Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie od Tindera mam zamiar wrócić i się trochę rozejrzeć. Jak wygląda sytuacja ze spotkaniami teraz? Umawiacie się normalnie na randki czy dziewczyny boją się potężnego wirusa? Ciekawi mnie jaka jest tendencja w czasach terroru medialnego. Imo może to iść w dwie strony - albo się faktycznie boją albo (jak większość z nas) mają dość i chcą kogoś poznać i spędzić (w miarę możliwości) miło czas.  

 

SJ

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sugar Johnson napisał:

Jak wygląda sytuacja ze spotkaniami teraz? Umawiacie się normalnie na randki czy dziewczyny boją się potężnego wirusa?

Krótki spacer albo "nie ma co robić na mieście i piździ, to wbijaj na kolację i film". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sugar Johnson napisał:

Umawiacie się normalnie na randki czy dziewczyny boją się potężnego wirusa?

 

Nawet pseudo wirus nie jest wstanie zatrzymać kobiety gdy na horyzoncie pojawi się Bad Boy😁

Brachu @elogejterniedawno zakładał temat i robił test także zapytaj go jak poszło.

 

5 godzin temu, Martius777 napisał:

Szykujcie formularze zgody na seks!

https://zyciekalisza.pl/artykul/lewica-chce-ustawowej/1145126

Koniec artykułu zawiera świetny dowcip :D

 

W Szwecji już to jest stosowane od kilku lat a i tak zdarzają się przypadki bezpodstawnych oskarżeń czy pomówień.

Kobiety tłumaczą, że mężczyzna ją zmusił do podpisania lub ,że ona rozmyśliła się po fakcie.

I jak tu teraz mężczyzna udowodni swoją niewinność skoro w naszym kraju jest kult kobiety, które nie są karane za przestępstwa.

Zostaje mieć świadka, nagrywać a najlepiej umowa u notariusza sporządzona.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie panowie biorąc wysyp stulejarzy jak się wyróżnić z tłumu? Xd

 

Realnie ile kont tam jest fejkowych? Ja w sumie nie mam wymagań z kosmosu więc na pewno te naj naj księżniczki mnie nie interesują 😂

 

Ktoś wspomniał wcześniej że teraz piździ do tego wszystko zamknięte więc można zaprosić do domu ale czy coś takiego nie odstraszy laski? Zakładając że pokaże jakieś zainteresowanie w rozmowie na badoo czy tinderze. 

 

Jakieś porady jakich zdjęć nie wrzucać na profil a jakie zwrócą uwagę? 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bassfreak napisał:

Jakieś porady jakich zdjęć nie wrzucać na profil a jakie zwrócą uwagę? 

Nie wrzucać zdjęć w żonobijce, z ukochaną tarantulką, zdjęć z dowodu osobistego, z wklejonym cudzym kaloryferem czy typu 20 kg temu :D

 

Wrzucać zdjęcie z pieskiem (chomik odpada), podczas podróży, uśmiechniętej twarzy, ze schludnym ubraniem. Po prostu takie nie wystudiowane, naturalne. Najlepiej idź do fryzjera, ubierz się porządnie i cyknij parę fotek. Jeśli wrzucisz z kaloryferkiem, ze złotym zegarem, drogą furą to przyciągniesz goldiggerki.

 

Opcjonalnie - zdjęcie stanu swojego konta :P

 

Edytowane przez Martius777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

 

Ciuchów nie brakuje a do fryzjera śmigam co 2 tyg więc luz 😎 tylko będę musiał kumpla poprosić żeby mi zrobił jakaś fotę z daleka czy coś bo takich nie mam haha.

 

Wiem że zdjęcia z piesełem robią cuda ale nie posiadam aktualnie. Myślałem ostatnio ale nie mam na to na razie czasu ani kasy a wcześniej miałem 13 lat. Na pewno bym zrobił na tym furorę bo mnie lubi prawie każdy pies 😃

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bassfreak napisał:

@Martius777

 

Ciuchów nie brakuje a do fryzjera śmigam co 2 tyg więc luz 😎 tylko będę musiał kumpla poprosić żeby mi zrobił jakaś fotę z daleka czy coś bo takich nie mam haha.

