Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NoHope napisał:

Pytanie jest takie co to zycie za 20k? Mam sie oprzeć o czyjeś ferrari i zrobic zdjecie? XD

Takie jak sobie laski wyobrażają, czyli dobrze skrojony garnitur, fotki pod palmami, drogie restauracje i hotele, wycieczki zagramaniczne, generalnie drogie i prestiżowe miejsca. Plus najlepiej morda czada do tego, wiadomo że jak ktoś ma dużo siana, to jest czadem. Zawsze tak jest w filmach i książkach.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NoHope napisał:

Pytanie jest takie co to zycie za 20k? Mam sie oprzeć o czyjeś ferrari i zrobic zdjecie? XD

 

Za 20k i ferrari 🤣, raczej za 100k pasuje ferrari, ale to w wersji dla ubogich bogaczy. Nie przejdzie, będą miały red alert 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Ja się dziwie, że skoro masz jakiś hajs i czas wolny, to jeszcze się za coś takiego nie wziąłeś. Kup sobie jakąś zajebistą marynarkę plus zegarek i koszulę i zacznij budować profil. 

 

Idź na początek w takim stroju do najbardziej dojebanej prestiżowej restauracji w Warszawie i niech kolega walnie Ci fotkę dobrym aparatem jak uśmiechnięty kroisz schabowego za pół tysiąca złotych. Już będziesz miał pierwsze zdjęcie, a ile takich potrzeba? 5-6? Tylko żeby dobry sikor było widać, fryzjera odjeb i jakiś kąt musi być dobry skoro masz twarz 5/10.

 

Wynajmij audice albo merca wartego 250 koła i wstaw filmik na tindera jak zapierdalasz po mieście i zamykasz licznik, dopisz w opisie, że lubisz nocną jazdę po mieście. Tylko pamiętaj, żeby dużo lampek się świeciło w aucie, musi być widać, że to fura premium. Już druga fota załatwiona.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NoHope napisał:

@Pocztowy Żarty, żartami ale nie dziękuje. Po co mam przyciągać jakąś pretensjonalną warszawiankę która bedzie leciala na dlugosc mojego dolara 😂 

 

Nie lubię takiego stylu, jestem chłopem ktory puszcza baka i pyta sie co tak grzmi xd

 

No to po co tak marudzisz, jak wiesz kogo przyciągniesz. Bądź sobą i miej wywalone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope chcesz przyciągnąć laski na tinderze, to co chcesz tam pokazywać, żeby to uzyskać? 

 

Czadem ani normikiem z wyższej półki nie jesteś, na układanie klocków LEGO nikogo nie zwabisz. Zostają jedynie opcje alternatywne. Wcale nie musisz sugerować, że będziesz sypał hajsem, ale musisz pokazać atrakcyjne życie, a dziewczyny właśnie tak rozumieją atrakcyjne życie. Wcale nie chodzi tutaj o duże pieniądze, ale że prowadzisz ciekawe życie. Nie siedzisz na chacie, tylko bujasz się po modnych miejscach, musi być widać, że z tobą będzie się działo, a nie że zamulasz w mieszkaniu przy kompie i nie masz znajomych.

 

Z tego co wyłowisz szukaj zwykłych kobiet, które dały lajka, bo profil wyróżnił się z tłumu, a nie gold diggerki.

 

Łatwo nie będzie, kiedyś koleżanka chciała mnie polecieć znajomej studence pielęgniarstwa. Pokazała jej mnie kiedy nie widziałem, ale nic z tego nie wyniknęło, teraz widzę na FB, że ta studentka jest w związku z kolesiem znacznie atrakcyjniejszym ode mnie. Mogę się tylko domyślać, dlaczego tutaj nie pykło, a tam pykło. Generalnie my poniżej pewnego poziomu atrakcyjności dla kobiet, mamy ostro przejebane.

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pocztowy Jedną z takich podstawowych rzeczy z jakiej trzeba sobie zdawać jest przyciąganie i sygnalizowanie. To co mówisz jest prawdą, ale przyciągnie to kobiety które mnie w ogóle nie interesują, po prostu. Dlatego z resztą nigdy mnie żadna kobieta nie naciągnęła na kasę, nie byłem z ani jedną materialistką i też dlatego nie jestem papą bo byłem z laskami którym na jakimś fundamentalnym poziomie mogłem zaufać.

