Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, BlacKnight napisał:

Nieśmiałość czy inne rzeczy na głowie które pokonałeś?

Ile rzeczy robisz lub nie robisz które dają ci ten rozumiem młodszy wygląd niż sugeruje dowód?

Dzięki, że pytasz.
Nieśmiałość.
Robię (rzeczy)  - dieta, terapia z zajebistym gościem starszym ode mnie  (najgorzej być starym dziadem który trzyma sie swoich przekonań ale i inne sprawy do przepracowania z młodości), alko w sumie kilka razy w roku, ciuch takich samych marek  jak 15-20 lat temu z tym że tamte marki robia teraz rzeczy dużo lepsze - Vistula, Wólczanka, Bytom. Zostaję jednak spójny z tamtą kolorystyka, linia, raczej dyskretnie klasyczną. Fryzjer (do fryzjera zawsze warto) lub barber, zapachy
Może to idiotyczne ale uśmiecham się więcej. Język. Ograniczenie mass mediów, podróżę, ksiązki, Forum (bez idealizowania ale to ciągle źródło inspiracji). 
Ludzie (nie rzeczy)  - bardzo mocna selekcja znajomych z reala, która zbiegła się z początkiem  uczestnictwa w  Forum Bracia Samcy, kilka konkretnych zakończeń znajomości  ( good job @Marek Kotoński, ufam że będziesz się dalej rozwijał na studiach z korzyścią dla wielu swoich przyszłych klientów/pacjentów ) Obecnie raczej sam przyciągam niż perswaduję coś komuś. Praca z młodszymi ludźmi, niezgrywanie "fajnego gościa młodszego niż się wydaje", czyli raczej bycie i zachowywanie się naturalnie i adekwatnie do swojego wieku. Pasje (myslę że głownie to bo to też jest kontakt z ludźmi akurat). 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NoHope napisał:

Zapisałem się na speeddating za kilka tygodni, w piątek wstępnie randka z niezłą 25 letnią blondynką. Z nofapem kiepsko.

 

Bez odbioru.

Trzymaj NoFapa na radkę - będziesz mieć kurwiki w oczach , a blondi będzie na Ciebie patrzeć jak Beger na szynkę ;) gl hf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NoHope napisał:

Z nofapem kiepsko.

 

Dajcie spokój z tym no-fapem. To normalne, że jak facetowi puchną jaja, to musi zwalić. Walenie staje się problemem, jeśli jest nałogowe (ale nie mam tu na myśli raz dziennie) lub wiąże się ze zbyt silnymi bodźcami (zbyt mocne ściskanie węża ręką). Niezdrowe jest bycie w ciągłym napięciu seksualnym - jeśli coś takiego się utrzymuje za długo, to trzeba spuścić ciśnienie. A te wszystkie opowieści o tym jak rośnie pewność siebie i powodzenie u kobiet po miesięcznym no-fapie to zwykłe pier-do-le-nie

 

Dziękuję za uwagę.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NoHope napisał:

z 3? xD

 

To ujdzie jeszcze. Chociaż to jest sporo. A nie myślałeś, żeby zmniejszyć wymagania i posuwać jakąś 4/10 zamiast tak często walić? Ale z tak niskim SMV odechciewa się trochę, co? 😅 

 

Cały czas się zastanawiam, jaki jest twój główny problem. Wzrost 175 cm (dobrze pamiętam)? Ale za to mówisz, że masz ładną sylwetkę (szerokie barki), więc celując w takie ~160 cm nie powinieneś być za niski i wyrwanie w miarę ładnej (6.5/10) powinno być wykonalne?...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

Cały czas się zastanawiam, jaki jest twój główny problem.

Wiesz co wydaje mi się, że nie mam jednego głównego problemu. Kiedyś to była głównie nieśmiałość, ale jak ją pokonałem to zrozumiałem, że to nie jest mój główny problem. Myślę, że w pewien sposób chcę odrobić swoją straconą młodość i też generalnie słabo siebie znam bo za bardzo okopałem się w wizjach na temat siebie i świata niż w rzeczywistości jako takiej. Czytaj klasyczne siedzenie w swojej głowie.

 

No i po prostu nie lecą na mnie dziewczyny które mi się podobała a podobają mi się alternatywki i laski z pazurem. Znowu jak taką już zdobędę z racji dość może konserwatywnych poglądów (?) brzydzą mnie zachowania które te laski sobą czasami reprezentują czytaj mówiąc kolokwialnie puszczalstwo.

 

Więc u mnie masz dużo problemów - i to że jestem przeciętny i nie przyciągam dziewczyn które mi się podobają i moje sprzeczności i ogólnie mental.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

Więc u mnie masz dużo problemów - i to że jestem przeciętny i nie przyciągam dziewczyn które mi się podobają i moje sprzeczności i ogólnie mental.

