Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brat Jan napisał:

Zawsze jest jakiś +

Podwójnie w ciążę nie zajedzie więc można zaoszczędzić na gumkach.:D

 

Czarne bobo mógł zrobić czarny tata, który ma niewiele pozytywów poza testem na HIV, wsadzisz w nią członka dla chwilowej przyjemności z takim ryzykiem?😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, smerf napisał:

 

Kaskader będzie miał same bonusy do zgarnięcia :)

 

- kolorowe maleństwo do utrzymania

- panią ulaną/brzydszą po ciąży 

- mało seksu, bo ciąża

- ciągłe poczucie wstydu że związał się z szonem o preferencjach czarnej kangi

- pogardę dziecka, bo przecież on nie jest prawdziwym tatą

 

Same profity - bądz prawdziwym mężczyzną  frajerem :)

 

Profity :D 

Kaskader ma z początku chęci wyruch** taką kobietę łudząc się, że z pięknym wyglądem kobiety (wraz ze sporym bagażem doświadczeń) łączy się niesamowite bara bara. Jednak rzeczywistość dla przyszłego gościa kamikaze dotyczyłaby wydyman** go przez te playerke bez mydła :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, smerf napisał:

- kolorowe maleństwo do utrzymania

- panią ulaną/brzydszą po ciąży 

- mało seksu, bo ciąża

- ciągłe poczucie wstydu że związał się z szonem o preferencjach czarnej kangi

- pogardę dziecka, bo przecież on nie jest prawdziwym tatą

 

- wspólne zamieszkanie,

- niebieska karta,

- natychmiastowa separacja sprawcy od ofiary,

- wprowadza się Mokebe.

 

Nigeryjski szwindel 2.0. 🙄

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 14:53, bzgqdn napisał:

@nowy00, kurcze ma się te skrupuły, nie?

Dla poprawy rynku damsko-meskiego należałoby to zakończyć w pierwszej minucie, krótko "nie wyglądasz jak na zdjęciu, nie z taką dupą sie ustawilem"! A jednak czlowek skoro już poświęcił czas przyjechał, a jednocześnie chce być miły to poświeci tą godzinę.

 

Jest o tym inny wątek "czy im nie jest głupio", kurwa mi byłoby po ludzku wstyd gdybym wiedział że mam fotkę z przed 10lat a dziś ważę np. 20kg więcej.

Pare lat temu umówiłem się z badoo i właśnie się naciąłem na zdjęcia sprzed lat.

Przychodzę we wskazane miejsce no i jej nie ma. Piszę wiadomość, że jestem ale cie nie widzę. Nagle zaczyna mi machać i co najmniej +15kg.

Tak się wkurwiłem... powiedziałem jej prosto w oczy, że "umawiałem się z dziewczyną ze zdjęć a nie z tobą. Oszukałaś mnie. Zmarnowałaś mój czas."

Obróciłem się na pięcie i poszedłem. Pani zgasła jak pet na przystanku...

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RockwellB1 napisał:

Pare lat temu umówiłem się z badoo i właśnie się naciąłem na zdjęcia sprzed lat.

Przychodzę we wskazane miejsce no i jej nie ma. Piszę wiadomość, że jestem ale cie nie widzę. Nagle zaczyna mi machać i co najmniej +15kg.

Tak się wkurwiłem... powiedziałem jej prosto w oczy, że "umawiałem się z dziewczyną ze zdjęć a nie z tobą. Oszukałaś mnie. Zmarnowałaś mój czas."

Obróciłem się na pięcie i poszedłem. Pani zgasła jak pet na przystanku...

 

Jakie one są żałosne...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/13/2022 at 9:11 AM, nowy00 said:

@RockwellB1

Na portalu randkowym mówisz kobieta ruchable a po przyjściu notowania spadają :D Jak tu:

comment_16293478267de43WARCAu6o3dpO9soNV

Chciałeś jedynie spotkania z kobietą ze zdjęć, a nie jakaś inną panna 

👊

 

kto był w cyrku ten na tinderze ten się nie śmieje

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

 

kto był w cyrku ten na tinderze ten się nie śmieje

Co racja to racja. 