 

Połowę roboty masz za sobą. Weź kobietę do zrobienia zdjęcia bo faceci ucinają głowy, robią zbyt odległe, zamazane nie zawsze czują czym jest "złoty podział". Błagam, żadnych samojebek i pozy na słowianina w zbożu :D Co do pieska, żaden problem, zagadujesz właściciela psa i pytasz czy można zrobić zdjęcie bo takiego chcesz kupić ewentualnie pozostaje ci muzeum myśliwskie co posiada wypchanego wilka :D

 

Przed wrzuceniem kilka razy obejrz aby wyłapać kompromitujące niezauważalne na pierwszy rzut oka szczegóły. Mój kolega zrobił niefortunne zdjęcie opierając się przodem o tył byka z metalu, nie muszę chyba mówić o skojarzeniach :D

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem ostatnio na datezone - portal, który chyba zawsze gromadził małolaty i podstarzałe kurewki. Niemniej jeszcze ze dwa lata temu można było wyrwać jakąś fajną panią w przedziale 20-40. A teraz? Albo baardzo przeciętne tapeciary w wieku 18-26 ("spąsorowane", ofkors), albo - i tu się trzymajcie - podstarzałe kurewki w wieku 45-56 - też, kurwa, "spąsorowane". I wszystkie kurewsko brzydkie, ohydne, odpychające, wstawiające zdjęcia pozklejanych, oślizłych cip (oczywiście z adnotacją "kutasom w profilowym nie odpisuję!"). Zero wyczucia, żadnego erotyzmu z klasą, żadnych niedopowiedzeń. "Oto moja cipa" - rzecze kobieta po sześćdziesiątce - "a teraz czekam, aż mnie jakiś trzydziestoletni ogier weźmie i wyłomoce fest". Co tu się, kurwa, porobiło?

  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tindera. Jestem sobie w delegacji w Warszawce, wcześniej działałem sobie we Wrocławiu.

 

Jeśli chcesz korzystać z tego narzędzia, musisz kupić Tinder plus. No nie ma bata, gratisowy boost odpalasz wieczorem w piątek a przy tym widzisz kto Cię lajkuje. 
 

Żaden zbędny opis (10% samic może na niego zerka, one Cię nie interesują), ładne fotki, podłącz instagrama i jedziesz.

 

Zrobiłem eksperyment, napisałem do wszystkich laś z matchem „hejka modelka”. To ile odpisało (ba!), zbudowało tematy pod rozmowę przeszły moje oczekiwania.

 

Zasada jest prosta, jak spodobasz się lasce to choćbyś wysłał „...” to Ci odpisze.

 

A co do tych, które odpisują po tym jak walniesz monolog na pięćdziesiąt stron. Można ale po co? One są pochłaniaczem czasu, który później i tak kończy się lipą. Nie traćcie czasu panowie, teraz w czasach COVIDU za dużo tego towaru by się marnować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 10:56, Zgredek napisał:

Żaden zbędny opis (10% samic może na niego zerka, one Cię nie interesują.

 

To prawda. W przeszłości bywając na Tinderze opisu nie dodawałem w ogóle (no dobra, może tylko napisałem wzrost, żeby zniechęcić niższe panie bo wolę wysokie xd) i nie wpływało to za bardzo na wyniki, te były zupełnie przyzwoite. Natomiast znam wiele przypadków gdy gościu napisał mini-esej, nawet ciekawy w sumie i lipa mimo wszystko. 

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie fotki robią robotę i to dobrym telefonem bo to widać po zdjęciach gdy są słabej rozdzielczości że tanim sprzętem robione. Zasada jest prosta , jak czuć piniądz to będzie rwanie, inaczej to stracony czas. Zdjęcie na którym wygląda się na zadbanego w drogich ciuchach plus foty z jakichś tropikalnych wycieczek to robi furorę. Opis jest totalnie zbędny. Ładne laski nie obchodzą pieski ani żadne pasje faceta, tylko hajs ma być koniec kropka. Jak się lasce podobasz to wystarczy "Hej", "Spotkanie?" . Z pisania nic nie ma, laski w zasadzie wkurza gdy się z nią za dużo pisze tylko ona tego nie powie tylko bawi się takim facetem i pisze z nim lub nie i nawet nie skasuje pary bo one są tak wredne że czują satysfakcję gdy koleś o niej myśli i robi sobie nadzieje. Najlepsza opcja na tą chwilę na randkę to spacer max pół godziny i jak laska pasi to bierze się ją na chatę, laski nie protestują jeśli masz dobry wóz, potem godzina rozmowy i trzeba co najmniej przelizać a najlepiej wyruchać inaczej laska straci zainteresowanie i drugiej randki nie będzie. Nie ma zmiłuj laski są dziś mega wyrachowane, wymagające i nie mają za grosz uczuć.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zgredek napisał:

Nie do końca. Mam zdjęcia w średniej jakości - ubrany w zwykłe ubrania bez loga drogich marek a na zainteresowanie nie narzekam tak szczerze 😀

Może statusem lub wyglądem wychodzisz poza przeciętność...mój post był kierowany do pozostałych 90-95% użytkowników tindera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130+ stron wątku. Ukłon szacunku.

Długowłosy

Daj jakiś przekrój swoich doświadczeń poproszę.

To co ja wiem:

18+ - pieprzą się wszędzie, lala robiła mi loda na przystanku autobusowym bo szukanie miejsca było zbyt skomplikowane.

28+, 33+ - chcę związku.

40 - szeroki asortyment. Tu wszystko może się zdarzyć.

50 - plusminus jw i hgw co jeszcze.

60 - miłość jest najważniejsza. Zajebią cię jesli podpasujesz, ale to akurat nie jest proste. Idziesz na najważniejszą miłość?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś konto na Sympatii o 14 (po 1,5 roku) - wrzuciłem kilka ciekawszych zdjęć z podróży (nurkowanie, żagle, góry...)


Napisałem z 40 wiadomości do tej mojej selekcjonowanej liczby kobiet

iiii.... teraz hit 
Na chwilę obecną napisało do mnie już 7 lasek bez zdjęć (tzw gwiazdy co się ukrywają)

i jedna bez premium co mi tylko mrugała, pozostałe to nic nie warte wiadomości lasek poniżej 6 lub głównie oczka 

Jedna z tych gwiazd (bez zdjęcia) przyparła atak twardo pomimo  gaśnic z mojej strony 
i zawzięta do samego końca 

Cytuje

"
Ja : Dziecinada chyba 5 wiadomość z konta bez zdjęcia

Samica : Czy Widzisz jakiś powód dla którego powinnam ujawniać swój wizerunek publicznie przed tysiącami obcych facetów ??? 
Podczas gdy jestem zainteresowana zaledwie 1% obecnych tu użytkowników 

Ja : Mam inne zdanie to w końcu portal randkowy 
Samica : Aha czy nazwa portalu nakazuje mi pokazać zdjęcie ?

Ja : See you later alligator 
Samica : Jakoś administrator portalu ma inne zdanie i większość profili jest bez zdjęć 
Szukaj dalej, twoja strata 
Jak wolisz małolaty z kolekcją selfie i dziubków 
Nie mam tu żadnej konkurencji ;) i nie będe pokazywać się byle komu 
Bye "

Chciałem jeszcze podążyć temat jej wyjątkowego wysokiego ego .... ale mnie zablokowała :D 



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, spitfire said:

Na chwilę obecną napisało do mnie już 7 lasek bez zdjęć (tzw gwiazdy co się ukrywają)

Hehe, ja też spylałem gwiazdy bez zdjęcia, dopóki nie odkryłem, że można tam wygrzebać naprawdę fajne towary.

Kiedyś z ciekawości zacząłem zagadywać laski nie po fotach, ale po tym, co mają w profilu, i okazało się, że ciekawy profil + bez zdjęcia to może być kopalnia złota.

Oczywiście, 3/4 to pasztety albo baby w związkach szukające bolca na lewo (albo szukające swojego męża), ale w pozostałej 1/4 były najlepsze laski, na jakie tam trafiłem.

I z niemal zerową konkurencją (bo do lasek bez zdjęć podobno piszą głównie debile, którzy piszą z automatu do każdej).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.