Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mariusz 1984 napisał:

Border? Niestabilnosc emocjonalna czy laska jest po prostu zdrowo jebnieta?

Musiała być pewna siebie że takie cyrki odpierdalala na pierwszym spotkaniu, podziwiam cię że miałeś tyle cierpliwości. Ale też spoko że pokazała od razu jaka jest naprawdę. PS. Teoretycznie jak akcja z hotelem i laska by mi podeszła z wyglądu to pewnie bym się szarpnął i później kierował relację na FWB. 

 

28 minut temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

Przypomniałeś mi pewien ficzer

Są teraz aplikacje że ustawiasz sobie konkretną godzinę i elo. Fake phone czy coś takiego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Spokojnie napisał:

Musiała być pewna siebie że takie cyrki odpierdalala na pierwszym spotkaniu, podziwiam cię że miałeś tyle cierpliwości. Ale też spoko że pokazała od razu jaka jest naprawdę. PS. Teoretycznie jak akcja z hotelem i laska by mi podeszła z wyglądu to pewnie bym się szarpnął i później kierował relację na FWB. 

No własnie problem polega na tym, ze jest troche za gruba.

23 minuty temu, Spokojnie napisał:

 

Są teraz aplikacje że ustawiasz sobie konkretną godzinę i elo. Fake phone czy coś takiego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Mialem juz reke na tel zeby napisac do ziomka, zeby do mnie zadzwonil ze jest jakas emergency sytuacja i ze musze pilnie wracac

 

4 godziny temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

ak się przytrzymało klawisz podgłoszenia to za chwilę dzwonił telefon sam z zastrzeżonego numeru i to było tylko po to żeby mieć wymówkę i uciekać

 

Serio macie problem aby zwyczajnie zakończyć nieudane spotkanie z kobietą, którą widzicie 1 raz w życiu i więcej się nie spotkacie?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz 1984 napisał:

Nie mam. Tylko warto to zrobić w sposób z klasą:)

Ostatnio miałem taką sytuację. Laska z tindera, dziwnie się zachowywała na pierwszym spotkaniu. Głośna, trochę jak pijana. Nie chciało mi się z nią siedzieć na tej kawie, nudziło mnie jej gadanie, ludzie się trochę gapili.

Miała zamawiać taxi żeby jechać do domu, to jej zaproponowałem z dupy żeby pojechała ze mną do mnie do mieszkania. 
Zgodziła się.

Średnio mi się chciało ją ruchać, ale nie miałem wcześniej ons z tindera na pierwszej randce. Aż do wtedy.

Po wszystkim pojechała do siebie i więcej się już nie spotkaliśmy.

A podobno się nie da.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

 

 

Serio macie problem aby zwyczajnie zakończyć nieudane spotkanie z kobietą, którą widzicie 1 raz w życiu i więcej się nie spotkacie?

Zdarzało się nawet mi parę lat temu. Teraz już takie problemy nie występują prawie wcale :d

 

@nihilus

Czyli miałeś jakieś dymando. Przynajmniej spotkanie zakończone czymś konkretnym :)

Na pierwszy spotkanku się zgodziła iść do Ciebie a wuj tam, podymane. 

 

Na Tinder mi się ostatnio przytrafiły panny jak same do mnie zagaily rozmowę. Maks cztery, tyle iż mało ruchable take przeciętne :) Choć i nawet coś takiego jest sukcesem jakimś :d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Spotkałem sie z laska, na zdjeciach wygladała całkiem ok, rozmowa tez sie kleiła. Umowilismy sie ze zgarne ja z domu i pojedziemy do miasta obok.

Podjezdzam, czekam, patrze.. wychodzi.  I na zywo z 2 rozmiary wieksza niz na zdjeciach :D

@Mariusz 1984 Dlatego na 1 spotkanie tylko spacer albo kawa. Nie inwestuj jedzenia i biletów oraz tyle swojego czasu w samicę, której nie widziałeś nawet na oczy w realu! 

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

ok, skoro juz przyjechałem to głupio uciekac. Pojechalismy na poczatek cos zjesc. Z racji tego ze jej umiejetnosci jezykowe sa slabe, ja ogarnialem kwestie " komunikacyjne' . Zjedlismy, mowie ze zaplace a ona mi daje kase ze placi za siebie. Mowie, ze spoko, ja zapraszam, to ja place, szczegolnie ze to pierwsze spotkanie.

Okłamała Cię, że nie jest wielorybem, traktując jak frajera. Ty jeszcze w nagrodę za to zapłaciłeś za nią, zamiast ewakuować się po chwili rozmowy/spaceru.

