Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia co do pierwszej randki w swojej hacjendzie - widzę plusy ale jest jedno małe ale.

 

Niewiasta kiedyś wylądowała na kwadracie i okazała się dobrze zakamuflowanym psycholem - który później kręcił się w pobliżu i nawiedził mnie dwa razy bez zapowiedzi na pogawędkę.

 

 

Co do Badoo zgadzam się to jest najgorsze dno.

 

Tinder oraz Plenty of Fish mieszkam w UK - sympatii nie używam w z tego też powodu.

 

W zależności od czasu co dwa tygodnie są manewry - tak więc podliczając wszystko wychodzi taniej niż divy.

 

Jak bracia napisali zero rozmów o seksie przed pierwszą randką - zero wysyłania zbereźnych tekstów - flirtujemy pewnie ale z kulturą - no a później to można robić to już inaczej.

Tak to działa u mnie,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania dotyczące tego Badoo.Moze gdzieś to było poruszane,ale cały ten wątek wertowałem dawno.Do rzeczy.

1.Gdzie na Badoo ustawić odleglosc w jakiej będą się wyświetlały samiczki ? (Mam Androida i ustawione mam osoby z mojej okolicy) pomanipulowac odległością nie umiem.

 

2.Wiek mam ustawiony od 18 do 60 lat i teraz tak.Dawac serduszka wszystkim profilom żeby się wybić wyżej.To rozumiem.Pisać od razu do danej panii ? Czy dopiero jak dam wiele serduszek to poczekać na pary i wtedy dopiero pisać do tych co mi odpowiadają wyglądem ?

Edytowane przez Maxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 nie, chyba nie miałem takiej sytuacji, chociaż przewinęło się ogólnie w moim życiu, grubo ponad setka więc mogę nie pamiętać, żeby akurat u mnie w chacie takie coś się działo. Przynajmniej nie kojarzę, żeby tak chciała się pokazać, bo jak spuszczę z kija to zainteresowanie panna równe jest zeru. Było często tak, że sobie wstała, pije kawę w majteczkach i siedzi jakby nigdy nic. Więc ściemniałem, że muszę do pracy jechać hehe, ale chyba każdy tak ma. 

 

Z innej beczki @Pytonga różne miałem dziwne akcje, kiedyś panna kazała ją lać po gębie, wyzywać i płuc. A że pijany, sam lubię dać z otwartej to otrzymała kilka ciosów. Nad ranem jak z nią rozmawiałem to psycholką mi zajechało plus gadała o swoim byłym z którym ma dzieciaka, że to zwyrol był. Jak ja odprowadzałem na przystanek to sąsiad zauważył, że chciała mnie za rękę złapać. Powiedziałem mu tylko, żeby to dobrze zapamiętał, bo trochę mnie to wystraszyło. Oczywiście kontakt urwany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Maxxx said:

2.Wiek mam ustawiony od 18 do 60 lat i teraz tak.Dawac serduszka wszystkim profilom żeby się wybić wyżej.To rozumiem.Pisać od razu do danej panii ? Czy dopiero jak dam wiele serduszek to poczekać na pary i wtedy dopiero pisać do tych co mi odpowiadają wyglądem ?

-Dawac serduszka wszystkim profilom żeby się wybić wyżej: TAK

-Pisać od razu do danej panii: JEZELI MOZESZ ZA FREE TO TAK (czesto chca kredyty za pisanie do laski z ktora nie masz matcha

-poczekać na pary i wtedy dopiero pisać do tych co mi odpowiadają wyglądem  TAK NAJLEPIEJ

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 18:58, self-aware napisał:

Zastanawia mnie pewna sprawa... Na dyskotekach za bardzo mi nie idzie, po badoo już się więcej nie spodziewam (inne sympatie itd. to pewnie to samo?). Podchodzenie na ulicy odpada. Zna ktoś jeszcze jakiś sposób poznawania kobiet czy już dupa? Kiedyś miałem więcej znajomych (czasy szkolne) i poznawałem kobiety na imprezach, no ale to już stare dzieje.

