Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2022 o 19:44, nowy00 napisał:

Jak pisze na tych portalach randkowych, ostatnio często mi się przytrafia ze strony lasek, że jak proponuje spotkanie wówczas następuje ghosting i koniec kontaktowania się przez pańcie :)

Też tak macie? 

To oznacza, że trafiłeś na atencjuszkę lub księżniczkę. Nie ma czego żałować.

Jest to o tyle denerwujące, że jedna z drugą nie ma nawet odwagi napisać wprost że dzięki ale nie są zainteresowane. Lepiej im olać i podbudować sobie ego w ten sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nihilus napisał:

To oznacza, że trafiłeś na atencjuszkę lub księżniczkę. Nie ma czego żałować.

Jest to o tyle denerwujące, że jedna z drugą nie ma nawet odwagi napisać wprost że dzięki ale nie są zainteresowane. Lepiej im olać i podbudować sobie ego w ten sposób.

Też takie mam zdanie o tych kobietach co piszą trochę ze mną do maks 3 dni, po czym proponuje spotkanie i nagle 0 kontaktu tzw. Ghosting iż są tymi co chcą podbić swoje ego, łapia atencję te p00lki księżniczki. 

Z rozmowy idzie w miarę i już wygląda, że się panna umówi na spotkanie a tu zonk bo kobieta przestaje pisać i 0 kontaktu po propozycji randki :) Trzeba przywyknąć iż początkowa rozmowa na portalu randkowym idzie ok można otrzymać ghosting od panny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przypomniała mi się sytuacja odnośnie płacenia. Nie pamiętam czy ją tutaj opisywałem. Jako, że ostatnio jest głośno o takich sytuacjach to może warto przypomnieć. Będę parafrazował bo to było ze 4 lata temu.

 

Umówiłem się z panią, która sama z góry zaproponowała wybraną przez siebie restauracje. 

Jak usiedliśmy i zobaczyliśmy menu to mi kopara opadła patrząc na ceny. Jako, że wtedy mało zarabiałem i jeszcze było przed wypłatą zamówiłem tylko bodajże wodę albo kawę, nie pamiętam.

Pani zamówiła danie, kawę, deser i nie pamiętam co jeszcze. Zastanawiałem się gdzie to zmieści. Rachunek oscylował pod 100zl.

W końcu kończymy spotkanie. Jako, że kelnerki nie było na horyzoncie to podchodzimy do lady. Kelnerka pyta płatność kartą czy gotówka. Wówczas mówię, że ja gotówką i patrząc na pannę pytam: a ty?

Zrobiła się blada jak opłatek. Z wielkim fochem zapłaciła.

 

I teraz... Wychodzimy, pierwsze co mówi:

- A od kiedy to mężczyzna nie płaci za kobietę?

- (tekst z forum) pani pracuje, pani płaci za siebie

- nie będę się spotykać z chytrusem, nara!

 

Kawę bym postawił i nie robił z siebie dziada ale nie na pierwszym spotkaniu żarcia za kilkadziesiąt złotych.

Szanujmy swoje ciężko zarobione pieniądze. 

 

 

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RockwellB1

Odważnie od razu kawa na ławę z tym ja gotówką :) Już poznałeś pannę jaka jest w szczególności gdzie wybrała ekskluzywny lokal na spotkanie. Foch po jej stronie musiał być i bladość jak opłatek :lol:

 

Kiedyś idąc z panna na 4 spotkanie do kina zaprosiłem (na trzech poprzednich ja płaciłem) przy kasie kinowej zapłaciłem jeden bilet jedynie za siebie a kobita musiała sama sobie opłacić. Widziałem jej minę jak mogłeś też zbladla. 

 

Mówi, że chytrus a sama ta kobita pasożyt jakiś. 

 

Kawa jak najbardziej czy pizza na pierwszym spotkaniu w normalnym miejscu a nie restauracja z cenami w kosmos. 

 

Swój hajs i czas trzeba szanować. Warto się uczyć od kobiet:

- pańci hajs zostaje w kieszeni bo nieświadomy gość opłaca drinki, kolacje itp

- za czas spędzony na spotkaniu z gościem panna się wycenia ma być jakiś lokal dobry, rozrywka opłacona 

 

Jak od pierwszych randek tak wprowadzać rzeczy, aby kobieta również chciała zapłacić za lokal czy jakieś wyjście a nie tylko chłop wszystko opłaca? Takie mi sie zdarzały a ex przerosła sama siebie jak szliśmy do kina i jest czas płacenia w kasie nagle szła do WC. W lokalu 0 pytań o zwrot kasy o kinie nie wspominając. Jak unikać czegoś takiego? Chodzi o sprawy, że nie iz tylko chłop funduje 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płaceniem to jest bardzo szeroki temat i wiele razy poruszany.

