Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

tinder mi najbardziej pasuje, bo nie trzeba, jak na sympatii, spamować setek kobiet kopypejstem, żeby parę z nich odpisało.

 

Jak jest match, to odpisują.

 

Poza tym jak na tinksie dasz dislike'a, to więcej się dana twarz nie pojawia. Tym pizdrykom z sympii nawet napisałem, żeby wprowadzili oznaczenie na zdjęciu "pisałeś już", żebym nie musiał w każdy profil zaglądać, którego nie pamiętam. Ale nie, nie da rady. A na pracuj.pl potrafią ustawić dopisek "aplikowałeś" przy ofercie. Na S zaglądam więc co tydzień celem podbicia się na górę w wynikach, i ew. wyczyścić spam od Olen itp.

 

 

Badoo jakiś dziwny jest. Popularność, porąbane algorytmy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

Mi odpisują. Wiem z własnego doświadczenia.

 

@Harpagon

Wiem, rozumiem, znam. Kluczem jest ręczne ustawienie lokalizacji. Używam nieoficjalnego klienta tinksa - 6tin : )

 

EDIT

6tin działa, z tego co widzę, 6tin tylko na Microsofcie. W końcu, po latach, jedna apka lepsza, niż na iOS czy A : )

 

Być może na A czy iOS są również inne nieoficjalne klienty tinksa, które umożliwiają ręczne ustawienie lokalizacji.

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piratos napisał:

jeśli jesteś badboyem, z fotek, które masz zamiar tam zamieścić wylewa się testosteron to portale randkowe to miejsce dla Ciebie.

Wychodzi na to, że jak sie nie jest takim badboyem, to zasadniczo mozna sobie odpuścic kobiety w życiu :P Bo i tak nic z tego nie bedzie. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie

Wybacz bo nie wiedziałem że jesteś na wózku. A co do wyglądu to kiedyś to czasem słyszałem że nie wyglądam źle, a teraz to już prawie wogóle tego nie słyszę. A finansowo to nie zarabiam zbyt wiele i raczej nie mam szans na większą kasę, no i z tego powodu mieszkam z rodziną, także pod względem atrakcyjności to ze mnie taka dupa a nie pępek świata jak to w pewnej piosence było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patton napisał:

@Garrett

Czasem myślę czy nie nadszedł czas żeby skapitulować jak von Paulus pod stalingradem.

Hmm, widziales temat o seks-lalce? :P Moze to jest wyjście z tego impasu? :D 

 

BTW wczoraj mi znajoma z badoo pisała o takim typie z którym próbowała kręcić i pokazała nawet jego fote. Taki kanciasto-szczękowy kozak, wiecie. I ogólnie ta rozmowa uzmysłowiła mi jak to jest prawdziwe, że wygląd robi robotę. Do tego koleś ma aurę "ruchacza" wokół siebie wiec juz same nogi rozkładają niemalże. :P 

Dejta spokój....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Każdy z nas ma jakieś atuty i trzeba je wykorzystać w walce z kobietami. Kapitulują tylko słabi!

Cytat

Mam dwie ręce, dwie nogi, więcej nie dał mi Bóg
Oprócz tego mam także głowę, fiuta i brzuch
A także uszy, nos, głowę, mózg i szyję

2 minuty temu, Garrett napisał:

Hmm, widziales temat o seks-lalce? :P Moze to jest wyjście z tego impasu? :D 

Myślę, że spokojnie udałoby mu się coś poderwać na portalach erotycznych. Jednak musiałby nieco opuścić swoje wymagania co do atrakcyjności kobiet. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

@michau

Ciekawe dlaczego, bo u mnie jak jakaś odpisze to jest święto. A tak z innej beczki to skąd pobrać tego nieoficjalnego klienta 6tin.

6tin jest w Microsoft Store (swoją drogą, oficjalnej apki tindra na Windows 10 Mobile brak).

 

@Still

Ja też mam 21 cm. Od ucha do ucha. I mam to na tinksie napisane : )

Edytowane przez michau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Garrett napisał:

Wychodzi na to, że jak sie nie jest takim badboyem, to zasadniczo mozna sobie odpuścic kobiety w życiu :P Bo i tak nic z tego nie bedzie. :P 

Szkoda, że zmanipulowałeś moją wypowiedź, ale mimo to wyjaśnię. 

Pisałem o portalach randkowych, a nie o realnym życiu. Nie pisałem o odpuszczaniu, ale o zastanowieniu się, czy warto poświęcać czas na rzeczy, które mogą nie dać oczekiwanych rezultatów. 

 

A tak na marginesie, czy uważasz za fałsz stwierdzenie, że kobiety ciągnie do badboyów i kwadratoszczękich koksów? 

Edytowane przez piratos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.