 

Co do LEGO to właśnie to jest to. Powiedzmy, że układnie klocków lego przyciągnie 1/10 000 kobiet, to jest właśnie ta kobieta której szukasz.

 

Szukam laski jak tej, a takiej nie wyrwiesz na garnitur i schabowe za 500 zł:

 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHopeja już mam tak dość incelstwa, a widok kobiet na mieście jest tak rozpierdalający, że przyciągnąłbym cokolwiek, żeby się wyżyć. Wycieczka do biedronki w ciepłe dni może skończyć się załamaniem nerwowym. Nie wiem jak sobie radzisz z popędem seksualnym skoro jesteś sam. Jakbym był w tym momencie życia w którym mam zamiar być za niecały rok, to z tymi siatkami zakupów poszedłbym prosto na rokse.

 

Jak za jakiś czas się nie odbije od ziemi w relacjach DM, to nie wiem. Mam lepsze pomysły na pieniądze, niż chodzenie na dziwki dwa razy w tygodniu. 

 

Zastanawiałem się nad kupowaniem co miesiąc karty do kopania kryptowalut, bo mam woltanike na chacie, ale ciężko inwestować jak się wszytsko przepuszcza w burdelu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pocztowy napisał:

Nie wiem jak sobie radzisz z popędem seksualnym skoro jesteś sam.

Seks bez uczucia jest dla mnie przereklamowany. Często masturbacja jest przyjemniejsza. Ale to trzeba doświadczać. Jak nie doświadczysz to nie zrozumiesz.

 

Jak jesteś z dziewczyną która kochałeś a ona ciebie to nie pamiętasz seksu, pamiętasz jak maślanymi oczkami na ciebie patrzyła z podziwem. Jak śmiała się z ciebie jak zrobiłeś coś głupiego. Pamiętasz jak leżałeś z nią nago i się do niej przytulałeś albo jak leżałeś i płakałeś jak mała dziewczynka a ona cię głaskała po głowie czule. Jak się w ciebie wtulała.

 

Kiedyś pamiętam stoję na peronie i się żegnam z byłą, całują ją i jebnął taki prąd, że aż mi ciężko opisać. Zapytałem się jej czy ona też to czuła, powiedziała że tak.

 

I tego mi brakuje a nie seksu.

Edytowane przez NoHope
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope ja bym się przy dziewczynie nie popłakał, bo brzydzę się okazywania słabości, ale generalnie wiem o co chodzi i też bym tak chciał. Tylko zdaje sobie sprawę, że nawet jakby do tego doszło, to dziewczyna raczej nie będzie 7/10, pewnie ciężko i żeby była 6/10, a chciałbym w życiu zaznać seksu z kobietami mocno atrakcyjnymi fizycznie, więc dla mnie dziwki, to dobra opcja. Nawet jakbym miał dziewczynę, to pewnie by mnie ciągnęło, żeby się wyszaleć. Zawsze takie sprawy można spróbować załatwić na poziomie związku, z dziewczyną w której dużo ci nie pasuje, ale jesteś z nią dla rypania. Zresztą ładne dziewczyny zwykle sprzedają się drogo, więc pośrednio za ładną kobietę płacisz w postaci swojej pozycji, a nie koniecznie czystej gotówki do rączki. 

 

Jak chcesz leżeć w łóżku w taki sposób z ładnymi kobietami, to musi być pozycja i wygląd. Ta która będzie leżeć z tobą może to robić nie dlatego, że nie jest materialistką, tylko jesteś najlepszym co upolowała.

 

Może się wydawać, że ładne dziewczyny lecą na dzianych kolesi, ale może wszytskie lecą, tylko akurat te ładne mają do nich dostęp.

 

Skąd wiesz, że jeśli nie będziesz emanował na zewnątrz pieniędzmi i pozycją, to przyciągniesz dobrą dziewczynę? Może przyciągniesz tylko taką, która po prostu nie może wyżej podskoczyć.

 

Może już lepiej szastać tymi pieniędzmi i mieć fajne przeżycia z laskami 7/10, niż nie szastać i mieć przeżycia z takimi 4-5/10, które są z tobą tylko dlatego, że muszą.

 

Ładnie dziewczyny są w związkach właśnie z takimi facetami, którego profil proponowałem Ci stworzyć, średnie i brzydkie z nimi nie są, bo nie mogą.

