Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, sasqn911 napisał:

Dawno nie korzystałem z Tindera, ostatnio chyba ze 4 lata temu. Miałem wtedy wrażenie, że było więcej atrakcyjnych kobiet. Teraz, jak swipuje w lewo, to większość jest po prostu ulana? O co tu chodzi? :D 

Widzę, że tinder daje falami, najpierw trochę ładnych, potem brzydka za brzydka.... Coś z algorytmem chyba 

W dniu 16.10.2022 o 10:02, Libertyn napisał:

I pewnie tylko na fotce w odpowiedniej pozie i z odpowiedniego kąta.

Spotkałem ostatnio 2 czy 3 nawet ładne z twarzy, ale po rozbiorze takie zaniedbane ciała że aż przykro... Kobieta jak się tylko nie upasie to już ma akceptowalne ciało dla większości mężczyzn, aleninto dla nich za dużo, a wymagania kosmiczne....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mmario napisał:

Widzę, że tinder daje falami, najpierw trochę ładnych, potem brzydka za brzydka.... Coś z algorytmem chyba 

 

Zobaczyłem jak wygląda na Ukrainie w np. Kijowie i tam zdecydowanie lepiej się z wyglądu prezentują Ukrainki. Nie pokazała mi się żadna ulana.

12 godzin temu, Mmario napisał:

Kobieta jak się tylko nie upasie to już ma akceptowalne ciało dla większości mężczyzn, aleninto dla nich za dużo, a wymagania kosmiczne....

Wymagania kobiet względem faceta są o wiele wyższe aniżeli facet względem pańć. Dla faceta jak kobieta nie jest ulana wtedy już jest dobrze.

Na ten kobiet zaproponowałem ośmiu różnym kobietom wyjście na 1 spotkanie pisząc z nimi kilka dni i co się okazało, że żadnej nie pasuje a po tym moim pytaniu większość mnie zghostowała :D

Widać jak wielki wybór mają kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wszedłem na badoo, a tam nowe konto samicy, która kilka dni temu wyznawała mi wielką miłość po seksie i pisze do mnie nadal skarbie albo kochanie. Szuka tam związku. :lol: Dla kobiet kocham znaczy tyle co splunąć, słowa nic nie kosztują. 

 

W promieniu 50 km mam takie pokemony na badoo znalezione w krótkim czasie (nie zwracam za onkologa): 

 

26 latka twierdząca, że jest dziewicą:

ada.jpg

 

Karyna:

karyna.jpg

 

Wary z głową konia:

pokemony-badoo-marta.jpg


Samotna "madka" i mistrz drugiego planu:

samotna-matka.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Dzięki 1
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoimi przemyśleniami dot. kobiet i przede wszystkim portali randkowych, oraz dlaczego zrezygnowałem.

 

Po łyknięciu czerwonej pigułki (proces trwa od ~maja tego roku) zupełnie inaczej postrzegam te portale. Wynika to przede wszystkim ze wzrostu mojej samooceny oraz świadomości, że kobieta aż tak nie jest mi potrzebna do życia (właściwie w ogóle nie jest mi potrzebna do funkcjonowania).

 

Te różne zmiany postępują, o ile już otworzyłem się na randkowanie, o tyle wzrosły również moje oczekiwania (dosyć znacznie). Aktualnie będąc w wieku ~38 lat mając ograniczone pole do popisu na rynku matrymonialnym, ale mam też totalnie wyjebane na to (kiedyś mocno się tym przejmowałem).

 

I jakie są efekty: - mam orbiterki (xd), ale totalnie je spuszczam, mają niższe SMV, jedna (podobne SMV) ale z bombelkiem na pokładzie (o dziwo ogarnięta, z własnym domem [spadek lub sprzedaż domu rodzinnego]). Inne młodsze, fajne, miłe, ale zupełnie nie mój klimat. 

 

To co Bracia pisali sprawdziło się w 100%, im bardziej masz wywalone, im bardziej zajmujesz się własną osobą, tym większe zainteresowanie płci przeciwnej. Ja co prawda miałem różne rozkminy na nofapie, ale dzisiaj widzę swoje błędne przekonania dotyczące kobiet, związków, relacji. Ciągle nad tym pracuję, ale widząc efekty jestem zadowolony i widzę że słuszną drogę obrałem (m.in. dzięki Wam).

 

Dzisiaj nie spermie do żadnej kobiety (co miałem w zwyczaju jako białorycerz), do tych na poziomie które w jakimś stopniu mi się podobają potrafię zagadać i dzięki poczuciu własnej wartości trzymam ramę. Bałem się tego, ale naturalnie udało mi się odbijać piłeczkę jak któraś robiła shit testy. To jest naprawdę zabawne jak się jest świadomym.

 

Jest jeden konkretny temat na horyzoncie, ale mam totalny luz i o dziwo to działa (większe jej zainteresowanie). 

 

Wracając do tematu: nie zamierzam dawać darmowej atencji laskom na necie, które tak bardzo tego pożądają. I paradoks: im bardziej jestem "niedostępny", tym większe zainteresowanie moją osobą. Co prawda na ten moment 1 laska na 10 przypadła mi do gustu, ale zbyt dużo czerwonych flag było i nie kontynuowałem tej znajomości. Coś tam się rozwija innego, ale no stress. Mając w głowie swoją wartość (świadomie) wiem też do czego dążę. Bez spiny. Polecam ten styl i stan. 

 

Mam poczucie kontroli nad tym oraz swoim popędem. Kiedyś (właściwie w ostatnich miesiącach) bym szarpał te o niższym SMV, a dzisiaj bez skrupułów odpuszczam. Po raz kolejny napisze ważne słowo: "Świadomie" według mnie jest to mega istotne. 

