Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

A co Ci przeszkadza?

 

No chyba wyraźnie napisałem "gdybym był dziewczyną", bo to rynek zarezerwowany dla kobiet, a w gejowskich środowiskach nie mam zamiaru się obracać i to jeszcze za dużo mniejsze pieniądze.

 

2 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

Nie do końca mi się to spina, skoro tak łatwo zarobić kilkanaście tysi za zwykle rozmowy, to co robią u mnie w pracy te stosunkowo młode laski, firma za przekładanie papierów płaci słabo? 

Większość dziewczyn nie ma pojęcia jak w praktyce może wyglądać zarobek na seks workingu i jakie za tym idą pieniądze. Ja też sobie nie zdawałem sprawy, dopóki nie zacząłem mieć w znajomych osoby, które zajmują się tym na poważnie.

 

5k za rozmowę dostaniesz jak będziesz miał dobrze rozbudowany profil ze zdjęciami filmikami itd, dopiero wtedy jak jakiś simp już sobie poogląda i się napali, to możesz na pw dostawać takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Anonim84 napisał:

 

 

Ciężko, żeby sytuacja na rynku była inna, jak faceci się tak zachowują, płacą grubą kasę nawet za zdjęcia, za dostęp do filmików "premium" i innego gówna. Mężczyźni i kobiety mają potrzeby seksualne jakieś tam, więc nie rozumiem, dlaczego to my mamy płacić. A później byle pindzia otyła, przeciętna, głupia uważa się za ósmy cud świata.

Niestety takie rzeczy są na porządku dziennym. Nawet całkiem w miarę chłop poniża się i płaszczy przed zwykłym ulańcem stawiając kobietkę na piedestale. Później taka sobie myśli, że skoro mam tylu adoratorów widocznie piękna jestem. Chce więcej i patrzy jedynie na facetów 9/10 lub 10/10.

Płacenie za filmiki bądź zdjęcia premium przez chłopów jest całkowitym niezrozumieniem. W necie pełno wszystkiego jest zupełnie bezpłatnie.

 

22 godziny temu, Arthur Morgan napisał:

Dużo facetów jest zdesperowanych. A desperacja jest najgorsza. Mam takiego typa Ukraińca w pracy. Cały czas próbuje zarywać do jakiś dziewczyn. Wyrwał jedną.. kręcili ze sobą przez tydzień i go olała a on wielce zakochany i nagabywał ją że ona musiała go wszędzie poblokować. Mówiłem mu z chłopakami żeby się ogarnął , przestał do niej wypisywać i nie spermił a on dalej swoje.

Chłop aż za bardzo zdesperowany. Już po jednym koszu warto pójść dalej i szukać kobietki co się nami zainteresuje. Takie nagabywanie i namolne podejście faceta najgorsza rzecz gdyż chłop nie umie się pogodzić z porażką i nie zdaje sobie sprawy, że nic na siłę skoro druga strona się kontaktować nie chcę.

11 godzin temu, ManOfGod napisał:

Oglądam właśnie "Człowieka z Blizną" Tony to mógłby dać kilka rad w tym temacie :) 

Też obejrzałem wczoraj bo leciał w TV :) Tony Montanta filmowy ma grę takiego prawdziwego faceta z jajami. Konkretny i bezczelny chłop, a taki ma większe na zapoznanie większej ilośći kobiet.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Spokojnie said:

Tu kolejny test, normalny gościu uzyskał 3,7% skuteczności na Tinderze (na 8.000 dostał tylko 290 matchy).

 

Sorry za offtop ale jak Ci się w końcu udało wstawić "embedded" video? widziałem, że nie za 1. razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nowy00 napisał:

Widziałem na portalach randkowych Ukrainki. Niektóre,  o ile są profile prawdziwe naprawdę urode i figure mają na wysokim poziomie, trzeba Ukrainkom to przyznać. 

Z tymi Ukrainkami to ostrożnie. Jako, że moja w ciąży, parę razy byłem z nią u lekarza obczaić młodego na usg. Opowiadał, że z tymi Ukrainkami to maskara teraz jest, przychodzą do niego, zagląda do nich, a tam rzeczy co od 20 lat nie widział. I to młode dziewczyny czasem, w ogóle do lekarzy nie chodziły. Pruły się pewnie bez gumek, nie jedna syfa jakiegoś złapała i nic z tym nie robiła.

  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że ta cała gonitwa za kobietami jest bez sensu. A nawet nie czasem - bo coraz częściej.

Mimo, że mam myszkę od jakiegoś czasu, znajduje się ona tak jakby "obok", jako dodatek do życia.

