Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, bzgqdn napisał:

 

 

Jako naród, jesteśmy wycofani i zachowawczy i ponurzy.

Polak sie zastanawia jak to zrobić czy to już dobra pora, żeby złapać ją za rękę, a taki grek przełamał barierę kontaku fizycznego już przy powotaniu.

Nasze witaminki też nie są na to gotowe i nagle pojawia sie taki inny, wesoły, otwarty facet i im sie styki przegrzewają.

Styki im się przegrzewaja często nie do Polaków. 

Miałem spotkania, na jakich kobiety z PL po zobaczeniu mnie gdzie ja z uśmiechem byłem, w pierwszych sekundach miały często minę podobna do tej:

polka-pracujaca-w-hm-na-minimalnej_2021-

Na pierwszej randce kończyły znajomość. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mariusz 1984 napisał:

Ooo Panie:D ludzie to są jednak... Chociaż ja bym się spotkał..tak dla jaj. I rzeczywiście, jak laski widzą że z portfela wystaje Ci parę euro, to jakos tak przychylniej patrza.

 

Ona chciała się spotkać bardzo szybko. Chyba dla beki rzuciła, ile miałaby mi zapłacić, żebym do niej wpadł :D W sumie brakuje mi takich zdecydowanych lasek, które są tam po to, żeby się spotkać. Jak napisałem jej, że weekend odpada, bo mnie nie ma, to skwitowała "to po co piszemy?". 

 

Po cholerę być na portalach randkowych, żeby się nie umawiać? Przecież to marnowanie czasu na pisanie. W pewnym mieście wojewódzkim miałem sporo matchy, w tym z kategorii "0 planów na wieczór". Każda w pracy albo nie może, bo kot chory.

 

Zrobię rekonesans do końca roku, a potem solidna przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciejos napisał:

W pewnym mieście wojewódzkim miałem sporo matchy, w tym z kategorii "0 planów na wieczór". Każda w pracy albo nie może, bo kot chory.

Masz za mało kwadratową szczękę by samicom chciało się opuścić gniazdo. A tak na serio wiele lasek na Tinderach i podobnych jest dla atencji albo z nudów więc jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal przypominam mój świetny, nieopatentowany tekst do każdej laski "Hejka modelka".

 

Nie jest tak oczywiste jak "Hej" a powoduje, że Panny, które są zainteresowane pisaniem z nami same inicjują rozmowę.

 

Co prawda nadal wychodzę z założenia, że więcej atrakcyjności na tym portalu robił mój sikor i iPhone aniżeli wygląd (chociaż nie jestem brzydki) ale lepiej żyć w przeświadczeniu, że chodziło o moją bajerę (nie mylić z Bareją).

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 14:05, RENGERS napisał:

A na ulicy nawet jak dostaniesz zlewkę to będziesz bliższy lepszym social skillom.

@SilentAssassin A się qrwa pochwalę że dzisiaj zagadałem to takiej laski co ją 3 raz widziałem w autobusie, z urody mocno podobna do młodej Connie Nielsen. Zesrany byłem, serce mi biło, zaciąłem się na początku ale jakoś pociągnąłem. FB nie chciałem dać a nr telefonu. Wzięła mój (wiem, błąd ale nie chciałem napinać bo podejście było wieczorem, za dużo czytania o metoo i przysrałem że się zesra i spłoszy albo ucieknie XD) ale kurwa jaki ZADOWOLONY z siebie jestem że to zrobiłem. A kobieta naprawdę ładna :) Oczywiście podejście było mocno needy ale chuj - liczy się PRAKTYKA. Przeanalizowałem i już wiem że następny będzie lepszy :)

 

Technika uwalniania zaczyna działać bo dużo wstydu uwalniam ostatnio.. I coś zaczyna pykać :) i Masz rację Rengers - ta gadka to nawet 3 minuty nie było :)

JEBAĆ TINDER - TYLKO REAL. Mi jest bardziej głupio chyba założyć tindera i się upadlać zamiast się przełamać, podejść z kupą w gaciach ale w REALU.

