Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, trek napisał:

Nie wiem czy dla wszystkich. Ale dla mnie odblokowała się dodatkowa opcja w Tinderze na swobodną zmianę miasta/lokalizacji do końca kwietnia 🙂.

U mnie to samo.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz w prawo wszystko jak leci.

 

Inną opcja było, nie wiem czy jeszcze działa. Po lajku zabijasz aplikację w androidzie. Włączasz ponownie i 2 osoba była tą która dała Ciebie w prawo.

 

Ktoś jeszcze pisał, że dajesz obszar wyszukiwania na 1 km. Wszystkie pancie które są dalej niż 1 km to Twoje pary. Nie testowałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, suski napisał:

Ktoś jeszcze pisał, że dajesz obszar wyszukiwania na 1 km. Wszystkie pancie które są dalej niż 1 km to Twoje pary. Nie testowałem tego.

 

Testowane, rok temu faktycznie był to 100% legit cheat. W tym roku już nie działa, tinderowscy spece od algorytmów musieli się skapnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/6/2021 at 7:17 PM, manygguh said:

Jak można zobaczyć, kto nas zalajkował i niewykupywać golda? 

Trzeba użyć wyobraźni :D  Tam masz zdjęcie zamazane, ale łatwo jest potem jak przeglądasz, zorientować się która to jest.

 

Taki mały update z mojego zadupia po ok. roku nieużywania aplikacji: połowa kobiet jest tam dalej ta sama co była, nowe które doszły to wszystko jakieś 5/10, w promieniu który mnie interesuje - jakieś 10km, kilka kobiet, reszta jakieś 25 co dla mnie już jest za dużo, nie mam czasu tyle jeździć (z doświadczenia wiem, że jak tam pisze 25 to tak na prawdę jest nawet 50). Mam całe 3 pary po dwóch dniach, ale gadka się nie klei a jedna odpisuje raz na dzień. Aż się cisną na usta słowa piosenki "Czy coś ze mną jest nie tak, czy ty jesteś poebana" :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gman98 napisał:

 

Mi jako intro bardziej wygodniej w taki sposób poznawać. 

Poznawaj i poznawaj. Jedynie napisałem ilu facetów przypada na jedna kobietę aby być świadomym, że z jednej strony istnieje ostra konkurencja a z drugiej niepotrzebne podbijanie ego sarenek.

 

Dla introwertyka to niezły trening, w cieple, w spokoju, jak coś nie wyjdzie to klika się X i sprawa załatwiona, 20 randek w godzinę i może coś wyjdzie :P

Edytowane przez Martius777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

😁

 

9:1 także ten, powodzenia. 😁

Mam znajoma tinderowe , stara rura okolo 45 wiosen takie mocne 3/10 glownie za charakter.Byl taki czas ze przyjmowala po 3 rozne bolce tygodniowo.Kilku gosci sam widzialem , mlodsi i o jakies 3 klasy smv wyzej od niej . Ciezko byloby mi ich nazwac desperatami w tej materii ale cos ze stykami napewno nie trybi jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2021 o 20:23, trek napisał:

Witam.

Nie wiem czy dla wszystkich. Ale dla mnie odblokowała się dodatkowa opcja w Tinderze na swobodną zmianę miasta/lokalizacji do końca kwietnia 🙂.

Sprawdzie i dajcie znać 🙂

Jest już jakiś czas taka opcja. Raczej takie wirtualne przeniesienie się nie działa za dobrze (w moim wypadku) i maczy nie przysparza. Czemu? Myślę, że to wina tego, że laskom w nowej lokalizacji pokazuje odległość jaka jest od miejsca w którym fizycznie jesteś (a niektóre zaznaczyłeś na mapie) do niej bezpośrednio. W efekcie widnieje adnotacja że dzieli was z 500 km czy tam ileś...

Czasem tym sposobem w moim mieście pojawiają się Azjatki oddalone o 8000/9000 km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martius777 napisał:

Poznawaj i poznawaj. Jedynie napisałem ilu facetów przypada na jedna kobietę aby być świadomym, że z jednej strony istnieje ostra konkurencja a z drugiej niepotrzebne podbijanie ego sarenek.

 

Dla introwertyka to niezły trening, w cieple, w spokoju, jak coś nie wyjdzie to klika się X i sprawa załatwiona, 20 randek w godzinę i może coś wyjdzie :P

Dla mnie treningiem było podbijanie realnie, przełamywać się. Zawsze jakąś blokadę miałem, która szybko znikała. Praca na słuchawce nauczyła mnie kreatywności rozmowy co przydawało się.  

 

8 godzin temu, Martius777 napisał:

 

 

Powodzenia w randkowaniu i podbijaniu ego sarenek :D

Czy podbijałem ego im - nie wiem. Przeważnie jak jakaś mało co od siebie dawała to przestawałem pisać. Często tylko dostawałem odpowiedź czemu nie piszę, czy się obraziłem. Nie wiedziałem czy odpisać zdawkowo coś, czy olać - wybierałem to drugie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały raport z innego pola bitwy. 