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Idziemy do Starbucks na kawe. Zamawiam, kasjer pyta o imie zeby napisac na kubku. Podaje imie, wychodzimy na zewnatrz, siadamy przy stoliku i czekamy.  I teraz uwaga : laska z wyrzutem do mnie : dlaczego podales tylko swoje imie na kubkach? Na moim kubku powinno byc moje imie ! :D . Pytam, jakie to ma znaczenie. laska nakreca sie bardziej  : na moim kubku powinno byc moje imie :D

Siedze kurwa na tym krzesle, patrze na nia i mowie : Ty tak na powaznie czy jaja robisz? Odpowiada: jak najbardziej powaznie. I widzię po jej twarzy ze za chwile eksploduje ze zlosci. Powiedzialem ze specjalnie ja tak wkurzam bo wtedy jest slodka. Ok, cisnienie zeszło.

Dalej sponsoring, zabawiasz i jeszcze trzeba było ją przeprosić, za to, że to wariatka i za jej chore akcje. Szanuj się samcu na przyszłość.

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Poszlismy do galerii polazic po sklepach. Bylo juz pozne popoludnie. Zaproponowalem zeby kupic lody ( fajne stoisko z wloskimi lodami ). Laska mowi : ok, kupmy, usiadzmy i troche   odpocznijmy. Bylo tuz przed 18, a nie wiedzielismy ze sklepy zamykaja w niedziele o 18. Dziewucha mowi : to chodz, jeszcze do sklepu, tydzien temu widziala, fajna kurtke.  Zachodzimy, a tam juz zamykaja ( Pan ochroniarz nas przeprosil i powiedzial ze juz za pozno jest ). Jak to laska zobaczyla to dostala bialej goraczki i wali do mnie taki tekst : kurwa, przez te Twoje jebane lody sklep nam zamknieli. Po chuj zapraszales mnie na te lody. Wkurwilam sie teraz.

Po tylu chorych akcjach nadal z nią chodziłeś po galerii. Musiałaby Ci napluć w twarz, żebyś zauważył, że nie warto i jest walnięta?

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Mowie: ale przeciez nie wiesz czy dostalabys ta kurtke dzisiaj. Odpowiedz : tydzien temu byla.

Gdyby nie to ze mialem juz 2 bilety na nowego TOP GUN, prawdopodobnie zostawiłbym ja przy tym sklepie.

No ale poszlismy do kina, obejrzelismy film ( swoja droga swietny jest ) . Odwiozlem ja, podziekowalem za spedzony czas i dzida do domu.

Tu już mi ręce opadły i resztki wiary w mężczyzn. Po tylu akcjach jeszcze z biletami do kina dla niej w nagrodę... 

@Mariusz 1984 Robisz sobie z nas jaja?

10 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Jakie plusy z tej sytuacji?  Dzieki forum juz widze te czerwone flagi. Prawdopodobnie  jeszcze rok temu olałbym to i dalej szedłbym w ta znajomosc.

Serio? Z otyłą wariatką byś się spotykał rok temu, gdyby nie forum? Było aż tak źle? 

4 godziny temu, Mariusz 1984 napisał:

Nie mam. Tylko warto to zrobić w sposób z klasą:)

Z klasą wystarczyło wymienić kilka zdań i powiedzieć cześć, po prostu do siebie nie pasujemy. Zamiast zabawiać i sponsorować otyłą wariatkę, która oszukała Cię na też fotach. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nihilus napisał:

Ostatnio miałem taką sytuację. Laska z tindera, dziwnie się zachowywała na pierwszym spotkaniu. Głośna, trochę jak pijana. Nie chciało mi się z nią siedzieć na tej kawie, nudziło mnie jej gadanie, ludzie się trochę gapili.

Miała zamawiać taxi żeby jechać do domu, to jej zaproponowałem z dupy żeby pojechała ze mną do mnie do mieszkania. 
Zgodziła się.

Średnio mi się chciało ją ruchać, ale nie miałem wcześniej ons z tindera na pierwszej randce. Aż do wtedy.

Po wszystkim pojechała do siebie i więcej się już nie spotkaliśmy.

A podobno się nie da.

 

Panna raczej jakaś zaburzona, co poruchales to Twoje, jeśli nic nie ukradła i już się nie odzywa to w sumie złoty biznes 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nihilus napisał:

 Głośna, trochę jak pijana.

Skoro mieliście sex to chyba wiesz czy serio była podpita, a może naćpana?

 

9 godzin temu, nihilus napisał:

Miała zamawiać taxi żeby jechać do domu, to jej zaproponowałem z dupy żeby pojechała ze mną do mnie do mieszkania. 
Zgodziła się.

Zobaczcie jakie to proste. :D

Wystarczy zaproponować, a tu niektórzy latają po knajpach, stawiają żarcie, wożą, zapewniają rozrywki. Tracą mnóstwo czasu na poboczne działania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał:

Panna raczej jakaś zaburzona, co poruchales to Twoje, jeśli nic nie ukradła i już się nie odzywa to w sumie złoty biznes 😉

kiedy-znajdziesz-jakas-tepa-suke-na-tind

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Zobaczcie jakie to proste. :D

Wystarczy zaproponować, a tu niektórzy latają po knajpach, stawiają żarcie, wożą, zapewniają rozrywki. Tracą mnóstwo czasu na poboczne działania.

