Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie robię eksperyment jako chad z płd wschodu na srinderze ale w tym buntustanie, ludzie k..a ledwo zdążyłem zapisać opis i już mam 5 par, po kilku minutach. Ja pd..e

Ludzie sami sprawdźcie sobie, teraz dopiero widzę że w zasadzie byłem niewidzialny, nie jest potrzebny gold, boosty i inne pierdy, swipuje i normalnie 70% wchodzi i to przed południem w weekend, gdzie ruch jest słaby.

Sami sprawdźcie sobie, my jesteśmy niewidzialni już

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, spacemarine napisał:

Właśnie robię eksperyment jako chad z płd wschodu na srinderze ale w tym buntustanie, ludzie k..a ledwo zdążyłem zapisać opis i już mam 5 par, po kilku minutach. Ja pd..e

Ludzie sami sprawdźcie sobie, teraz dopiero widzę że w zasadzie byłem niewidzialny, nie jest potrzebny gold, boosty i inne pierdy, swipuje i normalnie 70% wchodzi i to przed południem w weekend, gdzie ruch jest słaby.

Sami sprawdźcie sobie, my jesteśmy niewidzialni już

To już 500 razy potwierdzone wygląd na Tinder odpowiada za 80 procent sukcesu, jak wyglądasz naprawdę dobrze to zwykle cześć wystarczy, jak wyglądasz słabo to nawet jak przywitasz się najbardziej wysublimowana wiadomością pisana przez 4 noblistów z literatury przy udziale sztabu psychologów i 4 trenerów pua to masz mniejsze szanse.... Paradoksalnie te eksperymenty robią wiele złego, jeśli co 10 facet zrobi taki eksperyment to nagle na Tinder jest nie 10 a 20 % czadów, jak do tego dajecie wszystkie wprawą to nawet bardzo przeciętna dziewczyna która sparuje z takim lew profilem obrasta w piórka i już nie chce 8 i 9 a same 10, bo przecież mnie czasami z takimi paruje... A sama ma 6 może na skali ale zaczyna zlewać tych co mają 8 i 9. 8 i 9 nie mogąc się spotkać już nawet z 6-7 zabierze na na szybki sex jakąś 5, potem taka 5 też myśli że zasługuje na 8-9 i zlewa nawet takich 6.... I sperdolenie idzie w dół.....nagle kobieta 2/10 chce faceta 6/10, tylko dlatego że nie ma widocznych ubytków genetycznych, a że jest mało atrakcyjna ma trochę schorzeń i waży 100 kg to dla niej nic, jej mówią że jest piękna, w nawet jeśli nie to na pewno ma piękne wnętrze, przecież wzruszyła się na tytanicu, czy na czym tam się teraz wzrusza ....

48 minut temu, spacemarine napisał:

Właśnie robię eksperyment jako chad z płd wschodu na srinderze ale w tym buntustanie, ludzie k..a ledwo zdążyłem zapisać opis i już mam 5 par, po kilku minutach. Ja pd..e

Ludzie sami sprawdźcie sobie, teraz dopiero widzę że w zasadzie byłem niewidzialny, nie jest potrzebny gold, boosty i inne pierdy, swipuje i normalnie 70% wchodzi i to przed południem w weekend, gdzie ruch jest słaby.

Sami sprawdźcie sobie, my jesteśmy niewidzialni już

To już 500 razy potwierdzone wygląd na Tinder odpowiada za 80 procent sukcesu, jak wyglądasz naprawdę dobrze to zwykle cześć wystarczy, jak wyglądasz słabo to nawet jak przywitasz się najbardziej wysublimowana wiadomością pisana przez 4 noblistów z literatury przy udziale sztabu psychologów i 4 trenerów pua to masz mniejsze szanse.... Paradoksalnie te eksperymenty robią wiele złego, jeśli co 10 facet zrobi taki eksperyment to nagle na Tinder jest nie 10 a 20 % czadów, jak do tego dajecie wszystkie wprawą to nawet bardzo przeciętna dziewczyna która sparuje z takim lew profilem obrasta w piórka i już nie chce 8 i 9 a same 10, bo przecież mnie czasami z takimi paruje... A sama ma 6 może na skali ale zaczyna zlewać tych co mają 8 i 9. 8 i 9 nie mogąc się spotkać już nawet z 6-7 zabierze na na szybki sex jakąś 5, potem taka 5 też myśli że zasługuje na 8-9 i zlewa nawet takich 6.... I sperdolenie idzie w dół.....nagle kobieta 2/10 chce faceta 6/10, tylko dlatego że nie ma widocznych ubytków genetycznych, a że jest mało atrakcyjna ma trochę schorzeń i waży 100 kg to dla niej nic, jej mówią że jest piękna, w nawet jeśli nie to na pewno ma piękne wnętrze, przecież wzruszyła się na tytanicu, czy na czym tam się teraz wzrusza .... 

