Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Działa mi tylko webowy bo tylko ten sprawdziłem. Zarejestrowałem się dodałem opis zdjęcia i mam z 5 par. Natoiast nie wiem czy to bug czy ich zabezpieczenie, jak robię swipe na prawo to robi mi się biały ekran ,nic nie widać i muszę odświeżyć stronę. Swipe left tego nie powoduje, dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam  że fb, tinder, badoo i podobne powinny mieć ustawowe ostrzeżenia jak alkohol czy  papierosy typu że moga powodować problemy zdrowotne/psychiczne itd, dodatkowo powinna być opłata np 100 zł na mc. Serio bo od atencji niszczy się społeczeństwo i gospodarka. Zrobić podatek prosto do budżetu w apkach gdziekolwiek jest element sieciowy, bo to już przesada jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nihilus napisał:

Pany, warto się bawić w te fb randki? Są tam jakieś rezultaty, warto to w ogóle uruchamiać?

Sort zupełnie innych lasek w porównaniu do Tindera. Bardziej chyba taki Badoo. 

 

Dla mnie osobiście to takie miejsce desperacji, ostatni bastion dla kobiet, które jajco ugraly i na Tinderze i na Badoo. 

 

Laski były rozmowne z tego co pamiętam ale ociekało od nich desperacją, ciężko znaleźć dobrą ligę i coś normalnego. Duży przestrzał kilometrowy itp. Itd. Czy warto? Dla mnie osobiście nie, chociaż dawno z tego korzystałem. Przekonałeś mnie, w sumie zaraz założę i za parę dni zdam relację z tego cuda 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nihilus napisał:

Widać na profilu fb że się to ma aktywne?

Chodzi mi o to, że jak wezmę na fb laskę z tindera to nie musi widzieć że to mam. Podobnie znajomi.

Pewnie się da założyć nowe konto gdzie nie zapraszasz znajomych i tam sobie to ustawić

tyle że trzeba pamiętać w tym nowym profilu ustawić żeby w wyszukiwarce ten profil się nie pojawiał bo jak jakiś nowy znajomy Cię wyszuka to znajdzie Twój używany profil i ten nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zgredek napisał:

Sort zupełnie innych lasek w porównaniu do Tindera. Bardziej chyba taki Badoo. 

 

Dla mnie osobiście to takie miejsce desperacji, ostatni bastion dla kobiet, które jajco ugraly i na Tinderze i na Badoo. 

Potwierdzam, dziwne laski, dziwnie się z nimi gada i o dziwo ciężej było się umówić. Sympatia też się zjebała.

Tinder to chyba jedyne sensowne miejsce online. Co najwyżej jakieś grupy na fejsie w stylu "rowery trójmiasto", rolkarskie itd, no ale trzeba się trochę napracować ale za to laski wysportowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2021 o 18:56, nihilus napisał:

Pany, warto się bawić w te fb randki? Są tam jakieś rezultaty, warto to w ogóle uruchamiać?

Rok temu udało mi się tam złowić 3 dziewczyny, w sensie że doszło do spotkania na żywo. Sparowanych dziewczyn miałem tam może z ~25 (w czasie hmmm 3-4 miesięcy), z czego z pięcioma udało się utrzymywać jakiś sensowny kontakt. Moje wybory były też na pewnym poziomie atrakcyjności. Było też wiele brzydkich bab, które nie byłem w stanie zaakceptować pomimo pary. Bardzo dużo samotnych madek i młodych julek. Jedna taka madka była nawet z mojej dzielnicy i chyba ze 3 razy resetowała konto aby mnie sparować.

Co istotne, większość dziewczyn na fb randki ma zakłamaną lokalizację. Na profilu wpisane miasta XY, gdzie w trakcie rozmowy dowiadujesz się, że dziewczyna tak ze 15km od tego miasta stacjonuje (czyli jest ze wsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem oczywiście do Tindera, matchuje mnie z ładną laską, wydaje się inteligentna i jest responsywna. I co się okazuje? Że jest chora, i to dość poważnie, dobrze, że tego nie ukrywa, unmatchowałem ją z bólem. Nie wiem co jest ze mną że przyciągam chorych ludzi albo przypałowe akcje, ale czuje, że jestem już na skraju. Ilość negatywnych rzeczy która mnie ostatnio dotyka przekracza masę krytyczną. Może dlatego, że ludzie czują, że mam dobre serce i jak rekiny podpływają do krwawiącej zwierzyny.

 

Tak czy inaczej kiedyś złożyłem sobie obietnicę, że moje życie to nie będzie jakaś tragedia w postaci opieki nad chorą laską czy poświęceniu się komuś/czemuś i zaniedbanie siebie. mam do tego skłonności niestety.

