Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2016 o 17:54, Adolf napisał:

    Nasz wspólny kolega który zbanował się na własne życzenie podesłał mi linka do źródła tematu, patrząc z drugiej strony.

Dowiecie się tam jakich błędów nie popełniać.

 

http://f.kafeteria.pl/temat/f4/nieudane-spotkania-w-realu-p_918270/3

 

   Ciekawie kobiety piszą odnośnie swoich wymagań i tego co spotkało je w realu. Dobra szkoła, śmieszna lektura.

Wpis Szycha 84 z linka to idealne podsumowanie tego wszystkiego. Totalne pomieszanie z poplątaniem. W temacie  (ciekawym i wartościowym wg mnie) wypowiem się później, na razie trawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona tam już jest ładnych parę lat, kiedyś miała więcej zdjęć i ogólnie dość długi opis ze szczegółami i w ten sposób można było ją dokładnie namierzyć, zresztą potem też dużo wyszło w rozmowie i się potwierdziło. Teraz jak widać, profil jest w wersji mini, ale internet niczego nie zapomina ;)

 

A skoro ona jest "dr inż." to szuka pewnie jakiegoś profesorka, tylko z nimi jest ten problem, że raczej są po 50-siątce albo może nawet 60.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, graffff napisał:

A skoro ona jest "dr inż." to szuka pewnie jakiegoś profesorka, tylko z nimi jest ten problem, że raczej są po 50-siątce albo może nawet 60.

@graffff

A potem taka jest zdziwiona że książę na białym koniu jednak nie przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam premium więc wysyłam jedną wiadomość dziennie także zobaczymy jak to się będzie rozwijać. Będę informował. 

 

Zastanawiam się jeszcze tylko czy aby administratorzy tej strony nie zakładają fake kont ze zdjęciami dobrych dup po to by jakiś stulejarz napalił się na pisanie z taką i wykupił premium. Jak myślicie jest to prawdopodobne? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć @Garrett, jak żyć bez polubień?

 

Właśnie sobie w ramach relaksu przeglądam portal z krajów D-A-CH, gdzie ludzie szukają partnerów do seksu (żadne randkowanie itp). No i widzę coś takiego:

 

Cytat

Am new here this is my first time on here am single seeking for a serious man for a serious relationship like what i see and i will like to know more about you and chat with you I am good christian and i have God fearing in me i am who i say i am and i will like to chat with you and get to know each other better.

 

Zwarcie styków dobre 5 sekund mnie trzymało :)

A potem ulga - są na tym świecie porządne kobiety, chrześcijanki, które Boga się boją ?

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że poznajecie dziewczynę na portalu randkowym, umawiacie się na spotkanie, jest fajnie, mógłby być z tego związek, a na drugi i trzeci dzień widzicie, że laseczka loguje się na portalu randkowym i myszkuje ?

Te portale nie są do poznawania do związku, wydaje się, że dziewczyna poznana na takim portalu ma rozwinięte umiejetnosci wyszukiwania najlepszej oferty. Dużo bardziej rozwinięte niz kobieta która takowych stron nie używa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Les napisał:

Też tak macie, że poznajecie dziewczynę na portalu randkowym, umawiacie się na spotkanie, jest fajnie, mógłby być z tego związek, a na drugi i trzeci dzień widzicie, że laseczka loguje się na portalu randkowym i myszkuje ?

 

Mi kiedyś jedna dziewczyna z Tinder wyraźnie zakomunikowała, że nawet jakby znalazła jakiegoś faceta to pewnie by szukała kolejnego kolegi ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2018 o 09:47, Zajac napisał:

https://sympatia.onet.pl/KsudivA,user.html

 

Napisała do mnie ta oto Pani. Dobra foczka a odzywa się pierwsza. 

Nie pierwszy raz panny piszą do mnie pierwsze ale ta jest naprawdę pociągająca-cikawe. Dodatkowo jest z Pomorskiego, ja sobie wpisałem Warszawa:D

Chyba Ukrainka. 

 

 

Profil użytkownika KsudivA
jest zablokowany

Nie możemy wyświetlić strony użytkownika KsudivA
Jego konto zostało zablokowane, ponieważ naruszył zasady regulaminu.
 
 
 
 
EDIT
 
 
 
1 godzinę temu, Les napisał:

Też tak macie, że poznajecie dziewczynę na portalu randkowym, umawiacie się na spotkanie, jest fajnie, mógłby być z tego związek, a na drugi i trzeci dzień widzicie, że laseczka loguje się na portalu randkowym i myszkuje ?

Te portale nie są do poznawania do związku, wydaje się, że dziewczyna poznana na takim portalu ma rozwinięte umiejetnosci wyszukiwania najlepszej oferty. Dużo bardziej rozwinięte niz kobieta która takowych stron nie używa. 

 
 
 
 
 
Jak mi kiedyś powiedział pewien rekruter:
Pan szuka, my szukamy
Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, michau said:

co miał na myśli? Że nie jestem jedynym kandydatem :)

To tak jak mówię. Kasting nigdy się nie kończy. Nawet w małżeństwie, a ileż to roboty wziąć rozwód gdy pojawi się lepszy kandydat.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.