Miałem przygodę z portalami, ogólnie mam wrażenie, że na nich jest jak na imprezie w klubie, sukowatość wzrasta na taki poziom, że napiszesz kreatywną wiadomość, a kobieta nie odpisze albo odpowie coś w stylu "nom". Dlatego poznawanie kobiet w internecie olałem definitywnie. W przyszłym roku, gdy moja sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie zamierzam wybrać się na kurs tańca, tańczyć lubię, podobno mam poczucie rytmu (niby). Ale liczy się zabawa i możliwości nawiązania relacji z innymi.

 

Co do innych miejsc, ja osobiście bywam na eventach i małych koncertach (siedzisz przy stole z dobrym winem i piwem i słuchasz np. Korteza, czy Janusza Radka). Wtedy staram się zagadywać kobiety szukając kontekstu, np. czy często chodzisz na takie kameralne koncerty? Jeśli dobrze mi się z kimś rozmawia, a ktoś nie olewa mnie jednym zdaniem i nic od siebie nie daje, to bardzo często pytam o numer.

 

Odnośnie poznania kobiety na ulicy, to raz mi się zdarzyło, że idąc przez park zobaczyłem kobietę, która spaceruje z małym psem, podszedłem i spytałem, czy mogę go pogłaskać, czy lepiej nie bo groźny ? Pogadaliśmy 10 minut, numer dostałem, mam dobre wspomnienia z tej znajomości. Więc według mnie jeśli jest kontekst można zgadać, ale akcje w stylu: Zatrzymuję laskę, która idzie szybkim krokiem przez miasto z słuchawkami na uszach i sypanie tekstem w stylu: Cześć spodobałaś mi się, chciałbym Cię poznać może być przejawem lekkiej desperacji, i wg. mnie trzeba być facetem 8-10/10 aby mieć tutaj szansę.

 

Ja budując obecnie swoją pewność siebie rozmawia z przypadkowymi ludźmi (ekspedientka, starszym sąsiadem itp.) Odnoszę wrażenie, że takie doświadczenia znacznie poprawiają potem Twój spokój w podejściu.

 

Ale to wiadomo moja prywatna opinia.

 

Pozdrawiam i życzę udanego dnia ;)

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Możesz napisać coś więcej?
A czy 20-letniego szczeniaka, zadbanego i nawet dobrze zbudowanego również są bezproblemowe?

W sumie też jestem ciekawy.

Edytowane przez Kingboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 @Kingboss 20 latek będzie miał kiepskie szansę u mamusiek. Chociaż ja miałem kochanice (oj mistrzowska była) która bzykała się z 22 latkiem.

 

Pierwsze co, to zmieńcie sobie wiek i ustawcie na 25,26 lat i za nic w świecie nie przyznawanie się, że jest inaczej. 5 lat raczej nie zrobi wielkiej różnicy w wyglądzie a dla nich będzie to już dużo.

 

Ja się trzymam kilku zasad. Mam jeden tekst powitalny, który rozwala na łopatki i stosuje go od kilku lat. Zawsze ten sam, jak odpisują to bardzo pozytywnie, tylko nie pytajcie jaki bo to jest mój opatentowany ?. Ma być luźny, z dystansem, podkreślający nie kobietę, tylko to że trafił jej się brylant. I lecisz z tematem.

 

Tak jak wcześniej wspomniałem, nigdy ale to nigdy nie wspominaj, że chodzi Tobie o seks. To jest niedopuszczalne. One mają codziennie po kilkadziesiąt propozycji, jeśli to zrobisz to trafisz do worka na śmieci.

 

Nigdy nie komentuje ich wyglądu, to również otrzymują codziennie po kilkadziesiąt razy. Piszę zwyczajnie, jak z człowiekiem a nie obiektem seksualnym.

 

Zazwyczaj pada temat, oh i ah jaki Ty młody, jaka ja stara. Można polecieć:

Podaję przykładowo: ,,Wiek to tylko cyferki, najważniejsze to dobrze się czuć z drugim człowiekiem, złapać nić porozumienia. Masz zamiar kierować się tym co wymogi społeczne mówią? Czy komuś krzywdę zrobimy jeśli się poznamy? Jesteśmy dorosłymi ludźmi, to są nasze wybory z kim się spotykamy. Zdaje sobie sprawę, że jest różnica wieku ale jestem dużo dojrzalszy niż niejeden Twój rówieśnik, poza tym widzę wiele zalet..." blebleble blebleble. I jedziesz z tematem, pamiętając o tym co wyżej napisałem.

