Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że na sympatii te kilka lat temu szło wyhaczyć kobiety z rozbudowanym opisem (po których z grubsza było wiadomo, w co się pakujemy). Tinder to chyba głównie ocena ryjca i ewentualnie jedna linijka tekstu, a że 90% populacji jest jakieś krzywe mentalnie, to wydaje mi się to olbrzymią stratą czasu bez możliwości chociażby wstępnego zweryfikowania (na odległość) kto ma co w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Januszek852 napisał:

Tinder to chyba głównie ocena ryjca i ewentualnie jedna linijka tekstu, a że 90% populacji jest jakieś krzywe mentalnie, to wydaje mi się to olbrzymią stratą czasu bez możliwości chociażby wstępnego zweryfikowania (na odległość) kto ma co w głowie ;)

Masz rację, jednak sporo syfu da się odsiać na podstawie właśnie tych zdjęć i tak szczątkowych informacji, jak to co studiuje i kilka "zainteresowań". Przykładowo jak laska w moim wieku uczy się w technikum a w zainteresowaniach ma instagram i wyjście na drinka to nawet jak jest z wyglądu 10/10 to wiadomo, że nie ma co. Dużo też widać po jakości zdjęć, często te mniej rozgarnięte laski robią sobie zdjęcia w kiblu albo nakładają jakieś kolorowe filtry ze snapchata, a te trochę bardziej dbają o tło, modny (a nie tylko ładny) ubiór itd. A tak bez owijania w bawełnę, to kurde widać z ryja często czy ktoś jest mądry czy głupi. Sam nie wiem jak to opisać, przede wszystkim mimika twarzy. 

Do tego dochodzi muzyka, którą często się dzielą - pop, rock, rap, jakaś alternatywa - na tej podstawie też można dużo stwierdzić. 

 

Także w sumie nie jest tak źle, bardziej wkurwia to, że muszę się naprawdę dużo naklikać, żeby przesunąć w prawo tych kilka szczerze mi odpowiadających. W dodatku teraz wysypało od chooja ukrainek, które z góry skreślam i jest dodatkowa "robota", ale cóż do pójścia na studia to moja jedyna opcja, więc się jej trzymam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że pierwszy raz od 3 lat spotkałem na Tinderze gwiazdę, że aż mnie coś w serduszku zakuło. I ładna i inteligentna aż ciężko uwierzyc, że siedzi na Tinderze. Na instagramie profil ukryty, mało followów więc też żadna "modelka". Nawet jak zaczęliśmy rozmowę na Ig to zniknęła z Tindera. 

 

Jednak to nie koniec historii, więc zapytacie co zawiodło? Nie zdążyliśmy się nawet umówić, bo zaraz odpowiedzi na wiadomości trwały po kilka godzin (najczęściej poprzedzane dodaniem jakieś relacji, więc głupio nie odpisać). Edit: odpowiedzi też były takie trochę zbywcze, czuć kiedy ktoś chce i ma ochotę z Tobą rozmawiać a nie tylko odpisuje. 

 

Dlatego pamiętajcie - jeśli nie ma zainteresowanie, nie drążcie. Mimo, że naprawdę pierwszy raz od 3 lat czułem mega chęć się spotkać, bo mój typ 10/10 a i w głowie widać poukładane, to nie może wyglądać tak, że inicjatywę na kontakt ja pokrywam w 90% a ona dokłada pozostałe 10, że coś w ogóle odpisze. 

 

Nic na siłę bracia. Nigdy. 

 

 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia odezwała się donie pewną pani po roku, gdy wcześniej zlała mnie z dnia na dzień, widzieliśmy się raz czy dwa w 2021, poniżej rozmowa.... 

 

[20.05.2021, 23:22] xxxxxc: Słodkich😘

[21.05.2021, 21:26] Mario: Jaki plan na weekend?

[28.03, 10:44] xxxxxcc: Cześć Mario

[28.03, 10:45] xxxxxxx: Co u Ciebie ciekawego?☺️

[28.03, 22:19] Mario: Ty to masz reflex

[28.03, 22:20] Mario: Sorki ale nie mam ochoty na kontynuację tej rozmowy

[28.03, 22:20] xxxxxxx: Haha

[28.03, 22:20] xxxxxxx: Jeszcze się nie zaczela🤣🤣🤣

[28.03, 22:20] xxxxxxxx: Ale oki

[28.03, 22:20] xxxxxxxx: Nigdy nie byłeś zbyt sympatyczny

[28.03, 22:20] xxxxxxxxx: Co potwierdzasz☺️

[28.03, 22:20] xxxxxxxxx: Pozdrawiam😘😘😘

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mmario napisał:

Bracia odezwała się donie pewną pani po roku, gdy wcześniej zlała mnie z dnia na dzień, widzieliśmy się raz czy dwa w 2021, poniżej rozmowa.... 

