Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam śmieszną dygresję apropo Oli powyżej.

 

Miałem kiedyś kontakt z taką lasencją w szkole - cicha myszka, jej ojciec przy kasie trochę ale ogólnie to istny po**b, kibol lokalnej drużynki na maksa.

No i wyobraźcie sobie, że ta jego córeczka to taka Ola z wyżej - tatuś zapłacił za dietę (była pączek, teraz jest fit lasia) plus dał hajsik na wynajmowanie mieszkanka z koleżankami na studia. No i generalnie wszystkie są takie fancy, że w miejsca gdzie normalni ludzie przychodzą w shortach napić się studenckiego piwka, to one w szpilach i miniówkach.

 

Generalnie największa beczka z tego jest, że prowadzą sobie instafriendly życie na insta, że tak to ujmę FOLGUJĄ z jakimiś chadami, a gdzieś po środku pola na lokalnych derbach jej ojciec przekrzykuje się z przeciwnikami, którego matka była większą Divą. A powinni przekrzykiwać się tak ale apropo córek.

 

Ja śmiechłem.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Niektóre piszą o zgrozo na serio. oczywiście, niektóre profile mogą być fałszywe i dla jaj.

 

Nie mam żadnych profili na Badoo czy Tinder. Czasami po prostu wchodzę na zwykły czat czy czasami same obce dziewczyny piszą do mnie na facebooku ale szybko wymiękam widzę co piszą bardzo roszczeniowe księżniczki.

 

Od czasu do czasu mam dziwne propozycje typu

 

- Czy możesz być dawcą spermy? (kilka takich propozycji od różnych kobiet!)

- Jestem samotną matką, zaopiekujesz się mną i dzieciakami?

- Mieszkam w mieście xxx, przyjedź do mnie to poznamy się. (300 km)

- Chcesz moje fotki za $?

- Mam złego męża, możesz mnie pocieszyć?

- Jeśli masz dom, mieszkanie, samochód, napisz do mnie.

- Pożyczysz mi 2 tysiące? Mogę się oddać.

- Kupisz mi ajfonka? Byłabym szczęśliwa.

- Potrzebuję ślubu aby mieć wizę, ożenisz się ze mną? Miłość niewykluczona.

- Napisz mi co możesz zaoferować kobiecie z dobrym serduszkiem i dwójką dzieci?

- Mój mąż jest bezpłodny, dasz mi dziecko?

 

Moja odpowiedź na wszystko to blokada profilu i pa pa.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Po przeczytaniu ileś tam profili dochodzisz do wniosku, że Polskie witaminki już takie są.

One nawet już się nie kryją z intencjami, mało tego buta, roszczeniowość czy wyniosłość płynie z tych ich wypocin.

Nie wiesz czy się śmiać czy płakać jak widzisz te mądrości? A później zdziwione, że są same bo żaden mężczyzna nie chce mieć wariatki w domu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się śmiejecie ale czy one nie robią tego co redpill radzi i te forum również? Stawiają siebie na pierwszym miejscu, bawią się życiem i stawiają wymagania. 

 

Ostatnio mnie taka myśl naszła, że to jest dokładnie te samo podejście co redpill promuje tylko, że kobiety mają warunki by stawiać wymagania a my nie xD

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chicco napisał:

Ostatnio mnie taka myśl naszła, że to jest dokładnie te samo podejście co redpill promuje tylko, że kobiety mają warunki by stawiać wymagania a my nie xD

 

Można to tak ująć. Aczkolwiek moim zdaniem wymagać może każdy (niezależnie od płci), pod warunkiem że dobrze oszacuje swój target, grupę docelową. Z tym że większość ma z tym problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1S8WiFL.jpg

 

Szara myszka z tindera, obiektywnie 4/10, 25 lat. Takie czasy, ale gnije bo kobiety korzystają z życia xD Generalnie osobiście wierzę, że to właśnie szare myszki i laski 4-6/10 mają największe przebiegi i najbogatsze życie seksualne.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara czyni cuda, ale to chyba raczej temat na forum metafizyczne.

Nie lepiej wierzyć w coś, co się widziało, sprawdziło, jeśli nie samemu to przynajmniej ktoś wiarygodny powiedział, że sprawdził?

Jak można bazować na wierze?

Można, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Komu pomaga - proszę bardzo.

Ja wierzę, że kobiety kochają, poświęcają się, nie zdradzają.

Mam pisać dalej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajny cytat  z gadki z 32 latką z FB randki. (ogólnie sympatyczna panna)

 

"acz przyznam, wolałabym darzyć się wzajemną miłością z kimś, kto poza drzwiami umie przytrzymać też nadgarstki"

 

:P Taki mały red pill od pani heh.

14 godzin temu, Chicco napisał:

Tak się śmiejecie ale czy one nie robią tego co redpill radzi i te forum również? Stawiają siebie na pierwszym miejscu, bawią się życiem i stawiają wymagania. 

Ano, tak to wygląda.  Ogólnie teraz są najlepsze czasy dla młodych w miarę ładnych kobiet. Wszystko mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 18:13, Morfeusz napisał:

Szukając w śmietniku, nie spodziewajmy się trafić na coś innego, niż odpadki. 

