Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Patton napisał:

A jak złapiesz je na kłamstwie i im to udowodnisz, to od razu pojawia się agresja.

Wtedy jest przeważnie u pańć tryb obrony Częstochowy :) 

Próby będą m. in odwrócenia koty ogonem, powiedzeniem bo Ty. Często, gęsto od razu p00lka przeprowadza atak. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

1. Czy masz samochód

2. Twoje zarobki :D 

 

Jprdl :D :D:D:D

 

Jeszcze baby powinny mieć możliwość filtracji po opcjach:

1. Manlet (czyli każdy poniżej 185 cm) :D 

2. Zarobki (poniżej / powyżej 10k)

3. Fura (tu powinno się filtrwać po wartości szacowanej)

4. Czad / reszta (tu algorytm by decydował)

 

Skisłem :D 

 

Polecam Wam założyć konto i zobaczyć co kolesie pod zdjęciami lasek wypisują - potwór nie potwór byle był otwór - takiej symfonii spermienia dawno nie widziałem :D 

 

I opis laski - nie silcie się na nic bo i tak Wam nie odpisze :D 

 

Z4BAAawXlAzo4Xm2.jpg

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

 

Ja nie mam tych tinderów i tak dalej, chociaż niby wszyscy mówią, że dzisiaj to konieczne. 

 

Może jestem nienormalny, ale widząc, co się dzieje, odechciewa mi się tworzenia relacji z kobietami.  

 

Jednak wolę poznawać ludzi w spontanicznych sytuacjach, przy okazji niż spędzać czas w internecie i specjalnie tam być, żeby łaskawie poznać jakąś damę (co jak widać w dzisiejszych czasach graniczy z cudem) lub spotkać się z bezczelnymi pytaniami już na wstępie. 

 

Jak w dzisiejszych czasach poznawanie kobiet wygląda w ten sposób, to naprawdę może lepiej sobie poczytać książkę, troszkę się wysilić i poprawić sytuację zawodową, porobić podyplomówki, kursy, pójść do teatru, na spacer, samemu do knajpy? 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Czasami warto mieć konto na portalach, choćby z fejk foto, aby widzieć których kobiet unikać, jeżeli ktoś liczy na LTR a nie FWB i ONS.

Ja spotkałem w realu przypadkiem kilka kobiet z portali i od razu wiedziałem już z kim mam do czynienia. Po ich wieloletniej obecności w tym miejscu i opisach, po których widać duże doświadczenie i gigantyczne przebiegi. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być raport z pola walki, a tu guzik. Było jedno wyjście, kilka niezobowiązujących flirtów z panienkami, a ostatecznie i tak wylądowałem u znajomej na wieczorku filmowym. I było fajnie, piwko, pizza, i wspólna drzemka. :) A w weekend kisiłem się w piwnicy. 

 

Tak czy inaczej - robić formę, jebnąć tymi badupcami/tenderami, i wyjść na dziołchy, na słonko. Więcej pożytku wam to przyniesie niż pisanie do jakichś odpadów.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

1. Czy masz samochód

2. Twoje zarobki :D 

 

Jprdl :D :D:D:D

 

Jeszcze baby powinny mieć możliwość filtracji po opcjach:

1. Manlet (czyli każdy poniżej 185 cm) :D 

2. Zarobki (poniżej / powyżej 10k)

3. Fura (tu powinno się filtrwać po wartości szacowanej)

4. Czad / reszta (tu algorytm by decydował)

 

Skisłem :D 

 

Polecam Wam założyć konto i zobaczyć co kolesie pod zdjęciami lasek wypisują - potwór nie potwór byle był otwór - takiej symfonii spermienia dawno nie widziałem :D 

 

I opis laski - nie silcie się na nic bo i tak Wam nie odpisze :D 

 

Z4BAAawXlAzo4Xm2.jpg

 

Wszyscy faceci 0 lajków, a nawet ropuchy mają ich dziesiątki, ja sobie daruje, ale niezła beka z pytaniami.

Fajna ta apka, zdjęcie Bałtyku ma więcej lajków niż przeciętny facet:

https://fotka.com/profil/Anetulinka92/zdjecie/134631548

 

 

 

 

Manlet prawdziwe

 

Screen-Shot-Media-What-is-a-manlet-Here-

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Bracia, pytanie do Was..

Dziewczyna poznana niedawno. Spotkałem się z nią raz. Było bardzo ok.