 

I niestety negatywne nawyki zadziałały, teraz nie wytrzymałem i zamówiłem sobie pizze. Jedzenie to ostatnio rzecz która sprawia mi najwięcej przyjemności i dlatego jak coś mnie dobija to pojawiają się myśli by zjeść... A później trzeba zapieprzać na siłce bo tyje.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, gman98 napisał:

Szkoda, że skończyło się tylko na macanku i całowaniu - nie miałem wolnego mieszkania. 

W tych czasach całowanie i przytulanie nie ma znaczenia, uprawianie seksu można dopiero nazwać początkiem znajomości, wtedy większa szansa że by cię nie zghostowała chociaż i tak to możliwe.

 

Mamy patową sytuacją, ja w sumie mógłbym sobie z laską kilka miesięcy pochodzić nawet bez seksu, ale wiem, że gracze na tinderze otwierają laski po kilku spotkaniach i jest duża szansa, że bez seksu to by się zjebało. Paradoksalnie sam staje się graczem i psuje rynek. 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NoHope napisał:

W tych czasach całowanie i przytulanie nie ma znaczenia, uprawianie seksu można dopiero nazwać początkiem znajomości, wtedy większa szansa że by cię nie zghostowała chociaż i tak to możliwe.

 

Mamy patową sytuacją, ja w sumie mógłbym sobie z laską kilka miesięcy pochodzić nawet bez seksu, ale wiem, że gracze na tinderze otwierają laski po kilku spotkaniach i jest duża szansa, że bez seksu to by się zjebało. Paradoksalnie sam staje się graczem i psuje rynek. 

 

Jako intro mam problem z tym - dużo analizuje itd. Utrudnione mam w tych sprawach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gman98 napisał:

Jako intro mam problem z tym - dużo analizuje itd. Utrudnione mam w tych sprawach. 

Mam tak samo, polecam picie, niestety pomaga. Inteligencja zmniejsza twoje powodzenie na rynku matrymonialnym.

 

Pierwsza, druga randka umawiaj się na picie, też łatwiej ci będzie przelecieć panne bo będzie łatwiejsza.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NoHope napisał:

Mam tak samo, polecam picie, niestety pomaga. Inteligencja zmniejsza twoje powodzenie na rynku matrymonialnym.

 

Pierwsza, druga randka umawiaj się na picie, też łatwiej ci będzie przelecieć panne bo będzie łatwiejsza.

 

Możliwe też, że jestem dla kobiet "odpad genetyczny". Dość często ten termin widzę na grupach tinderowych.

 

Dlatego "comcirimci" nie było na spotkaniu.

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gman98 napisał:

Możliwe też, że jestem dla kobiet "odpad genetyczny". Dość często ten termin widzę na grupach tinderowych.

Nie jesteś, rynek jest skurwiały i laski są pojebane. Wiem jak ciężko jest przeciętnemu chłopowi w tych czasach bo sam jestem przeciętny chłop, ani brzydki ani przystojny. Kiedyś mielibyśmy dziewczyny, małżeństwa i dzieci teraz jest jak jest.

 

Odpadem nie jesteś bo byś nawet nie doszedł do momentu spotkania i całowania :)

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NoHope napisał:

Inteligencja zmniejsza twoje powodzenie na rynku matrymonialnym.

Nie określiłbym tego tak. 

 

Inteligencja zmniejsza Twój target. I jednocześnie ten target wskutek własnej inteligencji ma wyższe wymagania. 

 

Tak jak kolega idiota, którym gardzi Twój target, może sobie przebierać między idiotkami, którymi gardzisz Ty. Tak Ty i Twój target musicie się dopasować na wielu płaszczyznach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NoHope napisał:

Nie jesteś, rynek jest skurwiały i laski są pojebane. Wiem jak ciężko jest przeciętnemu chłopowi w tych czasach bo sam jestem przeciętny chłop, ani brzydki ani przystojny. Kiedyś mielibyśmy dziewczyny, małżeństwa i dzieci teraz jest jak jest.

 

Odpadem nie jesteś bo byś nawet nie doszedł do momentu spotkania i całowania :)

 

"Legendarna" szczęka Chada i 190 cm wzrostu. Nic nie dało, dzięki swojej mentalności.

 

Za cichy jestem przeważnie, na to wygląda.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

Inteligencja zmniejsza Twój target. I jednocześnie ten target wskutek własnej inteligencji ma wyższe wymagania. 

 

Libertyn, inteligentne laski też lecą na prostaków i badboyów. Dlaczego? Bo są seksualni i bezpośredni a to cecha uniwersalnie atrakcyjna dla każdego typu kobiet.

 

Kiedyś się najebałem i wymacałem po cyckach koleżankę z pracy, kolega kolejnego dnia gada mi, że korwa stary co ty zrobiłeś to mogło skończyć się dla ciebie źle i z pracy by cię wyjebali, coś w tym stylu. Ja tylko westchnąłem ramionami. Efekt? Koleżanka się do mnie kleiła.

