Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Teraz sprawdzam fb randki i nawet tam coś idzie znaleźć. Jakby coś z likem do panny dobrze napisać jej do zdjęcia jakieś pytanie czy zacząć rozmowę bo odpiszą częściej jak na samego like

:)

 

Co teraz jest w modzie?

Masz linijkę?

Ru. .się na pierwszej randce?

 

;D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Co teraz jest w modzie?

Masz linijkę?

Ru. .się na pierwszej randce?

 

;D

Z niecały miesiąc jestem na Fb randki :) Tylu info nie wychwyciłem gdyż za długo tam nie jestem :) 

Sam chciałbym poznać odpowiedzi na te twoje pytanka. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 18:01, Arthur Morgan napisał:

Dziś patrzę i post z grupy spotted partner , partnerka na wesele. Facet przystojny że 30 likeow i może 4 komenty. Laska 3/10 .. 100 ponad likeow i 40 komentarzy typu napisz , priv itp. Dramat , rzucaja się na padlinę...

Ja ostatnio widziałem jedna laska dostała 620 like'ów stan na wczoraj, wcale bym się nie zdziwił gdyby doszło do 1000...

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie muszę przyznać, że najprostsze "interakcje" z kobietkami i dziewczętami mogą prowadzić - i często prowadzą - do etapu drugiego. Jeżeli mnie się to przytrafia, to boję się pomyśleć, ile zainteresowania mają ci z męskiej topki.

Warunek - te interakcje muszą odbywać się w prawdziwym świecie, nie w simpowniach internetowych. Kobieta ma cię zobaczyć, powąchać, zamienić z tobą słowo czy dwa. Więcej nie będę pisał, bo znowu ktoś wyskoczy z mordą, że bajkopiszę. Tylko słowem zakończenia - wyjdźcie z domów, bo was życie ominie. Jeżeli nie wyjdziecie z domu, to nic się nie wydarzy.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Proste rzeczy są najskuteczniejsze, a jak przychodzi co do czego wówczas czasem języka w gębie przy kobiecie może zabraknąć. Trzeba trenować po prostu.

 

Takie coś miałem zawsze, jak mi się jakaś podobała. Dużo mi dała praca z samymi kobietami. Zależy też jaka to praca, bo jak byłem na stażu w PUP, to te "bibliotekarki", oprócz jednej, to miały taki kij w dupie, że ja pier... 

 

W obecnej pracy na produkcji, to jak byłem po część na innym dziale, to niektóre nie obrażały się, jak leciał jakiś sprośny żart. Same też sypały. Im bardziej wykształcona (mgr przed imieniem), to chyba bardziej zryta. Ale mogę się mylić, albo to fenomen humaniatek, co w urzędach pełno takich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2022 o 16:36, gman98 napisał:

Im bardziej wykształcona (mgr przed imieniem), to chyba bardziej zryta.

Mój dziadek zawsze to powtarzał. 

 

W dniu 14.06.2022 o 16:36, gman98 napisał:

to te "bibliotekarki", oprócz jednej, to miały taki kij w dupie, że ja pier... 

Jak wiele kobiet w tym kraju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem eksperyment bo nie do końca wierzyłem. Założyłem fejkowe konto na tinderze z atrakcyjną twarzą kobiety wygenerowaną przez A.I. - powiedzmy takie 7.. 8/10.

 

W ciągu 2 godzin (bardzo wcześnie rano) 99+ polubień.... możecie to sobie porównać do swoich statystyk, który każdy wie jakie ma... wnioski też są oczywiste i szeroko opisane na tym forum.

 

Ale co mnie rozśmieszyło to fotki napompowanych i napinających się bufonów (facetów) na siłce i te pierdololo, że "lubią aktywnie spędzać czas" :) jak laski lecą na takie coś to nie powinno być dla nich litości później gdy szukają zastępczego ojca dla bombelka.

 

I jeżeli ktoś mi napisze tutaj, że aktywnie spędza czas na siłce dla czegoś/kogoś innego niż kobiety to niech się stuknie w głowe i zastanowi głębiej "dlaczego?" siedzi na tej siłce.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, misUszatek napisał:

W ciągu 2 godzin (bardzo wcześnie rano) 99+ polubień....

Ja kiedyś założyłem konto młodej dziewczyny z twarzą 7/10. W ciągu 4 minut było +99 polubień. Na profilu było tylko jedno zdjęcia, bez opisu i jakichkolwiek informacji.

 

Po dodaniu pierwszego zdjęcia zastanawiałem się, co tutaj jeszcze zrobić i w tym momencie pyk +99 xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pocztowy napisał:

Ja kiedyś założyłem konto młodej dziewczyny z twarzą 7/10. W ciągu 4 minut było +99 polubień. Na profilu było tylko jedno zdjęcia, bez opisu i jakichkolwiek informacji.

 

Po dodaniu pierwszego zdjęcia zastanawiałem się, co tutaj jeszcze zrobić i w tym momencie pyk +99 xd.

No i w tym kraju ma być dobrze, jak takie rzeczy się dzieją:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to już było ale przypomnę:

 

"Matki, biznesmenki, a poza tym same ideały…

 

A jak to jest z dziewczynami? Wbrew pozorom nie lepiej. Tak jak znaczna większość facetów poszukuje przygodnego seksu, tak większość kobiet, próbuje znaleźć tatusia dla swojego nieplanowanego dziecka. Wiek, który miałem ustawiony to 18–22 lata. Byłem zszokowany, gdy na co trzecim profilu, w linijce "Dzieci" była zaznaczona opcja: "Już mam". Drugą, już znacznie mniej popularną kategorią były kobiety oferujące miłość za pieniądze. Biorąc pod uwagę, że gdy jako Karolina strzeliłem z ceną 1000 zł za noc, a gość nawet się nie zająknął i zapytał od razu o wolny termin, zaczynam się zastanawiać, ile młodych kobiet bogaci się w taki sposób…

Pozostała część kobiet, to plastiki i pustaki. Przekonałem się o tym, spotykając się z kilkoma. Nie wspominam tych, nazwijmy to "randek", zbyt miło."

 

https://lukaszskalba.komorkomania.pl/31349,aplikacje-randkowe-sa-spoko-gorzej-z-ludzmi-ktorzy-z-nich-korzystaja

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, gman98 said:

@RealLife

 

Jakbym spał na pieniądzach nawet, to nie zapłaciłbym 1000 zł za jedną noc. Wolałbym 5 wizyt u div za to. 

 

Czy ja wiem. Kwiestia wieku i możliwości. Mając prawie 40 lat jak ja, to dostęp do 20+ lasek jest mocno ograniczony. Mieć dużo kasy i taką młodą utrzymankę na boku to dobra opcja dla faceta w średnim wieku. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RealLife napisał:

gdy jako Karolina strzeliłem z ceną 1000 zł za noc, a gość nawet się nie zająknął i zapytał od razu o wolny termin,

Bo to tanio, tyle za noc biorą najtańsze.

@gman98 zobacz sobie na "Fort Eskort" po ile chodzą te ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RealLife napisał:

 

Czy ja wiem. Kwiestia wieku i możliwości. Mając prawie 40 lat jak ja, to dostęp do 20+ lasek jest mocno ograniczony. Mieć dużo kasy i taką młodą utrzymankę na boku to dobra opcja dla faceta w średnim wieku. 

 

 

Niby tak, ale dla mnie nie wchodziłoby w grę po prostu. Preferencje.

 

@Arthur Morgan

 

Arch? 🤡

Edytowane przez gman98
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.