Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, gman98 said:

@nowy00

Domyślam się, że jesteś starszy więcej odemnie (?). Kiedyś na pewno łatwiej było, gdyż Tinderów itp nie było, więc ego wyjebane nie miały aż tak kobiety.


Kolego, parę lat temu to laski same pisały na portalach randkowych. Miałem wiele okazji a je zjebałem, bo myślałem, że tak będzie zawsze. A teraz lipa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

Kolego, parę lat temu to laski same pisały na portalach randkowych. Miałem wiele okazji a je zjebałem, bo myślałem, że tak będzie zawsze. A teraz lipa.

ehhh stare czasy, skuteczność w bzykaniu ponad 80% i jak patrzę na swoje stare foty to masakra, totalny lamus, a teraz wymaksowany to i tak ciężko w chuj. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spacemarine napisał:

Ciekawy art

"Jeżeli ogólnie na świecie współczynnik płci wśród użytkowników Tindera wynosi 80/20 mężczyzn do kobiet, to w Polsce realnie może być to nawet 90/10 (M/K) "

 

I młodzieży macie po zawodach...

 

To już chyba lepiej założyć Insta, gdzie kobiet jest statystycznie porównywalna ilość.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega używa aktualnie Tindera w Kambodży,  ciśnie na tinder gold - pisze, że nie do przerobienia, w Phnom Peng jest,  w Polsce jak chodził na jedną randkę tygodniowo to było dobrze, z tego co mówił dzięki aplikacji, a Panie bardzo specyficzne na niekorzyść - zepsute aplikacją i internetem.

 

Kolega  wygląda dobrze, taki 6,7 na 10 surowo oceniając  -  wygląda na to, że z roku na rok na portalach dziewczynkom rosną wymagania hehe, ach kobiety.

 

W przyszłym tygodniu odpalę sobie z ciekawości konto w Tajlandii, może nawet kupię golda, a później porównam z efektami na żywo tam na miejscu.

 

Problemem Tindera jest sort kobiet, kobiety są tam strasznie specyficzne.... 

 

Zobaczymy, czy w Tajowie będzie to samo, bo w rejonach europejskich ten sam typ kobiet  praktycznie tylko i wyłącznie :D 

 

Słyszałem, że w Tajlandii dziewczynki inaczej podchodzą do tej aplikacji, zobaczymy.

 

Fajne wideo :D 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jeżeli ogólnie na świecie współczynnik płci wśród użytkowników Tindera wynosi 80/20 mężczyzn do kobiet, to w Polsce realnie może być to nawet 90/10 (M/K) "

 

To jest o tyle ciekawe, że w mediach piszą o całkiem innych proporcjach:

https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/media_i_pr/tinder-dla-marek,b1148074946

66% mężczyzn w 2020

 

 

https://www.telepolis.pl/rozrywka/aplikacje/pandemia-aplikacje-rankowe-polacy

57% -2021r

 

Czyżby faktyczne proporcje były zatajane lub równoważone botami?

Być może, gdyż po podaniu tak nierównych proporcji 80/20 czy 90/10 większość płacących zrezygnowałaby i biznes upadłby.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Brat Jan napisał:

Być może, gdyż po podaniu tak nierównych proporcji 80/20 czy 90/10 większość płacących zrezygnowałaby i biznes upadłby.

 

Ogólnie jeśli chodzi o staty, to ta proporcja 80/20 zawsze odnosiła się do tego, że 80% lasek leci na top 20% gości z porali randkowych. To było kiedyś, teraz już stwierdziłbym, że jest to mniej niż te top 10%.

A tutaj piękne ukazane to, co zachodnie laski mają w głowach, wraz z odniesieniem w procentach:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisów do randek w necie używałem już jakieś 12-13 lat temu - zaczynało się od Sympatii, Badoo potem też Tinder. Dwa ostatnie dobrze działały w okresie Pandemii szczególnie na ogarnięcie laski na szybki seks albo poznanie Ukrainki czy Białorusinki (podkreślam - 2020-2021).