 

Randki fb - zarejestrowałem się tam za namową kumpla, podobno spoko panie i do tego za darmo (usługa, bo panie to w sumie nie wiem xd). 

 

Pobyłem sobie z tydzień i jest gorzej niż na tinderze. Panie z przeciętnym smv na poziomie 2-5/10. Lepsze pokazują się sporadycznie. Mam wrażenie, że zakładają tam konto osoby, którym na tinderze się nie powiodło. Ja założyłem z ciekawości, że może będzie łatwiej niż na tindku, ale niestety nic z tego. 

 

Zostaję przy tinderze, tam przynajmniej mam regularne efekty i randki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sugar Johnson napisał:

Mam wrażenie, że zakładają tam konto osoby, którym na tinderze się nie powiodło. Ja założyłem z ciekawości, że może będzie łatwiej niż na tindku, ale niestety nic z tego. 

 

 

Moze tam sa ludzie jacy maja konto w dwoch miejscach - fb, tinder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 15:52, spitfire napisał:

Skąd znasz jej numer i czemu z nią piszesz? :)

 

po chwili jestem jej mężem i skąd ją znasz 😁 ? 

 

Mogłeś mu odpisać nie wiedziałem, że ma męża nic mi nie wspominała😁

Reakcja kukoldzika była by bezcenna.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Mogłeś mu odpisać nie wiedziałem, że ma męża nic mi nie wspominała😁

Reakcja kukoldzika była by bezcenna.


Coś tam śliskiego było. Bo proponowałem mu rozmowę telefoniczną ale się wycofał.

Podejrzewam że to nie był mąż a chłopak. 
Mąż byłby zainteresowany na 100% 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę od siebie, bo może nie każdy wie o tym że na tej zjebanej aplikacji istnieje coś takiego jak SHADOWBAN to tak w nawiązaniu do aktualnej sytuacji związanej z jakimiś kodami i paszportami.

Jeśli z jakiegoś powodu system uzna cię za szkodliwego, czyli działającego na niekorzyść aplikacji, może osłabić twoje zasięgi drastycznie lub wyeliminować całkowicie z gry damsko-męskiej. 

Nawet konta gold nie pomagają.

Regularnie wracałem od 2019 roku do różnych portali po przerwie łudząc się nadzieją że może jest lepiej, są fajniejsze dziewczyny itd..

Nic bardziej mylnego, te same myszki co kiedyś ale uwaga nawet młodsze  :D 

Jeśli ktoś nigdy nie miał żadnej aplikacji randkowej online to moja rada jest taka, żeby taki stan rzeczy pozostał.

Jeśli ktoś miał konto a chce je "odmrozić" to lepiej niech je skasuje, zapomni  i się nie denerwuje.

 

Jeśli na 1 kobietę przypada 10 chłopów to zakładając konto prawdopodobnie zostajesz orbiterem,

wyjątek stanowią faceci z SMV uwaga 8 w górę !

Jeśli należysz do wąskiej grupy chadów to proszę bardzo zakładaj, jeśli nie to świadomie zasilasz męskie spierdolenie, karmiąc usilnie atencją kobiety które na to nie zasługują, co  konsekwencji powoduje większą destabilizację rynku wtórnego a to zwiększa roszczeniowość kobiet!

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 17:47, Ceranthir napisał:

Wiecie gdzie można poznawać Ukrainki, tzn na jakich apkach? Mam tez problem bo mieszkam w gowno mieście 100-200k mieszkańców... Tinder odpada, mam tam bana i dopóki pewnie nie zmienię telefonu to tam nic nie podziałam ;D

Na tym fb-date, parę dziewczyn z ua dało radę spotkać. Były też dziewczyny z Białorusi.

Problem taki, że ich polski pisany jest tragiczny. Miałem taki jeden przypadek. Dziewczyna wydawała się "optymalna". Niestety, jak się okazało używała słownika do komunikowania się. W związku z tym, różne podteksty i sposób flirtu z mojej strony był dla niej niezrozumiały.

 

W ogóle wtrącę swoje 3grosze na temat podrywania dziewczyn +/-21 lata przez aplikacje.

Panowie, nie wiem jak wam udaje się przetrwać przez wstępną rozmowę z tymi wszystkimi dziewuszkami. Ilość śmieszków, memów i "XD"ków jest dla mnie po prostu nie do zniesienia. Nie żebym był jakimś arystokratą, czy tam intelektualistą ale poziom rozmowy z potencjalną 22 latkom to jak powrót do gimnazjum. Na dodatek dziewczyna deklaruje, że studiuje i jednocześnie pracuje.

Dobrze było tutaj wspominane, że kobiety trzeba traktować jak dzieci. Niestety, ja do dzieci nie mam kompletnie głowy.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.