Dzisiaj z rana umowilismy sie na spacer jutro wieczorem. Laska jest wielka fanka Liverpool. Ale w miedzy czasie taka sytuacja,:  piszę do niej, bo akurat dzisiaj był mecz LFC z Fullham co sie dzieje, że LFC przegrywa pierwsza polowe z Full. Odpisuje ona : oglądam

Pytam znowu  : jak padł gol, czy po błedzie obrony czy ze stałego fragmentu? 

odpisuje : oglądam mecz

....  czyli przekaz : spierdalaj, nie zawracaj dupy.

Czy po czyms takim poszlibyscie jutro na ten spacer ? Bo mi sie juz odechciało.

 

Jak chcesz ją na przygodę to można pójść się przemęczyć, ale jeśli na coś więcej to ja bym olał. Chyba, że masz chęć spacerować z debilem, który nie umie odpowiedzieć konkretnie na zadane pytanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

1. Czy masz samochód

2. Twoje zarobki :D 

 

Jprdl :D :D:D:D

 

Też byłem na tym odpowiedniku portalu jakieś 12 lat temu.

Już w tedy były takie pytania dodatkowo byłeś oceniany od 1 do 10 w skali atrakcyjności zdjęcia.

Pamiętam, że simpy i kukoldy oceniali kobiety na 10 po czy one dawały im max 5.

Efekt statystyczna flepiara miała średnią ocenę 8, normiczka 9-9,5 a najlepsze sztuki 10.

Natomiast flepiarz ocena 4, normik 5-6, Chad 7-8.

Nie widziałem by kobiety oceniały wyżej.

Ja dla beki oceniałem obiektywnie od 3 do 6 max oczywiście zdarzały się takie pasztety, że 1 lub 2 wpadła😁

Byś widział jaka wściekłość kobiet była jak dostała 1😂

Bombardowały mnie wiadomościami jaki kutas ze mnie🤣

Oczywiście wymagania z kosmosu a same najczęściej bez pracy, pieniędzy, mieszkania, samochodu, 

do tego brak pasji czy zainteresowań.

Standard to podróże w egzotyczne kraje, oglądanie seriali, dyskoteka.

Wiele było takich co alimenty ciągnęły, każde dziecko z innym gachem do tego byli mężowie czy partnerzy w kryminale siedzieli.

Najlepsze były stare baby co wszem i wobec mówiły, że czterdziestki i pięćdziesiątki to są laski lepsze od osiemnastki😆

Ubaw po pachy.

Wystarczyło założyć konto ze zdjęciem modela to każda chciała popuszczać szpary czyli typowe dla naszych witaminek.

Portale w PL to dno i 5 metrów mułu.

 

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Dziś myślałem że zdechnę ze śmiechu :D

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

1. Czy masz samochód

2. Twoje zarobki :D 

 

Jprdl :D :D:D:D

 

 

Wyobraź sobie, że ostatnio jak jadłem obiad w knajpie z laską, która nawet mi się podobała w tamtym momencie dostałem tekstem w twarz nagle ni z gruchy ni z pietruchy:

- "Tak w sumie skoro jesteś programistą to na pewno nieźle zarabiasz?"

Myślałem, z początku, że się przesłyszałem. Odpowiedziałem, że generalnie nawet moi bliscy NIE WIEDZĄ ile zarabiam i takich informacji nie rozpowszechniam.

A ona i tak dalej zadawała to pytanie jak mantrę. 😒

W końcu się wkur***** i opowiedziałem jej historię jak to kiedyś pracowałem na dostawie i na odpowiedzenie koleżanki, ze studiuję informatykę dostałem tekstem:

-"O, to na pewno będziesz dużo zarabiał"

Dodałem jeszcze, że fajnie by było nawet jeżeli by to było podszyte fałszem usłyszeć coś w stylu: "O, na pewno robisz coś ciekawego!"... .

W każdym razie osobniczka się "spłoszyła" i zaczęła gadać, że "nie o to jej chodziło" i "nie to miała na myśli". Nie muszę mówić, że nastrój też trochę siadł... .

Zastanawiałem się czy nie działać z nią coś więcej, ale powyższa sytuacja za bardzo mnie nie przekonuje ku temu (BARDZO MOCNO nie przekonuje tak naprawdę). Plus parę innych dodatkowych rzeczy. 😕

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hubertius napisał:

Wyobraź sobie, że ostatnio jak jadłem obiad w knajpie z laską, która nawet mi się podobała w tamtym momencie dostałem tekstem w twarz nagle ni z gruchy ni z pietruchy:

- "Tak w sumie skoro jesteś programistą to na pewno nieźle zarabiasz?"