Dziś temat lasek ze wschodu nie istnieje bo polscy kukoldzi i spermiarze już je nauczyli, iż facet w PL to podnóżek, a nie facet.

Moja opinia na ten moment jest prosta - szkoda czasu na Tindera i Badoo w Polsce będąc Polakiem - totalnie bez sensu dla normika - chyba że chcecie stukać samotne matki czy stare baby 30+, które desperacko szukają kandydata do zapłodnienia jej / męża.

 

Przeczytajcie to ze zrozumieniem, szczególnie ważne to co wyboldowane:

 

Trzydziestolatka Kasia Łoś Tindera założyła, tak jak większość, bo czuła się samotna. „Szukam ciekawych ludzi. Chętnie wyjdę do kina, teatru czy na spacer” napisała na profilu. Szybko przeżyła wstrząs. – Już o 10 rano, zamiast śniadania, mogłam dostać zaproszenie na szybki, niezobowiązujący seks. Męczyła mnie natarczywość, zdjęcia penisów we wzwodzie czy urywające się nagle rozmowy. Odpowiedzi, że miłość fizyczna to dla mnie coś więcej niż aktywność, wydawały się niezrozumiałe. Gdy nabrałam dystansu, zachwycił mnie wybór. Na wyciągnięcie ręki miałam mężczyzn o różnych typach urody, z różnych środowisk i o różnych zawodach, takich jak marketing, grafika czy budownictwo – opowiada.

 

https://www.vogue.pl/g/12929/czego-pragna-chlopcy-z-tindera-nowa-wystawa-bada-fenomen-aplikacji

 

Rozumiecie dlaczego tracicie czas?

 

Skoro 30letni old timer może wybierać jak w ulęgałkach to znaczy że appki randkowe w PL umarły.

 

Ale to też jest wina facetów, którzy dają każdej babie atencje byleby miała cipkę - desperatów jest cała masa.

 

Natomiast za granicą - polecam jak najbardziej. Tylko, Wasze imiona (nie wspominam nawet o opisie itp.) muszą być w języku angielskim - czy się Wam to podoba czy nie - bycie Słowianinem samo w sobie nie dodaje +10 do zajebistości, szczególnie na zachodzie Europy.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Rozumiecie dlaczego tracicie czas?

 

Skoro 30letni old timer może wybierać jak w ulęgałkach to znaczy że appki randkowe w PL umarły.

 

Ale to też jest wina facetów, którzy dają każdej babie atencje byleby miała cipkę - desperatów jest cała masa.

 

Natomiast za granicą - polecam jak najbardziej. Tylko, Wasze imiona (nie wspominam nawet o opisie itp.) muszą być w języku angielskim - czy się Wam to podoba czy nie - bycie Słowianinem samo w sobie nie dodaje +10 do zajebistości, szczególnie na zachodzie Europy.

 

 

Teraz poznajesz tylko na żywo? Czy korzystasz z czegoś w sieci? 

To co piszesz, to wina przede wszystkim mężczyzn. Zalewają średnie i stare panny tonami atencji a potem się dziwimy, że jest spierdolenie. 

Wyobraź sobie, że nie robiąc nic, dostawałbyś dziennie po 5-10 wiadomości, że laski na Ciebie lecą, zagadują, próbują, adorują. Przejmowałbyś się którąś z nich? No nie, bo jutro będzie kolejnych 5 nowych...Jedyny wyjątek to ktoś ekstra. I tak jest z facetami. Ktoś jej ekstra podpasuje to zwraca uwagę, reszta do kosza. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bullitt napisał:

Teraz poznajesz tylko na żywo? Czy korzystasz z czegoś w sieci? 

 

Dobrze zrobiony i sprofilowany instagram + penetracja dobrych źródeł na nim.

9 na 10 lasek z jakimi się umawiam to nie Polki.

Trzeba myśleć, kombinować i szukać niszy.

 

Od ponad 10 lat mam żelazną zasadę - nie umawiam się z laskami z mojego grona znajomych, z pracy etc.

Tylko dziewczyny, które poznam w sieci bądź na żywo.

