Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, spacemarine said:

Jak wakacyjne podrywanie?

Udało się złowić jakąś złota rybkę?

 

poodiver_04.jpg


uja się udało, coraz gorzej na tinderze i w ogóle online ;-<
obrazek barwnie przedstawia sytuacje, większość to nawet takiej maski nie ma 😜

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brat Jan napisał:

@Morfeusz ciekawe czy gdyby się spotkali jechałaby na naturalnym smarowaniu czy już ze względu na wiek na lubrykantach?

@Brat Jan Podejrzewam, że na lubrykantach ale pytaj Brata @Personal Best. On pisał, że preferuje takie przedziały wiekowe. ;-) Bez urazy, niech każdy ma takie jakie lubi. 

3 godziny temu, Spokojnie napisał:

Tzw. kaskaderzy, ale trzeba im przyznać że mają wiarę...

Nadzieja umiera ostatnia, ale na portalach trzeba teraz mieć jej naprawdę dużo. ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2022 o 11:42, Morfeusz napisał:

Ta praktycznie 50-letnia babcia, ma po prostu ochotę na dużo młodszego. 

Nawet ta 50stka chcę się poczuć atrakcyjnie z młodym gościem, przecież mogą dla tej kobiety być ostatnie ten tego :D 

18 godzin temu, Spokojnie napisał:

Niektórzy tylko narzekają, a wystarczy chcieć. 4 lata i milion odłożony. Ciężka praca popłaca.

comment_1661865862uPGI6rCNzSz7kbnZe2sH8a

Pewka :D

Docenił ktoś ciężką pracę tej laski a nie jej wygląd. 

4 godziny temu, Patton napisał:

U mnie w KL dwóch nosaczy twierdzi że 50 są lepsze niż 30 🤣.

:lol:

Szczególnie dla tych ludzi jeśli kobieta:

a) ma na czym usiąść

b) ma czym oddychać 

c) jest za co złapać

d) do kwadratu a,b,c 

:D 

4 godziny temu, zychu napisał:

50+ to jeszcze spoko kobity, jeżeli o siebie dbają. Niejedna była fajniejsza od pretensjonalnej 20.

W mojej rodzinnej miejscowości letniskowej trochę się rwało takich pań. 

Jak umie zadbać o siebie kobieta w tym wieku 50+ plus dla niej, jednak dziekan nie mógł się mylić:

1465137823_gbyr5h_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine, muszę się ujawnić..

mam cztery dychy..tak droga młodzieży, można tak długo żyć i nawet w spoko formie.

Potwierdzam, wyrywało się laski bez żadnych internetów poprzez (wygooglujcie sobie), podejście do samiczki i mówienie.

Potwierdzam również że wysyłało się listy..takie papierowe cuś  i należało je RĘCZNIE napisać i zaadresować.

A żeby to coś dotarło, trzeba było jeszcze znaczek kupić i wrzucić do takiej metalowej czerwonej skrzynki.

 

  • Dzięki 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, PyrMen napisał:

@spacemarine, muszę się ujawnić..

mam cztery dychy..tak droga młodzieży, można tak długo żyć i nawet w spoko formie.

Potwierdzam, wyrywało się laski bez żadnych internetów poprzez (wygooglujcie sobie), podejście do samiczki i mówienie.

Potwierdzam również że wysyłało się listy..takie papierowe cuś  i należało je RĘCZNIE napisać i zaadresować.

A żeby to coś dotarło, trzeba było jeszcze znaczek kupić i wrzucić do takiej metalowej czerwonej skrzynki.

 

 

Panowie, trzeba my zrobić wjazd do domu, zakneblować, zbadać i może dojdziemy co się spdol..ło przez ostatnie lata, może da się to odwrócić.

Jak nie przynajmniej będzie eksponat muzealny.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

A słyszeliście te teorie spiskowe szurów że kiedyś ludzie poznawali się bez tindera? Np na prywatkach, w bibliotece?

Ja Mariolkę zapoznałem w bibliotece....

https://youtu.be/wAHiB3IBZqE

 

 

1 godzinę temu, PyrMen napisał:

Potwierdzam również że wysyłało się listy..takie papierowe cuś  i należało je RĘCZNIE napisać i zaadresować.

A żeby to coś dotarło, trzeba było jeszcze znaczek kupić i wrzucić do takiej metalowej czerwonej skrzynki.

 

O fuck, przypomniałeś mi, ja ze swojej pierwszą dupą też parę takich listów wymieniłem 😂 W sumie miało to wtedy swój urok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bzgqdn napisał:

Ja Mariolkę zapoznałem w bibliotece....

https://youtu.be/wAHiB3IBZqE

 

 

O fuck, przypomniałeś mi, ja ze swojej pierwszą dupą też parę takich listów wymieniłem 😂 W sumie miało to wtedy swój urok.

 

Zdjęcia pały się nie liczą

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Morfeusz napisał:

@Brat Jan Podejrzewam, że na lubrykantach ale pytaj Brata @Personal Best. On pisał, że preferuje takie przedziały wiekowe. 😉 Bez urazy, niech każdy ma takie jakie lubi. 

Nadzieja umiera ostatnia, ale na portalach trzeba teraz mieć jej naprawdę dużo. 😉

Nigdy niczego żadna pani nie potrzebowała na rozruch a najstarsza jak do tej pory to 47 latka.
Natomiast ostatnio słyszałem, że jeden koleś z mojej poprzedniej pracy (gość obecnie lat 44) spotyka się z kobietą 83 letnią. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spacemarine napisał:

 

Masz jej numer? Miłość wszystko zwycięży...

Daj ten numer bo nie robi się młodsza! Czas tyka

Facet nawet nie jakoś specjalnie "wyględny" ale mocno pewny siebie żeby nie powiedzieć przebojowy. Do tego bardzo zapatrzony w siebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, nowy00 napisał:

jednak dziekan nie mógł się mylić:

Dziekan ma rację, podpisuję się pod jego słowami - niemniej bawi mnie to ostentacyjne niezrozumienie, zwłaszcza ze strony ludzi, którzy tych dwudziestek zbyt wielu nie mają, nie mieli, i mieć nie będa. :)

Pieprzenie typu: "za mniej niż 4 tys. netto nie wstaję z łóżka" - a tymczasem tyrają za 2,5 tys. na rękę u janusza. Znam ja takich ludzi, dlatego mam wyjebane w ich pierdolenie. Mam ochotę na studentkę, idę na studentki - a gdy mi wpadnie w oko jakaś nieprzeciętna 50+, to też nie odpuszczam (wystarczy bywać np. w filharmonii, albo trochę się obracać w środowiskach innych niż klubowo-studenckie).

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.