Bywają kobiety jakie podrasują fotki a na żywo całkiem inna panna jest. Raz mi się taka trafiła co w ten sposób katowała :D

 

W piątek ten co był, miałem spotkanie pierwsze z kobieta zapoznana na Badoo. Pierwszy raz mi się zdarzyło zakończyć mi pierwszemu spotkanie po 1 godzinie. Laska miała zonka :D

Pytała i oznajmiała coś takiego:

- z kim jutro jedziesz? ze znajoma

- mam autobus do 1 czy 2 i mi się nie spieszy 

- będziemy później po spotkaniu pisać

 

Warto praktykować kończenie randki po 1 godzinie :) W moich randkach z poprzednich lat szczególnie te panny co zastosowały Ghosting ze mną po 1 randce tak konczyly spotkania:

- spieszę się na autobus

- mam za chwilę autobus

- potrzbuje zakupy zrobić

- idę zaraz na fitness

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2022 o 14:26, Spokojnie napisał:

comment_1660133042kDXcx6VkPM9VO5vXwk1BYf

Ciekawe czy znajdzie jakiegoś kaskadera... Plany ma ambitne.

 

Znam gościa, co sobie taką wziął. ;) A do tego to gość dobrze sytuowany, z wysoką pozycją społeczną. Dorobili się już też swojego bąbla. Także i ta się pewnie dobrze ustawi i będzie miała kolejkę chętnych jeszcze.

  • Like 2
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anonim84 napisał:

 

Znam gościa, co sobie taką wziął. ;) A do tego to gość dobrze sytuowany, z wysoką pozycją społeczną. Dorobili się już też swojego bąbla. Także i ta się pewnie dobrze ustawi i będzie miała kolejkę chętnych jeszcze.

Mój kolega też sobie wziął babę z dzieckiem, z tym że już dorosłym bo 18lat ma, a kumpel blisko 40. Ogarnięty finansowo, 3 firmy pewny siebie, wygadany, dobrze wygląda. Nie rozumiem go ale co zrobić. Zauważyłem taką tendencję że jak ktoś bierze laskę z dzieckiem to zaraz szybko swojego musi zrobić :D

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 06:18, niemlodyjoda napisał:

 

Chodzi Ci pewnie o "Bękarty Tindera"?

Jeśli dobrze pamiętam byłem tam jakiś może rok temu na chwilę ale jest dosłownie to samo - stado sfrustrowanych wariatek po 30stce i młode Juleczki.

 

Był tam kiedyś post o tym, że babka się umawiała z gościem i ten pukał inną na boku - bez żenady powstawiane jego zdjęcia bez zamazania twarzy itp. i wycie Julek i SImpów.

Tylko wiesz gdzie był haczyk?

Laska to było takie 6-7/10 a on był mocnym Czadem.

Przypadek dosłownie po sznurku opisywany na forum, gdzie dziewczyna dużo poniżej chłopa płaciła za ich wyjścia, za mieszkanie, on u niej się stołował a pukał inną :D 

 

Czujesz temat? :D 

No i odbył się tam lincz na nim ale też i Panie wtrącały, że nic dziwnego, iż dała się mu uwieść bo ON jest taki przystojny!

 

Uważam, że to właśnie na aplikacjach randkowych dochodzi do prawdy co do rynku matrymonialnego - one tam nie musza udawać. I tak jak pisałem - o ile jeszcze z 5 lat temu dla faceta poniżej 8/10 był jakikolwiek sens używać Tindera, tak dziś, na 2022 rok, ja nie widzę sensu.