Myślałem, z początku, że się przesłyszałem. Odpowiedziałem, że generalnie nawet moi bliscy NIE WIEDZĄ ile zarabiam i takich informacji nie rozpowszechniam.

A ona i tak dalej zadawała to pytanie jak mantrę. 😒

W końcu się wkur*****

A jakbyś to inaczej rozegrał to na wiadomość ile zarabiasz zrobiłaby Ci loda pod stołem.:D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

A jakbyś to inaczej rozegrał to na wiadomość ile zarabiasz zrobiłaby Ci loda pod stołem.:D

No cóż, człowiek się uczy całe życie. 😉

A trzeba było powiedzieć: "Wybacz, ale dostałem telefon, muszę ogarnąć spadek po dziadku, hotel nad morzem na mnie czeka" i odjechać w siną dal. 🤔

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Rejestruję się, pierwszy raz w życiu, na apce fotki - dla beki.

Pytania "o Tobie"

1. Czy masz samochód

2. Twoje zarobki :D 

Mam coś jeszcze lepszego :)

 

Od jakiegoś czasu jestem z powodów obserwacyjno - socjologicznych na pewnej społecznościowej grupie dot. "wybranych przypadków" (męskich i damskich) negatywnego zachowania na aplikacjach randkowych.

 

Furda tam temat grupy, zachowanie użytkowników to jest zupełne wariatkowo. Tak, głównie Pań. Jak ktoś się łudził (jak ja czasem, nie mając takich znajomych w swoim bliskim otoczeniu, mimo że otoczenie jest bardzo zróżnicowane wiekowo), to się łudzić przestaje ;)

 

Otóż:

- mężczyzna poniżej 180 cm to coś poniżej guana. Im bardziej jaskrawy kolor na łbie wygłaszajacej tego mądrości, tym komentarze bardziej zjadliwe. Chociażby sama byłaby wzrostu siedzącego psa.

- mężczyzna, który chwali swój związek z dziewczyną dekadę młodsza, naraża się na hejt, wulgaryzmy, podejrzenie wykorzystywania i same niecne rzeczy. Co więcej, doczeka się również wulgarnych komentarzy na temat wyglądu swojej partnerki, że paskudna i co z tego, że młoda.

- każdy, kto skrytykuje te zwiędłe liljie dostaje status incela. I przegrywa. Niezależnie czy od Julek czy starych pudernic.

 

I tak dalej.

 

I co chyba najgorsze i najsmutniejsze.

Simpy.

Legiony simpów.

Tama kurwa Trzech Przełomów simpów.

Simpów, którzy kadzą i płaszczą się przed tym wybrakowanym mentalnie, emocjonalnie i moralnie damskim śmietnikiem. Simpów, którzy bronią tych "doskonałych", komentujących "Pań" i obśmiewają innych mężczyzn, którzy nie idą za tym owczym pędem.

 

Co za upadek. I upodlenie.

 

Przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony. Ale innymi słowami ciężko to podsumować.

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hubertius napisał:

Dodałem jeszcze, że fajnie by było nawet jeżeli by to było podszyte fałszem usłyszeć coś w stylu: "O, na pewno robisz coś ciekawego!"... .

 

One mają w dupie nasze pasje. Żadna kobieta, powtarzam: żadna, nie była nigdy zainteresowana moimi pasjami dłużej niż przysłowiowe 5 minut. Niektórzy powiedzą, że jakbym był CHADem, to by było inaczej. Otóż nie, bo z dziewczyną, z którą było GBD, było dokładnie tak samo. Niby zajawka, jakie to fajne rzeczy w życiu robię, ale nigdy nie było żadnego głębszego zainteresowania tematem. Smutne to.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Obliteraror napisał:

Od jakiegoś czasu jestem z powodów obserwacyjno - socjologicznych na pewnej społecznościowej grupie dot. "wybranych przypadków" (męskich i damskich) negatywnego zachowania na aplikacjach randkowych.

 

Furda tam temat grupy, zachowanie użytkowników to jest zupełne wariatkowo. Tak, głównie Pań. Jak ktoś się łudził (jak ja czasem, nie mając takich znajomych w swoim bliskim otoczeniu, mimo że otoczenie jest bardzo zróżnicowane wiekowo), to się łudzić przestaje ;)

 

Chodzi Ci pewnie o "Bękarty Tindera"?