 

Wiadomo, że portale randkowe, to ściek, ale są tam kobiety jak każde inne i można zobaczyć, co się po prostu klika.

 

Ładne chcą status i wygląd, średnie chcą wygląd, brzydkie chcą przynajmniej średni wygląd plus najlepiej jakiś status. Każda według swoich możliwości, a nie upodobań.

 

Tworząc mało atrakcyjny profil zgarniasz te którym się nie udało, więc już od biedy wzięły Ciebie, a myślisz że trafiła Ci się normalna myszka.

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pocztowy Ja jak byłem kilka lat temu w reichu to dobre divy ruchane były.

Jedna była z Rumunii i wyglądała w moich oczach idealnie. Wszystko piękne jeśli chodzi o ciało i twarz. W moje gusta się wpasowywała.

 

Druga z Hiszpanii też bardzo fajna.

 

Oczywiście ja w porównaniu do co po niektórych nie zakochałem się 😂😂

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arthur Morgan Ja nie jestem znowu taki wymagający. Dzisiaj w biedrze wpadła mi w oko taka mamuśka około 35lat, zgrabna figura, na dupie czarne legginsy. Pech chciał, że stanęła obok mnie przy kasie samoobsługowej i chcąc nie chcąc jak się nachylała kilka razy do koszyka zobaczyłem te zielona stringi opinające tyłek, kiedy rozciągnięte włókna stały się tak cienkie, że jpd.

 

Nawet ta Pani, też około 35 lat, którą poprosiłem do pomocy, bo kasa samoobsługowa ześwirowała, też mi się mocno podobała. Laski w żabkach też są spoko, ale chyba jestem zbyt młody, żeby się dobrać do tego towaru, student celujący w dziewczyny +/- 20lat, nie będzie kosił tak samo jak 30-35 letni lekarz, celujący w kobiety 25-35 lat.

Edytowane przez Pocztowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pocztowy napisał:

@Arthur Morgan Ja nie jestem znowu taki wymagający. Dzisiaj w biedrze wpadła mi w oko taka mamuśka około 35lat, zgrabna figura, na dupie czarne legginsy. Pech chciał, że stanęła obok mnie przy kasie samoobsługowej i chcąc nie chcąc jak się nachylała kilka razy do koszyka zobaczyłem te zielona stringi opinające tyłek, kiedy rozciągnięte włókna stały się tak cienkie, że jpd.

 

Nawet ta Pani, też około 35 lat, którą poprosiłem do pomocy, bo kasa samoobsługowa ześwirowała, też mi się mocno podobała. Laski w żabkach też są spoko, ale chyba jestem zbyt młody, żeby się dobrać do tego towaru, student celujący w dziewczyny +/- 20lat, nie będzie kosił tak samo jak 30-35 letni lekarz, celujący w kobiety 25-35 lat.

Też nie jestem wymagający mocno ale jak juz 50 ojro miałem wydać to starałem się wyszukać możliwie najfajniejszą panią 😁

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa taka mnie myśl naszła- co za czasy ! 

 

Tinder, srinder, Instagramy jebane, jak mnie to wszystko wkurwia. 

Przeciętnej dziewczynie która wstawia fotkę na te współczesne "raki " robi się taka atencje jak top modelce, no powiedźcie jak te kobiety mają być normalne ? 

Pokażę taka jedna z drugą kawałek dupy i już zlatują się wygłodniałe niedojeby które są w stanie zrobić wszystko żeby zaruchać. 

 

Poza tym co to w ogóle ma być przesuwasz palcem kurwa jakbyś wybierał produkt w sklepie, panowie jak mnie te czasy wkurwiają  a wiecie co mnie przeraża ? czasami sobie myślę że tego już nie da się naprawić to wszystko musi " odgórnie" pierdolnąć - BIEDA , GŁÓD może wojna. 

 

Czy wy widzicie "przyszłą sól tej ziemi "? przecież nastolatkowie są tak odmóżdżeni, wpatrzeni w te jebane telefony, kompletnie oderwani od rzeczywistości, żyją w tym wirtualnym świecie lików kurwa, pierdole idę spać 

  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzy_siek napisał:

było ale czy obecnie to funkcjonuje? chyba nie?

