Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, krótkowłosy napisał:

Co do DTF jak nie wiesz to wpisz w google: DTF urban dictionary

Dzienx, nowe "słówko" sie nauczyłem :P

 

A co do pkt. 1, to rozumiem. Sęk w tym że ja jakos nie mam za duzo kolezanek, a te które mam maja mezów/narzeczonych. albo ja bym ich nie chciał ruch*c :P

Zostaje wyrywanie w realu, ale niestety jeszcze nie mam do tego "jaj". Ale m.in. dzieki temu forum mam zamiar to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki :D poznałem "laskę" gdzie spodziewałem się właśnie takiego efektu :P czyli mały wieloryb xD... Otóż zainteresowania fotografia i opis w którym stawia na wnętrze yhym, ale fotki robić potrafi "szczupłe" :lol: miły głos tona zainteresowania (a jak wiemy ładne nie dają nam zainteresowania tu trzeba grać push pull itd) ale mówię co tam zobaczmy i cóż efekt mnie nie zaskoczył :P. Dziś wypad na impre bo w sumie jak do tej pory poznałem jedną zajebistą ale na GG przypadkiem aniżeli jakąkolwiek przez te tindery badoo i sympatie :P chociaż na badoo kiedyś też, a teraz będąc 2 dni w PL też taka sobie nawet a sympatia to pasztetownia jakaś... Przy czym w DE to w ogóle tragedia xD

Edytowane przez Piccardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wrócę do wczorajszej sytuacji. Jak zapytałem czy mogę wiedzeć dlaczego? (spotkanie odwołuje) to napisała że nie ma ochotu dzis na randki. I że " wyszło niesympatycznie, ale bardziej niesympatycznie mogłoby wyjsc na spotkaniu wiec lepiej odpuścic".

Może i jestem lewy w relacjach damsko-męskich, ale Moc Jedi podpowiada mi, że jeszcze jest tam jakis inny koleś w akcji...

No bo kobieta zmienną jest, ale żeby AŻ TAK??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Garrett napisał:

No bo kobieta zmienną jest, ale żeby AŻ TAK??

Tak a nawet bardziej one potrafią jednego dnia (ja tak miałem) mówić Ci piękne rzeczy i jeszcze lepsze obiecywać a drugiego dnia z wyrachowaniem i chłodem powiedzieć nara. Get Use To iT!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Piccardo napisał:

Tak a nawet bardziej one potrafią jednego dnia (ja tak miałem) mówić Ci piękne rzeczy i jeszcze lepsze obiecywać a drugiego dnia z wyrachowaniem i chłodem powiedzieć nara. Get Use To iT!

No może i masz rację. Tak czy siak po takiej akcji nie mam zamiaru sie odzywać do niej pierwszy. Jak ma mnie gdzieś, to trudno. Juz następne czekają w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

Może i jestem lewy w relacjach damsko-męskich, ale Moc Jedi podpowiada mi, że jeszcze jest tam jakis inny koleś w akcji...

 

Skoro ja, nie jakiś super facet ogarniam kilka lasek i sobie nimi żongluję, to co musi robić laska, gdzie statystycznie jest ich mniej i jednocześnie faceci są bardziej napaleni.

 

Ostatnio mi jedna napisała, że umówiła się ze mną na spontanie, bo nie byłem ani desperatem ani zboczkiem ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobilem eksperyment

 

zalozylem falszywe konto na badoo

w opisie na samym poczatku ze pracuje jako lekarz (consultant w UK podstawowa placa 100000 na rok plus dodatki)

 

kilka fotek

1 dzien I jak narazie mam 30 wiadomosci laski same zaczepiaja pisza

na poczatku zaprzeproszeniem paszczury ale teraz zaczynaja sie odzywac naprawde ciekawe sztuki

 

wnioski niestety kasa przemawia plus znosna prezencja. Podejrzewam ze jak bym napisal ze mam super firme dom i super fury to profil bylby jeszcze bardziej atrakcyjny

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, nigdy nie wyrywałem na necie .

Ostatnio czytałem, ze tam samemu trzeba sie odzywać i z wielkiej łaski odpisują, a tu proszę.

Czyli mówisz, zę same potrafią zaczepiać, jak im napiszesz o samochodzie, willi i dobrej pracy?

 

A jakbyś założył drugie konto, jakiegoś tam zabiedzonego artysty?

I napisał do tych samych? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NowyStart kiedyś też coś takiego zrobiłem i tak samo jak u Ciebie kolego nie mogłem się odczepić od non stop piszących dziewczyn - niestety nie wystarczy być fajny, kochany itd bla bla trzeba mieć tą kasę i prezencje.

