Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mmario napisał:

Usunalem to g, spośród wszystkich portali które miałem tam było najgorzej, pod koniec to więcej azjatek inwestujących. Bitcoin niż samotnych matek a tych więcej niż moralnych dziewczyn

Hahah, no specyficzne kobiety tam są, to fakt. Moralnych czy normalnych? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Garrett napisał:

Też macie wrażenie że ostatnio panie jakoś mało responsywne na FB randki? Nie odpisują, mają w dupie zasadniczo 😜 Jakos rok temu było lepiej...

 

 

A czego się spodziewałeś... 

Już to chyba w tym albo innym temacie wspomniałem że fb randki wywalone do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, slavex napisał:

A czego się spodziewałeś... 

Już to chyba w tym albo innym temacie wspomniałem że fb randki wywalone do kosza. 

Ja obserwuje tamtejsze witaminki na fejk koncie. Ciekawe jak jest z proporcją mamusiek samotnych w porównaniu z Tinderkiem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Witam.10 lat temu bawiłem się portalami randkowymi,teraz wróciłem i jestem w szoku hehe .Ilość kobiet nadgryzionych zębem czasu zatrzęsienie(36-42).70 % kobiet to tragedia,reszta księżniczki roszczeniowe hehe.Nie jestem B.Pittem ,ale rynek jest tak zepsuty że szok.Do bardziej doświadczonych braci ,jakieś wskazówki,która apka lepsza?

Podchodzę do tego z przymrużeniem oka,ale fajnie by było na weekend wyskoczyć z jakaś polską księżniczka😜💪

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, colossus napisał:

Witam.10 lat temu bawiłem się portalami randkowymi,teraz wróciłem i jestem w szoku hehe .Ilość kobiet nadgryzionych zębem czasu zatrzęsienie(36-42).70 % kobiet to tragedia,

Społeczeństwo się starzeje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/30/2022 at 9:04 PM, sargon said:

 

Tu jest klasyczny wątek, co prawda sprzed 2 lat i USA, ale wszystko ładnie podsumowane na infografice.

np. "78% were heavier", albo "38% looked nothing like their profile pictures".

 

 

 

 

Gościu wyjebał 7851 USD na randki przez dwa lata, to jest koło 30k pln 😂 Średnio randka raz w tygodniu. 16 sztuk wyruchał, co daje mniej więcej 2k pln za jedno ruchanko. 😂

 

Kto bogatemu zabroni? 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Gościu wyjebał 7851 USD na randki przez dwa lata, to jest koło 30k pln 😂 Średnio randka raz w tygodniu. 16 sztuk wyruchał, co daje mniej więcej 2k pln za jedno ruchanko. 😂

 

Kto bogatemu zabroni? 😁

Eee to mój kumpel ulaniec 180/103 kg wagi wyruchał 10 lasek w rok. 

Zrozumcie kurwa, że tinder nie chce żebyście znaleźli sobie dziewczynę. Jako mieliby w tym interes? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Gościu wyjebał 7851 USD na randki przez dwa lata, to jest koło 30k pln 😂 Średnio randka raz w tygodniu. 16 sztuk wyruchał, co daje mniej więcej 2k pln za jedno ruchanko. 😂

 

Kto bogatemu zabroni? 😁

 16 wyruchał na pierwszej randce, a 24 chciało się ruchać w ogóle na 1. Czyli 8 było brzydkich, albo coś innego ;>

41 się całowało, 38 poszło na drugą randkę.

Ale to USA, tam ponoć łatwo zaruchać, ale i łatwo o inne nieprzyjemne rzeczy.

Spotkałem się ze 2 razy z jakimiś studentkami z USA . Dawno temu. Były głośne, obciachowe, i....głupie. A raczej głupie-cwane.

Jak teraz jest gorzej to współczuję amerykańskim chłopom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem od nowa Badoo i Tinder 

 

Nawet jest jakiś ruch , szybko staram się weryfikować drugą strone poprzez wiadomości glosowe lub rozmowe telefoniczną.... a zę potrafię modulować głos to daje mi lekką przewage na rynku ;) Pierwsze spotkania beda na wekend, myślę, że jak umówię 4 to wyjdą 2

 

ps, trochę rozumiem ze słuchu ukraiński + zajebię jakaś sekwencje z translatora i już bohatjer przed Putinem

Edytowane przez nesq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainstalowałem się na tym baducpu - z ciekawości. Nic nie płacę, jedno zdjęcie. Same gremliny tam są - może jedna na trzydzieści jest z kategorii "ujdzie".

Kasuję w cholerę, po mieście lepsze sztuki chodzą, a przecież nie będę tracił czasu na przewijanie tych ryjów.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał:

Zainstalowałem się na tym baducpu - z ciekawości. Nic nie płacę, jedno zdjęcie. Same gremliny tam są - może jedna na trzydzieści jest z kategorii "ujdzie".

Kasuję w cholerę, po mieście lepsze sztuki chodzą, a przecież nie będę tracił czasu na przewijanie tych ryjów.

Potwierdzam. Posucha straszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2019 miałem znacznie lepszy wynik niż teraz. Prawdopodobnie, przez mój nieco inny styl. Już nie ma zaczesanego na boczek, noszącego golf i wklejającego zdjęcia z podróży (tych z małym budżetem oczywiście), tylko typ z dłuższymi włosami i zarostem. Od Wlka z Wall Street do zaniedbanego Batmana z depresją. To samo miejsce, te same parametry, ale kobiety tak jakby inne. Mniej zagranicznych studentek, więcej lokalnych kopiuj-wklejek, które mógłbym posegregować na kilka kategorii:

 

1. "Rebecca" - koniecznie zdjęcie z eleganckiej imprezy z drinkiem w łapie i do tego grupowe z koleżankami.

2. "Sarah" - miłośniczka aktywnego trybu życia, prawie 0 makijażu. Zdjęcia z grzbietu słonia w Indiach oraz jakiś gór. A - zapomniałbym o jakimś zdjęciu z jej zwierzakiem. Do tego wege.

3. "Betty" - odpowiednik "avarage joe" czy "jana kowalskiego - zarówno z urody jak i z zainteresowań. Cośtam lubi, ale w praniu wyjdzie, że tak średnio.

4. Wszelkie alternatywki - spektrum od XS do XXXL.

5. Przedłużenie instagrama. Jakie tam trendy są, to obeznani wiedzą - przepych, kult ciała i "sukcesu". Zwykle ich bio to tylko link do IG.

6. Samotne mamuśki. Moim hitem była 19-latka w ciąży, która szukała kogoś, żeby się ustatkować :D

 

A, moje obserwacje są z UK.

 

Do końca miesiąca się tym bawię i odinstalowuje. Wymieniam znacznie więcej spojrzeń i uśmiechów z lokalnymi, gdy idę po mieście, niż w losowej grze w "kto ma lepsze zdjęcia". Poza tym chyba już zdziadziałem i jakoś klikanie mi nie wychodzi. Znacznie lepiej wychodzi mi gadka szmatka na żywo.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 16:12, Mmario napisał:

Usunalem to g, spośród wszystkich portali które miałem tam było najgorzej, pod koniec to więcej azjatek inwestujących. Bitcoin niż samotnych matek a tych więcej niż moralnych dziewczyn

Z czego wiele kont ma te same zdjęcia, i różnią się tylko drobnymi detalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.