Korzystał ktoś z Sympatii? Na badoo podobno patola i samotne mamusie

Na fotka parę lat temu miałem konto i coś się działo. Są tam jakieś dziewczyny. Sympatia nie używałem. Według mnie spróbuj na Tinder i Fotka z miesiąc podziałać i wtedy można by się przekonać jak sprawy się mają na ten moment :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Medyk napisał:

Kurwa taka mnie myśl naszła- co za czasy ! 

 

Tinder, srinder, Instagramy jebane, jak mnie to wszystko wkurwia. 

Przeciętnej dziewczynie która wstawia fotkę na te współczesne "raki " robi się taka atencje jak top modelce, no powiedźcie jak te kobiety mają być normalne ? 

Pokażę taka jedna z drugą kawałek dupy i już zlatują się wygłodniałe niedojeby które są w stanie zrobić wszystko żeby zaruchać. 

 

Poza tym co to w ogóle ma być przesuwasz palcem kurwa jakbyś wybierał produkt w sklepie, panowie jak mnie te czasy wkurwiają  a wiecie co mnie przeraża ? czasami sobie myślę że tego już nie da się naprawić to wszystko musi " odgórnie" pierdolnąć - BIEDA , GŁÓD może wojna. 

 

Czy wy widzicie "przyszłą sól tej ziemi "? przecież nastolatkowie są tak odmóżdżeni, wpatrzeni w te jebane telefony, kompletnie oderwani od rzeczywistości, żyją w tym wirtualnym świecie lików kurwa, pierdole idę spać 

Ja czasami odnoszę wrażenie, że urodziłem się w nie swoich czasach:D Nie pasuje po prostu do tego świata.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pocztowy napisał:

@Arthur Morgan Ja nie jestem znowu taki wymagający. Dzisiaj w biedrze wpadła mi w oko taka mamuśka około 35lat, zgrabna figura, na dupie czarne legginsy. Pech chciał, że stanęła obok mnie przy kasie samoobsługowej i chcąc nie chcąc jak się nachylała

(...)

chyba jestem zbyt młody, żeby się dobrać do tego towaru, student celujący w dziewczyny +/- 20lat, nie będzie kosił tak samo jak 30-35 letni lekarz, celujący w kobiety 25-35 lat.

W tamtym tygodniu byłem na urodzinach kumpla i zjawił się tam typ z którym do jednego ogólniaka chodziliśmy, za młodu było dobre kumpelstwo teraz się to rozlazło.

Typ 46 lat, miśkowaty z wyglądu ale dość wysoki, po rozwodzie, dziecko dorosłe, z kasą stabilnie ale bez szału (jeździ Dusterką 😉) i ten gościu przyprowadził "poznaną w internetach" 37 letnią panią uczącą w szkole językowej (7/10) zadbana, szczupła, nawet z sensem gadająca, rozwódka, córka uczy się w ogólniaku własne M i auto.

Też mógł narzekać jak tu często-że za stara, po karuzeli kutangów i z bachorem i że dybie na jego M3 i Dacię 😅

Ale prawda jest taka, że w jego wieku i z jego aparycją (nie tragiczną ale do Chada mu daleko) to mógłby bardziej wybrzydzać i skończyć  tłukąc wieczorami Niemca po hełmie.

Jak to śpiewa klasyk- nie szukaj Scarlett jak nie jesteś Rudolf Valentino 😎

 

  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 14:05, nowy00 napisał:

Dla przygody taki zestaw:

- gumka

- brak zakochiwania się

- twarda psychika

Fajnie to wygląda na papierze. Człowiek wie jak to w teorii zrobić, ale w praktyce zazwyczaj coś pęknie (oby nie to 1 hehe). Ale no, u mnie często szło w zakochanie. Jakiś taki emocjonalny ze mnie chłopak, więc nie bawię się w przygodowe relacje.

 

Natomiast dla braci bawiących się w Casanovę, bez wątpienia ważne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nowy00 napisał:

. Według mnie spróbuj na Tinder i Fotka z miesiąc podziałać i wtedy można by się przekonać jak sprawy się mają na ten moment :)

własnie Tinder to tak jak pisałem mam bana

 

Panowie, zbliżają się juwenalia na polskich uczelniach, na niektorych być może trwają, ktoś z Was wybiera się na jakieś imprezy? Wiele wydarzeń jest otwartych niezalęznie czy jesteś studentem :)

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.