Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, gman98 napisał:

Dlatego po 30 nie będę podrywać rówieśniczek. Raz bo już się wybawiła, dwa że szuka frajera na męża i szybko bobo robić. 

Część taka jest, ale są i zabawowe. Do luźnych relacji typu fwb jest Ci obojętne czy się wybawiła czy nie. Jeśli tak to nawet ma swoje plusy bo lepiej wie co i jak łóżku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gman98 napisał:

@Morfeusz

 

Siedzę na grupach na Facebooku związanych z Tinderem etc. Zauważyłem tam, że 98% spokójny gość trafia do friendzonu, nawet jeśli dobrze wygląda, jest wysoki. To te jeszcze pieszą takiemu iż to nie twój czas. 

 

Raz wtrąciłem się w taką dyskusję i zaczęła w moją stronę wbijać szpilki, więc wprost napisałem, że chcesz z gościa frajera zrobić by przygarnął kobiety, gdy się wykutaszą się. Jaki dym był 😆 Dopisałem pod koniec kłótnie, że jeśli gość zna zasady gry, to taka po ścianie, cytuje: będzie zbiornikiem na nasienie jedynie. Ponad 300 podkomentarzy miałem.

Prawda babony zabolała. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 17:44, bzgqdn napisał:

Musiała być tępa, bo te sprytne same potrafią ocenić, po ubiorze, telefonie czy zegarrku, reakcji na ceny w menu restauracji, czy ogólnym obchodzeniem się z pieniędzmi.

Przypomniał mi się cytat Pawła Zarzecznego.

 

"Głupia kobieta myśli - co za menel, cały dzień nic nie robi tylko pije piwo. Mądra kobieta zastanawia się skąd ma na to piwo pieniądze". 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcni napisał:

Przypomniał mi się cytat Pawła Zarzecznego.

 

"Głupia kobieta myśli - co za menel, cały dzień nic nie robi tylko pije piwo. Mądra kobieta zastanawia się skąd ma na to piwo pieniądze". 

 

Hehe, brakuje Pawełka. Oglądałem jego One Man Show. Byłem na jego grobie kilka miesięcy po jego śmierci, znicz zapaliłem. Czasem się zastanawiam, jakby komentował aktualne wydarzenia na świecie, czy w sporcie. :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisała do mnie na PW jedna po 40. Z grupy "Ocal Siebie" (tego psychologa z yt). Pisała, że "boli ją", że ja nigdy nie widziałem zainteresowania od kobiet blabla. Jak dopisałem w czasie rozmowy, że mam 190 cm wzrostu jeszcze, to ja zamurowało. Wysłała mi kanał "Musisz widzieć" z yt, zaczęła swoje widzimisie że obecnie laski takie są itd. Sama znalazła "prawdziwego mężczyzny", teraz, kiedy ma 49 lat. Tak ciągnęła rozmowę, więcej odemnie pisała. Jak napisałem, że nie palę gdyż szkoda mi 15 zł na coś, co szkodzi zdrowiu to ona "ale nie szkoda Ci kasy na lafiryndę". 2,5h trwała rozmowa.😆

Edytowane przez gman98
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2022 o 21:31, nihilus napisał:

Brzmi z jej strony jak zaproszenie do ons. Taką egzotyczną kotkę warto zrobić nawet dla samych wspomnień

No i wykrakał 😂

 

Nauczka na przyszłość, wozić ze sobą gumki. Te afrykańskie są ciasne, jeśli to tutejszy standard rozmiaru to mit obalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nihilus napisał:

 

Ciekawość, jakie cechy miał ten mężczyzna, że uznała go za "prawdziwego"?

 

Nie opisała tego, tylko wspomniała, że jest młodszy od niej o 5 lat. Napisała, że poznała partnera idealnego w wieku 4x lat, "po fakapach".

 

Wspomniała, że moim problemem nie jest wygląd, tylko mogę traktować kobiety jak koleżanki, nie jako przyszłą partnerkę. Dodała, że to samo robiła w stosunku do facetów, że to był błąd.

 

Parę zdjęć na ig mi zlajkowała...

 

 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nihilus

 

Bo na tej grupie, jak na innych (przeważnie dot. Tindera) pisałem, że wygląd jest moim problemem i zaczęły się dzięki temu gówno-burze często. Rekordowo z takiej burzy miałem 150 podkomentarzy raz. Zaczęli moje zdjęcia na photofeeler wysyłać i wstawiać wyniki xDDD

 

Jeszcze jedno. Napisała ona, takie coś: twarz nie jest moim problemem, a ja że gdyby nie była, to bym widział spojrzenia, lub częstszy kontakt. A ona "będę częściej pisać :P ".

 

@Brzęczyszczykiewicz 

 

Nie widzisz 🤷

 

 

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2022 o 12:26, gman98 napisał:

Wczoraj napisała do mnie na PW jedna po 40. Z grupy "Ocal Siebie" (tego psychologa z yt). Pisała, że "boli ją", że ja nigdy nie widziałem zainteresowania od kobiet blabla.

flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u21.

 

 

2 godziny temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:

No zobacz a jej fagasowi nie szkoda ;-D co za hipokryzja

Bo szkoda tylko na lafiryndy, a nie na prawdziwe wartościowe kobiety o dobrym serduszku. 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gman98 napisał:

Jeszcze jedno. Napisała ona, takie coś: twarz nie jest moim problemem, a ja że gdyby nie była, to bym widział spojrzenia, lub częstszy kontakt. A ona "będę częściej pisać :P ".

Ta praktycznie 50-letnia babcia, ma po prostu ochotę na dużo młodszego. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.