Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Chicco napisał:

Gnije z tego wysypu lasek na Tinderze szukających osoby towarzyszącej na wesele, niby dynamiczne witaminki a znajomych brak :D

Teraz poczatek czerwca takze duzo wesel sie odbywa. Ja sie bardzo zdziwilem, ale na fb istnieje grupa o nazwie - spotted partner/partnerka na wesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 16:24, nowy00 napisał:

14latka a już się chwali tym, że straciła dziewictwo...

Będąc na jakiejś wycieczce szkolnej w liceum była jakaś rozmowa i zeszło do tematu seksu. Jakaś jedna dziewczyna jak trochę wypiła winka, przyznała iż jest zadowolona z tego iż pierwszy raz miała na kolonii z jakimś przypadkowo poznanym chłopakiem na plaży w wieku 15lat...

 

 

jak miałem 19 i kręciłem z taką nastką, to wsypała się, że wprawdzie jest "dziewicą", ale mając 12 lat ojebała gałę koledze na koloniach.

 

 

co do ślubów:

 

Wesele = trzeba się pokazać. Obowiązkowo atrakcyjny czad na partnera, drogie ciuchy (nawet za chwilówkę w providencie), no i podjechać trzeba takim wozem, żeby wszystkim gul skoczył. Chyba nie myślicie, że któraś tam pójdzie w towarzystwie spierdoksa ? Nieee, musi być czad. Kropka.

Edytowane przez Januszek852
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chicco napisał:

Gnije z tego wysypu lasek na Tinderze szukających osoby towarzyszącej na wesele

 

Korzystaj zatem. Jeśli masz jakieś spoko zdjęcia w garniaku lub w tzw. luźnej elegancji (inb4 nie musisz być ultra chadem) to nie powinno być większego problemu ze złapaniem jakiejś. Mi się raz trafiła 8,5/10 poszukująca takowego ale niestety z innego miasta + odległy termin wesela. Próbowałem coś z nią pisać ale brak wspólnych zainteresowań i temat upadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Januszek852 said:

 

jak miałem 19 i kręciłem z taką nastką, to wsypała się, że wprawdzie jest "dziewicą", ale mając 12 lat ojebała gałę koledze na koloniach.

Słyszałem o 13, poznałem nawet takie co miały 14 i to zrobiły, ale 12 to ciekawy jestem co to był za typ, bo jeśli miał więcej niż 15 to srogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, trek napisał:

Pani się zna na wszystkim, jak możesz mieć inne zdanie niż pańcia?  

Denerwują mnie takie mądrości pań.

Mądrzejsza od całego świata. Dlatego do śmierci będzie męczyć biedne koty 🤣 Ja nie wiem jak śmiałem Pani coś zarzucić xD

Edytowane przez sekacz19
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sekacz19 napisał:

Hit z ostatnich dni, facebook randki 🤣 Kociara lat 32, level master 🤣

To jest ten sam poziom co panny, które zakładają na swoje kundle ubranka :)

 

image;s=1000x700

 

wozek-spacerowy-dla-psa-kota-innopet-bug

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sukienka-ubranie-dla-psa-kota-wizytowa-r-s-m-l-york-maltanczyk-CID103-IDDPGws.html

// ubranie wizytowe dla psa

 

Nie ma dzidziusia, to trzeba znaleźć zwierzusia

Edytowane przez cst9191
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sekacz19 napisał:

Hit z ostatnich dni, facebook randki 🤣 Kociara lat 32, level master 🤣

Nie wiem, to jest dla mnie smutne, kobiety mają tak zryty beret, że zamiast rodzić te dzieci bo do tego ich natura zaprojektowała to wykorzystują ekwiwalenty w postaci kotów i psów. To zaczyna być widoczne w okolicy 30 właśnie.

 

Takie kobiety są naprawdę zaburzone i powinny iść do psychoterapeuty bo robią sobie i tym zwierzętom krzywdę.

 

To jest naprawdę porażka. A te żarty o starych pannach kociarach to bardziej śmiech przez łzy.

 

Oczywiście rozmowa skończyła się jak zwykle, dlatego nie ma sensu dyskutować, a jak laska jest ekstremalną kociarą/psiarą to zachować ostrożność i potraktować to jako czerwona flaga.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chicco napisał:

Nie wiem, to jest dla mnie smutne, kobiety mają tak zryty beret, że zamiast rodzić te dzieci bo do tego ich natura zaprojektowała to wykorzystują ekwiwalenty w postaci kotów i psów. To zaczyna być widoczne w okolicy 30 właśnie.

 

Takie kobiety są naprawdę zaburzone i powinny iść do psychoterapeuty bo robią sobie i tym zwierzętom krzywdę.

 

To jest naprawdę porażka. A te żarty o starych pannach kociarach to bardziej śmiech przez łzy.

I na przestrzeni lat to zjawisko gwałtownie zaczęło rosnąć. Później Panie płaczą, że nie ma porządnych mężczyzn na świecie. Są tylko jak popatrzą na coś takiego to uciekają dalej niż wzrok sięga.Ja również jestem tego samego zdania, powinny iść do terapeuty, bo są zafiksowane. Uderzenie w ścianę rzeczywistości bywa bolesne.. 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, subzero napisał:

Abstrahując od tego kota, uderzająca jest buta i brak chęci na dyskusję. "Nie dogadamy się" i już. Do tego zero argumentów czy odniesień tylko prawda objawiona. Kota trzeba na smyczy wyprowadzać a bezę je się widelcem. Rak...

 

Pytanie: która taka nie jest? Ma być tak, jak ja chcę i koniec. A jak się nie podoba, to spadaj. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mało argumentów, albo skonsultowała swoje argumenty z netlifksem .  Jak możesz mieć inne zdanie. Nie dogadamy się 🙂.

Jak tak z koleżanką wygasiłem znajomość, bo okazało się że jest ekspertem od sportu a nawet z kilometra nie przebiegła. A szkoda już było strzepić języka bo nic nie docierało. Ehh 🙃

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje według mnie silna tendencja do posiadania przez Panie w wieku +28 lat, kota albo psa. Nie zaskoczę twierdząc, że ma to silny podkład pod dające się we znaki podkłady chęci macierzyństwa.

Wiele par wśród moich znajomych (przedział wieku 27-30) postawiła na posiadanie zwierząt w domu, aniżeli na dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trek napisał:

Pani się zna na wszystkim, jak możesz mieć inne zdanie niż pańcia?  

Denerwują mnie takie mądrości pań.

W ramach pokonywania przeciwnika jego własną bronią należy stwierdzić, że "uprawia seksistowski womansplaining".

I obserwować trigger dekady 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, nihilus napisał:

@sekacz19 Gratuluję samozaparcia i cierpliwości że chciało Ci się ciągnąć dyskusję z tą zwierzolubną osobniczką zamiast zlać ją po pierwszych jej mundrościach.

Robiłem to czysto dla beki, od początku jak wyjechała z kotem a samopas wiedziałem, że będzie wesoło. Miałem dobry ubaw z Niej 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sekacz19 jak byłem na stażu w PUP to tam była taka bibliotekarka (tak nazywam panny w okularach), co miała dziecko i chyba partnera. Z przełożonym raz patrzyliśmy jej oś czasu na Facebooku.. 2 zdjęcia dziecka, następnie zdjęcie kota i tak w kółko w różnych konfiguracjach. Nie widzieliśmy zdjęcie partnera - może dał "nogę" jak poznał ją lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.