Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kurła, co to się dzieje na tych internetach, od niedawna jestem na Badoo, sąmsiad mnie namówił że taki szał pał, dopasowań w ciul, prawie setka ale... Panowie, same pasztety, 40-stki albo oczywiście Panie z dziećmi, nie dość że święta depresyjne to jeszcze i to, na domiar złego, jak się dzisiaj popatrzyłem na moją ex to normalnie extraklasa zestawiając z tym co tutaj :D

 

No i z tego co zauważyłem, prawdziwe rakiety na Badoo to Ukrainki i Rosjanki, no ale do Moskwy na randkę to ja nie pojadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@krzy_siek mając 24 spotykałem się z 16 nawet ? Teraz(mam rocznikowo 27) też bym mógł się spotkać z taką, gdyby nie była kompletnym pustakiem (co jest niezwykle rzadkie), laski poniżej 18 mają niewiele do powiedzenia, w sumie te po 18 też.... KURŁA JAK ŻYĆ! 

 

Tak szczerze to trzeba uważać bo 14 już potrafią wyglądać na takie 18-20 można się oszukać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SSydney said:

mając 24 spotykałem się z 16 nawet ? Teraz(mam rocznikowo 27) też bym mógł się spotkać z taką, gdyby nie była kompletnym pustakiem (co jest niezwykle rzadkie), laski poniżej 18

Pedofilia? Jakiekolwiek oskarzenie I jestes w czarnej dupie...

 

 

Brak polskich znakow komp w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Braci. Takie pytanko. Lata świetlne nie byłem na sympatycznym portalu. Ostatnio w ramach ogarniania się założyłem konto i takie kwiatki. Np. pani 34 lata, ładnych parę kilko nadwagi, powiedzmy takie 6/10, jak się zrobi to pewnie z 8/10. Pytam uprzejmie z kim trenuje, bo widzę że podobne metody (te same hobby), na co dostaję odpowiedź:

 

"Człowieku, daj Ty mi święty spokój. Nie wiem o czym piszesz,nie wiem o kim piszesz... I jeszcze jedno nikt ze mną nie trenuje. To ja pracuję z końmi . Poszukaj sobie kogoś na swoim poziomie do uskuteczniania tych zidiociałych zaczepek ja tu ojca nie szukam. Polecam spojrzeć w lustro i pogodzić się z tym faktem. Dziękuję i dobranoc."

 

Dodam, że mam 43, więc na ojca stanowczo za młody :D. Jak kupa też nie wyglądam. Dojrzały facet, zadbany, zrobiony, dobrze ubrany, tramwajem nie jeżdżę. 

Przykładów mam jeszcze parę, ale ten taki najbardziej taki obrazowy, a cechują w tym zwłaszcza paniusie po 30.

 

Czy taki poziom chamstwa to jest obecnie standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LuckyLuck napisał:

Czy taki poziom chamstwa to jest obecnie standard?

Moje doświadczenia z randkowaniem w sieci są dość skromne, ale z tego typu kontrą spotykałem się rzadko. Pani musiała być w kiepskim nastroju, a może jest po prostu wredna. Olej i idź do kolejnej.

 

Btw. Zawsze starałem się być uprzejmy, czasami nie wiedziałem, co odpowiedzieć - nie odpowiadalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pytonga napisał:

Na ile lat wygladasz?

 

Zaloz nowy profil I zapodaj, ze masz 34/35 lat.

 

Interesujace fotki daj I nie zadawaj takich pytan na wstepie...

 

 

Brak polskich znakow - komp w pracy

 

Hmm, nie spotkałem się z laską, która nie wie ile mam w dowodzie, żeby dawała więcej niż 37. Zwykle celują w 35-37. Wiek i tak poleciał na 41, bo przy 43 nie było zainteresowania :D Właśnie, czemu Polki taką uwagę wielką do wieku przykładają? Realnie też. Rozmowa super, pani pyta ile lat i eeeuaaeeee. Jedżąc troche tu i tam, się z tym praktycznie nie spotkałem.