 

 

Cytat

To co piszesz, to wina przede wszystkim mężczyzn. Zalewają średnie i stare panny tonami atencji a potem się dziwimy, że jest spierdolenie. 

Wyobraź sobie, że nie robiąc nic, dostawałbyś dziennie po 5-10 wiadomości, że laski na Ciebie lecą, zagadują, próbują, adorują. Przejmowałbyś się którąś z nich? No nie, bo jutro będzie kolejnych 5 nowych...Jedyny wyjątek to ktoś ekstra. I tak jest z facetami. Ktoś jej ekstra podpasuje to zwraca uwagę, reszta do kosza. 

 

Oczywiście, że jest to wina facetów.

Dzisiaj przeglądam Insta.

Babka rocznik 87 (36 lat!) wrzuciła sukienkę gdzie widać kawałek sflaczałego cycka bo ma duże, na moje oko coś koło E i stoi bokiem.

40 minut i ponad 3000 lajków z czego pewnie 99% od zwykłych cweli i koniobijców, którzy nawet nie zagadają żeby spróbować ją stuknąć.

Ja rozumiem, że ktoś może mieć fetysz na stare baby albo sflaczałe, obwisłe cycki ale po prostu gardzę tą cwelozą jaka jest na portalach i która za kawałek ciała kobiecego sprzedałaby matkę.

 

Nauczcie się -  duże cycki to są fajne do maks (i to maks z maks) do 30 roku życia potem grawitacja chyba że sobie laska zrobi operację.

 

I ja tu nie piję do gości po 50tce - 35 lat to ich target baby - tylko do młodych cweli i kukoldów 20-30 lat, którzy takiemu staremu pudłu dają atencję a boją się zagadać nawet w necie.

Nie macie do siebie szacunku.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 8
  • Dzięki 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RENGERS napisał:

Kolega używa aktualnie Tindera w Kambodży,  ciśnie na tinder gold - pisze, że nie do przerobienia, w Phnom Peng jest,  w Polsce jak chodził na jedną randkę tygodniowo to było dobrze, z tego co mówił dzięki aplikacji, a Panie bardzo specyficzne na niekorzyść - zepsute aplikacją i internetem.

 

Kolega  wygląda dobrze, taki 6,7 na 10 surowo oceniając  -  wygląda na to, że z roku na rok na portalach dziewczynkom rosną wymagania hehe, ach kobiety.

 

W przyszłym tygodniu odpalę sobie z ciekawości konto w Tajlandii, może nawet kupię golda, a później porównam z efektami na żywo tam na miejscu.

 

Problemem Tindera jest sort kobiet, kobiety są tam strasznie specyficzne.... 

 

Zobaczymy, czy w Tajowie będzie to samo, bo w rejonach europejskich ten sam typ kobiet  praktycznie tylko i wyłącznie :D 

 

Słyszałem, że w Tajlandii dziewczynki inaczej podchodzą do tej aplikacji, zobaczymy.

 

Fajne wideo :D 

 

 

 

Popatrzyłem na tą Kambodże, takie tam julki jak i u nas  z wyglądu i zachowania z zdjęciami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Dobrze zrobiony i sprofilowany instagram + penetracja dobrych źródeł na nim.

9 na 10 lasek z jakimi się umawiam to nie Polki.

Trzeba myśleć, kombinować i szukać niszy.

Ale to co same piszą czy jak :)?

 

Przecież laska na Tinderze ma np 2000 par a jak ma instagrama to serduszek, lajków i innych ma minimum 5 razy więcej 😛 

Więc w teorii powinna być bardziej wybredna 😛 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maninblack napisał:

Ale to co same piszą czy jak :)?

 

Przecież laska na Tinderze ma np 2000 par a jak ma instagrama to serduszek, lajków i innych ma minimum 5 razy więcej 😛 

Więc w teorii powinna być bardziej wybredna 😛 

 

Tylko lasek a ig jest tyle samo albo i więcej niż facetów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maninblack napisał:

Ale to co same piszą czy jak :)?

