Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Atrakcyjne i nie tylko pod względem urody dziewczyny, które z jakichś tam powodów wracają na rynek

są momentalnie z niego zmiatane i jak się nie pilnuje, to zostaje przebieranie w tym czego już nikt nie chciał.

Do znudzenia będę powtarzał, że szukanie na zasadzie - a wejdę i zobaczę - jest jak szukanie pereł w szambie,

obojętnie jaki to jest portal czy czat, to zasady obowiązują wszędzie te same, trzeba siedzieć non stop

i trzepać do porzygu profile, żeby wyłapywać te, które dopiero co się pojawiły i do nich ewentualnie uderzać. 

 

Inaczej, to jest wertowanie w kółko tych samych zestawów, które albo tam siedzą po chuj wie co i będą siedzieć,

albo tam siedzą bo do niczego się nie nadają i też będą siedzieć. Na te to w ogóle szkoda ryja szczempić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Inaczej, to jest wertowanie w kółko tych samych zestawów, które albo tam siedzą po chuj wie co i będą siedzieć,

albo tam siedzą bo do niczego się nie nadają i też będą siedzieć. Na te to w ogóle szkoda ryja szczempić.

To niestety prawda. Sam poznałem osobiście kilka takich dziewczyn/kobiet i w sumie tak powierzchownie patrząc nie były to kosmitki. Ale jakiś powód tego że są cały czas same musi być. Klasycznym schematem, który juz pewnie był przedstawiany, (np. przeze mnie) jest kobieta 27+ po długoletnim związku. Powód przez który nie mogą często stworzyć nowej relacji to jest jedna z tajemnic wszechświata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, to mnie dzisiaj jebła niespodzianka z samego rana ?

Ku przestrodze panowie, pamiętajcie co i do kogo wysyłacie ?

 

Z jakiegoś powodu nie mogę wstawiać screenów i grafik z dysku, no to będę przepisywał z oryginału.

Miejsce akcji badoo...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

- Dzień dobry. tutaj leci standardowa formułka, którą wysyłam kopiuj/wklej do każdej jednej

 

- 3 raz do mnie piszesz to samo nudny jestes

 

- Aż zebrałem się w sobie i sprawdziłem... Po pierwsze nie 3 raz, tylko 2, więc już sobie nie dodawaj,

a po drugie tamten profil usunęłaś, także wybacz, ale może nie jesteś aż tak zajebista i wyjątkowa,

abym pamiętał, że coś tam już do Ciebie kiedyś pisałem. Gdybym chciał być niemiły i chamski jak Ty,

to bym odpowiedział, że sama jesteś nudna patrząc na opis w profilu, za trudne dwie rubryki wypełnić?

Ale że mama inaczej mnie wychowała, to się powstrzymam od złośliwości i nie będę darmo strzępił ryja,

bo jeszcze przykro Ci się zrobi, a po co... Mimo wszystko miłego pobytu i powodzenia życzę. Bez odbioru.

 

- Wyjebane mam co taki prostak brodaty do mnie pisze

Spływa to po mnie
Ty kurwa za to jestes zajebisty! tluścioch w rozciagnietym podkoszulku
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
z13776677Q,Tom-Cruise--Graham-Norton-Sho
 
  • Like 3
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała, aż mi się głupio zrobiło jak to przeczytałem. Niby nie powinno się czymś takim przejmować, ale prawo podażu i popytu się kłania.

 

3 raz do mnie to samo piszesz. Nudny jesteś. 

 

 

O zesz. To nich ruszy pizde i sama coś zagada. A one startują tam z pozycji nagrody. Niczym woda na pustyni. 

 

Gadałem ostatnio z laska na tinderze i pytam jej jak wrażenia. A ona, ze każdy pyta o to samo. 

 

No jprd. A o co mają pytać. Jak odpisują zdawkowo. Albo wcale. Na chuj wgl lajka dają skoro nie są w stanie zbudować dłuższej wypowiedzi. Trzy zdania. Nie mówię, że wszystkie. Ale w dupach się przewraca. 

Każdy do nich pisze, ale one nie są głupie i wiedzą, że nie są wyjątkowymi płatkami śniegu. Bo ten Zenek, Krzysiek i Leszek pisze tak do każdej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić testa na tinderku. Przynajmniej głośniej by się o forum zrobiło (ma jeszcze bardziej wrzeć)

Założyć konto Mokebe, Mohameda Alvaro i Janusza i porównać wyniki ;)

5 godzin temu, MrSadGuy napisał:

xD tak to skwituje. podbijanie na ulicy do losowych ludzi to większa żeżuncja niż tinderek

A tam gadasz. Zwykle podejście na luzie zwiększa szanse moczenia o 70% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MrSadGuy napisał:

xD tak to skwituje. podbijanie na ulicy do losowych ludzi to większa żeżuncja niż tinderek

Teraz to w ogóle lipa bo w masce nie widac kto zacz. A dwa maski powodują takie psychologiczne odgrodzenie mam wrażenie.

Zalezy kto podbija. Ale najczęściej żenua jednak. ;)

3 godziny temu, Optimus Prime napisał:

A tam gadasz. Zwykle podejście na luzie zwiększa szanse moczenia o 70% ;)

Jak sie ogarnia to "podchodzenie" na poziomie zajebistym to może i tak. Ale 99% facetów nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Montella26 napisał:

 

 

3 raz do mnie to samo piszesz. Nudny jesteś. 

 

 

O zesz. To nich ruszy pizde i sama coś zagada. A one startują tam z pozycji nagrody. Niczym woda na pustyni. 

