Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@SamiecGamma Nie spotykałem się nigdy z Ukrainkami, mój kumpel był z jedną i nawet u niej mieszkał kilka miesięcy, w domu zawsze posprzątane, ugotowane, gała zrobiona. Dzięki za przestrogę brachu, ale hajsu nie mam zamiaru inwestować, browara mogę postawić najwyżej 😜

Co do wieku mam 27, swoje smv oceniam na dziś na 6 max 7 na 10, gdy byłem w formie i trenowałem to mogło być 8, bo miałem dużo większe branie. Filtr wyszukiwania mam ustawiony na 18-25. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu randkowym się zapytałem o coś normalnego Ukrainki, gdzie ona pracuje prawie cały tydzień więcej jak 40h w tygodniu skoro taka zajęta by się spotkać. Odpowiedź następującą:

Nie rozmawiam o pracy, a także nie komunikuję się z facetami o niskich dochodach, którzy są zainteresowani tym, gdzie pracuje kobieta

 

W taki sposób jeszcze nawet żadna P00lka mi nie odpisywała :D

  • Haha 10
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Na portalu randkowym się zapytałem o coś normalnego Ukrainki, gdzie ona pracuje prawie cały tydzień więcej jak 40h w tygodniu skoro taka zajęta by się spotkać. Odpowiedź następującą:

Nie rozmawiam o pracy, a także nie komunikuję się z facetami o niskich dochodach, którzy są zainteresowani tym, gdzie pracuje kobieta

 

W taki sposób jeszcze nawet żadna P00lka mi nie odpisywała :D

Może robi w sortowni w jakimś DPD czy Inpoście.

I może już nie chce więc szuka kogoś kto da jej możliwość wyrwania się i zamieszkania z nim zamiast 5 współlokatorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Na portalu randkowym się zapytałem o coś normalnego Ukrainki, gdzie ona pracuje prawie cały tydzień więcej jak 40h w tygodniu skoro taka zajęta by się spotkać. Odpowiedź następującą:

Nie rozmawiam o pracy, a także nie komunikuję się z facetami o niskich dochodach, którzy są zainteresowani tym, gdzie pracuje kobieta

 

Typowe dla nich, ale - trzeba przyznać - na wyjątkową chamkę trafiłeś. Dlatego ja podczas ostatniego eksperymentu dawałem w lewo wszystkie Ukrainki. Miałem z nimi złe doświadczenia już wcześniej, choć na egzemplarz z takim tupetem - przyznaję - nie trafiłem.

 

Cytat

W taki sposób jeszcze nawet żadna P00lka mi nie odpisywała :D

 

Trzeba być obiektywnym i ja - choćby z kronikarskiego obowiązku - muszę wspomnieć, że podczas moich "randek" jakieś 90% Polek zaproponowało, aby zapłacić za siebie, a z tych 90% jakieś 25% od razu wyłożyło kwit na stół i nie było dyskusji. Oczywiście, jak już wspomniałem, wielu z nich się nie spodobałem, ale pomimo tego miały na tyle kultury, że wiedziały, że tak należy się zachować, czego nie można powiedzieć o Ukrainkach.

 

40 minut temu, Libertyn napisał:

Może robi w sortowni w jakimś DPD czy Inpoście.

I może już nie chce więc szuka kogoś kto da jej możliwość wyrwania się i zamieszkania z nim zamiast 5 współlokatorkami.

 

LOL. Siostra @Libertyn jak zwykle w formie. To się nazywa gold diggeryzm.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2022 o 15:33, gman98 napisał:

 

Jeszcze może każde z innym 🤔🤭

Tego to nie wiem.

 

W dniu 22.09.2022 o 09:26, nowy00 napisał:

Sporo jak trzy bombelki :D Chociaż ja pisałem jakoś miesiąc temu z taką mająca 5 bombelków w wieku 27lat.

A dwa dni temu pojawiła się 30 z jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2022 o 22:06, nowy00 napisał:

Na portalu randkowym się zapytałem o coś normalnego Ukrainki, gdzie ona pracuje prawie cały tydzień więcej jak 40h w tygodniu skoro taka zajęta by się spotkać. Odpowiedź następującą:

Nie rozmawiam o pracy, a także nie komunikuję się z facetami o niskich dochodach, którzy są zainteresowani tym, gdzie pracuje kobieta

Bracie wyzwanie Ci dała, tylko i aż!

A co jej wcześniej napisałeś? ile pytań wystosowałeś o tą pracę? czy mogło to wyglądać tak, jakbyś chciał uzyskać odpowiedź, ona nie reagowała odpowiednio, więc badałeś dalej? Wyobraź sobie z jej punktu widzenia - czy mogłaby się poczuć osaczona pytaniami? Jesli tak, to masz wskazówkę, czemu jej odpaliła duma.

 

Shittesta Ci zapodała. Badała Twoją ramę przy pomocy sukotarczy.

Takie teksty najlepiej rozprasza się humorem (czyli trzeba wbić na wyższą wibrację), czymś błyskotliwym lub negami.

 

Popatrz na to: odpowiedź z wibracji dumy/pogardy, czyli: coś ją dotknęło z tej rozmowy, może sama zaprojektowała swoje życie na ten tekst, czyli sama ma słabą pracę (której się wstydzi) i niskie dochody (i znajome podobnie).

 

Gdybyś w hipotetycznej sytuacji pociągnął w/w myślenie i jej napisał: "tak piszą kobiety, które mają słabą pracę, słabe dochody i szukają faceta, na którym mogłyby się uczepić. jesteś taką kobietą?" to nagle postawiłbyś ją w innym świetle. To mogłoby zachęcić ją do innego zachowania lub utwierdzenia Cię w przekonaniu, że masz rację.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio dużo mniej czasu: zacząłem b. intensywnie trenować: 3-4x w tygodniu, zmieniłem pracę i teraz mam pełny wymiar godzin, są jeszcze inne przyczyny, ale czasem usiądę na kilka minut wieczorem poprzewijać Tindera.

