Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, paulaner napisał:

Jak często usuwacie konto na Tinderze? Algorytm jest bezlitosny i po kilku miesiącach bardzo mało się dzieje na koncie, a są wakacje i głupio sobie nie dać szansy na przemiał myszek. 

 

Ja usunąłem chyba definitywnie - ciągle "nikogo nie ma" u mnie w mieście (45tyś ludzności). Mam pary z 30-50km. Jechać specjalnie (bo bardzo wątpie, żeby panna w połowie drogi chciałaby się spotkać) musiałbym być idiotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

 

Ja usunąłem chyba definitywnie - ciągle "nikogo nie ma" u mnie w mieście (45tyś ludzności). Mam pary z 30-50km. Jechać specjalnie (bo bardzo wątpie, żeby panna w połowie drogi chciałaby się spotkać) musiałbym być idiotą. 

Nie no w mniejszym mieście to wiem po sobie, że nie ma sensu mieć Tindera, za mała pula ludzi i przeważnie brak młodych panien bez dzieci itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, paulaner napisał:

Nie no w mniejszym mieście to wiem po sobie, że nie ma sensu mieć Tindera, za mała pula ludzi i przeważnie brak młodych panien bez dzieci itp.

 

Mam w mieście dużo Julek w wieku 15-18 lat. Ale jak widzę ich zachowanie to odechciewa mi się.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gman98 napisał:

Jechać specjalnie (bo bardzo wątpie, żeby panna w połowie drogi chciałaby się spotkać) musiałbym być idiotą. 

Jak jakaś laska wyjątkowo na Ciebie leci wówczas i ona by chciała przyjechać. Takie rzeczy przynajmniej mi się zdarzyły z trzy razy bankowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS miał rację - niby tacy uświadomieni, a wciąż siedzą na tych gównoportalach i skomlą o uwagę. Przykre w chuj.

16 godzin temu, paulaner napisał:

są wakacje i głupio sobie nie dać szansy na przemiał myszek. 

To wyjdź z domu i podejdź do jakiejś dziewuchy - jest lato, wakacje. Kurwa, ludzie.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/9/2021 at 6:44 PM, Sundance Kid said:

No to wyciąga telefon, otwiera apkę i zaczyna rzeźnię. Za każdym razem mówi, czemu typa wywala. I powiem wam, była bezwzględna, nawet chady i Mokebe nie miały szans. :D

Podaj kilka przykładów, to może niedowierzącym otworzą się oczy. 

 

Tutaj murzyn giga Tyrone 9/10 płaszczy się przed 200 kilogramowym wielorybem i robi z siebie klauna.

https://www.bitchute.com/video/n1FxWQtwIYSZ/

On 7/10/2021 at 10:24 AM, zychu said:

To wyjdź z domu i podejdź do jakiejś dziewuchy - jest lato, wakacje. Kurwa, ludzie.

Nie chce psuć narracji, ale u mnie przez ostatni tydzień byłem na spacerach rano i wieczorem. Ani razu nie trafiłem na kobiete która była sama(średnie wielkości miasto w PL).  Chyba, że w trakcie zakupów w sklepie. W parkach/skate parkach, przy basenie, przy kinie. Wszędzie albo grupy panien, albo grupki mieszane z przewagą facetów. Najczęściej widzę 2-3 typów i 1-2 panny. Literalnie nie widziałem żadnej panny która siedziałaby sobie sama na ławeczce z ksiązką albo była sama wieczorem na spacerze. Nawet jak wychodzą z psami, to po dwie albo pary. Może mam małą próbkę i niefart. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 10:24, zychu napisał:

@RENGERS miał rację - niby tacy uświadomieni, a wciąż siedzą na tych gównoportalach i skomlą o uwagę. Przykre w chuj.

To wyjdź z domu i podejdź do jakiejś dziewuchy - jest lato, wakacje. Kurwa, ludzie.

 

Zgadzam się co do punktu pierwszego.

 

Co do drugiego: "To wyjdź z domu i podejdź do jakiejś dziewuchy - jest lato, wakacje. Kurwa, ludzie."

 

Skuteczność tego jest podobna do portali, jak nie gorsza. Raczej gorsza w moim przypadku. Podszedłem może do 200 dziewuch. Z czego z dwoma byłem później na spacerze, może jeszcze z dwoma by się udało, ale były nieatrakcyjne i odpuściłem. No i z jedną był ONS, ale to w nocy było i była wstawiona. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesciej sie widzi rzeczywisice jak jakis facet sam siedzi na lawce i czyta ksiazke anizeli jakas kobieta. @Miraculo moze akurat na tych wyjsciach miales akurat jakos pecha. Przyjdzie jakis dzien, ze wyjdziesz i jakas sie przytrafi panna. Jak jest dobra pogoda sprobuj nad jakas plaze czy tam by nie bylo jakiejs laski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, nowy00 said:

Czesciej sie widzi rzeczywisice jak jakis facet sam siedzi na lawce i czyta ksiazke anizeli jakas kobieta. @Miraculo moze akurat na tych wyjsciach miales akurat jakos pecha. Przyjdzie jakis dzien, ze wyjdziesz i jakas sie przytrafi panna. Jak jest dobra pogoda sprobuj nad jakas plaze czy tam by nie bylo jakiejs laski.