To samo pisał już w 2016 czy 2017r  @Pikaczu

W dniu 7.06.2021 o 09:12, Martius777 napisał:

@Garrett Możesz nawet nie zorientować się odpowiadając na niewinne pytania typu - Czym się zajmujesz? Co robisz? Jakie skończyłeś studia? Jeździsz na wycieczki? Pojechałeś samochodem po xxx dla xxx? Jakie to słodkie! Brat mieszka z tobą? Mogę wpaść do ciebie? Podwieziesz mnie do sklepu? Jesteś taki mądry, strzelam, że jesteś kierownikiem!

 

Kobiety opanowały wyciąganie informacji do perfekcji nie zadając wprost pytań a facet myśli, że nie myślą o materialnych sprawach he he he

Na wszystkie odpowiadasz pozytywnie i już na 1 spotkaniu:

:D (nie wklejam bardziej wyuzdanych, żeby nie prowokować no-fapowców do grzecznych:D czynów)

c93f53d61cc62de8e18b030301fc494f.jpg

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pyrkosz napisał:

zakładam profil. Idę o zakład, że jakiś simp kasę prześle! 

 

To już lepiej załóż profil męski jakiegoś modela z Ameryki południowej i skub witaminki😁

bo chłopaków szkoda już sami mają dość problemów z niewiedzą na tematy damsko-męskie.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat z wykopu nie moje. Taki obraz szarych myszek :)
comment_1622981377NUmmPjji1e3NJyN2thrA7H

 

14 latka popuściła szparę bo jakiś badboy wyzywał ją od szmat bo pewnie już komuś dawała i ona chciała mu udowodnić, że nie, śpiąc z nim :) Niby 14 lat, ale ten poziom logiki pasuje do każdego wieku. 

 

W wieku 14 lat to większość chłopaków gra w nogę i myśli o gierkach. Julki już zaczynają swoje pierwsze doświadczenia seksualne. 

Edytowane przez Chicco
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chicco napisał:

To akurat z wykopu nie moje. Taki obraz szarych myszek :)
comment_1622981377NUmmPjji1e3NJyN2thrA7H

 

14 latka popuściła szparę bo jakiś badboy wyzywał ją od szmat bo pewnie już komuś dawała i ona chciała mu udowodnić, że nie, śpiąc z nim :) Niby 14 lat, ale ten poziom logiki pasuje do każdego wieku. 

 

W wieku 14 lat to większość chłopaków gra w nogę i myśli o gierkach. Julki już zaczynają swoje pierwsze doświadczenia seksualne. 

Teraz mamy takie czasy że nie zdziwie sie jak jesscze młodsze będą chwalić się doświadczeniami xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14latka a już się chwali tym, że straciła dziewictwo...

Będąc na jakiejś wycieczce szkolnej w liceum była jakaś rozmowa i zeszło do tematu seksu. Jakaś jedna dziewczyna jak trochę wypiła winka, przyznała iż jest zadowolona z tego iż pierwszy raz miała na kolonii z jakimś przypadkowo poznanym chłopakiem na plaży w wieku 15lat...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Chicco said:

14 latka popuściła szparę bo jakiś badboy wyzywał ją od szmat bo pewnie już komuś dawała i ona chciała mu udowodnić, że nie, śpiąc z nim :) Niby 14 lat, ale ten poziom logiki pasuje do każdego wieku. 

 

W wieku 14 lat to większość chłopaków gra w nogę i myśli o gierkach. Julki już zaczynają swoje pierwsze doświadczenia seksualne. 

Pisłem tutaj historię jak poznałem w Necie 16 tke która udawała 18stkę, a że zawsze miała na sobie make up i ciuchy które sprawiały, że na tyle wyglądała, to nawet nie drążyłem tematu. Potem jednak wyszło że faktycznie ma 16 i coś o swoim ex pisała. Ja do niej, że faktycznie 16lat, pierwszy facet. Pierwsza znajomość, emocje. A ona do mnie, że to w sumie szósty z którym spała... Takich historii poznałem potem więcej, opisałem tutaj w jednym temacie. Jakiś stary red pillowiec który ma córkę w liceum powiedział, że to nie jest prawda bo on sam ma córkę w tym wieku i  że panny takie rzeczy wymyślają dla atencji a u jego córy  w klasie to same pożądne.    Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 19:49, Miraculo napisał:

Jakiś stary red pillowiec który ma córkę w liceum powiedział, że to nie jest prawda bo on sam ma córkę w tym wieku i  że panny takie rzeczy wymyślają dla atencji a u jego córy  w klasie to same pożądne.    

A moim dziadkiem był Fidel Castro 😆

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nowy00 napisał:

Same porządne. Później tylko przypadkowo zostają samotnymi madkami :)

 

No znam/znałem takie. Jedna dobre oceny, pomagała jeszcze w nauce jakiemuś co ma jakieś orzeczenie (bo to klasy integracyjna była) w gimnazjum. W wieku 16-17 lat ciąża - dla ciekawostki, chłopak to nie był żaden chad/kwadratowa szczęka tylko szczupłe chucherko, niższy od niej nawet. Teraz ją widzę często jak idzie z córką. Ojca brak. Następna to z klasy - lekki prymus z biologii/chemii, w szkole spokojna opanowana. Raz wracałem z kumplem z boiska czy skądś, a ona idzie z jakimś typowym "sebixem", w ręce papieros i do nas "siema"; tak zuchwale. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.