 

Jesli będzie dalej pisać, to możesz wspomnieć, że od dawna podobają Ci się tylko i wyłącznie kobiety dojrzałe, że młode są głupie, puste itd i dodaj koniecznie, że tak po prostu masz od zawsze, nic na to nie poradzisz i chcesz żyć w zgodzie ze sobą.

 

Kolejny etap, to będzie pisać, że nie interesuje ją seks.

I tutaj masz pole manewru.

Napisz, zdecydowanie, że nie wiesz dlaczego wspomina o seksie, że nawet nic o tym nie wspomniałeś. Ze nie jesteś seksualnym desperatem. Ze seks, owszem lubisz, ale musi być chemia, musisz dobrze się z kimś czuć. Musisz to to napisać z wyczuciem, nie za dużo, ale trzeba podkreślić, że nie interesuje Cię grzmocenie na potęgę (Hue Hue Hue) ale jeśli ma być seks to z kimś wyjątkowym. Tylko delikatnie w tym temacie. Piszesz to i więcej na temat seksu nie wspominasz.

 

Dalej ciągniesz tematy jak z każdą kobietą. Jak zapyta o związek, to napisz że niczego nie wykluczasz, chciałbyś po prostu poznać kogoś interesującego a co będzie dalej to się okaże.

 

Mamuśki są najłatwiejsze do okiełznania, kiedyś było mi ich żal, dzisiaj widzę, że te głupie suczki 20 letnie kiedyś będą identyczne. Więc wyrzuty sumienia chowam do kieszeni a wyjmuje coś bardziej konkretnego ?.

5!

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie! Twoje rady są bezcenne i trzeba będzie je wdrożyć w mój procesor mózgowy :) 
Chyba czas założyć profil na portalu randkowym :) 
Nadal jestem nieco sceptyczny co do tych portali, ale może spróbuję.
Postaram się zrobić jak najlepszy profil i lecim :) 
Na ulicy jakoś nie mogę się przełamać, choć ostatnio poznałem parę kobiet pracujących przy stoisku z lodami.
Wczoraj za to poznałem jedną laskę młodszą i po 30 minutach się całowaliśmy ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Pytonga said:

Dawac serduszka wszystkim profilom żeby się wybić wyżej: TAK

-Pisać od razu do danej panii: JEZELI MOZESZ ZA FREE TO TAK (czesto chca kredyty za pisanie do laski z ktora nie masz matcha

-poczekać na pary i wtedy dopiero pisać do tych co mi odpowiadają wyglądem  TAK NAJLEPIEJ

Co pozniej robisz na Tinder z match’ami z ktorymi nie chcesz gadac? Wywalasz je czy zostawiasz?

 

Zalapales jakies Polki operujac na Tinder w UK (jesli dobrze zrozumialem tam jestes teraz?). ?

 

Opis masz w jakim stylu na profilu? Sztywne konkrety czy jakies pierdoly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później co jakiś czas robię selekcję i wywalam te do których nie chce mi się pisać oraz te które nie odpowiedziały po 2 tygodniach (Karyny są za leniwe aby to zrobić)

 

Opis kilka konkretów z dowcipem (szczerze skopiowany z neta i leciutko zmodyfikowany) nie ma sensu się męczyć- zdjęcia najważniejsze są i tak fotka z hobby sportem oraz zwierzęta - co jakiś czas lecą nudne teksty w stylu zrobiłam matcha tylko ze względu na psa.

 

Spotkałem się z Polkami w sumie cały czas się spotykam i jak na razie wrażenia pozytywne ale skupiam się na tutejszych w końcu spotkania z nimi traktuje dodatkowo jako szkolenie języka oraz wydają się bardziej otwarte na eksplorację.

Azjatki są ciężkie - mam drugą i jak na razie pisanie do usranej śmierci ale ona szuka taty/męża co widać po pytaniach plus miała kilka randek i się przejechała i teraz gra niedostępną dziewice nieskalaną (samotna matka) normalnie zakończył bympisanie ale ma dużo punktów za kolor oraz wygląd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga

 

Ale na poczatku jak zaczynales aby zwiekszyc popularnosc twojego profilu?