 

Zapierdalam jutro na basen i ogarniam ten skinny fat bo wyglą też jest ważny.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NoHope napisał:

2. Spotykam się w Sopocie z pewną tatuażystką. Ładna, ładnie wytatuowana, uber dynamiczna, pracuje w 2 salonach tatuażu i do tego śpiewa na weselach. Pojawiła się jakaś tam nawet chemia. Pijemy na umór, zaczęliśmy od wiśniówki na świeżym powietrzu, a kończymy na dzikich tańcach w klubie i zapijaniem się drinkami. Był wtorek jakby co xD No to  tańczymy ,eskalacja dotyku, rzuca mi tekst w stylu; "jest taka atmosfera, jakbyśmy mieli zaraz się grzmocić w kiblu w klubie". Szczerze mówiąc byłem nią speszony, nigdy nie poznałem kogoś tak ekstrawertycznego który przy okazji jest aż tak inteligentny i dosłownie czyta mi w głowie. Laska była też narcystyczna co sama trochę przyznała. Przyciągała uwagę i wystarczy że gdzieś odszedłem to wracam i widzę, że gada z jakimś obcym typem (red flaga). Wcześniej próbowałem ją pocałować a ona mi odmówiła bo powiedziała, że wie nie będę jej szanował (co było prawdą), ale po kilku próbach pocałowaliśmy się no i była chemia. Świetnie się całowała. 

 

Później poszliśmy na kebsa i tam zaczęły się dziwne akcje. Jemy razem a ona się rozpłakała opowiadając o swoim poprzednim związku (xD). Zacząłem się czuć nieswojo, chciałem się zmyć, ale poprosiła mnie bym pojechał z nią uberem by ją odprowadzić. Ja chciałem wbić jej na chatę, ale się nie zgodziła. Po randce czułem jakiś taki smutek.

 

btw. gadaliśmy o partnerach seksualnych ja rzuciłem jednocyfrową liczbę a ona "a ja nie pamiętam". No widać, że laska seksualnie bardzo doświadczona.

 

A później złapałem oneitisa do niej i zacząłem się zachowywać jak creep, powiedziałem też niepotrzebnie jedną rzecz i ostatecznie dostałem kosza.

 

Nie wyglądała w 100% jak ona bo nie miała kolorowych włosów, ale coś ala to:

23e29622797bcbf2975f664afc177e77.jpg

 

Miałeś ją wyłożoną na tacy na ons. Dostałeś na twarz o co jej chodziło w danej chwili i zamiast powiedzieć coś w stylu: "podoba mi się ta atmosfera, o której mówisz", po czym za rączkę do kibla, to się speszyłeś, nic nie zrobiłeś. Ewentualnie jak nie chciałeś w kiblu to było powiedzieć coś jak: "też to czuję, jednak wolę cię grzmocić u mnie w domu, tam są lepsze warunki" i jazda z klubu na chatę.

 

Takie kukiełki to lubią i po to są aby je bzykać, a nie z nimi chodzić.

 

Co Cię obchodzi ilu bolców miała, w tamtej chwili ich nie było, byłeś Ty i miałeś swoje 5 minut.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chcni napisał:

To ja mam na odwrót i tylko wśród swoich potrafię być ekstrawertykiem. No chyba, że w grę wchodzi alko, wtedy to przestaje mieć znaczenie.

Myślę że wielu ludzi tak, ma ze jest sobą w swoim gronie i to jest ok.

Natomiast odwrotność, to co ja opisałem, jest mega użyteczne, bo mogę brylować, wyrywać dupy itd. wśrod obcych, ale zaczynam sie tonować wśród swoich, czego nie lubię. Jednak człowiekowi zaczyna zależeć na niektórych osobach i przez to za dużo myśli.