 

Ja tylko dodam, że moje stwierdzenie o nie robieniu z siebie dziada i stawianiu kawy ma dwie strony.

 

Dziś już nie biegam tak jak kiedyś dla sportu więc mogę kawkę postawić. Natomiast kiedyś gdy zbierałem szlify to latałem na spotkania z byle czym i po miesięcznym podsumowaniu na tamte czasy, z dojazdami, kawki kosztowały sporo ponad 300zl.

Jak spotykacie się za często albo naprawdę macie krytycznie z finansami to ja wyrobiłem sobie technikę spotykania się np. w galeriach w kawiarniach gdzie kelnerka nie podchodzi tylko zamawia się przy lądzie. Wtedy niektóre panie same podchodziły pierwsze i sobie coś zamawiały a jak widziałem, że stoi to mówiłem: proszę, zamów sobie pierwsza - panie przodem:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RockwellB1 napisał:

tekst z forum


Teksty z forum, to asy w rękawie. Często zwarcie styków jest. Najlepszy który tutaj przeczytałem, to tekst chyba pana @Marek Kotoński na odbicie shit-testu (nie pamiętam dokładnie), kiedy kobieta mówi, że masz małego. To się odpowiada "przy małych piersiach mi nie wstaje". 😆

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, spacemarine said:

Jakieś ciacha wam pisały z ładnymi zdjęciami?

 

 


Łooo kurna ale..
Niektóre zupełnie jak inne osoby ale grube i tak pozostają grube ;-D

W sumie to wszyscy wiedzieliśmy ale teraz skoro na tinderze każda może mieć "ładne" zdjęcia to nie należy wierzyć oczom?

 

Pierwsza randka tylko na basenie albo nad jeziorem haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, czy spotkaliście się ze scamem na Tinder? Mianowicie: poznaje tam laske, po dniu pisania przechodzimy na what'sap. I teraz uwaga: laska mieszka w Barcelonie, jest polskiego pochodzenia, ma sieć gabinetów psychologicznych i za niedługo będzie otwierać nowy biznes( będzie szyć i sprzedawać bieliznę) Z wyglądu laska 11/10 , jeśli Mercem AMG. ( Wysłała zdjęcia). Nawet mi się raz nagrała na wiadomość głosowa ( słychać łamany angielski, ale akcent bardziej jakby z Indii:p lol.) I co ciekawe, piszemy już drugi tydzień, i nic mi nie wysłała, żadnych scamerskich linków typu inwestycje na giełdzie, biznes itp. I co ciekawe, numer z którego pisze ma kierunkowy do Polski. Spotkaliście się z czymś takim? Napisałem ostatnio żeby pogadać na video call, odpisała że z chęcią. Mieliście coś podobnego?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chce cie zrobić na amerykańskiego żołnierza. Chwile pogada, a potem ci powie ze kontener kasy do ciebie płynie tylko zrob jej przelew na koszty.

 

Ostatnio w ogóle jes wysyp takich rzeczy. Wystawiłem kilka rzeczy na handel w moim mieście i hindusi do mnie piszą o adres odbioru, po czym kontakt się urywa. Nie bardzo rozumiem po co im to. Zbierają dane domów do okradzenia?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz 1984 Nie wierz w cuda. Ja mam bardzo często tak ale nigdy nie podaję whatsappa (bo nie mam, skasowałem). Poczytaj sobie w internecie jakie są sposoby wyłudzeń. 

 

Jedna babka mi piszę żebym podał to jej mówię że spoko ale dopiero na spotkaniu. A ta swoje "ok podaj". Normalnie jakbym z botem pisał. Zgłosiłem i usunąłem parę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bzgqdn napisał:

Moze chce cie zrobić na amerykańskiego żołnierza. Chwile pogada, a potem ci powie ze kontener kasy do ciebie płynie tylko zrob jej przelew na koszty.

 

Ostatnio w ogóle jes wysyp takich rzeczy. Wystawiłem kilka rzeczy na handel w moim mieście i hindusi do mnie piszą o adres odbioru, po czym kontakt się urywa. Nie bardzo rozumiem po co im to. Zbierają dane domów do okradzenia?

No właśnie też się tego spodziewalem. Zagranie typu , zablokowali mi kartę, kup mi torebkę LV a ja Ci oddam kase jak się spotkamy.