 

1) ustawiasz przedzial wieku 20-50 (wg poradnika) zamykasz oczy i walisz lajkow 200 pod rzad jak popadnie? Czy ustawiasz przedzial wiekowy ktory tobie odpowiada np 20-40?

Z tego zalozmy masz 50 match’ow. 

 

Z tego podoba ci sie np 20, reszte “zostawiasz” lub wywalasz.

Co jest w sumie istotniejsze dla tego algorytmu, like czy match ?

 

2) Wracajac do algorytmu: dostajesz np lajki od 10 brzydkich jak noc 50 latek. Walisz like zeby byl match (lepsze dla twojego profilu) a pozniej nawet zagadujesz do nich (cholera wie po co), czy nie dajesz like w ogole ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tinderze tylko na początku tak jechałem - teraz od razu robię selekcję - jestem w dużym mieście i ilość towaru jest nie do przerobienia. Wywalam co tydzień a i tak teraz mam 25 matchy.

 

Na Badoo tak lecisz lubisz wszystko co się rusza - później nawet nie kasuje.

 

Plenty of Fish tutaj prawie wcale nie używam tej opcji match tylko wyszukuje i pisze do tych co mi odpowiadają.

 

Nigdzie nie mam żadnych płatnych opcji - Tinder najlepszy, następnie Plenty of Fish.

 

Tak na Tinderze na początku waliłem dużo serduszek - teraz jestem bardzo wybiórczy ale najważniejsze to mieć dobre fotki - co jakiś czas zmieniasz i obserwujesz reakcję

 

Na Tinderze na pasztety nie klikaj ale też nie bądź zbyt wymagający - takie laski 5-6 w łóżku nadrabiają zapałem tak, że hoho. 

Wiek mam ustawiony 20-45 odległość do 100 km ale staję się coraz wybredny i jak są powyżej 50 to zlewam i kasuje.

 

Z algorytmem Tindera aż tak się nie zagłębiałem jeżeli jesteś w okolicy dużego miasta to jeden grzyb towaru jest multum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to byłoby poniżej godności tak lasce ściemniać że niby chodzi o związek a po jednym ruchaniu kopnąć ją w dupę.  Pomijając już to jakie one są, czułbym się ostatnim podlecem. Nie czujecie wyrzutów sumienia że traktujecie jakby nie było ludzi jak gówno?

Edytowane przez Les
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idąc na spotkanie nie zakładam, że po jednym ruchaniu kopne niewiastę w głowę. Idę na luzie plus zakładam więcej niż jedno ruchanie... hahahaha zawsze idę z nastawieniem na długoterminową współpracę...

 

Bracie @Les to nie jest tak, że one tego nie chcą i jest to dla nich jakieś poświęcenie i nie wiadomo jaka ciężka praca- ba wręcz kilka razy miałem mętlik w głowie i czułem się tak jak bym to ja był zgwałcony - skoro baba wyprawia takie rzeczy bez przymusu i ma więcej orgazmów niż ja to chyba coś nie teges.

 

Rozumiem Twój tok myślenia kiedyś byłem podobny teraz wiem, że jeżęli coś sprawia przyjemność dwóm stronom to dlaczego nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Pytonga said:

skoro baba wyprawia takie rzeczy bez przymusu i ma więcej orgazmów niż ja to chyba coś nie teges.

W ten sposób usiłujesz załagodzić tzw dysonans poznawczy.  To może działać tak: ```umawiam się z laskami, na 1 razowe pukanko, ściemniam trochę o związku. One chcą związku.  Hmm czyżbym był podłym facetem? O już wiem, one też tego chcą, widziałem jak skaczą na penisie. Jestem jednak szlachetny...:)```

 

Skoro jest tyle kobiet szukających niezobowiązujacego pukanka, uczciwie byłoby powiedzieć od razu czego sie chce.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie obiecuje związku i nie mamię miłością przez gardło by mi to nie przeszło - mówię jaka jest moja sytuacja i to, że chcę poznać nową osobę i zobaczymy co będzie - nie mam zobowiązań i jestem gotowy na to coś jeżeli to coś znajdę.

 

Absolutnie nie roztaczam wizji małżeństwa, wspólnego mieszkania i innych takich pierdół - wręcz myślę, że takie podejście sprawia, że jeszcze szybciej dążą do zbliżenia i nogi same im się rozkraczają. 