 

Teraz chodzę na terapie wzroku i całkiem ładna laska mnie trenuje, próbuje żartować ona coś tam się śmiała nawet, jakiś kontakt fizyczny był ale później zacząłem się wycofywać bo w mojej głowie tysiąc myśli a może ma chłopa, a może to niestosowne, nieprofesjonalne i tak dalej. W pracy takie myślenie pomaga bo pozwala minimalizować ryzyko ale z dziewczynami to jest porażka. A to jest cecha inteligentnych ludzi właśnie - myślenie wielowymiarowo o problemie.

 

Alkohol powoduje, że stajesz się głupszy i myślenie zwalnia dlatego polecam nie zawsze, ale na początek.

 

Z resztą wysokie iq powoduje samotność, bo ludzi powyżej 120 ilu jest? Około 10% jak gdzieś patrzyłem i to będą głównie inne chłopy, bo chłopy mają może niższe średnie iq ale na krańcach jest dużo więcej.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NoHope napisał:

Libertyn, inteligentne laski też lecą na prostaków i badboyów. Dlaczego? Bo są seksualni i bezpośredni a to cecha uniwersalnie atrakcyjna dla każdego typu kobiet.

Tylko że to promiskuityzm. To nie jest tak że ona straci dla niego głowe czy będzie szlochać do poduszki. Nie. Ona sobie na nim poskacze i tyle. 

Inteligentne kobiety lecą często na gości których nie umieją rozgryźć. 

Cytat

Kiedyś się najebałem i wymacałem po cyckach koleżankę z pracy, kolega kolejnego dnia gada mi, że korwa stary co ty zrobiłeś to mogło skończyć się dla ciebie źle i z pracy by cię wyjebali, coś w tym stylu. Ja tylko westchnąłem ramionami. Efekt? Koleżanka się do mnie kleiła.

Ta się kleiła. Inna mogłaby szantażować. I myślę że ta druga by Ci się bardziej wryła w psychikę

Cytat

Teraz chodzę na terapie wzroku i całkiem ładna laska mnie trenuje, próbuje żartować ona coś tam się śmiała nawet, jakiś kontakt fizyczny był ale później zacząłem się wycofywać bo w mojej głowie tysiąc myśli a może ma chłopa, a może to niestosowne, nieprofesjonalne i tak dalej. W pracy takie myślenie pomaga bo pozwala minimalizować ryzyko ale z dziewczynami to jest porażka. A to jest cecha inteligentnych ludzi właśnie to właśnie myślenie wielowymiarowo o problemie.

Inteligencja nie oznacza masy wątpliwości ani kunktatorstwa ani strachu o opinie. Inteligencja nie wyklucza zdrowego egoizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Libertyn napisał:

Tylko że to promiskuityzm. To nie jest tak że ona straci dla niego głowe czy będzie szlochać do poduszki. Nie. Ona sobie na nim poskacze i tyle. 

Inteligentne kobiety lecą często na gości których nie umieją rozgryźć. 

Idealizujesz inteligentne laski. Rozum jedno, serce drugie. Zakładasz, że inteligentne laski są wyrachowane, błąd. To że facet jest inteligentny nie oznacza, że nie poleci na ładną cipkę która umie dobrze masować jego kutaska. Taki gościu może się zakochać na zabój i oddać swoją nerkę. To samo z kobietami, inteligencja to jedno, a setki tysięcy lat ewolucji swoje.

 

16 minut temu, Libertyn napisał:

Ta się kleiła. Inna mogłaby szantażować. I myślę że ta druga by Ci się bardziej wryła w psychikę

Pewnie tak by mogło być, ale nie było.

 

16 minut temu, Libertyn napisał:

Inteligencja nie oznacza masy wątpliwości ani kunktatorstwa ani strachu o opinie. Inteligencja nie wyklucza zdrowego egoizmu. 

Oczywiście, ale to że widzisz i rozumiesz więcej niż inni powoduje że możesz wpaść w pewne pułapki i w sumie musisz być bardziej odważny niż osoba mniej inteligentna. Oczywiście prawie każdy facet czuje lęk przed podejściem i to jest naturalne, ale ludzie inteligentni mają większą skłonność do racjonalizowania na przykład. W grach logicznych czasami lepiej zaryzykować i wybić przeciwnika z rytmu niż dokładnie wszystko analizować.

 

Dlatego uważam, że wysokie IQ w pewnych kontekstach to bardziej upośledzenie niż dar. Gdzieś czytałem badania, że ludzie o wyższym iq później tracą prawictwo i mnie to nie dziwi.

 

Ktoś tu wrzucił to i trafił w bingo

 

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.