Ostatnio jak chciałem podbić do panny, bo byliśmy w osiedlowym sklepie i miałem literalnie jedną rzecz do kupienia a stałem za nią, to zaraz jak wyszedłem ze sklepu to już z jakimś typem szła. Może nie jestem w dobrym miejscu, ale na razie nie mogę się przeprowadzić. Inna sprawa, że wieczorem jak chodzę jest masa gości co siedzą sami, oglądają jakieś filmiki na telefonach, piją sobie browara. Siedzą z psem przy ławce, Panny czasem się zdarzają, ale nigdy solo. Za chwilę ktoś napisze, że właśnie trzeba do nich podbijać w grupie. Nie widzę opcji klaunowania przed trzema pannami w swoim przypadku, sorry. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Anonim84 napisał:

Co do drugiego: "To wyjdź z domu i podejdź do jakiejś dziewuchy - jest lato, wakacje. Kurwa, ludzie."

A potem tacy cisną bekę z osób którzy podchodzą nieporadnie i robią z siebie klaunów przed pannami. 

Patrz w temacie: 

To jak to w końcu jest wystarczy po prostu zagadać do Panny, czy trzeba jednak spełnić szereg czynników, umieć gadać odpowiednio itd. itp. 

Chyba nie wiadomo jednak do końca i się daję rady powiedziałbym, że z d..py ;)

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jol napisał:

No to Panowie, który się pisze ? 😬

 

E0-CFFF82-D480-49-F0-B4-C0-8-F9-E90-A49-

 

Za daleko mieszka, ale gdyby nie to... 

 

Ładna, porządna bo nie szuka ons (już nie szuka), do tego ma dzieciaka. Wiadomo, lepiej inwestować w cudze niż swoje własne. Byle tylko pani była zadowolona.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo

Dzialasz cos i nie poddawaj sie. Takie podbijanie do kobiet i tak da korzysci gdyz zyskasz luz w kontakcie z kobietami, kazde kolejne podejscie bedzie na wiekszym luzie. Jak masz gdzies blizej do np. jeziora jest tam jakas plaza i wtedy w tym miejscu moze jakas dziewczyna bedzie sama albo z jakas swoja kolezanka. Dobrze bedzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/11/2021 at 12:57 PM, Miraculo said:

Podaj kilka przykładów, to może niedowierzącym otworzą się oczy. 

(Tytułem wyjaśnienia: to były FB randki, więc trochę info było chyba pobrane z profilu na FB)

 

- "za stary" / "za młody" (ma zafiksowane że różnica wieku nie może być większa niż 5 lat, więc np. wywaliła lekarza w typie chada, bo był od niej dużo młodszy)

- "Wyższa Szkoła Robienia Hałasu? koleś ma magistra z bycia debilem"

- "za daleko mieszka, dojazdy są bez sensu"

- "nie ma opisu w profilu, co to za przygłup co nie potafi napisać nawet jednego zdania o sobie?" (mega przystojny typek, no faktycznie wyglądał troche na głupka, ale był takim chadem 10/10)

- "same zdjęcia z siłowni" (takich było kilku, dwóch moim zdaniem było bardzo dobrze podciętych)

- "zdjęcie z samochodem, jak ktoś nie ma czym, to popisuje się autem, kosz"

- "kto normalny podaje jako hobby granie na kompie i programowanie?"

- "informatyk, ha ha ha"

- "dwa błędy ortograficzne, kosz i kop w dupę, niech wraca do podstawówki"

- "prawicowa interpunkcja i koszulka z orłem, kosz"

- "zdjęcia kradzione z netu, na każdym inny koleś"

- "ubrany jak oberwaniec"

- "wygląda jak pół dupy zza krzaka"

- "brzydki"

- "nijaki" (połowa chłopaków na tym poleciała)

- "typowy Janusz"

- "łysinka i piwna ciąża"

- "brak szyi i wygolony łeb"

- "trzy zdjęcia z motorem, może niech się umówi na randkę z motorem"

- "daje zdjęcie z popijawy? no chyba żartuje"

- "co za pierdoła" (koleś miał w opisie jakieś rzewne kawałki o tym, że się rozwiódł z żoną i szuka teraz uczciwej kobiety)

- "pozer" (w profilu zdjecia jak z podręcznika PUA, jakieś winko, jakieś narty, jakieś zagraniczne wycieczki, no i oczywiście fotka z psem, ten styl)

- "kurwiarz albo desperat" (w opisie miał coś o tym, że szuka kobiety szalonej i szukającej nowych wrażeń, czy coś takiego)

- "świr" (gostek miał w opisie litanię tego, czego oczekuje od kobiety, widać było, że szuka tradwife)

- "o, kurwa" (gostek miał w opisie jakiś romantyczny błekot i masę "...")