 

[20.05.2021, 23:22] xxxxxc: Słodkich😘

[21.05.2021, 21:26] Mario: Jaki plan na weekend?

[28.03, 10:44] xxxxxcc: Cześć Mario

[28.03, 10:45] xxxxxxx: Co u Ciebie ciekawego?☺️

[28.03, 22:19] Mario: Ty to masz reflex

[28.03, 22:20] Mario: Sorki ale nie mam ochoty na kontynuację tej rozmowy

[28.03, 22:20] xxxxxxx: Haha

[28.03, 22:20] xxxxxxx: Jeszcze się nie zaczela🤣🤣🤣

[28.03, 22:20] xxxxxxxx: Ale oki

[28.03, 22:20] xxxxxxxx: Nigdy nie byłeś zbyt sympatyczny

[28.03, 22:20] xxxxxxxxx: Co potwierdzasz☺️

[28.03, 22:20] xxxxxxxxx: Pozdrawiam😘😘😘

Klasyka, urwała się jej gałąź i wraca do orbiterów celem weryfikacji potencjalnego żywiciela. Za delikatne utarcie nosa odpowiada natychmiastowym wbijaniem poczucia winy i dziecinnymi całusami, żeby wywołać u Ciebie jakieś poczucie straty, żenada i metr mułu, ale póki ma na Twoje miejsce 100 innych, to będzie robić, co jej się podoba. 
 

Nastepnym razem proponuję w odpowiedzi na tak długi czas zwłoki wysłać od razu adres do siebie z sugestią, aby podpowiedziała, skąd ma ją odebrać uber. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mmario Ty do mnie też jedna się odezwała, ale na Snapchacie. XDD

 

A takie mam pytanie - jest sens wydawać na jakiegoś fotografa by 2-3 zdjęcia zrobił pod Tindera? Bo niestety nie umiem sam siebie ustawić. Ostatnie to kolega robił moim telefonem, coś próbował mnie ustawić, ale każde zdjęcie było do powtórzenia, bo mój mózg uważał, że źle wyszedłem na tym. Może jakieś kompleksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, gman98 napisał:

@Mmario Ty do mnie też jedna się odezwała, ale na Snapchacie. XDD

 

A takie mam pytanie - jest sens wydawać na jakiegoś fotografa by 2-3 zdjęcia zrobił pod Tindera? Bo niestety nie umiem sam siebie ustawić. Ostatnie to kolega robił moim telefonem, coś próbował mnie ustawić, ale każde zdjęcie było do powtórzenia, bo mój mózg uważał, że źle wyszedłem na tym. Może jakieś kompleksy...

Jeśli masz mega słabe foty to może tak, ale ogólnie to nie polecam bo widać, że fotę robił ci fotograf potem i no nie jest zaleta, przynajmniej z tego co ja szperałem. 

 

2 godziny temu, Zgredek napisał:

Dlatego pamiętajcie - jeśli nie ma zainteresowanie, nie drążcie. Mimo, że naprawdę pierwszy raz od 3 lat czułem mega chęć się spotkać, bo mój typ 10/10 a i w głowie widać poukładane, to nie może wyglądać tak, że inicjatywę na kontakt ja pokrywam w 90% a ona dokłada pozostałe 10, że coś w ogóle odpisze. 

 

Nic na siłę bracia. Nigdy. 

Racja. Ale nie powiem wkurwia to. Pisałem w tym wątku posta z pozytywnymi odczuciami ponad tydzień temu, ale ostatnich kilka dni ciężej idą te rozmowy i się urywają, potem laska pisze po 3 dniach jak gdyby nigdy nic... najgorsze, że zwykle to te najlepsze właśnie. Słabo, że sam tak robię i potrafię tym mniej atrakcyjnym odpisywać z braku laku, a potem olewać jak idzie lepiej. 