 

Portale tylko wykorzystują naturę kobiet i ich dążenie do zdobycia najlepszego możliwego faceta .... Taka już ich biologia.... A że na końcu wiekszosc kobiet zostanie oszukanych przez ułude wyboru.... Kogo to obchodzi, zważywszy na nieświadomość większości kobiet nie ma ratunku.... Wniosek prosty są 3 opcje 1. poprawiać swoją atrakcyjność, 2. Brać taka kobietę jaka nas chce , 3. Wycofać się z rynku i niech się topią nieświadome kobiety we własnym sosie...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako czad pytasz od razu o numer i dostajesz. Średnie laski w drugiej wiadomości proponują kawę.  Laski wiedzą że pisanie to strata czasu i jak się facet podoba to chcą się spotkać.  Jeśli laska nie chce się od razu spotkać tylko bredzi że najpierw musi troszkę popisać to znaczy że zabija czas twoim kosztem i czeka aż się jej trafi ktoś interesujący. 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mmario napisał:

To już 500 razy potwierdzone wygląd na Tinder odpowiada za 80 procent sukcesu, jak wyglądasz naprawdę dobrze to zwykle cześć wystarczy, jak wyglądasz słabo to nawet jak przywitasz się najbardziej wysublimowana wiadomością pisana przez 4 noblistów z literatury przy udziale sztabu psychologów i 4 trenerów pua to masz mniejsze szanse.... Paradoksalnie te eksperymenty robią wiele złego, jeśli co 10 facet zrobi taki eksperyment to nagle na Tinder jest nie 10 a 20 % czadów, jak do tego dajecie wszystkie wprawą to nawet bardzo przeciętna dziewczyna która sparuje z takim lew profilem obrasta w piórka i już nie chce 8 i 9 a same 10, bo przecież mnie czasami z takimi paruje... A sama ma 6 może na skali ale zaczyna zlewać tych co mają 8 i 9. 8 i 9 nie mogąc się spotkać już nawet z 6-7 zabierze na na szybki sex jakąś 5, potem taka 5 też myśli że zasługuje na 8-9 i zlewa nawet takich 6.... I sperdolenie idzie w dół.....nagle kobieta 2/10 chce faceta 6/10, tylko dlatego że nie ma widocznych ubytków genetycznych, a że jest mało atrakcyjna ma trochę schorzeń i waży 100 kg to dla niej nic, jej mówią że jest piękna, w nawet jeśli nie to na pewno ma piękne wnętrze, przecież wzruszyła się na tytanicu, czy na czym tam się teraz wzrusza ....

Panie tego się nie da zatrzymać, o czym Ty piszesz, rynek był zepsuty już przed Klaudiuszem, teraz to przeciwnie wszyscy powinni to robić aby ten cały cyrk rozbił się o bandę, jak w judo, aby wygrać zamiast kontrować wręcz pchnij atakującego w kierunku w którym atakuje niech rozwali się o mur. Im szybciej ten cyrk wywinduje się w totalny kosmos tym lepiej, tego nie zatrzyma się już, więc trzeba ten proces przyśpieszyć i może na zgliszczach da się coś zbudować

5 minut temu, kolo napisał:

Jako czad pytasz od razu o numer i dostajesz. Średnie laski w drugiej wiadomości proponują kawę.  Laski wiedzą że pisanie to strata czasu i jak się facet podoba to chcą się spotkać.  Jeśli laska nie chce się od razu spotkać tylko bredzi że najpierw musi troszkę popisać to znaczy że zabija czas twoim kosztem i czeka aż się jej trafi ktoś interesujący. 

 

Są zawodniczki co same niepytane numer podsyłają

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, spacemarine said:

Właśnie robię eksperyment jako chad z płd wschodu na srinderze ale w tym buntustanie, ludzie k..a ledwo zdążyłem zapisać opis i już mam 5 par, po kilku minutach. Ja pd..e

Ludzie sami sprawdźcie sobie, teraz dopiero widzę że w zasadzie byłem niewidzialny, nie jest potrzebny gold, boosty i inne pierdy, swipuje i normalnie 70% wchodzi i to przed południem w weekend, gdzie ruch jest słaby.