 

A nie myślałeś, żeby pójśc drogą podobną do @Pocztowy? Kasę masz... na pewno stać cię na ruchanie kilka razy w miesiącu za kasę takich alternatywek, jakie ci się podobają :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SamiecGamma napisał:

Kasę masz... na pewno stać cię na ruchanie kilka razy w miesiącu za kasę takich alternatywek, jakie ci się podobają :D

One mi się podobają wizualnie ale też podobają mi się bo lubię dziwność i inność po prostu, to nie jest potrzeba stricte seksualna. Ja lubię wszystko kwestionować i lubię ludzi którzy inaczej myślą więc naturalnie trochę mnie ciągnie do lewicy ale z drugiej strony nie lubię hedonizmu jako takiego i się nim brzydzę i uważam, że seks czy w ogóle jakieś relacje intymne to nie jest tylko wkładanie penisa do cipy. Miałem taką relację, nie była tylko seksualna, ale laska po prostu była dla mnie nieciekawa i ten seks był słaby i wolałem się zmasturbować.

 

Po prostu sam jestem mocnym dziwakiem i może to jest główna przyczyna moich problemów, jestem jednym wielkim paradoksem xD

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NoHope napisał:

Po prostu sam jestem mocnym dziwakiem i może to jest główna przyczyna moich problemów, jestem jednym wielkim paradoksem xD

 

A nie lepiej pójść w pracę i np. gry zacząć pisać? Wiesz, ile to jest wyzwań? To nie klepanie jakichś durnych mikroserwisów w Javie :P Zmęczysz się solidnie umysłowo, to może i wężowi trochę dasz odpocząć. 3x dziennie trzepanie to dość sporo ;) Ogólnie: ucieczka w pracę to dobry pomysł jak nie masz powodzenia. I nawet już nie chodzi o kasę, tylko po prostu o zajęciu umysłu czymś naprawdę nietrywialnym.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

A nie lepiej pójść w pracę i np. gry zacząć pisać?

Wiesz co poszedłem w pracę i studia i na początku rzeczywiście było spoko, ale teraz czuję cichą rozpacz i chcę hmmm poznać może ludzi? Nie wiem, może znajdę jakiegoś mentora który mi pomoże ale narazie zmieniam strategię. Teraz chcę trochę podoświadczać i próbować na chybił trafił. Jak się nie uda to nie wiem, nie mam pomysłu. 

 

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Ogólnie: ucieczka w pracę to dobry pomysł jak nie masz powodzenia. I nawet już nie chodzi o kasę, tylko po prostu o zajęciu umysłu czymś naprawdę nietrywialnym.

Widzisz i tu wychodzi mój kolejny problem bo ja lubię robić rzeczy które mogą pomóc innym. Nie lubię rozwiązywać problemów dla samego rozwiązywania problemów. Zazdroszczę ludziom którzy tak mają. Sam mówisz, że po pracy robisz sobie jakieś algorytmy albo coś tam klepiesz i jest spoko. Ja tak nie mogę.

 

Po prostu no nie znam siebie, muszę popróbować różnych rzeczy i tyle. To co ludzie robią przeważnie w wieku 20 lat, ja teraz muszę zrobić i mieć nadzieję, że jakoś się ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, nowy00 said:

Mieliście taki problem z Tinder iż nie przychodził SMS kod do zalogowania się? Na apce i przeglądarce to samo bez kodzika.

może w jakiś sposób Ci nr zablokowali, bo miałeś za dużo Julek?
a tak na serio to kup starter za 5 zł i zobacz na innym numerze

bądź chodzi o uprawnienia "google play services" na androidzie do SMS, książki adresowej, lokalizacji itd - ale wątpię, że się z tym bawiłeś 😉

 

ja coś szczęścia na tinderze nie mam - brak maczy ale polecam kolegom "bumble.com" są fajne i są macze - troche inne zasady ale może akurat ktoś coś wyszarpie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHopetrzy razy na dobę kręcisz śmigłem, a twierdzisz, że nie brakuje Ci seksu. Gdybym zarabiał takie siano jak Ty i mieszkał w Warszawie, gdzie jest największa oferta, to 2 razy w tygodniu byłym minimum na jakichś erotycznych zabawach. Ja to nawet jakbym miał chęci, to nie miałbym czasu trzy razy dziennie zakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

206 stron. OMG!

 

Moje odczucie:

Walcie konia ile dacie radę.

1. Przeludnienie Ziemi się zmniejszy.

2. Więcej dup będzie nieprzeruchanych i wtedy może nawet na mnie jakaś się skusi?

3. Ostatnio - ca. 2 tygodnie temu - z ciekawości spróbowałem, bardzo świadomie, raczej dla testu.

Pewnie by to załatwiło jakiś temat, ale osobiście chcę włożyć rękę po łokieć w jakąś pizdę zanim do niej zawitam tym co wiemy a tego w domu nie zrobię.

Stać mnie na to jeśli nie pójdę na tekst "poznam szarmanckiego szczodrego mężczyznę".

Szarmancki - owszem.

Szczodry - NI *UJA!!!

Cipa na kwadrans warta jest 60-80 pln.

Wiem, bo za tyle je kupowałem.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.