 

Robiłem sobie ostatnio test jak ludzie oceniają mi zdjęcia na różnych appkach - niepozowane, walone z ręki - wychodziło od około 6.8 do około 7.2* - czyli normictwo. Nie jestem docięty jak kiedyś (szczerze mówiąc nawet nie wiem czy by mi się teraz chciało tak zapierdalać jak za młodu na to), nie miałem zrobionej ekstra fryzury - ot takie samojebki - i piszę to jako facet normik - jak nie macie psychy nie dotykajcie appek. 

 

Najbardziej mnie w ogóle rozpierdala jak tu na forum nawet goście się brendzlują, że "jakaś laska szuka faceta na wesele" via Tinder czy inna appka albo na FB. Czy Wy simpy nie kumacie, że one każą sobie płacić (jest taka usługa) za to, że pójdą z facetem na wesele, a Wy, frajerzy, nie dość że dacie się jej za darmo nażreć i napić, zawieziecie , odwieziecie itp. to jeszcze podbijecie jej atencję? 

 

Następnym tematem jest "Panda szuka Pandy" czyli tzw. "Katolicka grupa O. Szostaka". Kto nie wie kto zacz to streszczę w jednym zdaniu - progresywny zakonnik, który wmówił kobietom, iż istnieje coś takiego jak mentalne dziewictwo, i że mentalną dziewicą może być nawet samotna matka z dzieckiem byleby tylko nie miała ślubu (bo tu wiadomo koperty proboszcz nie łyknie za czary-mary).

 

Czujecie to?

"Mentalne dziewictwo" :D 

 

Szustak jest bardzo popularny, szczególnie wśród kobiet, potrafi zapełnić stadion na swoim wystąpieniu - linia jest prosta - to wina facetów. Taki kuk-katolicyzm, a baby pieją + simpy klaszczą.

 

Zresztą się na to mega trend robi - czyli coś jest na rzeczy - wyskaczą się po karuzeli kutangów i potem są schizy w głowie i wyrzuty sumienia oraz wmawianie sobie "przecież ja nie jestem dziwką"

 

297721545_5317425991644583_6955124047507783465_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=XDP5vNnSficAX92ThXY&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AT9TbbxcRPieGSBRps8qhVVgsjr0ebOb64iShvmHrpfdbA&oe=62F61323

 

 

Doprecyzujmy - dziś WYMAGANE jest minimum 180 cm wzrostu, 185 to jest nic, a "wysoki" dla Pań to 190 i więcej.

 

A co do wieku partnerki - a nie widzisz jak nawet na forum niektórych frustratów boli dupa jak piszę że ja bym się nie chciał spotykać z kobietą powyżej 28 lat? To pierdolenie, że "o czym ja z nią będę rozmawiał", o "różnicy pokoleniowej" etc. Różnica pokoleniowa to jest z ludźmi co mają dziś około 20 i mniej lat a nie z laską około 25 lat ale i tak nie wytłumaczysz - baby wiadomo czemu szaleją - boli je dupa o młodszą -ale faceci - zazdrość? Głupota? 

 

Po prostu ten klasyczny polski kukold musi iść prostą ścieżką - Pani (równolatka) mu łaskawie daje około 25 roku życia (jak ją wydupczą i wymaglują Bad Boye i Czady), on ma zakładane chomąto i orze świątek piątek i niedziela na dom w kredycie, ona ma gównopracę albo w ogóle nie pracuje, ciągłe awantury z jej strony on uznaje za "tak musi być w małżeństwie"  ale i tak będzie powtarzał - "co młody nie masz dziewczyny he he, wujek Ci jakąś znajdzie hehe, taka Agatka jest u naszych sąsiadów hehe, nie patrz że samotna matka he he. umów się i zalewaj he he, zobaczysz jak jest fajnie he he".

 

I na koniec - zobacz jak od czasu do czasu wpada na forum chłopak ok 20-25 lat z wielkim bólem dupy "bo nie mam dziewczyny / jeszcze nie zamoczyłem a moi rówieśnicy już bomble mają" i wylewa swoje żale jaki to świat nie jest zły bo on musi JUŻ TERAZ! I się zaczyna stałe pierdolenie - nie znalazłeś dziewczyny w szkole / na studiach to koniec i apokalipsa.

