Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Pocztowy napisał:

Wszyscy moi koledzy z miasteczka poznali swoje dziewczyny na portalach randkowych, dosłownie nikt nie zagadał w parku albo w klubie, w sensie nie poznał nigdzie indziej.

 

Zoomerzy. A pomyśleć że jeszcze 15 lat temu było krindżowo jak się powiedziało komuś, że się laskę poznało przez internet.

 

 

W dniu 3.05.2022 o 12:20, NoHope napisał:

Jak reszta ludzi powinien po prostu skupić się na sobie i żebym ja miał najlepiej, a reszta? Jebać resztę.

 

No tak powinieneś zrobić 😝

W dniu 9.05.2022 o 21:24, NoHope napisał:

I cyk umówiony na randkę z laską, niestety trochę przy kości, ale stwierdziłem, że dawno nie byłem na randce i to może być fajna osoba, zobaczymy. Chciałbym sobie chodzić na randki raz na te dwa tygodnie będzie ciężko ale jak bardzo tryhardowałem to jedna randka tygodniowo wpadała.

 

O randkach z tindera to można epopeje napisać 😛

 

Laska lajkowała mi prawie każdą wiadomość i nie miała problemu się umówić nawet o późnej porze. Hmm szok, blackpill tak bardzo prawdziwy, nieironicznie.

 

Jak jest miła i chętna to ma +20 do zajebistości niezależnie od ubytków w wyglądzie. 

Trzeba się nastawiać na czerpanie przyjemności w takich relacjach mając z tyłu głowy, że prędzej czy później to się i tak spierdoli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Pomyślałeś dlaczego jest milsza od innych? ;) Poznałeś ją dobrze i osobiście?

Częste powody:

  • Nadrabia braki w wyglądzie w stosunku do atrakcyjniejszych, bardziej sukowawtych koleżanek.
  • Ukrywa poważną, nieuleczalną chorobę fizyczną albo psychiczną.
  • Ukrywa jeszcze ciążę, dziecko albo kilka "wpadek" w badboyami. 
  • Jest bezrobotna i nie potrafi nawet ogarnąć pracy kasjerki w markecie, licząc na beta-providera.
  • Wstawiła fotki sprzed kilkunastu kg i kilku lat.

To często potrafi być combo kilku czynników...

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/10/2022 at 12:10 PM, bassfreak said:

Ktoś jeszcze korzysta z tych portali dla odpadów i zlewów na spermę? xD

 

Te apki to były spoko w latach 2010-2016 MAX 

 

Pamiętam ~2015. Wrocław. Portal randkowy co już nie istnieje. Same pisały do mnie..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz właśnie teraz z jedną piszę - widać, że parę kg za dużo, ale niezbyt (patrząc po twarzy, ogólnie typ urody, co mi się podoba). W pisania miła bardzo, że tak ujmę. Sama napisała, nawet wspólny temat mamy - zwierzęta (przyroda), gotowanie. Sama już zapytała, kiedy spotkanie.

 

Red alerty wg. to te kg, kolczyk w nosie, na niektórych zdjęciach czarny naszyjnik/obroża, kierunek psychoterapeutka. Więcej nie zauważyłem.

 

Mieszka sama, lub wynajmuje pokój.

 

 

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gman98 napisał:

@Morfeusz właśnie teraz z jedną piszę - widać, że parę kg za dużo, ale niezbyt (patrząc po twarzy, ogólnie typ urody, co mi się podoba). W pisania miła bardzo, że tak ujmę. Sama napisała, nawet wspólny temat mamy - zwierzęta (przyroda), gotowanie. Sama już zapytała, kiedy spotkanie.

 

Red alerty wg. to te kg, kolczyk w nosie, na niektórych zdjęciach czarny naszyjnik/obroża, kierunek psychoterapeutka. Więcej nie zauważyłem.

 

Mieszka sama, lub wynajmuje pokój.

 

 

Red alert to powinien być kiedy ktoś się źle do ludzi odnosi (np. wywyższa się, obgaduje lub ma innych za nic ) albo , kiedy  ma wartości które sa skrajnie inne od Twoich oczekiwań a nie kolczyk w nosie ! Na litośc boga, kolczyk to kolczyk. 