 

Ostatecznie przez sito przeszedło dwóch typów, moim zdaniem dosyć średnich z wyglądu. Mam wrażenie, że nie polecieli głównie dlatego, że jej nie zrazili od razu swoim profilem. Przyznam, że mnie wtedy oświeciło, że baby mniej się kierują plusami, a bardziej minusami, Czyli - choćbyś był nie wiem jak zajebisty, to one głównie patrzą na twoje wady, a nie zalety. Chore.

 

No i jak pierwsze zdjęcie jest do dupy, to nie ma bata, nic z tego nie będzie.

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Januszek852

Zgadza sie. Brak zadnej informacji w wersji ENG o bombelku. Co ma informowac innych, najwyzej powie po jak jej sie zachce ,,kiedys".

Ines juz po 30stce, latka leca...Ilosc konarow jaka przewinela sie w jej zyciu musiala byc dosc spora.

 

Jak jeszcze mialem konto na Tinder wtedy o dziwo (raz) do mnie sama dziewczyna napisala co mialem z nia matcha. Troche popisalem rozmowa szla w miare okej, pisala do mnie nawet jakies komplementy. Podejrzewalem, ze cos jednak moze byc nie az tak pieknie od poczatku. Ustawke na spotkanie proponuje w piatek wieczorem. Co sie okazalo? Odmowa z jej strony bo nagle wtedy laska mowi, ze musi akurat wtedy zajac sie swoim synem. Wtedy juz pisze sorry iz wczesniej o tym nie wspomniala. Nie chcialem juz sie z nia skontaktowac i kontakt sie urwal :)

 

Edytowane przez nowy00
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda jak typowa Julka w białych trampkach, max 20 lat na oko. Dobrze się trzyma jak na 33. Na pewno potworna ilość opierdolonych kutang na liczniku, plus bobo z hebanowym księciem to już wyższa szkoła zjebania. Wiadomo, że teraz musi na maksa wykorzystać geny i szybko znaleźć beciaka, bo koło 40-tki już nie da rady i zacznie się sypać, a ktoś musi na czekoladowego bąbelka zapierdalać przecież.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gman98 napisał:

ona ma 33 lat, nie 13. Chyba, że mentalnie nadal 13. 🤨

 

Kobiety nawet te starsze ogólnie zachowują się i mają rozum takiego czteroletniego dziecka.

Zobacz jak one się zachowują w sytuacjach stresowych czy tam gdzie trzeba wziąć się w garść i być odpowiedzialnym?

Zawsze towarzyszą im przy tym emocje, tupanie nóżkami, machanie rączkami, agresja, krzyki, płacz, przerzucanie winy na mężczyzn.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/11/2021 at 1:57 PM, Miraculo said:

1. Nie chce psuć narracji, ale u mnie przez ostatni tydzień byłem na spacerach rano i wieczorem. Ani razu nie trafiłem na kobiete która była sama(średnie wielkości miasto w PL).

 

2. Literalnie nie widziałem żadnej panny która siedziałaby sobie sama na ławeczce z ksiązką albo była sama wieczorem na spacerze.

Ad 1. Bo baby to stwory stadne.

Tak będzie zawsze.

Mówisz jakbyś odkrył Amerykę i jakby nie było dekady temu rozpracowane co się robi.

Braki w wykształceniu.

 

PS:

Sklep to wcale dobre miejsce.

"Czy może Pani powiedzieć jak wyglądam w tej koszuli?

Tylko szczerze, proszę"

 

Ad 2. Chyba za bardzo napatrzyłeś się na angielskie filmy z wysokich sfer typu "Duma i uprzedzenie"  albo na "Noce i dnie".

"...siedziałaby sobie sama na ławeczce z ksiązką" - JAP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

tupanie nóżkami, machanie rączkami, agresja, krzyki, płacz

 

 

 

Przypomniała mi się pracownica-matka z PUP, co swojemu misiowi tłumaczyła, gdzie jest ulubiona chyba łyżka ich bąbelka - jak ryba wyjęta z wody. Nie umiała spokojnie mówić. Potem wyjechała, że wszystkich facetów by wytępiła. Pamiętam chciałem pizdę do parteru sprowadzić tekstem "u Araba byś na smyczy była i merdała ogonem", ale jakoś ochłonołem. Do tej pory jak ją spotykam na mieście to mijam, jak powietrze (nie mówiła stażystom dzień dobry btw, wielka pani magister zasuwająca za najniższą krajową). 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.