Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2021 o 10:07, Iceman84PL napisał:

Tak mi się przypomniało jak MK opowiadał w audycjach o kobietach z Hashimoto, że jak na horyzoncie widziały przystojnego ogiera to jednym mijała ta choroba od tak widocznie ściemniały samców beta by dali im spokój drugie zaś robiły wszystko by tą chorobę pokonać lub zniwelować do takiego stanu by być w oczach tych samców akceptowalne. Widzisz jak potrafi motywować kobiety przystojny mężczyzna by podjęły działanie😁 Swoją drogą śmieszy mnie zawsze jak kobiety swoje lenistwo i obżarstwo zwalają na to biedne Hashimoto zamiast pracować nad sobą.

Tak jak i u facetów - nakręci się na fajną laskę i nagle pojawia się dodatkowa energia. Nie ma co jechać bo kobitach 😜

Swoją drogą to jak zapoznawałem się z dziedzina alt-medu to odniosłem wrażenie, że Hashimoto może być powiązana z "efektem ściany". To by tłumaczyło sytuację w której pannie się poprawia - zdobywa atencję u atrakcyjnego faceta, więc poczucie "ściany" zmniejsza się, psychika przełącza się w inny tryb. Z kolei jak "chad" porzuci - problem "ścianowy" się nasila, więc depresja i tego typu stany są wręcz naturalnym efektem dla kogoś, kto ma już zaburzone mechanizmy radzenia sobie z problemami.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Co to kierwa jest😲

 

Bryżid Bardo. Wersja 2021 Kowid style 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Swobodnie sobie latał aż utopił się w gejzerku rozkoszy...

 

ps. to nie jest reklama 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez GriTo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, BrightStar said:

Widzicie, nawet dinozaury chcą teraz czada 181 wzwyż 🤣 🤣  Rozwaliło mnie to na kawałki, to sie nazywa autopromocja :D 

Ale te 181 to jej wzrost a nie wymagania, jak to zauważył libertyn. W czym więc problem? :D

Wydaję się być mniej zjebana jak większość lasek z tego typu portali, co innego jakby pisała, że jest super sexy i ma wymagania z kosmosu, a tu nawet pokazała jakiś humor ("widać że lubię jeść" xd ).

40 lat a twarz ma nadal młodą, i wydaję się ładną. Jakby zrzuciła te 60-90 kg ;) to by tutaj każdy pisał, że rwałby jak Reksio szynkę. 

Towar można rzec do (grubego) refurbishmentu.  ;)

Oczywiście gwarancji nie ma, że da się naprawić, albo ze jak się by ją naprawiło to czy by zaraz z Analco... znaczy Chadem nie spieprzyła - ale tak już z każdą babą chyba jest. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar Ale smakowity kąsek podrzuciłeś.

 

Zagadałbym do niej mniej więcej tak: 

 

Witaj kotku! Dobrze się składa, ponieważ pracuję dla Greenpeace i zawodowo zajmuję się problemami takich osób jak Ty. Normalnie robimy to za opłatą, ale dla Ciebie zrobię wyjątek i zupełnie, ale to zupełnie, za darmo i co ważniejsze osobiście odstawię Cię do Atlantyku.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.