Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

@Maciejos za dużo rozmyślasz i analizujesz ;) 

a po drugie żeby brać laskę na chatę to też musi być odpowiednia osoba, czyli z zasady 95% lasek odpada i zostaniesz skreślony, mimo że PUAsi mówią, by szybko atakować i zaciągać na chatę. Sporo lasek przerobiłem i nawet największe "kurwiszony" musiały jedną randkę odbębnić na mieście żeby nie wyjść na łatwą ;)

 

A co do randek na mieście, to max 1-2h, bo im dłużej, tym bardziej drętwo się robi i emocje opadają. 

 

 

Edytowane przez radeq
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, radeq napisał:

@Maciejos za dużo rozmyślasz i analizujesz ;) 

a po drugie żeby brać laskę na chatę to też musi być odpowiednia osoba, czyli z zasady 95% lasek odpada i zostaniesz skreślony, mimo że PUAsi mówią, by szybko atakować i zaciągać na chatę. Sporo lasek przerobiłem i nawet największe "kurwiszony" musiały jedną randkę odbębnić na mieście żeby nie wyjść na łatwą ;)

 

A co do randek na mieście, to max 1-2h, bo im dłużej, tym bardziej drętwo się robi i emocje opadają. 

 

Po prostu rozkminiałem co mogłem zrobić inaczej 😆 

 

Z miastem 1-2h to prawda, jeśli oboje jesteście z tego samego miejsca - przerabiałem to i w sumie spotkania zwykle tyle trwały. Tak wyszło, że oboje byliśmy przyjezdni, więc stanęło na wspólnym zwiedzaniu i gadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciejos napisał:

Potem kombinowałem jak ją wziąć na hotel (w celu wypicia herbatki), ale nie chciałem zapeszyć tematu i spalić dobry materiał jednym kwasem, poza tym jakoś nie byłem nastawiony na cokolwiek, w myśl "nie oczekuj, to się nie rozczarujesz". Przechodziliśmy obok kilkukrotnie, nawet zaczęła flirtować, ale jakoś to zignorowałem, bo nie miałem pomysłu jak pobawić się słowami.

 

Moim skromnym zdaniem tutaj jest błąd w myśleniu.

Jeśli spotykasz się z kobietą to zawsze z nastawieniem kopulacji i zgodnie z biologicznym instynktem. Od fajnych rozmów o wszystkim i o niczym są koleżanki, a nie mężczyzna. Owszem jest to ważny aspekt w pierwotnej fazie relacji pokazujący czy w ogóle rezonujecie ze sobą lecz główny cel jest inny jeśli chodzi o relacje d-m. No chyba, że chciałeś zostać kolegą, który nigdy miał nie ujrzeć jej wdzięków w intymnym świetle😏 

Zawsze masz być nastawiony na konkretne cele, a nie że nie oczekuj bo się rozczarujesz. I co z tego, że tak może być. Lepiej się zawieźć w poczuciu, że zrobiłem wszystko co mogłem niż gdybać jak robisz to teraz Ty.

Statystycznie kobiety lubią mężczyzn zdecydowanych i nawet jeśli by odmówiła to w głowie by miała już zakorzenione brzydkie myśli i emocje z Tobą, które mogłyby zostać zrealizowane na następnym spotkaniu, by nie wyjść tak od razu na łatwą. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2022 o 22:35, Morfeusz napisał:

Ta sama gwiazda z tymi samymi fotkami.

Powodzenia, dla szukających na portalach partnerki do LTR. ;) :lol:

Ponieważ podałeś sporo szczegółów, to zadałem sobie trudu i poguglałem...

 

Uchylę rąbka tajemnicy:
Rzeczona pani to jakiś zupełny złom. Mocne 2,5-3/10 Na dokładkę z widocznej działalności wyziera mocny problem z garem.

 

Także... No proszę Cię...
Jak już koniecznie chcesz coś_tam udowadniać, to daj jakiś SENSOWNY przykład.

Idąc tak niską piłką, to wszystko da się udowodnić...