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Personal Best napisał:

Red alert to powinien być kiedy ktoś się źle do ludzi odnosi (np. wywyższa się, obgaduje lub ma innych za nic ) albo , kiedy  ma wartości które sa skrajnie inne od Twoich oczekiwań a nie kolczyk w nosie ! Na litośc boga, kolczyk to kolczyk. 

 

Kolczyk typu Smile. Nie taki zwykły. Tutaj nawet na forum było na temat tego.

 

Jeszcze sobie przypomniałem - czasem nerwowa, niestabilnie emocjonalnie może.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

@nowy00 Pomyślałeś dlaczego jest milsza od innych? ;) Poznałeś ją dobrze i osobiście?

Częste powody:

  • Nadrabia braki w wyglądzie w stosunku do atrakcyjniejszych, bardziej sukowawtych koleżanek.
  • Ukrywa poważną, nieuleczalną chorobę fizyczną albo psychiczną.
  • Ukrywa jeszcze ciążę, dziecko albo kilka "wpadek" w badboyami. 
  • Jest bezrobotna i nie potrafi nawet ogarnąć pracy kasjerki w markecie, licząc na beta-providera.
  • Wstawiła fotki sprzed kilkunastu kg i kilku lat.

To często potrafi być combo kilku czynników...

Takie są powody a ich combo też się przytrafić może. Parę lat temu na Tinder na taką kobietę trafiłem, która była chętna i miła. Dopiero po jakimś czasie powiedziała, że ma bombelka. Podejrzane było dla mnie jak kobieta na portalu tak chętnie mnie np. komplementowała. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, nowy00 napisał:

Takie są powody a ich combo też się przytrafić może. Parę lat temu na Tinder na taką kobietę trafiłem, która była chętna i miła. Dopiero po jakimś czasie powiedziała, że ma bombelka. Podejrzane było dla mnie jak kobieta na portalu tak chętnie mnie np. komplementowała. 

 

Szukała providenta. Chad/badboy dał geny, trzeba teraz żywiciela. Żywiciela szuka przeważnie pasożyt "w języku biologicznym". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 @gman98 Gdy interesuje mnie związek albo jakaś dłuższa relacja, to w pierwszej wiadomości zdarza mi się pytać o gówniaka na portalach. Większość kobiet odpowiada wprost, że ma albo nie. 

Jeżeli to ma być tylko przygoda, krótka relacja, to można olać powyższe powody bycia miłą i korzystać z życia. ;) Oczywiście z rozsądkiem (guma i brak zauroczenia, twarda psycha).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem znowu konto na tinderze, ale w opisie dałem, że mam 190 cm, jestem inżynierem i zarabiam 20k. Efekt? Chyba najgorsze wyniki jakie miałem w życiu czyli 12 lików w ciągu 24 godzin 🤣

 

Niedługo wykupuje sobie faceappa i zacznę znowu blackpillowe eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Bo to ze zdjęć powinno wynikać, że masz 190cm i żyjesz jakbyś zarabiał 20 koła, a nie z opisu. Nie dziwie się, że takie słabe wyniki.

 

A że laski będą chętniej pisać jak z mordy 5/10 zrobisz sobie 7/10, to akurat jest wiadome i żadnego eksperymentu nie potrzeba. 

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pocztowy napisał:

@NoHope Bo to ze zdjęć powinno wynikać, że masz 190cm i żyjesz jakbyś zarabiał 20 koła, a nie z opisu. Nie dziwie się, że takie słabe wyniki.

 

A że laski będą chętniej pisać jak z mordy 5/10 zrobisz sobie 7/10, to akurat jest wiadome i żadnego eksperymentu nie potrzeba. 

 

Dokładnie, pokaż życie za 20k na zdjęciach to nawet opisu nie będziesz musiał wstawiać 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Conrad napisał:

Dokładnie, pokaż życie za 20k na zdjęciach to nawet opisu nie będziesz musiał wstawiać 🤣

Pytanie jest takie co to zycie za 20k? Mam sie oprzeć o czyjeś ferrari i zrobic zdjecie? XD

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.