 

Gadałem ostatnio z laska na tinderze i pytam jej jak wrażenia. A ona, ze każdy pyta o to samo. 

 

 

Ech no ci nudni do porzygu faceci. Każdy pisze to samo: cześć, hej, pozdrawiam. Jeszcze może w drzwiach przepuści. Co za nudziarze. ;) Zamiast od razu przyper'olić z pięści, jak jakiś Alvaro, albo Ahmed. To są emocje i oryginalność.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anonim84 napisał:

Ech no ci nudni do porzygu faceci. Każdy pisze to samo: cześć, hej, pozdrawiam. Jeszcze może w drzwiach przepuści. Co za nudziarze. ;) Zamiast od razu przyper'olić z pięści, jak jakiś Alvaro, albo Ahmed. To są emocje i oryginalność.

Pisało do ciebie wielu? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RabarbaR said:

Ku przestrodze dla amatorów portali randkowych ;)

 

To są stare jak świat metody. Kiedyś gdy się jeszcze w ONS-y bawiłem jedna pani chciała mi podpindolić na bezczela portfel, a po innej miałem próbę włamania, cóż za przypadek ?

 

Od tamtej pory nie zapraszam nie rokujących i dobrze nie poznanych pań na chatę, bo to zawsze ryzyko. 

 

Ale co kto lubi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 15:43, marcopolozelmer napisał:

Ku przestrodze panowie, pamiętajcie co i do kogo wysyłacie

Ale jak to miało zadziałać jak z nią na logiczne argumenty jechałeś, ona określiła Cię jednym wyrażeniem, który można traktować jako wyrażenie braku szacunku, ale tez nie do końca (gdyby była wychowana napisałaby "powtarzasz się"), a Ty:

 1) pokazałeś, że jesteś wyliczony (logika)

 2) pojechałeś po niej (ze nie jest zajebista i wyjątkowa) - czyli pokazałeś emocjonalny efekt, jaki na Tobie wywarła, reakcja z poziomu dumy/pogardy (w sensie potraktowałeś jej odzywkę jako pogardliwą, ja bym powiedział, że taka była na 70%)

 3) pokazałeś, że kojarzysz jej wcześniejszy profil (czyli zwracasz uwagę, więc ona może myśleć, że ją wcześniej stalkowałeś - jeśli ma przerost ego to sobie coś takiego prawdopodobnie dopowiedziała)

 4) wyskoczyłeś z ironią i złośliwością, po czym zanegowałeś, że to robisz (niespójność)

 5) pokazałeś, że coś Ci zależy na kontakcie - życzenia (znów niespójność)

 

To się nie mogło udać.

Uderzyła w Twoje ego odnośnie tematu niestarania się. Wiedziałeś prawdopodobnie że ma racje, ale ego z reguły jest silne i wchodzi racjonalizacja na automacie.

Stworzyłeś w jej głowie obraz faceta, który zdecydowanie nie jest nastawiony pozytywnie i który próbuje niskim kosztem pozyskać jej uwagę. Zamiast rozpuścić jej obawy, wzmocniłeś je.

 

Jej odpowiedź pokazała, że zdecydowanie nie ma wyjebanego, chroniła swoje ego z tym prostakiem (spoko, mnie też kiedyś laska tak nazwała :D to wiem o co biega i że nie należy się tym przejmować), co oznacza, że Twoja reakcja wbiła ją w poczucie winy/wstyd; później próbowała się ratować i wyjść z tym wchodząc w złość i pogardę (do Ciebie). Co oznacza, że laska ma w miarę silną ramę i prawdopodobnie da się zdominować, ale nie na taki niskowibracyjny sposób.  Gdybyś zareagował pozytywnie to ta broda byłaby tutaj kluczowa. Moim zdaniem wygadała się co do swoich preferencji.

 

Wyprasuj podkoszulek i bądź grzeczny dla dam :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Niemka zachwycona polskimi Chadami. :D
 

 

Ja powiem tylko tyle - to jakie kompleksy wbiły w Polaków Polki jest niesamowite ponieważ My, urodzeni tu nad Wisłą, w żaden sposób nie odstajemy urodą od żadnych z naszych sąsiadów, a jak ogarniemy swoje ciało, ciuchy i gadkę w obcym języku, śmiało możemy działać w wielu miejscach na świecie.

Polski facet, o ile nie jest wąsatym Januszem w poplamionym podkoszulku, jest wartościowym mężczyzną, który nie powinien mieć kompleksów.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 2017 trafiłem na tinderze na taką jedną dziewczynę. Miala wtedy 19 lat. No ładna nie powiem. Coś tam bajerowała, że wygladam na miłego i żebym ją szybko brał bo jest młodą dupa a potem będzie stara. Odnalazla mnie nawet na fb bo jak stwierdziła. Tinder jej się zawiesza i ją irytuje. I tak od słowa do słowa zapytała się gdzie pracuje. To jej odpowiedziałem, na co stwierdziła że nic nie robię xd i ona ma wysokie wymagania a niestety prawnika i lekarza jeszcze normalnego nie poznała. Heh. I co? Co jakiś czas ją widzę na tinderze. I zobaczyłem ją właśnie dzisiaj. Zdjęcie sprzed 4 lat oczywiście musiało być. I oczywiście opis " tinder niekończącą się historia..." 

Musi być niezłe po**'ebana naprawdę. W tamtym momencie poczułem się nie najlepiej. Może to faktycznie coś ze mną jest nie tak? Nic bardziej mylnego. Ona jest zjebana. 

 

Hahahahahahahah🤣🤣

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.