 

Wiemy wszyscy jak wygląda ten cały online dating, ale trafiłem ostatnio 2 całkiem fajne dziewczyny (nie mylić z himalajkami). Obie 27 lat, poukładane zawodowo, jedna 6.5/10, drugą bym ocenił na 7/10. Chwilę porozmawialiśmy, po wymianie kilkunastu zdań (15-20 minut rozmowy) zdecydowaliśmy się spotkać w weekend. Ta 2-ga sama zaproponowała spotkanie, tej pierwszej ja. Obie zweryfikowałem na Fb, co ciekawe w przypadku obu znalazłem tam fajniejsze zdjęcia niż te, co były na T, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzie mają problemy z oceną własnych fotek.

 

Zobaczę. To tylko eksperyment - żony nie szykam, fajnie byłoby od czasu do czasu miło z kimś spędzić czas, ale bez spiny. Jedno tylko wam powiem: nie randkujcie z laskami powyżej 28 lat - zero w nich radości życia, a pytania, jeśli w ogóle pierwsze zadają, przypominają rozmowę o pracę, a nie randkę. Poza tym bardzo ciężko spotkać aktywną laskę po 30-tce, a te, które jeszcze jakąś aktywność utrzymują, robią to po to, żeby wyrwać jakiegoś bad boya jak już są po ścianie, a potem na 99% sobie odpuszczą.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma

 

Z tymi kobietami powyżej 28 zderzyłem się w PUP. Może jedna była "normalna". Przyszła nie dawno, może dlatego nie była przesiąknięta tym. Wcześniej pracowała z tego co pamiętam nie w pracach biurowych. Reszta "bibliotekarech" jakby za karę tam siedziało. Jeszcze madka krzywo popatrzyła na plakat jakieś blondi hot. 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gman98 napisał:

@SamiecGamma

 

Z tymi kobietami powyżej 28 zderzyłem się w PUP. Może jedna była "normalna". Przyszła nie dawno, może dlatego nie była przesiąknięta tym. Wcześniej pracowała z tego co pamiętam nie w pracach biurowych. Reszta "bibliotekarech" jakby za karę tam siedziało. Jeszcze madka krzywo popatrzyła na plakat jakieś blondi hot. 😅

 

Panowie obejrzyjcie sobie taki program na TTV życie na kredycie, z 5 kobiet tylko jedna, żona górnika w miarę jest życiowo ogarnięta i normalna, mimo że mają też kredytów pod korek, ale nie fantazjuje o bzdetach, a reszta:

- tramwajarka chce mieć złote fugi w kiblu i płytki z brokatem bo tak wygląda "glamur"

- kolejna wydała 50 koła na operacje plastyczne i wg niej "zainwestowała", obejrzyjcie jaki jest tego efekt, a teraz na kredyt chciała cyce zrobić mimo że lekarz odradzał że to może się b źle dla niej skończyć, tak samo kredyt pod korek, ale cyce muszą być

- reszty nie chce mi się pytać bo niewiele lepsze przypadki, szkoda chłopów

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Jedno tylko wam powiem: nie randkujcie z laskami powyżej 28 lat - zero w nich radości życia, a pytania, jeśli w ogóle pierwsze zadają, przypominają rozmowę o pracę, a nie randkę. Poza tym bardzo ciężko spotkać aktywną laskę po 30-tce, a te, które jeszcze jakąś aktywność utrzymują, robią to po to, żeby wyrwać jakiegoś bad boya jak już są po ścianie, a potem na 99% sobie odpuszczą.

Te powyżej 25 lat też mnie pytały o mieszkanie, a mianowicie czy mam swoje bądź wynajmuje. Po 30stce są już bardziej precyzyjne w pytaniach o chatę, a czemu? Od razu pytanie czy wynajmowane bądź własne z pytaniem o metraż mieszkanka :D

Wszystko u tych pań, zarówno po 25 roku życia jak i po 30stce sprowadza się do pytania o chatę na 1 randce. 

Kobiety z jakimi się spotykałem bądź pisałem na portalach randkowych nie mają żadnych hobby. Czasem się jakiś wyjątek zdarzy, jednak większość bez żadnych aktywności fizycznych czy swoich zainteresowań. 

Byłem na spotkaniu we wrześniu z laska powyżej 30roku życia. Był spacer a było trzeba wejść po kilku stromych schodkach maks 15-20. Kobieta po czymś takim złapała zadyszkę :D

 

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytania należy zbywać, najlepiej z humorem. Jedna panna wypytywała mnie o kolor oczu, wzrost - aż w końcu zapytałem ją, czy zbiera dane biometryczne dla jakiejś agencji. Hihihi, jesteś nieznośny!, i takie kokieteryjne pierdololo, ale przecież nie po to z nią pisałem, aby sobie śmieszkować, więc wkrótce doszło do spotkania zwieńczonego ruchaniem.

Dobra laska była, wprawdzie już po trzydziestce, ale kawał dobrego mięcha. Oczywiście pierdyknięta, testowała na okrągło, aż ją w końcu w dupsko kopnąłem. Ale tak czy inaczej fajnie było. 

 

Ale najbardziej lubię trolować milfy, które cieszą się niesłabnącą atencją simpów i innych piździelców. Jak niewiele trzeba, aby taką striggerować. :D 

Przechwytywanie.png

Przechwytywanie2.png

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.