Dziś mam tego świadomość, więc nad tym pracuję, ludziom ktorych znam >10 lat odsłaniam siebie, zostaną ci którzy powinni.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

@SilentAssassin A się qrwa pochwalę że dzisiaj zagadałem to takiej laski co ją 3 raz widziałem w autobusie, z urody mocno podobna do młodej Connie Nielsen. Zesrany byłem, serce mi biło, zaciąłem się na początku ale jakoś pociągnąłem. FB nie chciałem dać a nr telefonu. Wzięła mój (wiem, błąd ale nie chciałem napinać bo podejście było wieczorem, za dużo czytania o metoo i przysrałem że się zesra i spłoszy albo ucieknie XD) ale kurwa jaki ZADOWOLONY z siebie jestem że to zrobiłem. A kobieta naprawdę ładna :) Oczywiście podejście było mocno needy ale chuj - liczy się PRAKTYKA. 

Gratki. Ja próbowałem kilkukrotnie się przełamać, bo zazwyczaj w totalnie inne sposoby poznaje kobiety, ale zawsze zastanawiam się, co miałbym niby jej powiedzieć, żeby to nie było od początku creepy as fck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, vand said:

Gratki. Ja próbowałem kilkukrotnie się przełamać, bo zazwyczaj w totalnie inne sposoby poznaje kobiety, ale zawsze zastanawiam się, co miałbym niby jej powiedzieć, żeby to nie było od początku creepy as fck.

Mam ten sam problem.

Myślę, że inteligencja tu tylko przyszkadza czy jakieś ambitne tematy. Ma być zabawnie i na luzie. To dlatego takim włochom w Polsce lepiej idzie, bo mają nature bardziej bezpośrednią. Nie myślą co tylko idą na żywioł i samo się dzieje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo za dużo kminicie. Nie ma mitycznych tekstów na podryw.

  Postaw sie w miejscu laski. Hmmm spoko koles wyluzowany, pewny siebie dobrze sie z nim gada, nie jest namolny, kalibruje... ale kurwa ten tekst na poznanie to miał z dupy😁

Albo w drugą strone. Hmmm co za dziwak, pajacuje, szpanuje rzuca jakies pierdoly w rozmowie kompletnie mnie nie slucha, ale kurwa ten jego tekst na otwarcie. Bierz mnie tu i teraz😁

 

Sami wnioski wyciagnijcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Technika uwalniania zaczyna działać bo dużo wstydu uwalniam ostatnio.. I coś zaczyna pykać

To technika działania zaczyna działać. Doświadczasz pozytywnego wzmocnienia czyli małe sukcesy przekonują Twoją podświadomość że można więcej bo jest bezpiecznie. To daje napęd i chęć na więcej. Dlatego np bokserom daje się prostych przeciwników na początku nie informując ich o tym.

Jeśli świadomie ustawisz sobie działania do założonego celu by po drodze było dużo małych, prostych zadań to zazwyczaj cel osiągniesz szybciej. Mechanizm ten działa chyba w każdej dziedzinie od budowania pewności z babami przez kodowanie do sportu i wielu innych stref życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri  Masz rację. Ja po prostu nie mam prozaicznej rzeczy - DOŚWIADCZENIA. Po prostu obraz kobiet w mojej głowie jest zniekształcony, nieprawdziwy. 

Często słyszę od znajomych i ogólnie z zaufanych źródeł jakie są kobiety. Ale WIDZIENIE TEGO I CZUCIE TEGO na żywo, bycie w sytuacji to kompletnie co innego niż suche słuchanie.

Chcę połączyć technikę uwalniania z techniką którą mówisz - działania. Uważam że to jest optymalne.

Ty możesz nie rozumieć osoby która ma mega dużo wypartego wstydu, energii wstydu osadzonego w sobie. Bo tego nie masz. To jest bardzo głęboki i subtelny poziom. Coś ala człowiek który ma zrozumieć związanego człowieka samemu nie będąc związanym, to trzeba poczuć.