 

(powyższe nie jest personalne - po prostu zwracam uwagę na pewne istotne mankamenty w rzetelności przykładu)

 

W dniu 15.12.2022 o 20:21, kolo napisał:

..tinder to apka dla lasek żeby mogły sie pobawic facetami..jednych pognębić psychicznie a innych przelecieć. Taka jest prawda.

 

Ja zaliczyłem (win)
Ona pomasowała ego/zaliczyła/zeżarła kebsa na grubym/whatever (win)


Skoro jest win-win, obie strony są zadowolone, to gdzie Ty widzisz problem?

Wiesz, że relacje to gra o sumie niezerowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie apke Jaumo? W teorii fajna bo nie sępi kasy tak jak Badoo itp. Ale panie jakie tam są to lipa. Sporo camgirls to raz, poza tym dużo pań niezybt urodziwych i duuuzo samotnych mamusiek.

Szkoda że mam ban na FB randki. Hahaa.

Ogólnie dating online sie już chyba całkiem skończył. 🙄

 

22 godziny temu, radeq napisał:

Sporo lasek przerobiłem i nawet największe "kurwiszony" musiały jedną randkę odbębnić na mieście żeby nie wyjść na łatwą ;)

Haha, no i przy okazji mogły się najeść za free :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak laska na 3 spotkaniu już trzyma twoją kuśkę w buzi zwłaszcza z tindera to nie ma się co łudzić, że jesteś jakiś wyjątkowy. Tych kusiek to ona musiała naprawdę dużo przerobić.

 

Ja na tinderze widzę ciągle te same twarze, tak było w Warszawie, i tak jest w Trójmieście. A dziewczyny na zdjęciach ładne. Przebieg te laski to muszą mieć gigantyczny, po prostu.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dlatego że jestem po 30 czy z powodu jakiegoś shadowbana ale ludzkie pojęcie przechodzi jak mało matchy wpada.

Algorytm z jakiegoś powodu mnie wpuszcza na samo dno i nie mam praktycznie żadnego ruchu.

SMV oceniam na wysokie - jedno z większych miast w Polsce a par w ostatnim tygodniu miałem może 3.

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Maninblack napisał:

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

 

W dupach się poprzewracało, a o co może chodzić :) 

Kiedyś kobieta, żeby przetrwać potrzebowała mężczyzny, teraz państwo "da" i pracy też jest w bród więc można przebierać do bólu :)

 

Prosty przykład poznałem raz pewną koleżankę singielkę, tata wszystko daje pomaga więc faceta tak bardzo jej nie trzeba. Tylko czada do seksu od czasu do czasu :)  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, smerf napisał:

Prosty przykład poznałem raz pewną koleżankę singielkę, tata wszystko daje pomaga więc faceta tak bardzo jej nie trzeba.

Tu się kłania dzietność, gdyby miała z 3-4 rodzeństwa to nie byłoby rodziców stać na utrzymywanie dorosłej córki...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 22:12, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jak już koniecznie chcesz coś_tam udowadniać, to daj jakiś SENSOWNY przykład.

@Stary_Niedzwiedz Tylko, że ja nic już nie muszę nikomu udowadniać. Piszę o swoich subiektywnych obserwacjach, nie każdy musi w nie wierzyć. Podałem pierwszy przykład z wielu, tych samych kobiet, które widzę na portalach randkowych i potem na ogłoszeniach seksualnych.

O tym, że bawi mnie szukanie w takim śmietniku materiału na żonę albo LTR. Są tacy, którzy będą grzebać w tych śmieciach, szukając skarbu. Jak ktoś myśli inaczej, jego sprawa.

Dla mnie portale i aplikacje randkowe to opcja na FWB i obserwacja, kogo tym bardziej unikać; gdybym spotkał taką samicę w realu, i chciał z nią dłuższe FWB albo LAT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Nie wiem czy to dlatego że jestem po 30 czy z powodu jakiegoś shadowbana ale ludzkie pojęcie przechodzi jak mało matchy wpada.

