Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2021 o 11:21, Anonim84 napisał:

widzę ostatnio nowy trend: sporo się zrobiło kobiet, które są w ciąży. Niezła patola. W rubryce Dzieci, mają: niedługo...

Ale, że na portalach randkowych ciążówki się reklamują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie, że to raczej dziewczyny, które po prostu w niedługim czasie chciałyby mieć dziecko? Też zauważyłem tę opcję „niedługo”, ogólnie istnieje ona od niedawna i może po prostu jest myląco sformułowana. Coś podejrzanie dużo tych ciężarnych. Aż mi się nie chce wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wolnystrzelec napisał:

A nie uważacie, że to raczej dziewczyny, które po prostu w niedługim czasie chciałyby mieć dziecko? Też zauważyłem tę opcję „niedługo”, ogólnie istnieje ona od niedawna i może po prostu jest myląco sformułowana. Coś podejrzanie dużo tych ciężarnych. Aż mi się nie chce wierzyć. 

W sumie też coś w tym może być. Tym bardziej jeśli są to kobiety bliskie albo już po 30 . Sciana bardzo blisko i pasuję na szybko dać sie zabombelkować xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wolnystrzelec said:

A nie uważacie, że to raczej dziewczyny, które po prostu w niedługim czasie chciałyby mieć dziecko? Też zauważyłem tę opcję „niedługo”, ogólnie istnieje ona od niedawna i może po prostu jest myląco sformułowana. Coś podejrzanie dużo tych ciężarnych. Aż mi się nie chce wierzyć. 

The Matrix - Welcome To The Desert Of The Real [HD] - YouTube

A tak na serio nawet jak ktoś nie jest aktualnie w ciąży, ale jest już na etapie zaznaczanie, że chce za moment i jest na aplikacji randkowej to.... Nie polecam. Filtrowanie będzie głównie po zdolnościach ulegania i możliwościach finansowania bombelka. Nasze polskie kameleony już widzę jak zacierają rączki do udawania wielkiej miłości. 

Edytowane przez Miraculo
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anonim84 napisał:

 

Na to wygląda.

 

1 godzinę temu, Arthur Morgan napisał:

Potwierdzam. Też to zauważyłem. Napewno jakiś kukoldzik się załapie. Przecież nieważne kto zapłodnił, ważne kto wychowa 😀

To nawet lepiej, można jechać bez gumy i strzelać w środku o ile zdrowa :D

12 minut temu, Miraculo napisał:

tak na serio nawet jak ktoś nie jest aktualnie w ciąży, ale jest już na etapie zaznaczanie, że chce za moment i jest na aplikacji randkowej to.... Nie polecam. Filtrowanie będzie głównie po zdolnościach ulegania i możliwościach finansowania bombelka.

Przesadzasz, wystarczy pani opowiedzieć z wyobraźnią o tych dochodach, bogatych rodzicach mających udziały w spółkach, jachcie na Morzy Śródziemnym, a sama zacznie ujeżdżać drągala:D fakt, nie potrwa to długo, ale...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Brat Jan napisał:

Przesadzasz, wystarczy pani opowiedzieć z wyobraźnią o tych dochodach, bogatych rodzicach mających udziały w spółkach, jachcie na Morzy Śródziemnym, a sama zacznie ujeżdżać drągala:D fakt, nie potrwa to długo, ale...

Cel uświęca środki.

Takowym środkiem byłoby kłamstwo a celem zamoczenie.

Sprytne Bracie Janie.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wolnystrzelec napisał:

A nie uważacie, że to raczej dziewczyny, które po prostu w niedługim czasie chciałyby mieć dziecko? Też zauważyłem tę opcję „niedługo”, ogólnie istnieje ona od niedawna i może po prostu jest myląco sformułowana. Coś podejrzanie dużo tych ciężarnych. Aż mi się nie chce wierzyć. 

 

Też mi to później przyszło do głowy. Jeśli tak, to dziwna opcja i mogą ciężarówki to zaznaczać i takie, które by chciały zaraz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wolnystrzelec napisał:

W ciągu ostatnich dni Badoo zaczęło wymagać premium nawet po to, żeby zobaczyć, czy p0leczka wyświetliła wiadomość. Wcześniej było to normalnie dostępne. 

Widzą dobry biznes w tym portalu także koszą jak chcą :) Chętnych nie będzie brakować. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 20:09, Brat Jan napisał:

wystarczy pani opowiedzieć z wyobraźnią o tych dochodach, bogatych rodzicach mających udziały w spółkach, jachcie na Morzy Śródziemnym, a sama zacznie ujeżdżać drągala:D fakt, nie potrwa to długo, ale...

Wystarczy uważnie słuchać tego co kobieta o sobie mówi. I jeśli to wykorzystasz, to wtedy wciśniesz jej prawie każdy kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, gman98 said:

Chyba u mnie coś się z algorytmem popsuło na Badoo (albo się uwziął na mnie 🙂), ale daje mi pary tylko z samymi samotnymi matkami.. AI może uważa, że jestem dobrym materiałem na "ojca nie swoich dzieci"? 

Popsuła to się cena waginy. Bezdzietna myszka 4/10  nie potrzebuje żadnego portalu bo ma na pęczki gości w realu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Martius777 said:

@Miraculo Gorzej, nawet kobieta -1/10 zaraz ma męża.

 

Ostatnio głośno było o najbardziej owłosionej kobiecie świata. Znalazła raz dwa męża.

 

link_Kmtwo9NCN54F0UlAc6UXGlkmEajiz1cb,w3

 

Uwierzysz, ze była zasypywana propozycjami i miała masę komplementów?

 

Drogi panie, postowałem kiedyś o niej. Tylko, że to fejk. Wzieli grubą kobietę i w fotoszopie dorobili jej włosy na klacie i świnski ryj. Poza tym, ten "eksperyment" był dobrych kilka lat temu przeprowadzony. Tak czy inaczej pisało do niej dziesiątki typów, widziałem screeny. Jak ktoś jest normikiem 5/10 albo 6/10 i szuka na poważnie kobiety do założenia rodziny a nie chce mieć panny 3/10, to nie wiem co jeszcze robi w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Miraculo napisał:

Popsuła to się cena waginy. Bezdzietna myszka 4/10  nie potrzebuje żadnego portalu bo ma na pęczki gości w realu. 

 

U weterynarza wczoraj byłem z psem swoim, była jakaś 18 latka z kotem, to dwóch po 40 do niej zagadywało, po jej reakcji widziałem zniesmaczenie, że tak ciągną rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, gman98 said:

U weterynarza wczoraj byłem z psem swoim, była jakaś 18 latka z kotem, to dwóch po 40 do niej zagadywało, po jej reakcji widziałem zniesmaczenie, że tak ciągną rozmowę.

Bo kobietę obraża fakt, że taki gościu myśli, że ma u niej jakąkolwiek szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.