Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Ksanti napisał:

Życie normalnego singla po studiach to przede wszystkim samotność.

Dlatego ludzie się parują, taka brutalna prawda. Jak nie masz drugiej połówki to będziesz raczej samotny, singielki po 30 też mają tego typu problemy, ale nie mają po prostu problemu z seksem. Trzeba jednak odróżnić seks od LTRa.

 

Co do grupek to też byłem, ale to jest pokaz nędzy i rozpaczy wręcz. Bez beki, absurdalna desperacja. Na grupkach podróżniczych laski też nie chcą z chłopami podróżować a jak już wyrażają chęci to ja pierdole jakie spermiarstwo w komentarzach.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf Właśnie o to chodzi, żeby być atrakcyjnym i móc korzystać z kobiet, a nie walić w śmigło do końca życia i ryć sobie psychikę brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego i kontaktu z kobietami. Ładowanie się w małżeństwo, dzieci i dawanie pomiatać sobą w związku, to kompletnie dwie różne rzeczy.

 

7 minut temu, NoHope napisał:

Na grupkach podróżniczych laski też nie chcą z chłopami podróżować

Możesz coś więcej powiedzieć, co tam się odjaniepawla? Ja się tym dziewczynom w sumie nie dziwie, chcesz pojechać w góry, a tam od cholery ofert matrymonialnych i desperatów. Nic dziwnego, że kobiety nie chcą wchodzić w interakcje z facetami, skoro ciężko wejść w jakąś normalną interakcje bez spermiarstwa na wstępie i prób podrywu.

 

Jest taka aplikacja do nauki angielskiego, polega to na tym, że możesz gadać z ludźmi z różnych części świata po ang, z tego co się orientuje, żeby na tej apce pogadać z laskami też trzeba mieć wysokie smv XD. Wstawiasz tam swoje zdjęcia jak na tindera i jak jesteś incelem, to tylko gadka z chłopami zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pocztowy napisał:

Ja się tym dziewczynom w sumie nie dziwie, chcesz pojechać w góry, a tam od cholery ofert matrymonialnych i desperatów. Nic dziwnego, że kobiety nie chcą wchodzić w interakcje z facetami, skoro ciężko wejść w jakąś normalną interakcje bez spermiarstwa na wstępie i prób podrywu.

Dokładnie to co opisujesz. Na przykład dodałem się do takiej grupki i myślę sobie ooo fajnie poznam nowym ludzi, a tam girls only, girls only i tak z 70-80% postów mniej więcej xD

 

Czasami patrzę w komentarzach pod postem "girls only" i chłopy i tak piszą i komentują i proponują. No taka desperacja.

 

No to pisałem w innym poście, ale jako chłopy nie powinniśmy się obwiniać, że o coś jest z nami nie tak bo tak ciężko mieć fajnych znajomych albo dziewczynę. Warszawa mnie z tego wyleczyła i ilość samotnych gości w tym mieście. Jako laska chłopy do ciebie zagadują, proponują różne rzeczy na przykład zapraszają na imprezki przez tinderka i tak dalej. Jako facet masz dużo trudniej z wszystkim i nie wiem ta świadomość dała mi trochę ulgi.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LiptonGreen napisał:

Ty proponujesz koncerty, zagadywanie na ulicy, a z moich doświadczeń wynika, że z takich interakcji wynika co najwyżej jednorazowy melanż (no, chyba że się pozna dziewczynę i będzie z obu stron "to coś", ale mówimy tu o znajomościach ogólnie). Powtarzam, że moim zdaniem próbowanie w ten sposób to bardzo bardzo mało korzystna droga.

Zagadywania na ulicy nigdy nie proponowałem. Trzeba być w sytuacji gdzie jest powód żeby pogadać. Również zgadzam się, że najlepiej jest poznawać ludzi przez wspólnych znajomych i tutaj skuteczność jest znacznie, znacznie wyższa niż cokolwiek innego. Co jednak gdy tych znajomych się nie ma albo tak jakby się ich nie miało (bo są zajęci swoim życiem i już się z Tobą nie spotykają) albo mieszkają w innym kraju. Wtedy trzeba odpuścić jak się nie ma takich potrzeb albo szukać gdzie indziej. Pozdro.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHopeTak jak mówiłem nie dziwi mnie to, dziewczyna nawet jak jest normalna, to nie może wyjść do kibla się wysrać, żeby po drodze nie natrafić na kilku desperatów albo nawet normików, którzy będą próbowali coś ugrać. Po jakimś czasie zaczynasz unikać facetów jak ognia, każdego z automatu zlewasz, bo wkurzają jak stado komarów.

 

Z tego właśnie powodu pisałem w swoim temacie w świeżakowni, że nie potrafię się przełamać, żeby zagadywać do kobiet, bo mam wbite do głowy, że pewnie będę 50 typem, który dzisiaj podbija. Wstyd i tyle, z miejsca jesteś szufladkowany jako kolejny desperat.

 

Przez to co się teraz dzieje normalni mężczyźni mają zablokowaną drogę podrywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pocztowy Dlaczego się trochę nie dziwię, że faceci biorą samotne matki, simpują na każdym kroku i tak dalej. Ostatnio o tym myślałem i naprawdę w sumie takie zachowanie ma sens na jakimś elementarnym poziomie. Stąd też betabaxxing.

 

11 minut temu, Pocztowy napisał:

Z tego właśnie powodu pisałem w swoim temacie w świeżakowni, że nie potrafię się przełamać, żeby zagadywać do kobiet, bo mam wbite do głowy, że pewnie będę 50 typem, który dzisiaj podbija. Wstyd i tyle, z miejsca jesteś szufladkowany jako kolejny desperat.