 

Interesujące fotki. Jedna z planu filmowego gdzie sieczę ogniem i mieczem :D, druga z atlantyku, gdzie na jachcie robię za kapitana, trzecia z jakiegoś wyjazdu w ciepłe kraje w miłym cabrio z odpowiednim znaczkiem. Na dwóch twarz, na jednej ciemne okulary, na dwóch cała sylwetka. Jeżeli to nie są atrakcyjne fotki, to co nimi jest? Nie będę leciał do studia i robił sesji w garniaku.

 

Staram się odnosić do tego co laska ma na zdjęciach lub co napisze. Źle?

 

Sorry jak rycerzykowate pytania, ale tak jak mówię wieki z portali nie korzystałem. Wątki tu czytałem, staram się mniej więcej działać zgodnie z wiedzą.

 

PS. Może opis odstrasza? Mam wyraźnie zaznaczone, że "Pustakom, atencjuszkom i psychicznym dziękuję".

Edytowane przez LuckyLuck
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LuckyLuck napisał:

lub co napisze. Źle?

Tu bym się zastanawiał.

57 minut temu, LuckyLuck napisał:

Np. pani 34 lata, ładnych parę kilko nadwagi, powiedzmy takie 6/10, jak się zrobi to pewnie z 8/10. Pytam uprzejmie z kim trenuje,

To pojechałeś jej komplementem :D:D:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Tu bym się zastanawiał.

To pojechałeś jej komplementem :D:D:D

 

Hej, ale nie chodziło o jej osobisty trening :D I z kontekstu wyraźnie wynikało. Laska oczywiście olana, ale jestem zdegustowany poziomem agresji. Konto 2 tygodnie, odpisało może z 10 lasek, a drugie 10 od razu agresja. Celuję w grupę wiekową 28-40, bez dzieci, bo po co komu bagaż. Staram się wybierać te co bardziej inteligentne ze spojrzenia i z opisu. Trochę pustaków i mamusiek zaczepia, ale w ogóle na nie nie reaguję.

 

Raz pustakowi napisałem "Jak zaczepiasz starszego od siebie, to wysil się na coś więcej niż "Co słychać""

"Jak ci się nie podoba to nie pisz ze mną!" :D Lala 27 lat.

Więc szkoda czasu na takie. Ogólny cel to FwB, może LTR jak się jakaś sensowna trafi. ONS raczej nie szukam, z powodów które w świeżakowni opisałem. Choć może się to zmienić, nie wykluczam.

Edytowane przez LuckyLuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mpawel5 napisał:

@LuckyLuckJa mam 38 lat, wyglądam na 30-33. 80% polubien, babki koło 40. Chyba szukają młodszych ogierow czy co? Ja celuje w 30-35 lat, ale widzę, że na takie za stary już jestem. Mam tam konto już dla beki tylko, na zasadzie, a nuż się himalajka trafi. Dałem sobie pełen luz. 

@mpawel5 Zauważyłem (i na żywo i na portalu), że obecnie zdecydowana większość lasek CHOLERNĄ WAGĘ PRZYKŁADA DO WIEKU FACETA. +/- 3 lata to już jest często za dużo (W dół ok, może zgoda, ale w górę?). Nie rozgryzłem jeszcze o co w tym chodzi. Szczególnie, że często starszy o 5, 10 czy  nawet 15 lat facet wygląda lepiej niż 80% jej rówieśników, nie mówiąc o zasobach i tym co w głowie.

 

Tak jak wspominałem, miałem całkiem często sytuacje (real) gdzie rozmowa ach i och, pada pytanie o wiek i Pańcia młodsza o 6 czy 8 lat robi eeeeuuaaa, to cześć.

Podróżując trochę, nie spotkałem się z takim silnym patrzeniem na wiek. W PL pytanie o wiek jest często drugim pytaniem po wzorcowym "A czym się zajmujesz?". Ktoś może wie z czego to wynika?

Edytowane przez LuckyLuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie spostrzeżenie do Tindera, że jego algorytm sprawia, że Wasz profil jest dużo częściej wyświetlany gdy dopiero założyliście konto.

Sprawdziłem kilka razy, dla tego samego profilu, że zaraz po zalożeniu konta mam jakieś 8 par na dzień, a tydzień po - 0,5 par/dzień

Jest to istotne spostrzeżenie szczególnie dla tych, którym upada samoocena przez portale randkowe. To jest tylko Tinder moi drodzy, i jego algorytmy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.