Jeśli dobrze pamiętam byłem tam jakiś może rok temu na chwilę ale jest dosłownie to samo - stado sfrustrowanych wariatek po 30stce i młode Juleczki.

 

Był tam kiedyś post o tym, że babka się umawiała z gościem i ten pukał inną na boku - bez żenady powstawiane jego zdjęcia bez zamazania twarzy itp. i wycie Julek i SImpów.

Tylko wiesz gdzie był haczyk?

Laska to było takie 6-7/10 a on był mocnym Czadem.

Przypadek dosłownie po sznurku opisywany na forum, gdzie dziewczyna dużo poniżej chłopa płaciła za ich wyjścia, za mieszkanie, on u niej się stołował a pukał inną :D 

 

Czujesz temat? :D 

No i odbył się tam lincz na nim ale też i Panie wtrącały, że nic dziwnego, iż dała się mu uwieść bo ON jest taki przystojny!

 

Uważam, że to właśnie na aplikacjach randkowych dochodzi do prawdy co do rynku matrymonialnego - one tam nie musza udawać. I tak jak pisałem - o ile jeszcze z 5 lat temu dla faceta poniżej 8/10 był jakikolwiek sens używać Tindera, tak dziś, na 2022 rok, ja nie widzę sensu.

 

Robiłem sobie ostatnio test jak ludzie oceniają mi zdjęcia na różnych appkach - niepozowane, walone z ręki - wychodziło od około 6.8 do około 7.2* - czyli normictwo. Nie jestem docięty jak kiedyś (szczerze mówiąc nawet nie wiem czy by mi się teraz chciało tak zapierdalać jak za młodu na to), nie miałem zrobionej ekstra fryzury - ot takie samojebki - i piszę to jako facet normik - jak nie macie psychy nie dotykajcie appek. 

 

Najbardziej mnie w ogóle rozpierdala jak tu na forum nawet goście się brendzlują, że "jakaś laska szuka faceta na wesele" via Tinder czy inna appka albo na FB. Czy Wy simpy nie kumacie, że one każą sobie płacić (jest taka usługa) za to, że pójdą z facetem na wesele, a Wy, frajerzy, nie dość że dacie się jej za darmo nażreć i napić, zawieziecie , odwieziecie itp. to jeszcze podbijecie jej atencję? 

 

Następnym tematem jest "Panda szuka Pandy" czyli tzw. "Katolicka grupa O. Szostaka". Kto nie wie kto zacz to streszczę w jednym zdaniu - progresywny zakonnik, który wmówił kobietom, iż istnieje coś takiego jak mentalne dziewictwo, i że mentalną dziewicą może być nawet samotna matka z dzieckiem byleby tylko nie miała ślubu (bo tu wiadomo koperty proboszcz nie łyknie za czary-mary).

 

Czujecie to?

"Mentalne dziewictwo" :D 

 

Szustak jest bardzo popularny, szczególnie wśród kobiet, potrafi zapełnić stadion na swoim wystąpieniu - linia jest prosta - to wina facetów. Taki kuk-katolicyzm, a baby pieją + simpy klaszczą.

 

Zresztą się na to mega trend robi - czyli coś jest na rzeczy - wyskaczą się po karuzeli kutangów i potem są schizy w głowie i wyrzuty sumienia oraz wmawianie sobie "przecież ja nie jestem dziwką"

 

297721545_5317425991644583_6955124047507783465_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=XDP5vNnSficAX92ThXY&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AT9TbbxcRPieGSBRps8qhVVgsjr0ebOb64iShvmHrpfdbA&oe=62F61323

 

Cytat

 

Otóż:

- mężczyzna poniżej 180 cm to coś poniżej guana. Im bardziej jaskrawy kolor na łbie wygłaszajacej tego mądrości, tym komentarze bardziej zjadliwe. Chociażby sama byłaby wzrostu siedzącego psa.

- mężczyzna, który chwali swój związek z dziewczyną dekadę młodsza, naraża się na hejt, wulgaryzmy, podejrzenie wykorzystywania i same niecne rzeczy. Co więcej, doczeka się również wulgarnych komentarzy na temat wyglądu swojej partnerki, że paskudna i co z tego, że młoda.

- każdy, kto skrytykuje te zwiędłe liljie dostaje status incela. I przegrywa. Niezależnie czy od Julek czy starych pudernic.