 

Dużo bardziej wole poczytać, potworzyć coś dla mnie wartościowego. Spędzić czas samemu, a nie te tindery czy inne śmieci.

Czasy randkowania f2f zaczynają odchodzić do lamusa - teraz bez gadki+wyglądu+siana jest się przesuwanym w lewo od razu.

 

Czy nam się to podoba czy nie - takie są realia.

 

A naprawdę przyjemnie jest posiedzieć w półcieniu, po południu z zieloną herbatą przy dobrej lekturze w altance, gdzie jesteśmy sami i nic nam d*py nie truje. Telefon OFF, znajomi OFF, i laska OFF. Nie pasuje im to - ich problem, bo to w końcu ich oczekiwania.

 

Wiadomo, mam laskę więc z niej korzystam, ale nie mam na to parcia - często nawet dziewczyna ma większe niż ja.

Ale jest też druga opcja - mogłem dostać świra. Czego nie wykluczam, hehe.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pietryło napisał:

Z tymi Ukrainkami to ostrożnie. 

Jeśli chodzi o choroby weneryczne wówczas z kobietami ze wschodu warto uważać. Jednak mi chodzi o sprawę, że te Ukrainki z wyglądu wizualnie reprezentują wysoki poziom. Określam tylko książkę po okładce czyli po zdjęciach pań ze wschodu :) O reszcie nie chcę mówić gdyż może być syf, kiła i mogiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cham Niezbuntowany napisał:

A naprawdę przyjemnie jest posiedzieć w półcieniu, po południu z zieloną herbatą przy dobrej lekturze w altance, gdzie jesteśmy sami i nic nam d*py nie truje. Telefon OFF, znajomi OFF, i laska OFF. Nie pasuje im to - ich problem, bo to w końcu ich oczekiwania

Mam aktualnie taki paradoks i pracuje nad nim, bo miałem tak jak Ty - oczekiwałem spokoju od wszystkich i właśnie czytania książki na hamaku z dala od wszystkiego, relax, chillout. No ale miałem też partnerkę. Ale jak jej nagle nie ma, to jakaś pustka. 

 

Godzinę temu, Cham Niezbuntowany napisał:

ale nie mam na to parcia

Chciałbym dotrzeć do takiego etapu. Teraz bogatszy w wiedzę, może się uda. Ale czuję, że długa droga przede mną (prawie 30 lat białorycerz here). 

 

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Ukrainki z wyglądu wizualnie reprezentują wysoki poziom.

Ale one też już są tego świadome, przynajmniej te over 28 lat, także nie jest tak łatwo jak na samym początku. Znam 2 gości którzy załapali się na takie związki, ale nie znam ich dalszego losu, bo razem pracowaliśmy (wolontariat) zaraz po rozpoczęciu wojny. W sumie ciekawe jak im tam się wiedzie 🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pietryło napisał:

Z tymi Ukrainkami to ostrożnie. Jako, że moja w ciąży, parę razy byłem z nią u lekarza obczaić młodego na usg. Opowiadał, że z tymi Ukrainkami to maskara teraz jest, przychodzą do niego, zagląda do nich, a tam rzeczy co od 20 lat nie widział. I to młode dziewczyny czasem, w ogóle do lekarzy nie chodziły. Pruły się pewnie bez gumek, nie jedna syfa jakiegoś złapała i nic z tym nie robiła.

Opowieści z krypty..

Fuj.

 

Ile to jeszcze podobnych historii by nam ginekolodzy by opowiedzieli.. 

 

Ps. Całe szczęście że polki takie religijne i nie pruły/prują się jak stary sweter. 

 

Baby mają wszystkie jeden mindset, jeden syf w głowie i między udami.

 

Zaglądać nie trzeba, o przebieg nigdy nie pytać 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PyrMen napisał:

Opowieści z krypty..

Fuj.

 

Ile to jeszcze podobnych historii by nam ginekolodzy by opowiedzieli.. 

 

Ps. Całe szczęście że polki takie religijne i nie pruły/prują się jak stary sweter. 

 

Baby mają wszystkie jeden mindset, jeden syf w głowie i między udami.

