Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, GregTomassi said:

Hey! Zalożyłem dziś tindera...wykupiłem tą podstawową subskrypcje, zweryfikowałem konto, ale nie mogę teraz tego upgradowac na wyższy poziom....Normalnie ta pierwsza płatność przeszła, a teraz nie przypuszcza...czy musi minąć jakiś czas? jestem zielony w tym..


To raczej pytanie do ichniego supportu a nie do nas. Nie kupuj premium, nic Ci to nie da jak napisał @gman98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie dzięki za odpowiedzi, ale czemu to nie działa chcę wiedzieć .... Wystąpił Błąd (40036) taki komunikat...ktoś to miał?

To pojawia się w wersji na przeglądarkę, a w apce po prostu wyrzuca "nie udało się zrobić płatności"

Edytowane przez GregTomassi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważacie takie sytuacje jak ja? Ja ciągle to widzę, u kolejnych samic.

 

Ta sama kobieta ma konta na kilku portalach i apkach.

Na sympatii i np. fb randki szuka związku (normika, choć jak trafi się chad wiadomo co będzie).

Na tinderze, datezone i np. badoo szuka dymania i przygód z chadami.

 

Dlatego żadnych kobiet z portali do związków. Tam się szuka na seks i do FWB.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał:

Eeee, a to nie jest portal od typowego ruchańska?

No sorry, to tak jakbyś wszedł do burdelu i się dziwił ze nie ma tam dziewic, za to sporo div.

 

Nie zawsze były tam divy. Trafiały się też, co szukały nietypowych zagrań np. nasikanie na twarz po seksie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 22:29, Morfeusz napisał:

Dlatego żadnych kobiet z portali do związków. Tam się szuka na seks i do FWB.

Tutaj dodam cegiełkę niezgody od siebie.

 

Byłą partnerkę poznałem na tinderze - podobnie jak obecną.

Do obydwu przypisałbym łatkę LTR.

 

Dlatego też wydaje mi się, że mając określone wymagania (i samemu oferując nie mniej tego, co zamierzamy dostać tj. wygląd, zachowanie, etc) prędzej czy później trafi się na kogoś do siebie pasującego. Zgadzam się z faktem degradacji takowych aplikacji - lecz założenie, że kobieta ma apke do datingu = nie ma sensu, jest imho przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Do obydwu przypisałbym łatkę LTR

Na początku ta apka miała wiele takich sukcesów, ale nie oszukujmy się, została stworzona żeby zarabiać, a nie łączyć ludzi w pary. To jest efekt uboczny. 

 

Pytanie kiedy udało Ci się ogarnąć te związki? Dzisiaj mam wrażenie, że jest trudniej, że tendencja się zmieniła. 

 

Możliwe że byłeś cierpliwy i konsekwentny w pisaniu z laską, lub przeszedłeś od razu do konkretów - spotkanie na żywo. To wydaje się najbardziej sensowne, bo na samą myśl, że mam z laską pisać i dawać jej atencję, a ona w międzyczasie pisze sobie z 10 ziomkami godzi w moją godność. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spokojnie napisał:

Na początku ta apka miała wiele takich sukcesów, ale nie oszukujmy się, została stworzona żeby zarabiać, a nie łączyć ludzi w pary. To jest efekt uboczny.  

Co to tego - nie mam wątpliwości.

 

2 godziny temu, Spokojnie napisał:

Pytanie kiedy udało Ci się ogarnąć te związki? Dzisiaj mam wrażenie, że jest trudniej, że tendencja się zmieniła. 

 

Możliwe że byłeś cierpliwy i konsekwentny w pisaniu z laską, lub przeszedłeś od razu do konkretów - spotkanie na żywo. To wydaje się najbardziej sensowne, bo na samą myśl, że mam z laską pisać i dawać jej atencję, a ona w międzyczasie pisze sobie z 10 ziomkami godzi w moją godność. 

Obecny ~1,5 roku temu, a poprzedni to jakieś ~3/4 lata wstecz.

Wydaje mi się, że po prostu filtrowałem je na tyle ile mogłem. Co do spotkań na żywo - racja, szybko do nich dążyłem.

Ale nie analizowałem tego tak nigdy, zawsze ten "dating" był gdzieś obok...a teraz nie ma dla mnie kompletnie znaczenia - i to nie z powodu dziewczyny - ale taki bez sensu się wydaje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.