Wiem brzmi to bezuczuciowo wręcz strasznie ale takie mam doświadczenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Jak postępujecie po nawiązaniu bliższego kontaktu na Tinderze? Od razu umawiacie spotkanie? Prosicie o telefon?

 

Ja proponuję dodanie do fejsa, pod pretekstem sprawdzenia poprawności profilu po obu ze stron. Następnie mam dostęp do większej ilości zdjęć i odechciewa mi się spotkania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja FB takiego typowego z Imieniem Nazwiskiem i znajomymi nie posiadam, ale gdybym posiadał to na pewno bym nie podawał go od razu przypadkowo poznanej dziewczynie z neta. Choć sam chętnie przyczaiłbym jej profil ;) Jeśli chce się umówić to jak poda tel i porozmawia to już wiele weryfikuje czy jest w miarę realna. 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

bardziej mi chodziło o kwestię moralną czy podrywać na sex te szukające stałego związku czy pomijać?

On 6/29/2018 at 4:16 PM, Pytonga said:

Golisz jak leci nie zwracając uwagi na opisy profilowe (to takie Blabla)

  On 6/29/2018 at 3:44 PM, Brat Jan said:

Nic Cię to nie obchodzi, co człowiek pisze na profilu, a może pisze tam czego szuka? Ale Ty twardziel, masz jedną ściemę i nie zmieniasz szablonu:) My Hero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Les napisał:

Nic Cię to nie obchodzi, co człowiek pisze na profilu, a może pisze tam czego szuka? Ale Ty twardziel, masz jedną ściemę i nie zmieniasz szablonu:) My Hero ;)

 

Stary...
Jakoś przekombinowujesz.

 

1. Ja mam chęć na seks.

2. Ona ma chęć na seks.

3. Robimy to.

4. Po wszystkim idziemy na kawę.

 

Pkt 1-4 bezprzymusowe. Obie strony pełnoletnie.


Gdzie tu widzisz problem?

I nie opowiadaj proszę, jakim to "ciężkim poświęceniem, łolaboga, paaanie" jest dla kobiety seks.

Jest to dla nich taka sama (albo i większa) frajda jak dla nas, a nie "ciężka pańszczyzna, orka na ugorze".
Taką retorykę wykazują roszczeniowe panie, które dupą chcą ugrać rzeczy materialne. Ja tego nie kupuję. Ty jak widać tak...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Les said:

Nic Cię to nie obchodzi, co człowiek pisze na profilu, a może pisze tam czego szuka? Ale Ty twardziel, masz jedną ściemę i nie zmieniasz szablonu:) My Hero

No to teraz Bracie pojechałeś po bandzie - niewiasta pisze jedno myśli drugie a robi trzecie - idąc takim tokiem myślenia powinniśmy akceptować wszystkie prawdy podawane w mediach oraz produkcjach Hollywood. Nic tylko biegać w zbroi polerować kupować kwiaty i pierścionki... no i płacić z uśmiechem.

 

Panie piszą to co wydaje im się, że społeczeństwo wymaga od nich - w końcu pokazują twarz więc nie napisze wprost

Nudzi mi się i mam ochotę na sex. Kto mnie przerucha?

 

Piszą także nie liczą się pieniądze i Twój wygląd ale osobowość - a jedno z pierwszych pytań to :co robisz i gdzie mieszkasz.

 

Napisałem już ileś razy często opisów nie czytam - ale nie uderzam z napisami szukam żony będę Cię kochał do końca swoich dni i jeszcze dzień dłużej. Szukam związku na zawsze.

 

Ba ileś niewiast powiedziało mi wprost, że miały iluś kolesi co na drugim trzecim spotkaniu zaczynali gadać, że są gotowi na założenie rodziny i widzą w nich przyszłą żonę i co, niewiasty spierniczyły od nich jak najszybciej.

 

Tak na koniec małe wyjaśnienie - co by nie było, że jakiś cham jestem. Ja nie mam żadnej nienawiści do kobiet i nie traktuje ich przedmiotowo, szanuję je, podziwiam i mam pełen respekt ale po prostu powoli poznaję zasady tej gry i gram używając tych zasad - tak samo jak większość niewiast.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.