Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RealLife napisał:

Biorąc pod uwagę, że gdy jako Karolina strzeliłem z ceną 1000 zł za noc, a gość nawet się nie zająknął i zapytał od razu o wolny termin, zaczynam się zastanawiać, ile młodych kobiet bogaci się w taki sposób…

Mojej znajomej jakiś programista z Australii zapłacił prawie 5k PLN za możliwość 20 minut rozmowy przez komunikator z kamerką.

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Spokojnie napisał:

Była naga i robiła co on chciał, czy jak? WTF?

Podobno za samą możliwość rozmowy, bez żadnych rozbieranek i tym podobnych. W takich moment zastanawiam się, dlaczego koleś nie zadzwonił na jakąś infolinie, czy coś takiego, żeby pogadać. Nawet w sklepie mógł z ekspedientką porozmawiać. 

 

Pamiętam jak kiedyś lekarze brali 5k za 24h dyżur i były artykuły o tym w mediach, a tutaj dziewczyna bez wykształcenia robi takie same pieniądze w 20 minut i media milczą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pocztowy napisał:

Pamiętam jak kiedyś lekarze brali 5k za 24h dyżur i były artykuły o tym w mediach, a tutaj dziewczyna bez wykształcenia robi takie same pieniądze w 20 minut i media milczą.

Podłe czasy. Staram się nie oceniać, ale czasami ręce opadają. W sumie sami (faceci) w dużej mierze budujemy tę patologię, kobiety są wyrafinowane i wykorzystują to z premedytacją. Czy gdyby role się nie odwróciły, nie byłoby inaczej? Sam nie wiem, mam swoje zasady i pewnie bym się nie sprzedał za hajs, ale jakby ktoś proponował 5k za samą rozmowę? 

 

Mnie jedynie trzyma przy życiu to, że są kobiety z zasadami moralnymi i podejściem życiowym (te z lat 80' do max 89' bo sam jestem z tego klimatu). Jest to zdecydowana mniejszość, ale znam kilka takich i to jakieś ukojenie w całym tym spierdoleniu, które się dzieje na naszych oczach. Lepsze czasy już były, niestety

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spokojnie napisał:

Mnie jedynie trzyma przy życiu to, że są kobiety z zasadami moralnymi i podejściem życiowym (te z lat 80' do max 89' bo sam jestem z tego klimatu).

Pytanie ile kobiet nie korzysta z takich możliwości, bo nie zdaje sobie sprawy, że mogą tak zarabiać? Ja też wcześniej nie wiedziałem, że przeciętna dziewczyna 5/10, może spokojnie zarabiać po kilkanaście tysięcy PLN miesięcznie za takie głupoty, a jak dobrze przyciśnie to i w dziesiątki idzie. Wystarczy tylko działać na rynki takich krajów jak Kanada USA Australia, tam 1000$ ma kompletnie inną wartość, niż u nas, to i zarobić łatwiej.

 

Oczywiście trzeba mieć dobrze zbudowany profil, żeby simpy mogły pooglądać laskę na różnych filmach i po czasie zdecydować się np. na wykupienie takiej rozmowy.

 

Gdybym był dziewczyną robiłbym tak samo.

 

Jak masz dobrze zbudowany profil, to simpy same piszą na pw, że chcieliby opłacić Ci mieszkanie w tym miesiącu albo dać kasę na wakacje, czy porozmawiać kilka minut za x $.

Edytowane przez Pocztowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pocztowy napisał:

Ja też wcześniej nie wiedziałem, że przeciętna dziewczyna 5/10, może spokojnie zarabiać po kilkanaście tysięcy PLN

Podłe czasy. Na szczęście są też wartościowe kobiety, dla których hajs nie jest aż tak ważny. To zapewne jakiś promil, bo wątpię że procent. Mają zasady itp. co nie zmienia faktu, że jesteśmy w dupie. I to bardzo czarnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spokojnie napisał:

Podłe czasy. Na szczęście są też wartościowe kobiety, dla których hajs nie jest aż tak ważny. To zapewne jakiś promil, bo wątpię że procent. Mają zasady itp. co nie zmienia faktu, że jesteśmy w dupie. I to bardzo czarnej. 

Czas pokaże kto będzie w większej d0pie;) Kobietki co żyją na kredyt póki mają wygląd czy świadomy facet który buduje swoją przyszłość.