 

Niestety, ale ta apka wyciąga gówno z człowieka, po obu stronach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Was podziwiam, mi to na necie już nic nie idzie, ani mi się nie chce tam przebijać. Jak się pamięta co było 10 lat temu, gdy umawiałem się na spotkanie z co drugą, trzecią dziewczyną, z którą mnie sparowało i pisało się normalnie, a teraz to ręce opadają. Jedna ostatnio do mnie sama napisała Ukrainka, raz coś takiego było, to się zdziwiłem. Odpisałem i nawet nie przeczytała. ;) Kiedyś same zaczynały rozmowę i to było na porządku dziennym. Teraz takie rzeczy to w Afryce. Oby najazd Ukrainek coś zmienił, ale na razie słabo to idzie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam wszystkich co na tym siedzą, raz założyłem konto, posparowało trochę, popisaliśmy, łącznie z trzy spotkania na dwa tygodnie, mega mało, laski na spotkaniu mega zainteresowane ale przy spotkaniu na żywo odpychaly. Żeby nie było matchy było bardzo mało, co mnie trochę zdziwiło bo na żywo dużo dziewczyn odwzajemnia uśmiech i gadkę. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gman98 napisał:

@Mmario Ty do mnie też jedna się odezwała, ale na Snapchacie. XDD

 

A takie mam pytanie - jest sens wydawać na jakiegoś fotografa by 2-3 zdjęcia zrobił pod Tindera? 

jest sens ale nie tylko pod tindera ale takie które nada sie np. tez na LinkedIn

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, do mnie się odezwała była, z przed hmm ok 18-19 lat :) mężata dzieciata, nagle sobie przypomniała i na wino zaprasza, pyta co robię teraz itd.

Niezle mnie to bawi, chyba szuka nowej gałęzi i bada teren,  takie piękne potwierdzenie tego co się tu nauczyłem.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bzgqdn napisał:

Haha, do mnie się odezwała była, z przed hmm ok 18-19 lat :) mężata dzieciata, nagle sobie przypomniała i na wino zaprasza, pyta co robię teraz itd.

Niezle mnie to bawi, chyba szuka nowej gałęzi i bada teren,  takie piękne potwierdzenie tego co się tu nauczyłem.

 

Rozumiem, rok, dwa, ale 19 lat :D Zaraz tam nowa galąź. Może szuka prawdziwego ogiera co jej pokaże o co w tej grze chodzi

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gman98 napisał:

@Mmario Ty do mnie też jedna się odezwała, ale na Snapchacie. XDD

 

A takie mam pytanie - jest sens wydawać na jakiegoś fotografa by 2-3 zdjęcia zrobił pod Tindera? Bo niestety nie umiem sam siebie ustawić. Ostatnie to kolega robił moim telefonem, coś próbował mnie ustawić, ale każde zdjęcie było do powtórzenia, bo mój mózg uważał, że źle wyszedłem na tym. Może jakieś kompleksy...

Niech ci kolega zrobi aparatem, nie pamiętam szczegółów ale chyba im większy obiektyw tym inaczej głową wychodzi, z tel wychodzi często wąska twarz i chuda sylwetka co jest mało atrakcyjne..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pań ze wschodu, niejaki Sztachet, ma na YT kanał gdzie opowiada o Pruszkowie, Wołominie itp. Ogólnie początek lat 90.

 

Mówił, że mieli swoją agencje ulubioną właśnie z Ukrainkami, bo Polki miały cały czas focha. Dodał, młode chłopaki, zawsze czyste, wypachnione wysportowani, kasy nie żałowali. Ukrainki szczęśliwe, że je ktoś na imprezę wziął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, gman98 napisał:

 

A takie mam pytanie - jest sens wydawać na jakiegoś fotografa by 2-3 zdjęcia zrobił pod Tindera? Bo niestety nie umiem sam siebie ustawić. Ostatnie to kolega robił moim telefonem, coś próbował mnie ustawić, ale każde zdjęcie było do powtórzenia, bo mój mózg uważał, że źle wyszedłem na tym. Może jakieś kompleksy...


Moim zdaniem się opłaca. Zapłaciłem studentce 200 złotych za dwugodzinną sesję zdjęciową. Zrobiła ponad 600 zdjęć, z czego podkręciła 30 z nich i wysłała mi na maila. Efekt to znaczny wzrost ilości matchy, a ponieważ online wygląd jest wszystkim, warto sobie zrobić porządne, profesjonalne fotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98, poprzednio miałem bardzo dobre zdjęcia, a dostawałem 5x mniej matchy niż obecnie. Uśmiech ten sam, waga ta sama, nawet ciuchy miałem podobne, a różnica na Tinderze tak duża, że nie mogłem wyjść z podziwu.
 

Panie oczywiście domyślają się, że te zdjęcia wychodzą spod ręki profesjonalisty, ale jak mięsko im się podoba, to wszystko sobie zracjonalizują, przecież dobrze o tym wiemy ;) 

 

@Patton, oczywiście każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce się w to bawić. Ja z całego serca polecam jednak podchodzenie na żywo, o wiele lepsze efekty.

Edytowane przez LSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.