 

@Super Lambert To by mu wogóle nie odpisały albo wiadomości byłby tego typu - spadaj biedaku, nie jesteś w moim typie i to jedynie najlżejsze sformułowania. Zdarzało mi się spotykać, baa być z laską poznaną w necie ale szczerze? Trafiłem a to na alkoholiczkę i chłopczyce a to na nawiedzoną katoliczkę, która z mamusią próbowała mnie zdominować. Czasem zdarzyło mi się mieć trójkątną randkę - tak tak laska przyszła z koleżanką bo mama tej dziołchy ją poprosiła z uwagi na to że sądziła iż jestem pedofilem xD hahahahha. Teraz dla ciekawości luknąłem na Fotka.pl i wiecie laski dużo zdjęć wrzucają i te płaszczenie się i poniżanie facetów tekstami - napisz proszę, odezwij się priv, piękna itd. Od razu mi się niedobrze zrobiło

Edytowane przez marios27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chciał chwycić temat za jaja, poczynil całkiem dobre obserwacje, ale wnioski oczywiście nietrafione.

Tak to jest jak się nie czytalo Marka i forum, ani nie słuchało Radia Samiec.

 

https://kobieta.wp.pl/tinderowe-piekielko-zycie-jest-za-krotkie-na-taniec-z-grubymi-kurczakami-6185197663438977a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4.11.2017 at 9:35 AM, Garrett said:

jest tam jakis inny koleś w akcji...

Optymistycznie jak by tylko jeden koleś.

 

Moim zdaniem olała Cię bo wcześniej miała randkę z takim co dobrze ją posunął i dobrze rokuje na dłuższą znajomość. Ale to wcale nie znaczy, że tylko jeden ją posunął.  W ciągu ostatnich paru dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly Update

Pan doktor codziennie dostaje do 10 wiadomosci I mimo ze tylko od czasu odpisuje -przypominam profil jest na Badoo a odpisujac do 2 lasek napisalem o Tinderze w ramach zartu zwrocily mi uwage ze jestem na innej stronie I dalej kontynuuja rozmowe.

 

Niestety jezeli jest jako taki wyglad I status pokazujacy ze masz kase laski sa zakochane (pizza laski z przedzialu 23-40) doktor ma 39 lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, developers napisał:

Optymistycznie jak by tylko jeden koleś.

 

Moim zdaniem olała Cię bo wcześniej miała randkę z takim co dobrze ją posunął i dobrze rokuje na dłuższą znajomość. Ale to wcale nie znaczy, że tylko jeden ją posunął.  W ciągu ostatnich paru dni...

Dobra, nie musisz mnie juz pocieszać :P Czyli to pewnie klasyczna "zła kobieta". Nie ma co sobie zawracać głowy.

Ale jakby facet tak odwołał w ostatniej chwili, to zaraz by był lament, że świnia i dziad!

Tak na logikę (wiem wiem, ze ona tu nie ma nic do rzeczy :D) to jak kobieta odwołuje spotkanie z przyczyn OBIEKTYWNYCH to odezwie sie niebawem z pytaniem o nowy termin, co nie?

 

No ale reasumując - kolejna nauka dla mnie (i to za darmo) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat

Fajnego smakołyka w necie przeczytałem,perełka, super opis, mianowicie

 

 "Twoja kobieta świadczy o Tobie". Wiele mężczyzn o tym zapomina. Nie mówię tutaj o tym, by robić z kobiet materialistki, ani odbierać im niezależność; jednak rozpieszczanie swojej kobiety przez mężczyznę, dbanie o nią w każdy możliwy sposób świadczy o jego szacunku do niej samej. W moich oczach taki mężczyzna ma +100 do atrakcyjności :) pozdrawiam ciepło! "

 

Autorka tego tekstu nie chodzi, tylko lewituje, jak wampiry w horrorach, tak 20cm nad ziemią się przesuwają do tyłu i przodu:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, IgorWilk napisał:

"Twoja kobieta świadczy o Tobie"

Łzy kobiety są porażką mężczyzny,
bo mężczyzna kocha za wszystko, a kobieta - mimo wszystko :D
Dlatego kobieta żyje chwilą, mężczyzna - chwilami,
Z tego wynika, że facet to świnia, a mężczyzna - gentleman :D

 