10 minut temu, Pocztowy napisał:

Jak masz dobrze zbudowany profil, to simpy same piszą na pw, że chcieliby opłacić Ci mieszkanie w tym miesiącu albo dać kasę na wakacje, czy porozmawiać kilka minut za x $.

W pale mi się to po prostu nie mieści.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pietryło napisał:

Czas pokaże kto będzie w większej d0pie;) Kobietki co żyją na kredyt póki mają wygląd czy świadomy facet który buduje swoją przyszłość.

Kiedyś myślałem, że będę miał satysfakcję - widząc co się dzieje finalnie z tymi bardziej jabnietymi. Dzisiaj serio, w większości przypadków czuję totalne zażenowanie. Najlepsze jest to, że społecznie to nie jest krytykowane co one odpierdalają.

 

1. Laska wyrwała nieświadomego ziomka na dziecko, wcześniej pruła się jak stare prześcieradło (kurwa, aż się przeraziłem ile znam takiego gówna...) A sam byłem 3 razy blisko tego. Mózg na ścianie, serio, jakie ja miałem szczęście.

2. Faceci się męczą w turbo pojebanych związkach gdzie nie mają nic do gadania (bo jest dziecko i społecznie czują się odpowiedzialni??)

3. Laski max po roku biorą rozwód/lub nawet nie muszą - i ciągną alimenty.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Proffesor napisał:

Chlopaki tu zwiezla instrukcja czego pragna kobiety

What the fuck ??!!

Co to za gówno ?

 

Nie no uciekam na skwar czym prędzej. 

Może wspomnienie o tym "dziele" wyparuje z mej głowy.

Niczym strużka potu na plecach ,po wejściu do wody w jeziorku .

 

Parafrazując.

Trzymajcie się...chłodno.

Wariaty.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 20:50, nowy00 napisał:

U mnie sms kod nie chce przyjść.

I dobrze, nie będziesz się denerwował.

W dniu 17.06.2022 o 19:53, Pocztowy napisał:

Mojej znajomej jakiś programista z Australii zapłacił prawie 5k PLN za możliwość 20 minut rozmowy przez komunikator z kamerką.

Kukold. Pomyśl ile wymagań musi spełnić mężczyzna. A kobieta? Wystarczy że będzie w miarę ładna. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DOHC napisał:

I dobrze, nie będziesz się denerwował.

Haha, coś w tym jest. Ja mam jakiegos bana, ktorego nie umiem ogarnąć. Poza tym nawet mi się nie chce z tym banem walczyć. ;)

 

Ale w zw. z tym że moja myszka definitywnie przeskakuje na nową gałąź, to wracam na badoo. :)

Jak wyglądają randki z neta AD 2022? Nadal to samo co w poprzednich latach? Panie znudzone zazwyczaj i mało responsywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Garrett napisał:

 

Ale w zw. z tym że moja myszka definitywnie przeskakuje na nową gałąź, to wracam na badoo. :)

Jak wyglądają randki z neta AD 2022? Nadal to samo co w poprzednich latach? Panie znudzone zazwyczaj i mało responsywne?

Na Tinder się zalogować nie mogę ostatnio, także tutaj niezbyt wiem jak jest teraz. Jeszcze pozostają dwa portale randkowe. 

Na Badoo mało się dzieje, brak odpowiedzi u mnie. 

Pozostają fb randki, gdzie nie jest aż tak źle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 16:49, Arthur Morgan napisał:

Jak ktoś tutaj kiedyś powiedział... 300 zł to maks 😉

 

 

0 zł to maks, a i tak nie wiem, czy by mi się chciało. :) Ciężko, żeby sytuacja na rynku była inna, jak faceci się tak zachowują, płacą grubą kasę nawet za zdjęcia, za dostęp do filmików "premium" i innego gówna. Mężczyźni i kobiety mają potrzeby seksualne jakieś tam, więc nie rozumiem, dlaczego to my mamy płacić. A później byle pindzia otyła, przeciętna, głupia uważa się za ósmy cud świata. Zresztą ile można pisać to samo. W niektórych kulturach kobiety były mniej warte od zwierząt gospodarskich. Mają mniejszą siłę od mężczyzn, słabszą wyobraźnię, mało która wymyśliła jakiś lek, wynalazek. w setce najlepszych szachistów jest jedna kobieta pod koniec. Nie rozumiem w tej sytuacji, dlaczego to mężczyźni się tak zachowują i są petentami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Anonim84 napisał:

 

 

0 zł to maks, a i tak nie wiem, czy by mi się chciało. :) Ciężko, żeby sytuacja na rynku była inna, jak faceci się tak zachowują, płacą grubą kasę nawet za zdjęcia, za dostęp do filmików "premium" i innego gówna. Mężczyźni i kobiety mają potrzeby seksualne jakieś tam, więc nie rozumiem, dlaczego to my mamy płacić. A później byle pindzia otyła, przeciętna, głupia uważa się za ósmy cud świata. Zresztą ile można pisać to samo. W niektórych kulturach kobiety były mniej warte od zwierząt gospodarskich. Mają mniejszą siłę od mężczyzn, słabszą wyobraźnię, mało która wymyśliła jakiś lek, wynalazek. w setce najlepszych szachistów jest jedna kobieta pod koniec. Nie rozumiem w tej sytuacji, dlaczego to mężczyźni się tak zachowują i są petentami.

Dużo facetów jest zdesperowanych. A desperacja jest najgorsza. Mam takiego typa Ukraińca w pracy. Cały czas próbuje zarywać do jakiś dziewczyn. Wyrwał jedną.. kręcili ze sobą przez tydzień i go olała a on wielce zakochany i nagabywał ją że ona musiała go wszędzie poblokować. Mówiłem mu z chłopakami żeby się ogarnął , przestał do niej wypisywać i nie spermił a on dalej swoje. Jego powód jest taki że on był przez 5 lat sam i już dalej nie chce 🤦. Chłop niszczy swoją godność i szacunek do siebie tylko dlatego że jest długo sam🤷

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anonim84 napisał:

No a dlaczego mężczyźni chcą płacić, a kobiety nie muszą, tylko im się kasa leje strumieniami?

Taki zjebany, ale mega skuteczny model biznesowy. Jest to również w jakiś sposób przerażająco smutne, jako pewny znak czasów. Wiem, jak świadczy to o tych mężczyznach, ale smutne być nie przestaje. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Anonim84 napisał:

No a dlaczego mężczyźni chcą płacić, a kobiety nie muszą, tylko im się kasa leje strumieniami

 

No pewnie dlatego, bo kobiety nie muszą płacić i nie mają takich zasobów, a faceci uważają, że muszą i mają zasoby. Najczęściej ludzie płacą za usługi chcąc pozbyć się jakiegoś bólu, z którym sobie nie radzą. Widocznie typ z Australii ma ogromny ból, aby pogadać z atrakcyjną laską. Jest popyt to i jest podaż. 

 

Swoją drogą biznesy internetowe nastawione na klientów anglojęzycznych to mega pomysł. To jest ogromny rynek. 

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Garrett napisał:

Jak wyglądają randki z neta AD 2022? Nadal to samo co w poprzednich latach? Panie znudzone zazwyczaj i mało responsywne?

Wg mnie szkoda choć chwili czasu na to. W tym roku założyłem w celach badawczych, klikałem wszystko jak leci jak poradnik nakazuje. Sparowało mnie z babą 2/10 i za chwilę cyk pary nie ma. Jestem przeciętnym chłopem z wyglądu nie straszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 21:16, Pocztowy napisał:

Gdybym był dziewczyną robiłbym tak samo.

A co Ci przeszkadza?

I serio pytam. Jeżeli jesteś w stanie dostarczyć wysokiej jakości, anglojęzyczny kontent... i masz wyjebane/możesz sobie pozwolić, "że znajomi zobaczą". To wskakuj do tego "badwagonu", jak to mówią Anglicy. 🤣

 

Jeszcze jakis grancik wpadnie.

 

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Taki zjebany, ale mega skuteczny model biznesowy. Jest to również w jakiś sposób przerażająco smutne, jako pewny znak czasów. Wiem, jak świadczy to o tych mężczyznach, ale smutne być nie przestaje. 

Patriarchat trzyma się mocno.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Nie do końca mi się to spina, skoro tak łatwo zarobić kilkanaście tysi za zwykle rozmowy, to co robią u mnie w pracy te stosunkowo młode laski, firma za przekładanie papierów płaci słabo? 

 

Tak samo możesz powiedzieć co robi 38 mln ludzi w PL skoro na zachodzie płacą 3 razy tyle. No jest wiele powodów i nie dla każdego jest to takie łatwe.

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.