7 minut temu, yrl napisał:

@Mariusz 1984 Nie wierz w cuda. Ja mam bardzo często tak ale nigdy nie podaję whatsappa (bo nie mam, skasowałem). Poczytaj sobie w internecie jakie są sposoby wyłudzeń. 

 

Jedna babka mi piszę żebym podał to jej mówię że spoko ale dopiero na spotkaniu. A ta swoje "ok podaj". Normalnie jakbym z botem pisał. Zgłosiłem i usunąłem parę. 

Popisze z nią, zobaczę co kombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2022 o 21:01, nowy00 napisał:

Widziałem sporo profili kobiet co mają tam coś w stylu,, Nie pisze z żonatymi czy w związku "

Im jestem starszy tym częstsze mam wrażenie, że męska obrączka bywa doskonałym wabikiem i afrodyzjakiem. Z czego to się bierze, nie mam pojęcia. Mogę tylko podejrzewać :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Mariusz 1984 said:

Bracia, czy spotkaliście się ze scamem na Tinder? Mianowicie: poznaje tam laske, po dniu pisania przechodzimy na what'sap. I teraz uwaga: laska mieszka w Barcelonie, jest polskiego pochodzenia, ma sieć gabinetów psychologicznych i za niedługo będzie otwierać nowy biznes( będzie szyć i sprzedawać bieliznę) Z wyglądu laska 11/10 , jeśli Mercem AMG. ( Wysłała zdjęcia). Nawet mi się raz nagrała na wiadomość głosowa ( słychać łamany angielski, ale akcent bardziej jakby z Indii:p lol.) I co ciekawe, piszemy już drugi tydzień, i nic mi nie wysłała, żadnych scamerskich linków typu inwestycje na giełdzie, biznes itp. I co ciekawe, numer z którego pisze ma kierunkowy do Polski. Spotkaliście się z czymś takim? Napisałem ostatnio żeby pogadać na video call, odpisała że z chęcią. Mieliście coś podobnego?

 

Kilkakrotnie proponowała mi azjatycka piękność super deal na krypto i że ma cynk na wzrost/spadek. Niestety bidulka nie miała żeby zainwestować i potrzebowała pożyczyć 😉

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

 

Kilkakrotnie proponowała mi azjatycka piękność super deal na krypto i że ma cynk na wzrost/spadek. Niestety bidulka nie miała żeby zainwestować i potrzebowała pożyczyć 😉

Moja hiszpansko- polska piękność narazie nic takiego nie proponuje:):D

 

Opowiada natomiast że gra na giełdzie itp:D

 

Edytowane przez Mariusz 1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bzgqdn napisał:

I teraz lądują tyle tapety bo mają syfiastą cerę, czy mają ją bo ładują tyle tapety? 🤔

Nikt nie bada tego jak zmieszanie kilku różnych produktów, często różnych firm (podkład, rozświetlacz, itd,) wpływa na skórę twarzy. Potem ich zniszczona cera wygląda obrzydliwie i muszą już stosować ten szajs. Użyteczne idiotki po takim zniszczeniu są już skazane do końca życia na stosowanie tapet, stając się idealnymi długoterminowymi klientami koncernów. 

6 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Moja hiszpansko- polska piękność narazie nic takiego nie proponuje:):D

Usypia czujność, coś niedługo się objawi.

Mnie najczęściej spotykały próby wyłudzania adresu email w pierwszej wiadomości, do tego pisane jakimś koślawym angielskim. Była też długo wiadomość laski z Rosji i podobne scamy. Natychmiast to zgłaszałem i zwykle usuwali konta oszustów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

Nikt nie bada tego jak zmieszanie kilku różnych produktów, często różnych firm (podkład, rozświetlacz, itd,) wpływa na skórę twarzy. Potem ich zniszczona cera wygląda obrzydliwie i muszą już stosować ten szajs. Użyteczne idiotki po takim zniszczeniu są już skazane do końca życia na stosowanie tapet, stając się idealnymi długoterminowymi klientami koncernów. 

Usypia czujność, coś niedługo się objawi.

Mnie najczęściej spotykały próby wyłudzania adresu email w pierwszej wiadomości, do tego pisane jakimś koślawym angielskim. Była też długo wiadomość laski z Rosji i podobne scamy. Natychmiast to zgłaszałem i zwykle usuwali konta oszustów.

Też się tego spodziewam. Anyway, dzięki za info Brachu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Ktoś miał oprócz mnie propozycje trójkąta z Tinder? Para kobieta i facet hetero szukają. 

Na datezone dostaję takie propozycje, ale nie idę w to, bo się boję, że w którymś momencie chłop mnie znienacka przyatakuje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.