 

Sorki ale nie będę na publicznym forum rozpisywał jak tam działam -to mój patent i nie mam zamiaru żeby stado frajerni go zepsuło - nie piję do Was chłopaki tu się udzielający ale forum odwiedza wielu niezarejestrowanych i dzielenie się pewnymi rzeczami w ten sposób tylko by zaszkodziło.

 

Tak jak napisałem - trzeba myśleć i szukać niszy - patentów - ja penetruję środowiska lasek spoza Polski które przyjechały do PL na Erasmusa albo w ogóle na studia. Tyle ode mnie.

Nie dotykam Polek bo to jest, w mojej opinii, temat gdzie inwestycja czasu i zasobów nie zwróci się w oczekiwany sposób.

Laski z którymi się bujam nie znają zazwyczaj w ogóle polskiego przez co większość Polaków odpada na starcie bo bardzo niewielu kolesi potrafi flirtować u nas po angielsku - flirtować nie "rozmawiać".

 

Ja tak działam - ktoś inny może inaczej - mi przynosi oczekiwane rezultaty.

 

2020 i 2021 to były lata Ukrainek i Białorusinek - pisałem o tym na forum nie raz - ja swoje poruchałem, pospotykałem się etc. - trzeba było wsiadać do pociągu wtedy, a nie żalić się teraz że one są jakie są - są takie bo im pozwolił na to polski kukold + naoglądały się zachodnich julek i jest co jest.

 

W 2021 roku kilka osób do mnie pisało co zrobić żeby skręcić laski ze wschodu - żadna z tych osób tego nie wykorzystała co jej powiedziałem tylko dalej włóczy się po forum i płacze jaki świat jest zły etc.

 

Myślcie i kombinujcie. To nie jest trudne.

Dobrze zrobiony profil + dotarcie do danej grupy lasek jaka Was interesuje.

To nie jest wiedza tajemna -trzeba łączyć tylko kropki.

 

Ja powiem jedno - da się :) 

 

Poznajecie grupę docelową.

Tworzycie produkt który rozwiązuje problem / jest oczekiwaniem.

Sprzedajecie jak świeże bułeczki.

 

0 magii.

 

Tylko szanujcie siebie, swój czas i nie dawajcie atencji starym pudłom bo sikacie do wspólnego basenu i wszyscy przez to pływamy w gównie i szczynach.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest największym syfem jeśli chodzi o spermiarzy i simpów. Poczytajcie sobie ich komentarze pod zdjęciami kobiet (nawet turbo brzydkich) na FB, dramat. To oni zgotowali nam ten los. Żeby aż tak dawać się kurwić...Strajk kobiet jest idealnym przykładem poddaństwa "mężczyzn". 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Trzydziestolatka Kasia Łoś Tindera założyła, tak jak większość, bo czuła się samotna. „Szukam ciekawych ludzi. Chętnie wyjdę do kina, teatru czy na spacer” napisała na profilu. Szybko przeżyła wstrząs. – Już o 10 rano, zamiast śniadania, mogłam dostać zaproszenie na szybki, niezobowiązujący seks. Męczyła mnie natarczywość, zdjęcia penisów we wzwodzie czy urywające się nagle rozmowy.

W miarę normalna kobieta skasowałaby w tym momencie konto.

 

Ale :

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Gdy nabrałam dystansu, zachwycił mnie wybór. Na wyciągnięcie ręki miałam mężczyzn o różnych typach urody, z różnych środowisk i o różnych zawodach, takich jak marketing, grafika czy budownictwo – opowiada.

Czyli przełamała się i zaczęła się puszczać.

 

Wniosek - normalnej tam nie poznasz. Chyba, że jest świeżo po założeniu konta i jeszcze nie zdążyła skasować.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

W miarę normalna kobieta skasowałaby w tym momencie konto.

(...)

Ale :

Czyli przełamała się i zaczęła się puszczać.

(...)

Wniosek - normalnej tam nie poznasz. Chyba, że jest świeżo po założeniu konta i jeszcze nie zdążyła skasować.