Algorytm z jakiegoś powodu mnie wpuszcza na samo dno i nie mam praktycznie żadnego ruchu.

SMV oceniam na wysokie - jedno z większych miast w Polsce a par w ostatnim tygodniu miałem może 3.

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

Witamy w 2022 roku. 10 lat temu umówienie się z jakąś panną było banalnie proste, teraz to jakieś pojedyncze przypadki mogą być, raz na rok, jakaś samotna madka itp. Internet zabił zainteresowanie u pań. Plus to co mówicie. Spermiarstwo na zawołanie, socjal, panie mają trochę pieniędzy i szukają co najmniej księcia. :) Posłużmy się przykładem Any:

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 12:27, radeq napisał:

A co do randek na mieście, to max 1-2h, bo im dłużej, tym bardziej drętwo się robi i emocje opadają. 

 

 

Prawda. Sam po sobie widzę, że na mieście 2 godziny byłyby jako czas maksymalny.

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

SMV oceniam na wysokie - jedno z większych miast w Polsce a par w ostatnim tygodniu miałem może 3.

 

Ciekawie o smv na wykop:

https://www.wykop.pl/wpis/69151727/rozklad-normalny-czyli-gdy-matematyka-spotyka-sie-/

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Laski nie odpisują, albo robią to z łaską - zastanawiam się o co w ogóle chodzi :D?>

Za duża atencja od gości gdzie się tylko da. O ile prawdziwe już nawet w ogłoszeniach z olx są pytania kobiet czy singielką jest:

https://www.wykop.pl/wpis/69011235/kurwa-to-jest-hit-moja-siostra-wrzucila-na-olx-ogl/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja miałem okazję widzieć dziewczyny, które mi się kiedyś podobały i byłyby na związek (zajęte). To jak niektóre się zmieniły na minus to głowa mała... 

 

Człowiek powoli zaczyna stwierdzać, że chyba może nic mnie w życiu nie ominęło, a tak naprawdę oszczędziłem sobie rozczarowań? 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 14:17, NoHope napisał:

Jak laska na 3 spotkaniu już trzyma twoją kuśkę w buzi zwłaszcza z tindera

To jakaś porzadniejsza jak dopiero na trzecim.

 

W dniu 22.12.2022 o 23:30, Maninblack napisał:

Nie wiem czy to dlatego że jestem po 30 czy z powodu jakiegoś shadowbana ale ludzkie pojęcie przechodzi jak mało matchy wpada.

Algorytm z jakiegoś powodu mnie wpuszcza na samo dno i nie mam praktycznie żadnego ruchu.

Może w końcu chcą zarobić na Tobie i sugerują wersję płatną?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 13:59, nowy00 napisał:

Za duża atencja od gości gdzie się tylko da. O ile prawdziwe już nawet w ogłoszeniach z olx są pytania kobiet czy singielką jest:

 

Brakuje od 300 tysięcy do 800 tyś młodych kobiet w zależności od danych. Efekt odwróconej piramidy demograficznej.

 

Laski są zagadywane na fb, olx, ulicy i tak dalej.

 

Szkoda, że w mediach nikt o tym nie gada, ale mnie to nie dziwi.

W dniu 27.12.2022 o 13:59, nowy00 napisał:

W punkt opis. Zgadzam się w 100%.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

Brakuje od 300 tysięcy do 800 tyś młodych kobiet w zależności od danych. Efekt odwróconej piramidy demograficznej.

 

Laski są zagadywane na fb, olx, ulicy i tak dalej.

Dlatego kobiety miały, mają i będą mieć wybór wśród różnych absztyfikantów.

Do jednej laski mogą być dwa autobusy gości zainteresowanych nią :D Dodatkowo oprócz zagadywania na żywo laski otrzymują atencje w Internetach.

 

5 minut temu, NoHope napisał:

Szkoda, że w mediach nikt o tym nie gada, ale mnie to nie dziwi.

Winny jest zawsze mężczyzna.

 

6 minut temu, NoHope napisał:

W punkt opis. Zgadzam się w 100%.

Coś z wykop a daję radę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.