Nie inaczej nie inaczej :D

Zapytać się czy jedzie z nami do chałupy i szanse tutaj są fifti/fifti bo odpowie:

tak

nie

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Skoro mieliście sex to chyba wiesz czy serio była podpita, a może naćpana?

Moim zdaniem była podpita, grzała coś przed spotkaniem. Ale nie przyznała się. Zresztą nie obchodziło mnie to.

 

 

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Zobaczcie jakie to proste. :D

Wystarczy zaproponować, a tu niektórzy latają po knajpach, stawiają żarcie, wożą, zapewniają rozrywki. Tracą mnóstwo czasu na poboczne działania.

Bo to jest proste. To się czuje czy jest klimat aby złożyć taką propozycję.

W najgorszym razie powie że nie, no i co z tego? Świat się nie zawali, każde idzie w swoją stronę.

Bywały sytuacje, że mówiły że one ma pierwszej randce nie chcą, ale na kolejnej już tak. I było na kolejnej.

Najlepsze, że one traktują takie propozycje jak komplement. Podbija ich ego fakt, że samiec jest nimi zainteresowany seksualnie i wprost to komunikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Kobita chce odszkodowania od gościa 10k$ bo nie stawił się na drugą randkę i doznała uszczerbku czy traumy, ch.j wie co

 

Na takie coś to warto założyć osobny wątek. I najlepiej w rezerwacie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał:

Kobita chce odszkodowania od gościa 10k$ bo nie stawił się na drugą randkę i doznała uszczerbku czy traumy

Traume to widać na pierwszy rzut oka. 🙄

Michigan-Woman-Sues-Man-Over-Bad-Date-Ri

 

edit:

No i z artykułu jasno wynika, że ona pisze takie pozwy o rzeczy z dupy od lat. Może atencja, może próba skoku na kasę.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bernevek napisał:

Ciekawe czy laskom przytrafiło się po np. cyckach. 

Mi się tak kiedyś przytrafiło na wyjeździe za granicą na tzw. integracji. Przeżyłem szok, ale też byłem młody i nie wiedziałem że kobiety mogą mieć nawet w młodym wieku obwisłe piersi. Więcej już się z nią nie spotkałem tylko i wyłącznie z tego powodu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę od 3tyg na portalach ale powiem Wam kompletna klapa. Mam ten sam opis i zdjęcia co ponad pół roku temu i jest kiepsko na froncie. Nie wiem co się dzieje.

Nawet średniawki po matchu nie odpisują a dobre 70% to smoczyce z tonażem.

Pół roku temu i wstecz miałem dużo lepsze rezultaty. Chyba się rynek coraz bardziej pierdojli.

 

Jedynce co mi się udało umówić to z laską w moim wieku ale raczej ligę niżej ode mnie jeśli chodzi o urodę. Za to ma wyższy status społeczny i zasoby. Wykształcona, fajnie się gada, ma coś w głowie. Także całkiem spoko żeby się pospotykać i podotykać bo nie muszę za nią płacić, ma samochód, podjedzie gdzie chce.

Od 1 spotkania flirtowałem, na 2 zacząłem już trochę eskalować jakiś dotyk itd. Ja zbyt szybko trochę boje się sprowadzać do mieszkania bo nie wiem czy potem jakaś furiatka nie będzie mnie nawiedzać dlatego dziś 3 spotkanie i dopiero ją zaprosiłem wieczorem do siebie.

Myślę, że wie po co przychodzi bo powiedziałem, że chce jej pokazać klasery ze znaczkami... (śmiech).

Zdejmę jej matki, wyrucham i tyle. 

 

 

Edytowane przez RockwellB1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RockwellB1 napisał:

Siedzę od 3tyg na portalach ale powiem Wam kompletna klapa.

Też czasami zaglądam na portale i odradzam. Z roku na rok jest gorzej i w ostatnich miesiącach szkoda czasu. Otyłe, samotne matki, psychiczne z borderem i innymi jazdami. 

Ogólnie portale to ściek i grzebanie w śmietniku. To tylko opcje na szybki FWB w gumie, żeby nic nie złapać po stu innych penetratorach. 

 

Zrobiłem mały test kobiet i mężczyzn logujących się w promieniu x kilometrów w mojej okolicy. Na jednym z portali, w czasie ostatniego miesiąca. W wieku 21 - 35 lat. Wynik:

Kobiety 1 strona.

Mężczyźni 14 stron.

14 mężczyzn przypada na 1 kobietę. W tym część tych kobiecych profili wygląda na fejk konta, bez zdjęć i opisów. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku lipca miałem już przyjemność z kilkoma bardzo fajnymi i atrakcyjnymi paniami w przedziale 17-28 - wszystkie wyrwane w okolicy, na wakacyjnej wyjebce.

A na datezone? Proszę bardzo, tak wyglądają męskie boje z kobiecą materią:

Przechwytywanie.png

rezultat - do przewidzenia. :) 

 

Przechwytywanie2.png

 

Idę na promenadę, może mnie jakaś fajna jałóweczka zasponsoruje. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.