Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2021 o 02:03, MaxMen napisał:

Mam taką małą rozkminkę kiedy byłoby dobrze w najbliższym czasie użyć Bosta aby ogarnąć jakąś fajną dupeczkę na sylwestra?

A po chuj Ci jedna dupeczka na sylwka? Idź na jakaś imprezę +60 osób i wybieraj wybieraj i obracaj wieloma :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Jak tak na jedną noc sylwestrową laskę w przedziale wiekowym 18-40 wówczas trzeba by było zapłacić syto jakiejś profesjonaliście :)

Przypomniałeś mi, jak kiedyś w necie, dostałem od jednej 19 propozycję sponsoringu, w zamian za seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

Przypomniałeś mi, jak kiedyś w necie, dostałem od jednej 19 propozycję sponsoringu, w zamian za seks.

 

Jedna pisała, że może mi za 200 zł jej ciała zdjęcia wysłać. Wyśmiałem ją. Dopisałem, że za darmo mam na necie lepsze.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PyrMen napisał:

35-40+ to chyba same płacą za towarzystwo. 

 

Ile można z kotem siedzieć? 

Z kotem, winem i nutella. Przedział 35-40 zawierać być może więcej desperatek jak 18-35. 

 

19 godzin temu, Patton napisał:

Przypomniałeś mi, jak kiedyś w necie, dostałem od jednej 19 propozycję sponsoringu, w zamian za seks.

Jakaś musiała być napalona 19.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 11:01, Patton napisał:

Raczej taka która potrzebowała kasy, i myślała że "gość w moim wieku pewnie ją ma".

Brat chyba myślał, że to ona chciała zapłacić za to, żebyś ją puknął. 

W dniu 25.12.2021 o 12:23, gman98 napisał:

@nowy00 

 

Nigdy nie miałem styczności z milfami. Warto? 😅

 

Wyobraź sobie, że masz 20+ laske. Ładna, głupiutka Julka feministka, która uważa, że kobietę to powinno się na rękach nosić. Seks na 1 spotkaniu? Be. 

 

To Milf już ma powybijane pierdoły z głowy - jest trochę starsza ale dzięki temu wie czego chce, pociągu fizycznego i dobrego d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PyrMen napisał:

@Zgredek... piękna teoria.

 

Moja praktyka mówi co innego. 

Zwykle kurwiszony. 

Piękne słowa co najwyżej. Napisałem, że mają powybijane pierdoły z głowy, czyli chcą się tylko sypać. Tak jak faceci - więc patrząc, że faceci też w większości przypadków chcą się tylko jebać wypada je nazywać kurwiszonami? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.