Kobieta, która chce zmienić mężczyznę,

niewiele ma do zaoferowania,
Mężczyzna był tak blisko, jednocześnie daleko, lecz nie bumerang,
Źle rzucony, już nie wróci :D


Serce całe w płomieniach, nadzieje w ukojeniach,
Popłyną łzy, łzy tamtego ukojenia,
Niechaj łzy będą mową wrzeszczącą,
Mężczyzna z marzeń, nie zawsze idealny

Bowiem nie ma mężczyzny, nad mężczyznami,
Człowiek, mężczyzna, samiec, taka kolejność niechaj będzie właściwa,
Mężczyzna niech zdejmuje, kobieta niechaj daje,
Tą chwilę przyjemności, Pani niech zachowa

Gdyż Pani ciągle wymaga, mężczyzna to nie robot zasrany,
Ty kochasz, dopóki będziesz kochana, później odejdziesz, kalka zasłana,
Dla Pani mężczyzna - boskie ciało, cudne nasienie,
Smakuj go mało, dzisiaj królewną, później - kurewną być ci zostanie.

 

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 1
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią podzielę się opinią w tym temacie. Swojego czasu oglądałem filmy pewnych trenerów pua Mancera i Senseia na temat portali randkowych ogólnych zasad tam panujących itp. wiecie strategie na podrywanie przez internet :) Nie powiem wiele kwestii jest tam bardzo dobrze wyjaśnionych, lecz nie jest tam wspomniane (tak jak w tym wątku) by każdej loszce dawać tak/serce by wybić swój profil jak najwyżej. Kiedyś miałem pozakładane konta na fotce, badoo i sympatii lecz nie było jakiś wielkich efektów profil z czasem gdzieś przepadał, aż trafiłem na ten wątek na tym forum i postanowiłem sobie potestować. Pozakładałem nowe profile na badoo, fotce i sympatii. Jakie są pierwsze efekty i spostrzeżenia ? Generalnie na badoo mamy limit 600 serduszek i po rozdawaniu całego limitu mam ok 10-20 matchy z różnymi dziewczynami dziennie, choć minus jest taki, że sporo to często osoby z rożnych miejsc Polski i średnie foki niby to nie dużo, lecz zobaczymy jak sprawa dalej się potoczy z nowym kontem tam. Co do fotki tam nie mamy limitu serduszek tylko trzeba się więcej naklikać i po założeniu wczoraj konta i spędzeniu bodajże godzinki na "serduszkowaniu" miałem 215 osób w podglądaczu i 316 wizyt i 40 parę dziewczyn na tak i można było już coś wybrać do konwersacji. Nie wiem czy jest to związane z ilością wejść 1 dnia lecz fotka zaproponowała mi zniżkę na premium pakiet gwiazdy, choć na razie nie skorzystałem. Najgorzej jak dla mnie wypada sympatia, gdyż tutaj mamy tak/nie podobnie jak na wyżej wymienionych portalach lecz głównie są to osoby z całej Polski i ciężko utrafić coś fajnego ze swojego miasta a do tego dochodzi tam premium i limit wiadomości. Bardzo dobry rozjaśniający temat wątek i cieszę się że na niego trafiłem jak i na całe forum. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, likemike13 napisał:

 Generalnie na badoo mamy limit 600 serduszek i po rozdawaniu całego limitu

Chciało Ci się?

Ja najpierw sprawdzałem opis, czy jest w moim zasięgu kilometrowym, dopiero później "serduszkowałem", ale tylko takie powyżej 3 z twarzy.

Jako starszy wiekiem miałem odzew od pań głównie dzieciatych od 23 wzwyż oraz bezdzietnych od 27-28 wzwyż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam Bracia, że powinien być jakis paragraf na wstawianie niekatualnych zdjęc na Badoo itp. Byłem na spotkaniu z panną (juz pomijam że w moim wieku - 29). No i zonk, twarz całkiem inna niz na fotkach. Pewnie stare były. Pogadaliśmy, no bo cóż było zrobic. Jako człowiek fajna, ale jako kobieta mnie w ogólne nie zainteresowała...   :huh:

Taki urok internetów... Widac tu przewagę podrywu na żywo, bo przynajmniej widzisz w co sie pakujesz.B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radeq napisał:

A po 30 minutach rozmowy okazuje się, że laska nie lubi np przyrody i czas stracony wpizdu, a na necie od razu można takie sobie przefiltrować.

niby tak, ale zawsze "na dwoje babka wróżyła". Tym bardziej ze wyznaję zasadę szybkiego spotkania się na żywo, by nie marnowac czasu na rozpisywania po necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.