Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, $Szarak$ napisał(a):

Mam zamiar zainstalować pierwszy raz  tindera, tak o dla beki. 

Jakieś porady? Jest sens w 2024 jeszcze?

 

Nie ma sensu :) Nawet jak kogoś tam poznasz i dojdzie do spotkania, to mocno się zawiedziesz wyglądem i tym jak rzeczywistość ma się do zdjęć. Ja zmarnowałem na tym sporo czasu, miałem pary, chodziłem na spotkania, ale za każdym razem laska była brzydsza niż na zdjęciach. I to sporo brzydsza. 

 

Na zdjęciach masz 7/10 a przychodzi 4/10. I to nie jednorazowa sytuacja, tak było wiele razy. Były może dwie dziewczyny, które w rzeczywistości wyglądały w miarę tak samo, jak na zdjęciach :)

 

Najlepsze jest poznawanie na żywo, ja mam w planie wybrać się na tzw. "Speed Dating", żeby zobaczyć, jak to wygląda w rzeczywistości. Plus tego jest taki, że od razu widzisz jak ktoś wygląda na żywo = spora oszczędność czasu. I konkurencja mniejsza, bo rywalizujesz +/- 20 facetami, a nie 1000 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, $Szarak$ napisał(a):

Mam zamiar zainstalować pierwszy raz  tindera, tak o dla beki. 

Jakieś porady? Jest sens w 2024 jeszcze?

Jak dla beki to po co porady?

Jak chcesz kogoś poznać to loomaxing musi wjechać na pełnej inaczej zginiesz w tłumie normików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ z Tinderem, ile osób, tyle opinii. Jedni narzekają na brak dopasowań, ja akurat na to narzekać nie mogłem, ale tak jak mówiłem - jest to strata czasu, bo kobiety oszukują na wyglądzie i to dość mocno. Kiedyś podobno było inaczej, ale też były mniejsze możliwości przeróbki zdjęć, albo kobiety bardziej uczciwe. Jak masz czas, to próbuj, może jakiś seks chociaż wleci, jak laska Ci nie będzie odpowiadała na związek, ale jeśli cenisz sobie czas, to bym odpuścił. 

 

To jest na takiej zasadzie, że widzisz kobietę na ulicy/na studiach/ w pracy, podoba Ci się i zagadujesz, może coś z tego będzie, może nie, ale przynajmniej widzisz w co inwestujesz swój czas. 

 

Na Tinderze, widzisz laskę, która w teorii Ci się podoba, bo ładnie wygląda na zdjęciach, inwestujesz czas w pisanie, w spotkanie, a jak przyjdzie co do czego, to byś w życiu się z nią nie umówił. 

 

Ja Tindera odpuściłem już jakiś czas temu, bo po prostu nie widzę w tym sensu. Za dużo czasu tam spędziłem, nic z tego nie wyszło, bo mi laski wyglądowo zupełnie nie odpowiadały w rzeczywistości i na żywo bym się w życiu z takimi nie umówił. 

 

Może się zdarzy jakiś przypadek, że na randkę przyjdzie to samo, co na zdjęciach, ale ja tego nigdy nie doświadczyłem :D Nawet jak na twarzy taka sama jak na zdjęciach, to okazuje się że grube nogi i duży tyłek, czego na zdjęciach nie widać itp. itd. Ogólnie nie polecam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2024 o 20:56, Magos Dominus napisał(a):

Jak dla beki to po co porady?

 

No rzeczywiście nie brzmi to logicznie. 

Po prostu nie wiem czy na to czas marnować czy nie. 

@Maurycy Dzięki za duże wyjaśnienie.

Na dniach i tak podejmę decyzję ostateczną. Jakby co, to podzielę się wrażeniami w tym wątku.   

 

Największy problem jest właśnie z tym zdjęciami. 

Jak mnie takie coś wkurza...

 

No ale chyba spróbuje. Pobawić się w to można w zasadzie, najwyżej odinstaluję szybko. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, $Szarak$ napisał(a):

Największy problem jest właśnie z tym zdjęciami. 

Rób to co one, wymaxuj foty.

Zrób kratę na brzuchu, jakieś fotomontaże z miejsc popularnych turystycznie a jak pójdziesz na spotkanie to miej bekę.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ właśnie coś takiego jak wrzucił @BumTrarara z tym, że twarz zrób trochę podobna do swojej.

Miłego randkowania z pierdolniętymi babami.:D

(z tego co Bracia piszą większość na portalach taka jest, co jest zrozumiałe bo jak normalna to będzie w związku, a nie szukać wrażeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie szukam tu przelotnych znajomosci ani przygód. Mam dwie wspaniale córki. Panowie szukajacy przelotnego seksu -szanujmy wzajemnie swoj czas .🙂
 
Pani 34 lata z nadwagą. Co się kur... dzieje na tym rynku.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, billy84 napisał(a):

Przede wszystkim nie szukam tu przelotnych znajomosci ani przygód. Mam dwie wspaniale córki. Panowie szukajacy przelotnego seksu -szanujmy wzajemnie swoj czas

 

Te dwie "wspaniałe córki" to jakieś osiągnięcie dające coś nowemu partnerowi że się tym chwali? 😄

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, billy84 napisał(a):
Przede wszystkim nie szukam tu przelotnych znajomosci ani przygód. Mam dwie wspaniale córki. Panowie szukajacy przelotnego seksu -szanujmy wzajemnie swoj czas .🙂
 
Pani 34 lata z nadwagą. Co się kur... dzieje na tym rynku.

Jestem na 99% pewnie że taka pani poszłaby na 1 randce. Najglosniej o szacunku do siebie krzyczą te które idą do łóżka po kilku godzinach znajomości.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety myślą, że faceci oceniają ich własnymi kategoriami i chyba stąd to chwalenie się swoimi dziećmi. Kobiecie podobają się mężczyźni, którzy mają rodzinę, bo wiedzą, że są stateczni. Nie przychodzi im do głowy, że facet patrzy na to inaczej. Mężczyzna z dziećmi, który się nimi zajmuje to rzadkość i nie ma takiego przełożenia jak kobieta, która ma dzieci i się nimi zajmuje. Facet patrzy: prawdopodobnie cwaniara, która zabrała dzieciaki i teraz szuka frajera albo - łatwa, która wzięła Chada i ten ją zostawił z dzieciakami i teraz ja mam je wychować (i ich utrzymać).

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinder to taka gra w sapera bez liczb, ile bomb masz w pobliżu. Ładna często równa się pier***** lub z jakimiś innymi przywarami. Trafiały mi się ładne ale pracoholiczki, ładne ale zamknięte w sobie lub problemami psychicznymi (poważne depresje, skrzywdzenie przez byłego itp. itd.).

 

Generalnie jak pisałem niedawno o tym fake koncie laski jest jeszcze jedna rzecz, znudzenie. Serio, tyle facetów pisze pierdoły, że odechciewa się dialogu. Większe szanse ma człowiek zagadując w pubie/klubie/imprezie masowej bo po pierwsze przedstawiasz swoje atuty jak wygląd, głos, sposób myślenia i mówienia niż mowa pisana ze zdjęciami, które są najlepsze (tylko masochista wrzuca nieatrakcyjne zdjęcie odsłaniające prawde).

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią poznam kogoś wartościowego co dla niego są słowa ważniejsze niż pieniądze . Kogoś kto dotrzymuje danego słowa , nie szukam pajaca co zamydli oczy a okaże się frajerem i kłamca . Mam 4 dzieci które kocham nad życie. Jeżeli tego nie akceptujesz nie pisz i nie zawracaj głowy :).

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.