Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Tinder powoli mutuje w rokse, w sumie nawet lepiej, może kiedyś dodadzą więcej konkretów w profilach jak cena, waga itd. Oto opis jaki trafiłem:

 

Kinia

24
 
Kobieta
 
5 kilometrów stąd

Miła, fajna, ambitna dziewczyna, ale niestety bez kasy. Nie wstawiam zdjęć ze względu na wysokie prawdopodobieństwo spotkania kogoś znajomego, ale na pewno nie będziesz zawiedziony.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 10:13, NoHope napisał:

Mówi się, że tinder nie jest dobrym miejscem dla facetów, ale na speeddatingu podobna inba:

eMflOQl.png

 

Oczywiście kobiety o połowę mniej płacą albo czasami przychodzą za darmo a i tak XD

Jedna znajoma kiedyś chodziła czasem na te szybkie randki w celu robienia sobie beki z kolesi. Mówiła o tym wprost. Świadczy to o jakości kobiecego materiału na tego typu imprezach.

 

Laski poznane na tinderze mówiły, że dają w lewo prawie wszystkie męskie profile. Na pytanie czemu akurat niektórym dały w prawo  (w tym mnie) żadna nie udzieliła sensownej odpowiedzi. Odrzucały nawet typów bo ich imiona im nie pasowały, gdyż takie samo miał któryś jej ex.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, nihilus napisał:

Laski poznane na tinderze mówiły, że dają w lewo prawie wszystkie męskie profile.

Podobno 50% mężczyzn zostaje przesuniętych w lewo przez 95% kobiet na apce, ale to statystyka z USA, w Polsce może nie ma takiego ekstremum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mattheo napisał:

Jakiś sposób na obejście shadowbana na Tinderze? Parę razy w przeciągu ostatnich kilku miesięcy zakładałem konto by obczaić laski i po chwili usunąć. Czy tylko założenie konta z innego numeru i na innym urządzeniu wchodzi w grę? :D

 

Użyj inny gmail, konto pocztowe, może też inne zdjęcia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie faceappa na miesiąc. Poprawiłem lekko twarz, wkleiłem opis z jakiegoś tutoriala  i zobaczymy jakie będą efekty 🤣

 

Słynny blackpillraw z wykopu poznał swoją byłą w taki sposób, że przerobił swoją twarz na tinderze i każda laska łapała WTF na spotkaniu ale była wskoczyła na jego bolca.

 

Myślę, że na końcowym etapie istnienia tej appki będę tylko fake, laski z filtrami i goście przerobieni faceappem xD

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 21:51, Pocztowy napisał:

@smerf

 

Jest taka aplikacja do nauki angielskiego, polega to na tym, że możesz gadać z ludźmi z różnych części świata po ang, z tego co się orientuje, żeby na tej apce pogadać z laskami też trzeba mieć wysokie smv XD. Wstawiasz tam swoje zdjęcia jak na tindera i jak jesteś incelem, to tylko gadka z chłopami zostaje.

O jakiej aplikacji mowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Strażak napisał:

Kasia, blondynka z Warszawy. Rodowita warszawianka z Woli. Jestem ładna, więc mogę mieć wymagania.

 

af84b5eed6fac8b2m.jpg


A niech je tam sobie ma, te wymagania. Każdemu wolno mieć, tylko takim profilem facet high value się nie zainteresuje, a jak już, to na chwilę. Po części wina facetów, tego jak się zachowują w internecie. Jakbym ja dostawał 100 wiadomości dziennie, jaki jestem przystojny i wspaniały, to pewnie mnie też ego wyjebałoby w kosmos. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strażak napisał:

Kasia, blondynka z Warszawy. Rodowita warszawianka z Woli. Jestem ładna, więc mogę mieć wymagania.

 

af84b5eed6fac8b2m.jpg

 

Tylko tyle zrozumiałeś? Moim zdaniem przynajmniej uczciwie pisze czego wymaga. Wzrost oczekuje 170 cm bo tyle ma sama i chce mieć faceta równego albo wyższego.

 

Do tego pisze, że zarabia dobrze i akceptuje, że facet będzie mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Do tego pisze, że zarabia dobrze i akceptuje, że facet będzie mniej. 

 

Pisać to ona sobie może cokolwiek - papier wszystko zniesie. Uważaj bo będzie potrafiła poważnie potraktować faceta, który zarabia mniej... I nie chodzi o to, że jest gold diggerką, ale o hipergamię - jej gadzi oszaleje. 

 

Swoją drogą ciekawa historia z tym Software Housem. W tym wieku? Na programistkę nie wygląda. Nie żebym patrzył stereotypowo, że programistka nie może być ładna - po prostu nie ma wyglądu intelektualistki. Pewnie biznes po rodziach, czyli zawód: córka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zawsze miała pieniądze, to może coś innego się dla niej liczyć. Zauważ, że właśnie córeczki często wprowadzają "gołodupców" do rodziny. 

 

To, że może być walnięta nie wykluczam. Jeśli chodzi o sztuczną inteligencję, blockchain itp. to widziałem tyle napompowanych projektów, że nic mnie już nie zdziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Strażak napisał:

Kasia, blondynka z Warszawy. Rodowita warszawianka z Woli. Jestem ładna, więc mogę mieć wymagania.

 

af84b5eed6fac8b2m.jpg

Informatyczka, kobiecy umysł ścisły. Kawa na ławę, bez ściemy pisze czego szuka. Pasuje - uderzasz, nie pasuje - idziesz dalej. To w porządku zachowanie z jej strony.

 

 

9 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Pisać to ona sobie może cokolwiek - papier wszystko zniesie. Uważaj bo będzie potrafiła poważnie potraktować faceta, który zarabia mniej... I nie chodzi o to, że jest gold diggerką, ale o hipergamię - jej gadzi oszaleje. 

 

Swoją drogą ciekawa historia z tym Software Housem. W tym wieku? Na programistkę nie wygląda. Nie żebym patrzył stereotypowo, że programistka nie może być ładna - po prostu nie ma wyglądu intelektualistki. Pewnie biznes po rodziach, czyli zawód: córka.

Gdybać sobie można. Pozostaje rozpoznanie bojem.

Edytowane przez nihilus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Strażak napisał:

Kasia, blondynka z Warszawy. Rodowita warszawianka z Woli. Jestem ładna, więc mogę mieć wymagania.

 

af84b5eed6fac8b2m.jpg

O dziwo, całkiem rzeczowy opis. Wprawdzie trąci trochę wielkomiejską suczą, ale to już inna sprawa. Podobną postawę należy mieć wobec kobiet, one nienawidzą, gdy ktoś się przed nimi płaszczy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.