam, ale tylko jedna do ltra, dziś mam dzień kalkulacji zysków i strat... Usunąłem, zobaczymy Czy nie wrócę do tego, ale zamierzam nie wracać, zajmowało mi to ponad godzinę dziennie na 100 procent. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nihilus napisał:

Skąd Ty je bierzesz? Ja ~10 lat młodszy od Ciebie i za nic nie mogę takich znaleźć. No dobra, kilka lekarek się zdarzyło, ale tylko randki zapoznawcze były i nie pykło. A już znalezienie takiej bezdzietnej w tym wieku to jak igły w stogu siana.

Przepraszam ale tak jak napisałem wcześniej nie będę się więcej wypowiadał w tym wątku żeby nie robić nikomu przykrości, że np. czegoś nie ma.
To jest dokładnie odwrotny efekt niż cel dla którego zabieram glos na Forum i który ma służyć w doradzaniu lub zwracaniu uwagi młodszym kolegom na pewne sprawy. Życzę Ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.