Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, spacemarine napisał:

Zainstalowałem ponownie srindera by popatrzeć co jest na rynku i powiem, że nigdy wczesniej nie widziałem tyle nadwagi czy otyłości w apce, future is here

Na badoo i sympatii to samo. Otyłość staje się powoli normą, aż chce się wymiotować czasami na widok P0lek. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sobie na fb randki klikam dla zabicia czasu. 

 

Laska 29 lat całkiem ładna, pewnie z bąbelkiem... 1 wspólny znajomy. Odnajduję jej profil, na 1 z fotek dzieciak... 

 

Co któreś konto mimo, że nie zawsze mam możliwość to zweryfikować wyczuwam, że samotna mamusia...  Niby normalne zdjęcia, ale radar wyje na czerwono... 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, slavex napisał:

Z ciekawości sobie na fb randki klikam dla zabicia czasu. 

 

Laska 29 lat całkiem ładna, pewnie z bąbelkiem... 1 wspólny znajomy. Odnajduję jej profil, na 1 z fotek dzieciak... 

 

Co któreś konto mimo, że nie zawsze mam możliwość to zweryfikować wyczuwam, że samotna mamusia...  Niby normalne zdjęcia, ale radar wyje na czerwono... 

 

 


Szósty zmysł - wyłapywanie samotnych matek. 😄

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, slavex napisał:

Jeżeli się jest świadomym, niestety wielu pójdzie w ten układ jak dzik w sosnę

Dokładnie. My wiemy z czym to się je, a inni będą wdzięczni, że taka laska w ogóle na nich spojrzała. Totalna abstrakcja dzisiaj dla mnie. Ale już nie zamierzam nikogo moralizować, ludzie wolą żyć w iluzji.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gman98 napisał:

Zanim trafiłem na forum to naturalnie mnie odpychało od takich kobiet, szczególnie dziewczyn w moim wieku co same wychowują. 

No u mnie było i jest to samo.

 

5 minut temu, gman98 napisał:

Mam nadzieję, że żadna się mną nie zainteresuje.

W trybie offline ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu zakładam sobie baddo. Można tam dostać wersje premium na trzy dni. Tragedia. Gorszego śmietnika nigdy nie widziałem. Te same twarze od lat.
Mam wrażenie , że niektóre kobiety znam z widzenia. Czasami jakoś mijam na mieście i szczerze powiem, że w aplikacji wyglądają lepiej niż na żywo.

W dniu 22.11.2022 o 22:47, gman98 napisał:

Dużo tam widziałem div. Pamiętam, że napisało do mnie 31 gejów. Nie wiem, czy się cieszyć z tego

Czasami dostaje matcha z super laską i wiem , że coś jest nie tak. Wtedy wpisuje miasto, z którego jest i szukam jej na stronach burdeli. I znajduje je tam. Nawet nie wiecie ile naszych witaminek pracuje w bałaganach tutaj. 
 

Standardowo dostaje serduszka od tych samych osób.

Czyli, tranzystory. Niektórzy wyglądają naprawdę jak kobiety, a niektórzy jakby chłop się przebrał za babę.

Jeden gay pasywny zawsze też wysyła mi serduszko. Na co on ku… liczy?
 Panie po okresie świeżości lub z krótką datą ważności. Tych jest najwiecej. Nie wiem co we mnie widzą. Ale jest to najłatwiejszy target dla mnie. Pare razy się zdarzyło jak byłem po fryzjerze i barberze, że mnie takie panie w kolejkach przepuszczały. 
Czasami się zdarzy jakaś fajna laska, ale na drugim końcu kraju. A ja mój dystans ustawiłem na 30 km. Dalej nie będę jeździł, chodź nam disla, który mało pali.

 

I jak tu żyć?
 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dyskusji tutaj nt różnych strategii podrywkowych - wyswietają mi się posty jakichś tam ludzi których mam w znajomych i kiedy czytam dyskusję na profilu fb "Dziewuchy Dziewuchom" to aż wzruszam brwiami co już w moim wieku jest nie lada wyczynem, gdy czytam pod  wpisem o tzw. poliamorii coś takiego:
"Przy okazji zrozumiałem dlaczego zdaniem manosfery panuje stereotyp że jak facet ma wiele kobiet to jest atrakcyjny a kobieta która miała wielu partnerów jest nieatrakcyjna. Ich zdaniem chodzi o to, że kobieta zawsze wie że jest matką a mężczyzna nigdy nie ma pewności że jest ojcem. A im kobieta ma większe powodzenie tym większy niepokój że zostanie ,,wrobiony". Więc dla nich mizoginia to takie ,,zabezpieczenie". A redpillowcy mają na punkcie inwestycji w nie swoje geny mocną obsesję".
 

Czego to cuckoldsfera nie zrobi, żeby się przypodobać choćby najbardziej szurniętym kobietom. 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Personal Best napisał:

"Przy okazji zrozumiałem dlaczego zdaniem manosfery panuje stereotyp że jak facet ma wiele kobiet to jest atrakcyjny a kobieta która miała wielu partnerów jest nieatrakcyjna. Ich zdaniem chodzi o to, że kobieta zawsze wie że jest matką a mężczyzna nigdy nie ma pewności że jest ojcem. A im kobieta ma większe powodzenie tym większy niepokój że zostanie ,,wrobiony". Więc dla nich mizoginia to takie ,,zabezpieczenie". A redpillowcy mają na punkcie inwestycji w nie swoje geny mocną obsesję"

Ja tam to rozumiem inaczej.
Facet lubi być tym pierwszym. 

A wpadka spędza sen z powiek obu płciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy No i wszystko fajnie. Jednak ja jestem niepełnosprawny ruchowo - jakiś czas ustoję, jednak chybocząc się "jak osika na wietrze". Sam nigdzie nie wyjdę, a na randkę iść z kimś... i taki spacer też by się przydał, ale jak to zrobić?

Masz jakiś pomysł na konto randkowe a później randkę dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.