 

Szanujmy się panowie, bądźmy świadomi swojej wartość, rozwijajmy się, dajmy szansę wykazać się kobietom. Dzisiaj ciężko o ich zainteresowanie, patrząc na ilość spermiarzy, ale jest to możliwe. Zaintrygujmy je, zaskoczmy odpowiedzią, zachowaniem. Ale dobrze jest to robić świadomie i naturalnie (u mnie potrzeba było czasu).

 

Martwię się, że wiele osób - tak jak ja kiedyś liczy, że wyrwie jakąś dupę. No i to słowo "jakąś" mi nie pasuje. Nie bądźmy desperatami. Znajmy swoją wartość. Na necie moim zdaniem ciężko ogarnąć temat, ale do odważnych świat należy. 

 

Dam protrip, możliwe że nie do końca popularny tutaj: nie używałem social mediów, nie chwaliłem się żadnymi tematami związanymi z moją osobą. Dzisiaj widzę, że to był błąd jeśli chce się poznawać też nowe osoby. Staram się być oszczędny, ale coś tam udostępniam. Reakcje? Od wrzesnia 6 kontaktów ze strony płci przeciwnej (ich ruch - napisały/zareagowały jako pierwsze). Szok. Udostępniam ~25% swoich aktywności. Możliwe że ten kanał porzucę, ale było to ciekawe doświadczenie. I nie podbijam swojego ego. Pracuję nad sobą i uczę się ciągle. Analizuje, rozkminiam ciągle nad najkorzystniejszą opcja dla mnie.

 

Życzę wszystkim przede wszystkim świadomości: siebie, swoich zachowań, życia i podejście kobiet. Jeśli jesteś wartościową osobą, to też szukaj kogoś w podobnym klimacie. Nigdy poniżej, bo będziesz jak ja kiedyś - desperatem. A kobiety szybko wyczują z kim tańczą. 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spokojnie napisał:

Po łyknięciu czerwonej pigułki (proces trwa od ~maja tego roku) zupełnie inaczej postrzegam te portale. Wynika to przede wszystkim ze wzrostu mojej samooceny oraz świadomości, że kobieta aż tak nie jest mi potrzebna do życia (właściwie w ogóle nie jest mi potrzebna do funkcjonowania).

 

 

Jeśli te zdanie sukcesywnie wcielać w życie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 20:56, cst9191 napisał:

 

O kurde :D

 

--

Wszedłem na jej insta, gdzie ma 20k obserwujących, a "popularność" zdobyła wrzucając jakieś pojebane, zapętlone sekundowe filmiki.

No widzisz. Można? Można. A ludzie o jakimś drogim jedzeniu gadają. A tak to robisz sobie wary glonojada robisz karierę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 22:54, Spokojnie napisał:

Dam protrip, możliwe że nie do końca popularny tutaj: nie używałem social mediów, nie chwaliłem się żadnymi tematami związanymi z moją osobą. Dzisiaj widzę, że to był błąd jeśli chce się poznawać też nowe osoby.

Za dużo tu piwniczaków i pod ich presją socjal-media stały się na forum passe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinder już poszedł w odstawkę. Polecam spróbować Bumble (nieco bardziej cywilizowane) i Hinge (najbardziej cywilizowane), w którym dodatkowo można zmieniać lokację za free.

 

Przez tydzień w PL miałem więcej matchy niż przez rok za granicą :( Dobry na narodowe standardy, ale za słaby na zagraniczne :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinge znalazłem na AppStore. Apka polega na założeniu profilu i potem "lajkowaniu" różnych rzeczy z profili płci przeciwnej. Można polubić zdjęcie, cytat czy jakieś nagranie głosowe. Możesz też kompletnie odrzucić profil. Po polajkowaniu ta osoba dostaje powiadomienie, że Ty (bez anonimów) polubiłeś to czy tamto, a nawet może przeczytać wiadomość, którą dodałeś. Ta osoba może na to odpowiedzieć lub to olać.

 

Raz zmatchowało mnie z jakimś krypto-scammerem, ale znajomi mieli lepsze doświadczenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25048.jpg

W dniu 25.10.2022 o 10:27, Maciejos napisał:

Hinge znalazłem na AppStore. Apka polega na założeniu profilu i potem "lajkowaniu" różnych rzeczy z profili płci przeciwnej. Można polubić zdjęcie, cytat czy jakieś nagranie głosowe. Możesz też kompletnie odrzucić profil. Po polajkowaniu ta osoba dostaje powiadomienie, że Ty (bez anonimów) polubiłeś to czy tamto, a nawet może przeczytać wiadomość, którą dodałeś. Ta osoba może na to odpowiedzieć lub to olać.

 

Raz zmatchowało mnie z jakimś krypto-scammerem, ale znajomi mieli lepsze doświadczenia :D 

Brzmi jak większa strata czasu niż tinder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, spacemarine napisał:

Brzmi jak większa strata czasu niż tinder

 

Dlaczego? Apka nie jest aż tak casualowa. Masz tylko 10 polubień na dzień. Przez połączenie bardziej spersonalizowanych profili z bezmyślnym przesuwaniem w Tinderze powstało właśnie coś takiego. Polecam spróbować, póki jest świeże. Niedługo albo umrze albo popsuje się jak Tinder/Badoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maciejos napisał:

 

Dlaczego? Apka nie jest aż tak casualowa. Masz tylko 10 polubień na dzień. Przez połączenie bardziej spersonalizowanych profili z bezmyślnym przesuwaniem w Tinderze powstało właśnie coś takiego. Polecam spróbować, póki jest świeże. Niedługo albo umrze albo popsuje się jak Tinder/Badoo.

 

Tinder przy swoich wadach ma zaletę że jest popularny, więcej kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.