 

 

Doprecyzujmy - dziś WYMAGANE jest minimum 180 cm wzrostu, 185 to jest nic, a "wysoki" dla Pań to 190 i więcej.

 

A co do wieku partnerki - a nie widzisz jak nawet na forum niektórych frustratów boli dupa jak piszę że ja bym się nie chciał spotykać z kobietą powyżej 28 lat? To pierdolenie, że "o czym ja z nią będę rozmawiał", o "różnicy pokoleniowej" etc. Różnica pokoleniowa to jest z ludźmi co mają dziś około 20 i mniej lat a nie z laską około 25 lat ale i tak nie wytłumaczysz - baby wiadomo czemu szaleją - boli je dupa o młodszą -ale faceci - zazdrość? Głupota? 

 

Po prostu ten klasyczny polski kukold musi iść prostą ścieżką - Pani (równolatka) mu łaskawie daje około 25 roku życia (jak ją wydupczą i wymaglują Bad Boye i Czady), on ma zakładane chomąto i orze świątek piątek i niedziela na dom w kredycie, ona ma gównopracę albo w ogóle nie pracuje, ciągłe awantury z jej strony on uznaje za "tak musi być w małżeństwie"  ale i tak będzie powtarzał - "co młody nie masz dziewczyny he he, wujek Ci jakąś znajdzie hehe, taka Agatka jest u naszych sąsiadów hehe, nie patrz że samotna matka he he. umów się i zalewaj he he, zobaczysz jak jest fajnie he he".

 

I na koniec - zobacz jak od czasu do czasu wpada na forum chłopak ok 20-25 lat z wielkim bólem dupy "bo nie mam dziewczyny / jeszcze nie zamoczyłem a moi rówieśnicy już bomble mają" i wylewa swoje żale jaki to świat nie jest zły bo on musi JUŻ TERAZ! I się zaczyna stałe pierdolenie - nie znalazłeś dziewczyny w szkole / na studiach to koniec i apokalipsa.

 

Tylko, że te same barany nie spojrzą już jaką "idyllą" są często związki ich rówieśników z rówieśnicami, a także nie widzą tego co Ty i ja - jak wyglądają małżeństwa dzisiejszych 40 latków z ich 40 letnimi rówieśnicami - nie mówię że wszystkie ale sam wiesz o co chodzi.

 

I tak się kręci ta karuzela spierdolenia.

 

* Radzę też, szczególnie młodym chłopakom, żebyście nie wrzucali zdjęć do ocen i dawania punktów jeśli nie macie przerobionej samoakceptacji na dobrym lvlu.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Dzięki 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Chodzi Ci pewnie o "Bękarty Tindera"?

 

Przyglądałem się bliżej kilku, ale ta jest wyjątkowo kuriozalna i warta tego wpisu :) A oSzust(ak) też nie zaskakuje, jak widzę.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

A co do wieku partnerki - a nie widzisz jak nawet na forum niektórych frustratów boli dupa jak piszę że ja bym się nie chciał spotykać z kobietą powyżej 28 lat? To pierdolenie, że "o czym ja z nią będę rozmawiał", o "różnicy pokoleniowej" etc.

 

Tak oczywiście może być, ale przecież zupełnie nie musi. A jeżeli ktoś się boi, że spotka kretynkę z racji wieku, to warto uprzedzić - tu wiek nie jest żadnym wstępnym narzędziem selekcyjnym.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

* Radzę też, szczególnie młodym chłopakom, żebyście nie wrzucali zdjęć do ocen i dawania punktów jeśli nie macie przerobionej samoakceptacji na dobrym lvlu.

Albo bardzo dobrym. I jeszcze więcej dystansu wobec samego siebie.

 

Swoją drogą - kobiece zachowania kobiecymi zachowaniami ale to, jak w takich miejscach potrafią zachowywać się mężczyźni naprawdę przechodzi wszelkie pojęcie.

14 godzin temu, Hubertius napisał:

- "Tak w sumie skoro jesteś programistą to na pewno nieźle zarabiasz?"

 

Odpowiadaj zawsze tak, jak kiedyś odpowiedziała żona jakimś kretynkom w swoim otoczeniu, co ją ciągnęły za język o mój status.

Mąż zarabia jak król. Król zarabia na swoje potrzeby, mąż na swoje.

 

PS. Też tego nie wymyśliła, to cytat z jakiejś książki, ale za cholerę sobie nie mogę przypomnieć jakiej ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.