Mam atrakcyjną siostrę i stary ja to widziałem na własne oczy. Poszedłem z siostrą do klubukawiarni i barman ją podrywał, poszedłem do kibla i już dwóch gości się koło niej kręciło, a nie miałem wypisane "brat" na czole. Wiesz siostra mówiła, że ona nie lubi być wcale zagadywana na ulicy ani na imprezach i woli już tindera.

 

Mówiła, że czasami na przykład jadła w restauracji i jakiś pajac do niej zagadał to insta kosz xD

 

Z resztą to samo jak chodziłem z byłą, nieraz ktoś ją podrywał na moich oczach, mając kompletnie wyjebane na moją osobę, normalnie gościowi bym za to przyjebał ale wiem, że takie zachowania są wybitnie nieatrakcyjne.

 

I to też ciekawy wątek bo jak masz przeciętną albo atrakcyjną dziewczynę to musisz być na tyle pewny siebie żeby nie dać sobie zjebać psychiki przez to że widzisz jak twoja luba ma tyle jebanych opcji i mogłaby cię zdradzić ot tak gdyby chciała.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pocztowy napisał:

@smerf Właśnie o to chodzi, żeby być atrakcyjnym i móc korzystać z kobiet, a nie walić w śmigło do końca życia i ryć sobie psychikę brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego i kontaktu z kobietami. Ładowanie się w małżeństwo, dzieci i dawanie pomiatać sobą w związku, to kompletnie dwie różne rzeczy.

 

Za jaką cenę seks kosztuje 200-300 złotych a tak musisz robić cały szereg zabiegów, stawać do wyścigów za dupą, łącznie ze startą znacznie większych środków pieniężnych, aby pani raczyła rozchylić nogi... Czy to jest tego warte?  Szanujmy się trochę. Właśnie takie myślenie mężczyzn, że coś muszą prowadzi do coraz to nowych wygórowanych standardów. Ścigać się z hipergamią jako normik to jest dopiero katorga. 

 

Dla mnie koleś starający się wypełnić kobiece standardy z dupy to największy kukold, bo w zasadzie całe swoje życie podporządkowuje pod cipę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pocztowy napisał:

To jedynie 1600-2800 złotych miesięcznie za seks dwa razy w tygodniu i to u divy.

 

Czyli przeciętny koleś ma oddawać pół wypłaty albo żyć w celibacie?

 

Teraz przelicz czas jaki trzeba poświęcić i ilość upokorzeń, aby zadowolić współczesną kobietę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf Bez przesady, kwestia atrakcyjności i szacunku do siebie. Ja w swoim krótkim życiu też miałem kobiety, które o mnie zabiegały i traktowały mnie bardzo dobrze. Może w ostatnim czasie były praktycznie same 1-3/10 xd, ale jakbym miał wyższe smv, to pewnie by tak samo latały, tylko dziewczyny 5,6/10. 

 

Nawet zdarzało mi się, że jeśli dziewczyna miała sporo mniejsze smv, niż ja to obsługiwała mnie jak służąca, aż głupio się robiło.

 

Te upokorzenia mam wrażenie, że w dużej części spowodowane totalnym brakiem szacunku chłopów do własnej osoby.

 

Divy mogą być fajnym dodatkiem do życia erotycznego, a nie centrum, może tylko dla bardzo bogatych tak, ale ja już bym wolał szczerze mówiąc gold diggerkę, która byłaby ze mną dla kasy, niż typowe prostytutki, czyli też taki bardziej związek, chociaż patologiczny.

Edytowane przez Pocztowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pocztowy napisał:

Może w ostatnim czasie były praktycznie same 1-3/10 xd, ale jakbym miał wyższe smv, to pewnie by tak samo latały, tylko dziewczyny 5,6/10. 

 

LOL mi z laską poniżej 6 SMV nie chce się nawet dwóch słów zamienić jeśli chodzi o flirt.

 

Myślałem że rozmawiamy tu poważnie :D

 

Sam celuje tylko w topowe dupy, bo jak mam się już poświęcać za tyłek to tylko za taki który mi się podoba, choć i tak wiem, że i to nie jest tego warte a co dopiero coś niżej....

 

Jak mam kopulować z jakimś kaszalotem to już wole sobie zwalić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mroczny94 napisał:

Ostatnio wstawiłem parę lepszych zdjęć na te śmieszne portale, czasami mam dopasowanie z ładnymi dziewczynami. Zagaduję odnośnie jej zdjęć, co robi na zdjęciach, opisu. Nie spermię. Jednak brak odpowiedzi. Co ja kurwa robię źle? 😆

 

Hmm... hipergamia. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mroczny94 napisał:

Ostatnio wstawiłem parę lepszych zdjęć na te śmieszne portale, czasami mam dopasowanie z ładnymi dziewczynami. Zagaduję odnośnie jej zdjęć, co robi na zdjęciach, opisu. Nie spermię. Jednak brak odpowiedzi. Co ja kurwa robię źle? 😆

Może nie opłaciłeś abonamentu?

Aplikacja musi na czymś/kimś zarobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mroczny94 napisał:

Co ja kurwa robię źle? 😆

Nic, kobiety są zalane wiadomościami. Gdyby Tinder służył chłopom to miałbyś i limit matchy i limit konwersacji a tak laski mają po 500 matchy.

 

Mówi się, że tinder nie jest dobrym miejscem dla facetów, ale na speeddatingu podobna inba:

eMflOQl.png

 

Oczywiście kobiety o połowę mniej płacą albo czasami przychodzą za darmo a i tak XD

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.