 

Zaglądać nie trzeba, o przebieg nigdy nie pytać 

 

 

No dokładnie, opowieści z krypty:D 

No już tematu nie drążyłem, ale z jego wypowiedzi wynikało jak by miał porównanie, Polki a Ukrainki, stwierdził że od lat takich zaniedbań nie widział.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem gdzie te laski poznawać. W robocie tylko samotne mamuski się mną interesują here 28 xD tinder spróbowałem to miałem tam kilkadziesiąt par póki tinder nie uciął ki zasięgów. Były jakieś umówione spotkania i częsc skończyła się ghostowaniem albo brakiem czasu czy już. W pewnym momencie nawet moja niechęcią. Ogólnie po roku czasu po rozpadzie LTR sprawdziłem z ciekawości rynek matrymonialny w pl jeśli chodzi o te aplikacje i według mnie trzeba większego pawiana zgrywać jak kiedyś. Laski mają za duży wybor, to co kiedyś działało Teraz już nie ma prawa bytu. Ogólnie odechciało mi się znów podbijać bo i tak zawsze trafi się większa ryba. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam każdemu usunąć apki randkowe, szkoda czasu na to. Chyba że masz w kur*e siana / jesteś chadem i chcesz się pobawić stukając lalki to tak. Nie znajdziecie tam nikogo normalnego, 99% dziewczyn to albo młode matki, albo grube rury, albo atencyjne kure*ki ( fakt faktem ładne :D  ) które szukają ch*j wie czego.

Tak dla kontrastu: Na żywo dziewczyny 7/10 dobrze na mnie reagują, zainteresowanie jest, ostatnio nawet opisywałem w dziale Nofap jak dziewczyny same zaczęły mnie podrywać. A na tinderze? XD Przeciętna 5/10 stawia mi warunki i odpisuje z łaską 1 słowem, bo przecież księżna nie będzie się rozpisywać takiemu frajerowi jak ja :DDD

Szkoda czasu, serio.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szakal666 napisał:

Ja to nie wiem gdzie te laski poznawać.

A masz jakiś swoich ziomów, gdzie można jakiś wypad zrobić? Na imprezę, albo inne wydarzenie? Teraz są wakacje, może gdzieś na kąpielisko w okolicy?

 

No ja nie mam porównania, z aplikacji korzystałem w 2014-2016, masę dziewczyn tak poznałem, muszę sprawdzić z ciekawości jak to z tym jest teraz. Wspomniałem wcześniej, że często gęsto nie miałem problemów z załatwieniem numerów telefonu czy fb, może ta moja facjata to więcej niż 5/10 jakie sobie daje... Choć raz byłem wystawiony;D

Efekty miałem też jak poznałem dziewczyny podczas tego jednego roku kiedy studiowałem, a potem to rzuciłem. Po 3 latach się odezwałem, ale mnie pamiętały z jedną już ostro szło.

No i imprezy, puki ziomy się nie rozpadły (teraz to praktycznie nie mam żadnego), to się chodziło na balety, parę dziewczyn też się tak poznało.

Ogólnie widzę, tak z perspektywy czasu, że potrafiłem sobie stworzyć idealne okazje... Szkoda, że wtedy nie umiałem ich wykorzystać.

7 godzin temu, szakal666 napisał:

Ogólnie odechciało mi się znów podbijać bo i tak zawsze trafi się większa ryba. 

Jak czujesz zniechęcenie, czy coś w tym stylu, to proponuję sobie zrobić przerwę trochę, choćby 2 tygodnie. Pamiętam po sobie jak byłem zniechęcony z uciągniętą mordą, to wtedy to się nic nie zrobi konkretnego.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeglądając youdupe wyświetliła mi się reklama kanału "psychologia relacji". Występowała w niej jakaś młoda kobieta, która pokazywała, że po założeniu konta na profilu randkowym w ciągu kilku dni napisało do niej ponad 800 mężczyzn. Zapewniała w niej, że po wykupieniu kursu będziesz tym jednym szczęściarzem z kilku tysięcy, któremu panna łaskawie odpisze na wiadomości.

 

Zacząłem szukać linka do reklamy, ale znalazłem tylko jakąś pokrewną reklamę kręconą przez tą samą ekipę https://www.youtube.com/watch?v=pmhmpvVsZHc

 

Tutaj znowu typ sprzedaje niby jakąś magiczną metodę jakie teksty walić, żeby wybić się spośród setek/tysięcy kandydatów i dostać wiadomości zwrotne. 

 

 

Nie wiem, czy bardziej smutne jest, czy obrzydliwe, że o jakimś równym traktowaniu w relacjach damsko męskich nie ma mowy i trzeba naprawdę stanąć na rzęsach, żeby dostawać wiadomości zwrotne od przeciętnych kobiet, no przynajmniej w internecie. 

 

Skoro sytuacje w reklamach pokazują otwarcie jakieś hieny, gdzie kobieta mówi, że dostaje 1000 wiadomości w ciągu kilku dniu i chce zarobić na przehandlowaniu magicznych tekstów na podryw, żebyś miał szanse poznać kogokolwiek, to musi być już naprawdę źle.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.