Te, które przeszły wszystkie powyższe etapy, wracają na portal jak bumerang. Niektóre jak wskoczą na karuzelę to nie potrafią przestać. Wciąga jak narkotyk.

Potem bracia opisują, że od lat cały czas te same mordy na apkach. Skądś to się bierze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannes napisał:

Polska jest największym syfem jeśli chodzi o spermiarzy i simpów. Strajk kobiet jest idealnym przykładem poddaństwa "mężczyzn". 

Ilustracja tezy:

Na pierwszym planie p0lka waginowyzwolona, w tle - polacki cuckosimp fsyskodlamojejpani!

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

 

Sorki ale nie będę na publicznym forum rozpisywał jak tam działam -to mój patent i nie mam zamiaru żeby stado frajerni go zepsuło - nie piję do Was chłopaki tu się udzielający ale forum odwiedza wielu niezarejestrowanych i dzielenie się pewnymi rzeczami w ten sposób tylko by zaszkodziło.

 

Tak jak napisałem - trzeba myśleć i szukać niszy - patentów - ja penetruję środowiska lasek spoza Polski które przyjechały do PL na Erasmusa albo w ogóle na studia. Tyle ode mnie.

Nie dotykam Polek bo to jest, w mojej opinii, temat gdzie inwestycja czasu i zasobów nie zwróci się w oczekiwany sposób.

Laski z którymi się bujam nie znają zazwyczaj w ogóle polskiego przez co większość Polaków odpada na starcie bo bardzo niewielu kolesi potrafi flirtować u nas po angielsku - flirtować nie "rozmawiać".

 

Ja tak działam - ktoś inny może inaczej - mi przynosi oczekiwane rezultaty.

 

2020 i 2021 to były lata Ukrainek i Białorusinek - pisałem o tym na forum nie raz - ja swoje poruchałem, pospotykałem się etc. - trzeba było wsiadać do pociągu wtedy, a nie żalić się teraz że one są jakie są - są takie bo im pozwolił na to polski kukold + naoglądały się zachodnich julek i jest co jest.

 

W 2021 roku kilka osób do mnie pisało co zrobić żeby skręcić laski ze wschodu - żadna z tych osób tego nie wykorzystała co jej powiedziałem tylko dalej włóczy się po forum i płacze jaki świat jest zły etc.

 

Myślcie i kombinujcie. To nie jest trudne.

Dobrze zrobiony profil + dotarcie do danej grupy lasek jaka Was interesuje.

To nie jest wiedza tajemna -trzeba łączyć tylko kropki.

 

Ja powiem jedno - da się :) 

 

Poznajecie grupę docelową.

Tworzycie produkt który rozwiązuje problem / jest oczekiwaniem.

Sprzedajecie jak świeże bułeczki.

 

0 magii.

 

Tylko szanujcie siebie, swój czas i nie dawajcie atencji starym pudłom bo sikacie do wspólnego basenu i wszyscy przez to pływamy w gównie i szczynach.

 

 

 

Może nowy temat w Absolutaria? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

2020 i 2021 to były lata Ukrainek i Białorusinek

Oj nie, brachu. 

Lata Ukrainek i Białorusinek to były przed 2014 rokiem.

Ja to widziałem, gdy na ścianie wschodniej zacząłem studia - lata 2009-2012. Świetny okres, Ukrainki były dość egzotycznym kąskiem, swoistym rarytasem wśród zblazowanych polskich studentek. Śliczne, ale nie wylaszczone, zadbane, kobiece, ciepłe.

Ja się zakręciłem w pewnych kręgach studentek KUL. :) To były świetne czasy, wszystko później to już najazd swietłan i szturm polackich cucków, i cała bajca poszła się pierdolić.

Ale największe wrażenie zrobiła na mnie pewna młoda dziewczyna z Naddniestrza (ale będąca Mołdawianką). 

 

I zgadzam się, nie można dzielić się wszystkim, bo wiedza to potęga. Ja wiem, gdzie się urządzę za kilka lat, ale na szczęście wybrałem dość niepopularny kierunek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.