Mówiłeś ze jestem myślicielem- tak. Pracuję ciężko ostatnio by dosłownie NIE MYŚLEĆ a CZUĆ jak to Bruce Lee powiedział :)

Tak naprawdę myśleć można wtedy jak człowiek jest emocjonalnie wyzerowany. Wszystko inne to projekcja i bzdury.

10 godzin temu, SilentAssassin napisał:

No bo za dużo kminicie. Nie ma mitycznych tekstów na podryw.

Na basenie w Jacuzzi jakaś babka ok 45 lat się na mnie co chwilę gapiła tak długo. Z figury przeciętna, buźka ok. Tak z dupy wypaliłem z uśmiechem. 

"Ja to się pani spodobałem że się pani tak na mnie patrzy?" i wynikła z tego bardzo naturalna rozmowa. Ja też czułem luzik, po prostu to ze mnie wyszło :) I sądzę że do tego trzeba dążyć. Być tu i teraz a nie wybiegać myślami w tył albo do przodu.

6 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Jeśli świadomie ustawisz sobie działania do założonego celu by po drodze było dużo małych, prostych zadań to zazwyczaj cel osiągniesz szybciej. 

Robię ostatnio tak że w np. autobusie staram się z fajnymi laskami nawiązać mocny kontakt wzrokowy. Na razie bez uśmiechu - wstydzę się jak na razie. Małe kroczki...

Ogólnie chce potrafić na luzie zagadać w dzień na ulicy, w metrze, w centrum handlowym to naprawdę tyle tego towaru łazi, niektóre takie że aż dech zapiera :)

I najgorsze jak MAM WRAŻENIE że się jakieś MOŻE spodobałem a nie potrafię nic z tym zrobić... dlatego tak chce działać.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 08:57, SilentAssassin napisał:

No bo za dużo kminicie. Nie ma mitycznych tekstów na podryw.

  Postaw sie w miejscu laski. Hmmm spoko koles wyluzowany, pewny siebie dobrze sie z nim gada, nie jest namolny, kalibruje... ale kurwa ten tekst na poznanie to miał z dupy😁

Albo w drugą strone. Hmmm co za dziwak, pajacuje, szpanuje rzuca jakies pierdoly w rozmowie kompletnie mnie nie slucha, ale kurwa ten jego tekst na otwarcie. Bierz mnie tu i teraz😁

 

Sami wnioski wyciagnijcie

W teorii dobrze brzmi, praktyka bywa różna a mem poniższy coś prawdę ma:

1571196364_xiu5bv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

W teorii dobrze brzmi, praktyka bywa różna a mem poniższy coś prawdę ma:

1571196364_xiu5bv.jpg

No stary, jak wygladasz jak wieprz i startujesz do szczuplej laski, to sam oszacuj prawdopobienstwo. Aha, i tekst ladnie wygladasz jest chyba jednym z najbardziej oklepanych gówien w tej branży. Wywalić do smieci😆

Edytowane przez SilentAssassin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SilentAssassin napisał:

No stary, jak wygladasz jak wieprz i startujesz do szczuplej laski, to sam oszacuj prawdopobienstwo. Aha, i tekst ladnie wygladasz jest chyba jednym z najbardziej oklepanych gówien w tej branży. Wywalić do smieci😆

Naprawdę. Liczy się dobre serce :D

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 10:03, nowy00 napisał:

Dziewczyny na portalach muszą mieć ogrom zainteresowania od gości. Prawdopodobnie w pierwszym wiadomościach dostają propozycję randki, bycia do końca życia razem itp. Później się nie ma co dziwić, że dziewczyny tak obrosły w piórka.

 

Ostatnio u jednej, z niskim SMV, widziałem w opisie, że ona ma 120 wiadomości dziennie, także tego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.