 

Tylko, że te same barany nie spojrzą już jaką "idyllą" są często związki ich rówieśników z rówieśnicami, a także nie widzą tego co Ty i ja - jak wyglądają małżeństwa dzisiejszych 40 latków z ich 40 letnimi rówieśnicami - nie mówię że wszystkie ale sam wiesz o co chodzi.

 

I tak się kręci ta karuzela spierdolenia.

 

* Radzę też, szczególnie młodym chłopakom, żebyście nie wrzucali zdjęć do ocen i dawania punktów jeśli nie macie przerobionej samoakceptacji na dobrym lvlu.

 

 

Nowo urodzone dziewice to hit polecam Kevin Samuels w tym temacie

 

 

niezła beka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Spokojnie napisał:

No i pewnie marzyli całe życie o jakiejś lasce/typie urody który ona spełnia (jeszcze) i masz przepis na dramat.

Oraz (co może i ważniejsze) /ludzka/ potrzeba bliskości, ciepła tak się w pewnym momencie nasiliła, że całkowicie zaburzyła zdrowy rozsądek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Anonim84 napisał:

Znam gościa, co sobie taką wziął. ;) A do tego to gość dobrze sytuowany, z wysoką pozycją społeczną. Dorobili się już też swojego bąbla. Także i ta się pewnie dobrze ustawi i będzie miała kolejkę chętnych jeszcze.

Znany mechanizm, w którym kobieta z dzieckiem robi szybko kolejne z nowym frajerem. Zwykle "zaplanowana wpadka" albo pomoc innego kolegi. Takie zabezpieczenie, żeby beciak został, czuł więź i wychowywał z nie swoim. Ewentualnie zgarnąć kolejne alimenty. Niektóre mają tym sposobem nawet kilkoro dzieci, każde z innym. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Morfeusz napisał:

Znany mechanizm, w którym kobieta z dzieckiem robi szybko kolejne z nowym frajerem. Zwykle "zaplanowana wpadka" albo pomoc innego kolegi. Takie zabezpieczenie, żeby został i wychowywał z nie swoim. Ewentualnie zgarnąć kolejne alimenty. Niektóre mają ta nawet troje dzieci, każde z innym. 

Rok temu na weselu poznałem taką parę jak tutaj @Morfeuszopisujesz. 

Kobieta mając blisko do 30stki była po rozwodzie z dwójką dzieci, z nowym partnerem bb (tym co była na weselu) zrobiła sobie trzecie dziecko. Jak się dowiedziałem bombelek ten trzeci pańci szybko zrobiony po około 1 roku jak się znali. Gość bb mieszka z kobietą u teściów (czyli rodzice pańci) i się zajmuję wychowaniem dwóch nieswoich bombli a trzecie jest jego. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariusz 1984 napisał:

Akcja z dzisiaj : laska poznana na tinder, pisze ze ma meza cucka, i chce zeby ja zernac a maz bedzie patrzec. i teraz uwaga : pyta mnie czy jej maz moze scisnac mi jaja jak bede w niej konczył :D   loool kurwa:D

Co trzeba mieć w głowie, żeby zgodzić się na zerżnięcie swojej żony przez kogoś xD w dodatku na JEGO OCZACH... A poźniej się dziwić że taka sytuacja na rynku matrymonialnym 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 08:34, Obliteraror napisał:

Oraz (co może i ważniejsze) /ludzka/ potrzeba bliskości, ciepła tak się w pewnym momencie nasiliła, że całkowicie zaburzyła zdrowy rozsądek.

Jak się ma oczy zarośniętą pańcią jest się niczym jak w transie :D Nieświadomy facet w rzeczywistości nie jest łowcą a przynęta kobiet. 

Głęboki bluepill u takich ludzi tkwi. Później jak czar pryska następuje pewne przebudzenie mniejsze lub większe.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.