Sami sprawdźcie sobie, my jesteśmy niewidzialni już

 

Południowy wschód? A co to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrararaCiepło

 

Panowie, pokemony wyskakują jak z rękawa, masakra, jasne człowiek o tym wiedział, słyszał, czytał, ALE KAŻDY powinien to samemu zobaczyć, to jest niepojęte, śmieszne i przerażające, a tam puasy k..a wymyślają jakieś wróżenie z ręki, śmiechu warte

 

@Sankti MagistriAkurat ja nie narzekam aż tak bardzo, bo sporo nad sobą pracowałem i lepiej u mnie działa daygame, zainspirowałem się niemlodymjodą co rozpisał podobny eksperyment i myślę a ch sam zobaczę ten cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kolo napisał:

Na tinderze kompletnie nie opłaca się kupować abonamentu bo itak po paru dniach wywala na dno listy nawet przy platinum natomiast  niezłą możliwość matchy daje boost zrobiony w dobrym czasie.


Tindera ogólnie nie opłaca się instalować, jak się jest przeciętnym facetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że pojadę z innej beczki. Nie wiem czy jest sens robić osobny wątek dla tych kilku pytań.

1.  Znalazłem aplikację randkową CSL. Aplikacją siostrzaną jest Finally. Są płatne, ale konto darmowe wystarcza do polubienia kont kilkunastu panien. Jeśli trafi ci się Match to możesz do laski napisać. One jednak często nie odpisują a jak już odpisze to z propozycją fotek i filmów czy bielizny za $. To prawdziwa plaga. Może domyślacie się dlaczego tak jest?

2.  Oto lista moich aplikacji randkowych. Tinder, CSL, Finally, Waplog, W-Match, Skout, MeetMe, Happn, Blindr, Tagged, Unbordered, WooPlus, Mingle2, Poland Social, Fotka, Bigo Live, Slowly, Badoo. Może ktoś z was korzysta z którejś i podpowie która z nich jest najtańsza najskuteczniejsza?

3.  Gdzieś na forum jeden z was pisał, że jeśli nie mam możliwości poprawić wyglądu swojego ciała (nabrać masy mięśniowej), powinienem zmienić fryzurę bo nawet tak drobne akcenty mają znaczenie. Czy możecie podpowiedzieć jak taką fryzurę wybrać, podać jakieś propozycje?

4.  Jeśli randkujecie pisząc z dziewczynami z za granicy, to z jakich krajów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, gman98 napisał:


Tindera ogólnie nie opłaca się instalować, jak się jest przeciętnym facetem.

Jestem powiedzmy troszkę wyżej przeciętnej, jakieś tam randki były jak miałem tindera jakieś sexy, ale zrobienie sensownego związku z panią która gnieździ się na tinderze dłużej niż miesiąc to graniczyło z cudem.... Pani zawsze ma szansę na lepszego kozaka, na nowe opcje...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mmario napisał:

Jestem powiedzmy troszkę wyżej przeciętnej, jakieś tam randki były jak miałem tindera jakieś sexy, ale zrobienie sensownego związku z panią która gnieździ się na tinderze dłużej niż miesiąc to graniczyło z cudem.... Pani zawsze ma szansę na lepszego kozaka, na nowe opcje...


Mi przez całość korzystania z Tindera (nie wiem ile to było dni, a może lat) byłem na... jednym spotkaniu, co tylko zakończyło się całowaniem. Pary, parami były, ale to tylko cyfry, niczym serduszka na Instagramie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, olek163 napisał:

powinienem zmienić fryzurę bo nawet tak drobne akcenty mają znaczenie. Czy możecie podpowiedzieć jak taką fryzurę wybrać, podać jakieś propozycje?

 


Fryzurę dobiera się do rysów twarzy. Na internecie podane, opisane jest jaka fryzura do twarzy owalnej, kwadratowej itd; cechy trakiej fryzury. Fryzjer powinien "umieć" dopisać fryzurę, jak się go poprosi o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

robię eksperyment jako chad z płd wschodu na srinderze ale w tym buntustanie, ludzie k..a ledwo zdążyłem zapisać opis i już mam 5 par, po kilku minutach. Ja pd..e

Jaki swój wiek ustawiłeś, a w jakim przedziale ma szukać kobiet?

 

 

Jak już robisz eksperyment to zrób po całości.

Ciekawi mnie co byłoby gdybyś dał czarne tło zamiast foty twarzy oraz fajny opis, taki trochę zadziorno-humorystyczny. Czy znajdzie się choć 1 pani co nie leci na wygląd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.